ScSimul2011.port.exe
-
!! Filmy - Martyna Wojeciechowska -
!!! Grid 2 PL (2013) RELOADED BLACK BOX -
!!! Filmy Świąteczne !!! -
!!! NOWOŚCI 2017- 2018 !!! -
✰ Jan Paweł 2 -
2.0.34.1 -
AutoMapa 6.16.1412 PL-EUROPA -
AutoMapa Europa 6.16 1412 finał. pełna wersja -
Błogosławiony Jan Paweł II -
common -
czcionka audi quattro font -
Death Race 3 Inferno (2013) -
DJANGO -
Dokumenty -
Dragon Ball Z -
EPOKA LODOWCOWA (Wszystkie części) -
FIFA 14 FULL PL PC [2014] -
FURIOZA 2 PL 2025 -
FURIOZA PL 2021 -
Hobbit - Bitwa Pięciu Armii 2014 pl -
Hobbit niezwykła podróż -
Miłosny Biznes -
Na Każde Wezwanie Naczelnika -
Na krawędzi - Polska wyprawa na K2 -
Noe wybrany przez Boga PL -
Oz Wielki i Potężny -
Pinnacle Studio 15 HD Ultimate Full + keygen -
Pokonać Strach - First Ascent -
RIDDICK LEKTOR PL 2013 -
SŁAWOMIR gwiazda roco-polo -
Spring Breakers -
Sterownik USB Toshiba 2.0.34.1 -
STRASZNY FILM 5 -
Sugar Man -
Szybcy i wściekli seria 1,2,3,4,5,6,7,8 -
TATRY WYSOKIE POLSKI GRZEBIEN MAŁA WYSOKA -
TATRY ZIMĄ -
TES IV-Łatka PL -
Testy na Prawo Jazdy 2015 -
Testy na Prawo Jazdy 2018 -
The Settlers IV Złota Edycja PL -
TOPR szkoła górska -
Więzień Labiryntu Lek na Śmierć PL 2018 -
Windows 10 PL 2018 marzec -
Windows 7 32bit i 64bit 2018 -
WinXP Pro SP2 PL -
WinXP Profesional sp3 -
Wisła Cupiała 2025 -
🐉 Prawdziwy Jezus z Nazaretu [2017] -
🔴 Logan - Wolverine [2017]
To symulator koparek na PC. Będziemy używać małych koparek po ogromne kopary, dźwigi pracujące w kanionach i na placach budowy. Podczas tworzenia gry wzięto pod uwagę wszystkie przeciążenia. Gra posiada rozbudowane możliwości gry takie jak: załadunek i rozładunek różnych sprzętów, obsługę taśm transportowych.Będzie można również używać buldożerów, wywrotek do przewożenia ogromnych ilości piachu, żwiru Gra jest realistyczna przez sterowaną myszką kamerę z oczu naszego pracownika. Gra posiada tryb swobodnej gry jak i pojedynczych misji do zrobienia w odpowiednim czasie.
producent: Astragon
wydawca: Astragon
Gatunek: symulatory
światowa data premiery: 20 pażdziernik 2008
data wydania w Polsce: obecnie brak planów wydania
tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 3 +
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB 200 GB HDD, Windows XP/VistaPolecam Fajna Gierka
Bau AG to innowacyjny symulator budowy miasta, w którym gracze muszą się zmierzyć ze wszystkimi aspektami zarządzania prawdziwą budową. Podczas wykonywania kolejnych projektów należy przestrzegać określonych wymagań dotyczących jakości, budżetu, terminu zakończenia prac oraz ograniczeń technicznych.
Rozsądne wymagania sprzętowe:
* Windows XP, Windows 2000, Windows Vista
* Procesor: 1,5 GHz
* Pamięć operacyjna: 512 MB
* Karta graficzna: 64 MB (min. GeForce 3)
* HDD: 590 MB
Uwaga !
- Prawidłowa zainstalowana gra ma wagę: 596 MB.
- Gra wymaga bibliotek DirectX 9.0c .
- spolszczenie oraz opis dołaczona do archiwum

Euro Truck Simulator to produkcja od firmy SCS Software, w której możemy usiąść za sterami wielkich samochodów ciężarowych. Do zwiedzenia czeka tu wiele europejskich dróg i miast. Warto nadmienić, iż za tą pozycją stoją ludzie odpowiedzialni wcześniej za grę o podobnej tematyce - Hard Truck 18 Wheels of Steel.
Monaco Grand Prix Racing Simulation 2 to rewelacyjna gra o tematyce wyścigów formuły 1. Gra posiada niewiarygodnie piękną grafikę 3D jak i również realistyczny model jazdy, co czyni ją jedną z najlepszych o tematyce Formuły 1.Gra Z 1998 roku ale grafika jest dobra nawet jak na te czasy.Mnóstwo ustawień bolidu i samego silnika.17 oryginalnych torów a zawodników i teamy możemy sami ustalić.
T-72 Balkans on Fire to symulator czołgu stworzony przez rosyjskie studio developerskie Crazy House. Akcja gry umieszczona została w dość krwawym okresie wojny domowej w Jugosławii między 1991 a 1995, a gracze wcielają się w postać rosyjskiego ochotnika - dowódcy czołgu. Oprócz kontroli nad czołgiem, co stanowi główny aspekt rozgrywki, gracz ma również możliwość kierowania innymi jednostkami (wozy pancerne, pojazdy, piechota) dzięki wykorzystaniu szeregu komend i użyciu mapy nawigacyjnej.
Pancerne bestie, za sterami których zasiadamy, to jedne z najlepszych maszyn wyprodukowanych przez Matuszkę Rosję - tytułowy T-72B, T-55A oraz T-34/85. Na polu walki spotykamy również inne jednostki, jak czołgi Leopard 1A4 MBT i M50 Super Sherman, działo samobieżne SU-100, transporter opancerzony BRDM-2, helikopter Mi-8, artylerie BZO B-11 i PTO 2A45M Sprut-B czy cysternę KrAZ 265. Gra oferuje duże możliwości konfiguracji i sporą elastyczność ustawień realizmu rozgrywki, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno dla nowicjuszy jak i zaawansowanych graczy.Gra w polskiej wersji

Pobierz
