IndBuildCraft.exe
-
►FILMY KOMEDIE -
►FILMY THRILLERY -
►FILMY THRILLERY(1) -
● Film 47 roninów - Chomikuj -
2011 FILM lektor PL -
american pie 1-8 -
BAJKI (Animowane) -
FILMY -
FILMY NOWOSCI 2014 -
filmy 1080 MKV -
filmy 720 AVI -
filmy 720 MKV -
filmy ANIMACJA -
FILMY BIOGRAFICZNE -
filmy chomikuj -
FILMY DOKUMENTALNE -
FILMY DRAMATY -
FILMY FAMILIJNE -
Filmy HD 1080p PL -
FILMY HORRORY -
FILMY KOMEDIE -
FILMY POLSKIE -
FILMY PRZYRODNICZE -
FILMY RELIGIJNE -
Filmy RMVB -
FILMY RMVB HD -
FILMY SCI-FI -
FILMY SPORTOWE CHOMIKUJ -
FILMY TANECZNE, MUZYCZNE -
FILMY THRILLERY -
FILMY WOJENNE -
GRY [ AKCJI ] -
GRY [ PC ] PREMIERY -
GRY [ PRZYGODOWE ] -
GRY [ STRATEGIE ] -
GRY [ STRZELANKI ] -
GRY PC -
GRY PC [ ISO ] 2013 -
GRY PC ISO II -
KABARETY -
launcher inbc -
muzyka -
MUZYKA (eska,rmf fm,filmowa) -
Pamiętniki wampirów Lektor PL -
Programy -
programy pc -
SENSACJA -
Serial CO LUDZIE POWIEDZĄ -
Sniper Ghost Warrior 2 xbox 360 -
straszny film 1-5
wymagania sprzętowe:
Procesor 1.2 GHz, 256MB pamięci RAM, karta graficzna zgodna z DirectX 7, Windows 2000/XP, połączenie z internetem
Half-Life 2: Deathmatch (znane też jako HL2DM lub Half-Life 2 DM) - wieloosobowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez Valve Corporation. Wydana na platformie Steam 30 listopada 2004 gra dostępna jest w sprzedaży w trzech różnych paczkach lub osobno[1]. Jest ona również dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy konta Steam mających zamontowaną w komputerze kartę graficzną firmy ATI lub Nvidia. Jak nazwa wskazuje, jedyne dostępne tryby rozrgrywki to deathmatch lub deathmatch drużynowy.W większości bronie w Half-Life 2: Deathmatch są takie same, jak w grze Half-Life 2. Dodano jedynie Combine Stunstick i minę Selectable Lightweight Attack Munition (SLAM).Domyślnie gracz rozpoczyna z gravity gunem, pistoletem 9 mm, pistoletem maszynowym i dwoma granatami. Grający postaciami rebeliantów otrzymują łom, a członkowie Kombinatu dostają stunstick. Reszta broni dostępna jest na mapach do odnalezienia.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza,
Serious Sam HD: The First Encounter to odświeżona wersja popularnej strzelaniny, która swoją premierę miała na początku 2001 roku. Twórcy z chorwackiego studia Croteam skupili się przede wszystkim na poprawieniu oprawy wizualnej. Gra została wydana w ramach cyfrowej dystrybucji.
*** Język PL!!! ***
Aby grać po polsku wchodzimy w folder z zainstalowaną grą, w podfolderze Bin odnajdujemy plik gamelanguage.txt.
