ActiveWebcam 11.4.exe
-
2 BROTHERS ON THE 4TH FLOOR - DREAMS (SINGLE) -
8level NAS-200R -
Alfanumeryczne wyświetlacze LCD -
BASCOM -
Bascom(1) -
BMW -
DualAVR - RedFLU -
EDW 2010 -
elektronika -
EP 2010 -
FIATECUSCAN -
Gry PS2 -
HTC Desire - ROM -
IBM Lenovo ThinkPad T60 T60p Product Recovery -
IBM T42,P, R51 -
IBM x40 -
Instalacja Windowsa XP, Visty, 7 z pendriva -
Kodowanie w NCS EXPERT -
Kurs CorelDRAW -
LCD Smartie 5.3.2 -
lenovo xp pro sp3 rcd whink -
Mac OS X 10.5 LEOPARD -
Macromedia Flash Professional 8 + Keygen -
Make USB Pen drive bootable with Ghost_AgzaJM -
MUI do WinXP -
Nights Out -
odnawialne źródła energii -
OJOsoft Total Video Converter +keygen -
Piosenki do karaoke zagraniczne -
Płytki PCB w domowych warunkach -
Professional x64 -
Programowanie Bascom Avr -
Programy do nauki gry na pianinie -
Programy Elektroniczne -
remote control -
ROOT - unROOT -
Serwis Pack 3 -
Sezon 1 -
Sezon 2 -
Sezon 3 -
Sezon 4 -
Sony Sound Forge 10 Pro + keygen -
STK500v2 -
USB Secure v1.5.5 -
WIn+XP+FLP+MUI -
Windows 7 Ultimate -
Windows XP for Classic PC -
Winscope -
WINXPFLP+MUI -
Xubuntu 7.10 PL
Kolejna gra z gatunku określanego mianem celowniczków, w znacznym stopniu wzorowana na kultowej serii House of the Dead. Wcielamy się w postać łowcy polującego na pewnego potężnego wampira.
Vampire Night jest kolejnym tytułem zaliczającym się do niezbyt popularnego gatunku „celowniczków”. Są to gry, w których akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Czynnikiem odróżniającym te produkcje od standardowych strzelanek FPP jest pozbawienie gracza możliwości bezpośredniego sterowania swoją postacią. Zabawa ogranicza się do likwidowania pojawiających na ekranie potworów. Do ich namierzania wykorzystywany jest wspomniany już wcześniej celownik. Vampire Night początkowo trafił na automaty do gier. Opisywana konwersja ukazała się na PS2 z rocznym opóźnieniem. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Wow Entertainment, które opracowało również inny tytuł z tego gatunku – The House of the Dead III.
Opisywana strzelanka pod wieloma względami przypomina wspomniany przed chwilą tytuł. Podstawowa różnica polega oczywiście na tym, iż krwiożercze zombiaki zastąpione zostały tytułowymi wampirami. Gracz wciela się w postać Średniowiecznego łowcy, polującego na wyjątkowo niebezpieczną bestię. Aby do niej dotrzeć należy dokładniej zbadać jedną z okolicznych wiosek. Problem w tym, iż została ona opanowana przez wampiry. Jak można się łatwo domyślić, w trakcie właściwej gry wątek fabularny nie odgrywa praktycznie żadnej roli, stanowi jedynie pretekst do eliminacji kolejnych potworów.
Pobierz