R-Studio.exe
-
Battlefield 3 pl działa polecam -
BRZYDULA odcinki 201-235 -
Counter Strike Source PL -
Counter-Strike 1.6 do pobrania -
DISCO POLO -
DISCO POLO(1) -
Eten_X500+ ROM PL Spolszczenie Update Flash -
Filmiki dobre -
Filmy 2011 lektor rmvb -
Filmy 2013 -
Filmy dobre.Lektor pl -
Filmy dobre.Lektor pl(1) -
FILMY RÓŻNE -
Filmy__Nowe i najlepsze -
FILMY2012 -
FILMY2012(1) -
Gadu-Gadu 7.7 PORTABLE -
Galileo -
GG Hack (od 6-10) -
GoClever A101 Android 4.0 Update -
GoClever A101 Android 4.0 Update(1) -
GTA SA do pobrania -
GYR PC fajne -
HORRORY -
Horrory 2012 straszne!!!! -
Horrory 2012 straszne!!!!(1) -
Horrory_Filmy -
Komedie - filmy -
Komedie smieszne polecam!!!!!! -
MOCNE HORRORY -
Najczesciej sciagane filmy -
Najczesciej sciagane filmy(1) -
Najlepsze filmy -
NAJLEPSZE GRY !!!!!!!!!!!! -
Najnowsze Filmy 2013 polecam -
naprawa komputera -
Nowości Bajki 2013♛ -
Office Word Excel Powerpoint KURSY -
Pes 2012 -
PHOTO SHOP -
Pingwiny z Madagaskaru odcinki -
PODKŁADY MP3 -
PRAWO JAZDY 2011 TESTY KATEGORIA A,B -
PROGRAMY KOMPUTEROWE -
Shrek 1,2,3+zwiastun 4 -
Straszny film 1 -
Straszny film 2 -
Straszny film 3 -
Straszny film 4 -
Straszny film 5
01_Podzespoły i obudowa.avi
02_Montaz_CPU.avi
03_Montaz_DDR.avi
04_Montaz_plyty.avi
05_Montaz_karty.avi
06_Montaz_HDD.avi
07_Montaz_DVD.avi
08_Montaz_FDD.avi
09_Podlaczenie zasilania i kabelkow.avi
10_Pierwsze uruchomienie.avi
11_Konfiguracja BIOS'u.avi
Jest ,to zbiór programów do odzyskiwania skasowanych danych lub uszkodzonych plików z dysku twardego, które można stracić z następujących powodów:
- Formatowanie partycji
- Uszkodzenie lub usunięta struktury partycji
- Nieoczekiwane zamknięcie systemu lub awarii
- Przypadkowe usunięcie pliku
- Infekcji wirusowej
- Różnego rodzaju uszkodzenia plików
- Bad Sektory
Zawartość:
• Digital Media Data Recovery 4.02
• Exchange OST to PST Conversion 4.04.03
• FAT Partition Recovery 4.03
• Foxpro DBF File Recovery 5.01
• IncrediMail Email Recovery 4.02
• Linux Data Recovery 4.03
• Linux JFS Partition Recovery 4.02
• Linux ReiserFS Partition Recovery 4.02
• Macintosh Data Recovery 4.04
• MS Access Recovery 4.04.05
• MS Backup File Recovery 4.05.01
• MS Powerpoint Recovery 4.05.01
• MS Publisher Recovery 4.04.01
• MS Word Recovery 4.03
• NFTS Partition Recovery 4.03
• Novell NSS Partition Recovery 4.03
• Novell Traditional Partition Recovery 4.03
• Outlook Express DBX Mail Recovery 4.02
• Outlook Express Password Recovery 4.02
• Outlook PST Password Recovery 4.02
• Palm Pilot Database File Recovery 4.03
• Paradox Database File Recovery 4.03
• SCO OpenServer Data Recovery 4.01
• Solaris Intel Data Recovery 4.04.01
• SPARC Data Recovery 4.01
• SQL Server Password Recovery 4.02
• Tape File Recovery 4.02
• Undelete 4.02
• VBA Password Recovery 4.02
• Universal Keygen LineZer0
Odzyskaj zgubiony klucz z zainstalowanego programu:
-obsługa ponad 700 programów
-odzyskuje ID,wprowadzoną nazwę firmy/uzytkowanika,kody autoryzacji,itd...
-możliwość eksportu wyniku do:HTML, TXT, CVS
-odzyskaj klucze do windows,offfice ms, adobe...
Pobierz