Otwieramy go dowolnym edytorem tekstowym, zamiast english wpisujemy polish i zapisujemy zmiany.PEŁNA WERSJA GRY PL ROK: 2011 PROCESOR: CORE 2,2 GHZ RAM: 2 GB GRAFIKA: 256 MB SYSTEM: Windows XP/Vista/7
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Global Ops: Commando Libya to gra akcji z kamerą umieszczoną za plecami bohatera. Odpowiedzialne za tą produkcję studio Spectral Games zostało założone w lipcu 2009 przez weteranów branży - jego pracownicy mogą pochwalić się pracą przy takich produkcjach jak Medal of Honor: Allied Assault, Men of Valor: Vietnam i Necrovision. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ INSTALACJA 1. Pobierz i kliknij na plik ( wypakuje się z exe ) 2. Zainstaluj klikając na setup.bat 3.Graj ( gra nie wymaga cracka ) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista
Mortyr: Operacja „Sztorm” jest osadzoną w realiach drugiej wojny światowej strzelaniną, której akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Jest to już czwarta odsłona serii określanej nieoficjalnie mianem „polskiego Wolfensteina” i tak samo jak poprzednia część, Mortyr III: Akcje Dywersyjne, wyprodukowana i wydana została przez City Interactive.Akcja dzieje się w roku 1942, a grający wciela się w postać tytułowego bohatera – Mortyra, który na zlecenie Brytyjskiego rządu zlikwidować ma kluczowe dla III Rzeszy osoby: Josepha Goebbelsa, Heinricha Himmlera i Hermana Goeringa.By wykonać powierzone mu zadanie Mortyr odwiedzi takie miejsca jak niewielkie francuskie miasteczko, zamek Himmlera w Niemczech oraz kompleks tajnych podziemnych fabryk w Górach Sowich – łącznie 8 poziomów, zapewniających kilka godzin intensywnej rozgrywki. W arsenale środków znaleźć można takie bronie jak: Luger P08, Sten, MP40, Kar98, Stg44, Panzerfaust, Granat, Stielhandgranate i MG42.Za generowanie grafiki w Operacji „Sztorm” odpowiada silnik Jupiter EX – znany z m.in. gry F.E.A.R. Precyzyjne odwzorowane fizyki świata gry powierzono z kolei uznanemu enginowi Havok.Preferujący potyczki z żywym przeciwnikiem znajdą w grze multiplayer dla 16 graczy w takich trybach jak: DeathMatch, Team DeathMatch, Capture the Flag oraz Kontrola. Na jego potrzeby przygotowane zostały 3 specjalne mapy.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 64MB (Geforce FX5900 lub lepsza), 1 GB HDD, Win 2000/XP
W 2030 roku eksploracja kosmosu stała się koniecznością. Ogromne zanieczyszczenie Ziemi, widmo przeludnienia oraz wyczerpania surowców naturalnych sprawiły, że ludzie coraz częściej myśleli o szukaniu szczęścia poza niebieską planetą. Doszło nawet do tego, że prywatni przedsiębiorcy gotowi są inwestować w rozwój technologii pozwalających na podróże kosmiczne, byle jak najszybciej wyrwać się ze skazanego na zagładę świata. Dodatkowym bodźcem do działań stała się udana kolonizacja Marsa przez NASA. Wkrótce potem powołano Międzynarodową Unię Eksploracji Kosmosu, która zajęła się zbieraniem informacji na temat planet nadających się do zamieszkania. W przestrzeń wysłano mnóstwo statków. Akcja ruszyła pełną parą. Po dziesięciu latach od tamtych wydarzeń, jednostka Protoplastus odnalazła wreszcie świat, który sprostałby wygórowanym wymaganiom Ziemian. Okazał się nim jeden z księżyców Jowisza – Ganimedes. Niedługo później rozpoczęto terraforming, mający na celu całkowite przystosowanie panujących warunków dla potrzeb ludzi. Zebrano ogromne fundusze, do akcji włączyło się również wojsko. W 2070 roku na Ganimedesie powstała pierwsza placówka naukowo-badawcza o nazwie New Atlantis. Kiedy wydawało się, że los wreszcie uśmiechnął się do Ziemian, nastąpiła tragedia. Jak zwykle...W Shadowgrounds, debiutanckim projekcie fińskiej firmy Frozenbyte, gracz wcieli się w rolę kolonisy, który musi stawić czoła hordzie obcych atakujących placówkę na Ganimedesie. Całość pod wieloma względami nawiązuje do legendarnej produkcji koncernu Team 17 o nazwie Alien Breed – tyle, że jej wykonanie jest na miarę XXI wieku.Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, zmagania rozgrywają się w pełni trójwymiarowym środowisku. Nasi śmiałkowie (do wyboru jest kilka postaci) przemierzą olbrzymie kompleksy kolonii i spróbują pozbyć się wszystkich agresorów. Przeciwnicy podzieleni na kilka gatunków, kontrolowani są przez olbrzymie stwory, pełniące funkcję tzw. „bossów”. Oczywiście od czasu do czasu przyjdzie nam się z nimi zmierzyć. Mimo bogatego arsenału środków zagłady, walka nie będzie łatwa i wróg z pewnością zdąży upuścić nam trochę krwi.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 733MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D
Pozycja z gatunku action/FPS stworzona przez koreańską firmę Delphieye Entertainment w oparciu o engine graficzny, użyty pierwotnie w grach z cyklu Serious Sam. Nitro Family to tytuł przeznaczony dla dorosłych graczy, skupiający się na takich aspektach jak przemoc, zniszczenie, krew oraz piękne, seksowne i zmysłowe kobiety. Główną postacią w grze jest mężczyzna, super myśliwy Victor Chopski. Jego 24 miesięczne dziecko zostało porwane przez producenta narkotyku „Healthy Family”, a nasz bohater wraz ze swoją małżonką Marią wyruszają do walki, której celem jest odzyskanie swego maleństwa. Oboje są postaciami niezwykle zabójczymi, potrafią korzystać z bardzo bogatego arsenału broni, posiadają również swoje indywidualne umiejętności, np. Maria może skoczyć na dużą wysokość i zbombardować przeciwników „Carpet Bombimg”.
