tuner.exe
-
02 - Luty -
12 grudzień -
3 Potocki -
450 ściegów na drutach -
Ażury (Lace) -
Ażury dla dzieci (kocyki, ubranka niemowlęce) -
B -
chusty, szale -
czasopisma i książki zagraniczne -
Czterej Pancerni i Pies -
Diana Bobas 1_2006 -
Diana Bobas 2_2007 -
Diana Bobas 3_2007 -
Dirty Dancing -
do nagrania -
Druty i oczka_Najpiękniejsze wzory i sploty -
dzieci 01 -
in grid -
in grid(1) -
Izrael - Biada, Biada, Biada (1984) -
Izrael - Nabij Faje (1985) -
KAT - (1992) - Bastard -
KAT - (1993) - Ballady -
LEKTURY -
lektury mp3 -
MAKŁOWICZ -
Na drutach -
na drutach dla maluszków -
Nowy dom na Wyrębach tom 2 -
obrusy i serwetki -
Ostatni Mohikanin -
Piccolo Coro Dell Antoniano(1) -
pledy 01 -
pledy 05 -
Polska -
Robię na drutach -
Robótki Ręczne 1999.09-10 -
SABRINA wzory na druty 2-2011 -
Sandra dzieci i dzieciaki 1_2008 -
sandra specjalna-dzieci i dzieciaki -
Serwety ] -
Serwety na drutach- Doilies Knitting -
Swetry -
Szatan z siódmej klasy -
Świat zaginiony -
Urszula -
W 80 dni dookoła świata -
Wzory ażurowe -
Wzory norweskie, żakardowe -
Zagraniczne smaki
Wymagania:
Pentium III 700 (1,2Ghz dla kart graficznych bez T&L)
256 MB pamięci RAM (dla Windows XP zalecane 512 MB) Akcelerator 3D z 32MB (kompatybilny z DirectX 7) 2,2 GB wolnego miejsca na twardym dysku Karta dźwiękowa zgodna z DirectX Windows 98/2000/XP
O grze:
Gothic II - gra RPG, kontynuacja pierwszej części Gothica, która odniosła bardzo duży sukces w Niemczech, gdzie gra powstała, a z czasem jej fenomen przeniósł się do innych krajów, w tym do Polski. Marketing serii na anglojęzycznych rynkach, a przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, był niewielki. Gra borykała się również z problemami dotyczącymi dystrybutorów, w wyniku czego nie osiągnęła popularności porównywalnej z krajami niemieckojęzycznymi. Twórcami gry jest firma Piranha Bytes, natomiast dystrybucję w Polsce objął CD Projekt.
Fabuła:
Fabuła Gothic II odwołuje się do pierwszej części gry. Znowu wcielamy się w postać Bezimiennego i toczymy walkę z siłami Beliara - złego boga. Możemy dołączyć do trzech gildii: strażników (potem paladynów), nowicjuszy (potem Magów Ognia) lub najemników (potem łowców smoków). Każda z klas oferuje nam nowe zadania, jednak zakończenie gry jest dla wszyskich jednakowe. Ciekawą możliwością jest przystanie do gildii złodziei, jednakże ta nie daje nam ani pancerza, ani możliwości przejścia gry bez dołączania do wyżej wymienionych grup.
Świat:
Gothic II oferuje nam ogromny świat, pełen piękna przyrody jak i mrocznych, tajemniczych miejsc. Od gęstych lasów w Khorinis, gdzie spotkamy też kilka ciemnych jaskiń i masę zwierzyny, przez tajemniczą krainę w Górniczej Dolinie (można tam znaleźć również wulkan - miejsce gdzie niegdyś była stara cytadela, znana nam z Gothica I, bagna jak i tereny opanowane przez orków), po mroczną wyspę Irdorath - jedną z czterech świątyń boga ciemności i mroku, imieniem Beliar.
HEXelon Tabliczka mnożenia to aplikacja przeznaczona do nauczenia dziecka tabliczki mnożenia w taki sposób, aby potrafiło automatycznie udzielić poprawnej odpowiedzi. Aplikacja oferuje takie opcje jak regulacja prędkości i ilości zadawanych pytań oraz możliwość włączenia i wyłączenia lektora. Poza tym HEXelon Tabliczka mnożenia koryguje wynik gdy dziecko poda niewłaściwą odpowiedź, wystawia oceny, uczy przez powtarzanie działań i komunikuje się z dzieckiem za pośrednictwem lektora. Dzięki bodźcom działającym zarówno na wzrok jak i na słuch dziecka program sprawia, że nauka staje się przyjemniejsza.

Zasady rozgrywki pozostały praktycznie niezmienione - bierzemy udział w serii polowań. Warto przy tym dodać, iż gra cechuje się wyjątkowo wysokim stopniem realizmu rozgrywki. Poziom trudności objawia się przede wszystkim w zachowaniu zwierzyny, a także sile rażenia i innych właściwościach posiadanych aktualnie broni. W wielu sytuacjach należy pozostać w ukryciu, w przeciwnym przypadku można bowiem spłoszyć aktualnie namierzane zwierzę. Mniej doświadczonych graczy powinna zainteresować możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności. W edycji 2005 możemy polować na 36 różnorakich okazów. Z ciekawszej zwierzyny, która może znaleźć się na celowniku warto wymienić łosia, jelenia, rogacza, niedźwiedzia czy też bizona.
Polowania mogą być rozgrywane na jednej z wielu zróżnicowanych plansz. W zależności od dokonanego wyboru może to być tundra, gęsty las, a nawet teren górzysty. Kluczowy tryb zabawy to oczywiście rozbudowana kariera, na którą składa się seria wyzwań o rosnącym poziomie trudności. Warto odnotować możliwość stałego rozwijania posiadanego ekwipunku, w skład którego wchodzą nie tylko różne modele broni (karabiny snajperskie, shotguny, kusze), ale i wyposażenie dodatkowe (system GPS, lornetka, kamuflaż itp.). W trakcie zabawy można korzystać z pomocy strażników leśnych, którzy zaoferują przydatne mapy czy też udzielą kilku cennych wskazówek. Do każdego z upolowanych okazów dodawane są dokładne statystyki, które informują między innymi o rozmiarach zabitej zwierzyny czy też odległości, z której oddano strzał.
Sterowany przez gracza bohater nie jest ograniczony koniecznością poruszania się o własnych nogach. Na niektórych planszach może skorzystać ze skuterów śnieżnych, quadów, ciężarówek, pojazdów terenowych, a nawet łodzi.
Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom do poprzedniej edycji oznaczonej numerem 2004. Polowania odbywają się na trójwymiarowych i szczegółowo skonstruowanych planszach. Sterowana postać myśliwego może być obserwowana z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby.
Pobierz