wymagania sprzętowe:
Pentium 233MHz, 16MB RAM
Vulture to typowa strzelanina, w której wcielamy się w postać pilota śmigłowca bojowego biorącego udział w szeregu ciężkich i niebezpiecznych misji. Akcja gry osadzona jest na początku lat 90-tych, zaraz po zakończeniu zimnej wojny, kiedy to po nagłym rozpadzie bloków politycznych i militarnych nastąpił okres konfliktów regionalnych, które szybko wymknęły się spod kontroli organizacji międzynarodowych i wielkich mocarstw.Jako nieustraszony pilot wykonujemy zadania zlecane przez poszczególne rządy, koncerny ponadnarodowe oraz różne organizacje i staramy się znaleźć swoje miejsce w tym całym bałaganie. Nasz śmigłowiec należy do maszyn, które by latać nie wymagają wielkiego nakładu sił. Posiada on system automatycznego wybierania celów, a sterowanie (jak przestało na dobrą strzelaninę) jest banalnie proste.Misje odznaczają się dużą różnorodnością celów, np. w jednej będziemy musieli zniszczyć głowice nuklearne, w drugiej wysadzić w powietrze konwój bossa narkotykowego, który porusza się po krętych górskich drogach, ogólnie rzecz biorąc w każdej napotkamy na wielu wrogów, którzy nie pozwolą nam się nudzić.
wymagania sprzętowe:
CPU 266MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D, DirectX 6.0, 120MB na HDD
„Trespasser” to obok słynnego „Turoka” jedna z pierwszych gier FPS z dinozaurami w rolach głównych. W przeciwieństwie do innych reprezentantów gatunku autorzy opisywanej gry nieco większy nacisk położyli na wysoki realizm rozgrywki, gra jest przez to nieco trudniejsza, wymaga również większego zaangażowania ze strony gracza. Fabuła „Trespassera” wyraźnie nawiązuje do wydarzeń z filmu „Park Jurajski: Zaginiony Świat”, właściwa gra rozpoczyna się jednak kilka miesięcy później. Miejsce, w którym znajdował się park, jest całkowicie zniszczone, nie oznacza to jednak, iż pozbyto się wszystkich dinozaurów. Gracz wciela się w postać młodej kobiety o imieniu Anne, która w wyniku awarii samolotu trafiła na wyspę opanowaną przez prehistoryczne gady. Główna bohaterka wyrusza na poszukiwania środka transportu, dzięki któremu mogłaby opuścić wyspę. Autorzy przygotowali w sumie osiem rozbudowanych poziomów. Warto dodać, iż większość etapów rozgrywa się na powierzchni przy czym trafiają się także poziomy, które wymagają badania okolicznych zabudowań, na przykład w poszukiwaniu radia czy dodatkowej amunicji. Gracz ma do wykonania kilka określonych celów, które są ukazywane w podręcznym dzienniczku. Warto przy tym dodać, iż każde z zadań może być wykonane na wiele różnych sposobów. Przykładowo, aby przedostać się do zamkniętego budynku można spróbować odszukać specjalną kartę magnetyczną, wybić jedno z okien lub wdrapać się na dach i skorzystać ze specjalnej klapy.Na szczególną uwagę zasługuje moduł odpowiedzialny za fizykę świata, którego można uznać za protoplastę słynnego Havoka. Większość napotykanych przedmiotów można popchnąć lub przesunąć, niejednokrotnie może to pomóc w zaliczeniu jakiegoś zadania czy pozbyciu się jednego z przeciwników (np. poprzez zrzucenie na niego ciężkiego przedmiotu). Gracz na swojej drodze spotyka kilka gatunków dinozaurów, między innymi Velociraptory, Triceratopsy czy słynnego T-Rexa. Z niektórymi przeciwnikami można podjąć walkę, w przypadku spotkania większej grupy wrogów jedynym skutecznym rozwiązaniem jest jednak ucieczka. Autorzy gry zadbali również o wysoki stopień inteligencji napotykanych drapieżników, w zależności od sytuacji mogą one zignorować gracza, spróbować zaatakować go z zaskoczenia lub łączyć się w grupy. Arsenał dostępnych broni obejmuje kilka modeli pistoletów (Desert Eagle .44, .357 Magnum, .38 Special, Ruger Redhawk .44), shotguna oraz ciężki karabin maszynowy.
Pobierz