TimeShift.v1.1.Full-Rip.PC.7z
-
- █▬█ █ ▀█▀ Farming Simulator 2013 -
▬ G R Y Pełne Wersje ! -
▬ G R Y Pełne Wersje ! -
◕ Agrar 2012 Deluxe -
◕ Agrar Simulator -
◕ QUAD Simulator -
Agrar symulator 2012 chomikuj -
Atlantis - Zapomniane opowieści -
Budynki -
Ciągniki -
Ciężarowe -
Ciężarowe(1) -
Ciężarowe(2) -
Claas -
Claas(1) -
Do ładowania gnoju -
Do zbioru snopków -
dodatki GTA san andreas -
Farming Simulator 2011.PL -
GRY pc . 2 -
GRY -SYMULATOR- FARMY -
GRY PC -
GRY PC(1) -
GRY -SYMULATOR SAMOCHODY -
GRY-do -50- MB -
GRY-do -50- MB(1) -
inne -
kombajny -
KSW 20 -
Landwirtschafts Simulator 2011 -
Ładowacze -
Mapa 1 -
Mapa 1(1) -
Masseny Ferguson -
Maszyny -
MECZE EURO 2012 CHOMIKUJ -
Mod Packi do ls 13 -
NFS Most Wanted -
Osobowe -
Polski Ursus(1) -
Przyczepy -
Rozrzutniki -
SAINTS ROW 2 -
Saints Row The Third PC -
Samozbierające -
Symulator Farmy 11(1) -
Symulator Farmy 2013 chomikuj -
Wedkarz -
Zetor -
Zwykłe
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64MB
Prince of Persia: The Sands of Time jest czwartą edycją popularnej serii gier zręcznościowych, zapoczątkowanej w 1989 roku za sprawą Jordana Mechnera i firmy wydawniczej Broderbund. Nowy produkt powstał pod skrzydłami korporacji Ubi Soft Entertainment, a developingiem zajęło się słynne studio rodem z Montrealu, które stworzyło wcześniej m.in. Tom Clancy’s Splinter Cell. Wśród projektantów honorowe miejsce przewidziano rzecz jasna dla wspomnianego programisty – inicjatora sagi.
Kolejna odsłona przygód perskiego księcia została ponownie osadzona w fikcyjnym bliskowschodnim kraju z okresu rozkwitu średniowiecza. Główny bohater powraca z męczącej kampanii wojskowej i zatrzymuje się w gościnie u zaprzyjaźnionego władcy. W pałacu poznaje zdradzieckiego wezyra i pod jego wpływem uwalnia z klepsydry legendarne Piaski Czasu, stanowiące ogromne zagrożenie dla świata. Jednakże nieoczekiwanie pojawia się piękna, zagadkowa i potencjalnie niegodna zaufania niewiasta. Kobieta owa wydatnie wspomaga tytułowego herosa w przywracaniu normalnego stanu rzeczywistości.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB
GTR Evolution to tytuł ze studia SimBin, które zasłynęło takimi grami jak GT Legends, czy GTR 2: FIA GT Racine Game. Pozycje te są bardzo dobrymi symulatorami wyścigów i cieszą się niezwykłą popularnością. Tym razem mamy okazję pościgać się jednymi z najlepszych samochodów z kategorii GT i WCTT Extreme (World Touring Car Championship). m.in.: Aston Martin DBR9, Audi R8 GT Concept, Dodge Viper Comp. Coupe, Corvette C6.R, MNW M3 GTR, Gillet Vertigo, czy Marcos Marcorelly GTC. Produkcja liczy sobie 22 samochody podzielone na trzy klasy.
Pojeździmy nimi po 19 zróżnicowanych torach, w tym po legendarnym Nurburgring Nordschleife, który jeszcze nie zagościł w żadnej grze komputerowej o tematyce wyścigowej, głównie ze względu na ogromny poziom trudności. Green Hell – bo tak też mówi się na Nurburgring, jest niezwykle zdradliwy i trudny technicznie.
WYPAKUJ KLIKNIJ NA SETUP BAT ZAINSTALUJ GRAJ (PL)
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB
Dimensity to osadzona w klimatach fantasy gra łącząca w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego oraz RPG. Produkcja jest debiutanckim tytułem bułgarskiego studia deweloperskiego Dagger Games. Akcja osadzona została w klasycznym świecie fantasy rozdartym wojną pomiędzy ludźmi a okrutną rasą stworzeń zwanych triends. Jako człowiek wcielamy się w postać młodego myśliwego, który natknął się na umierającego króla Imperium. Posłuszny jego rozkazom wyrusza w długą i pełną niebezpieczeństw drogę do stolicy, gdzie dzięki swoim zasługom dostępuje zaszczytu zostania rycerzem, a w końcu nawet generałem całej armii. Z kolei grając po przeciwnej stronie zostajemy przywódcą triendów, którego zadaniem jest zjednoczyć rozproszone armie i odeprzeć atak ludzkich najeźdźców z jego ojczyzny. Obie historie mają odrębny przebieg, ale pod koniec łączą się ze sobą w zaskakującym finale.
Na początku rozgrywki wybieramy bohatera, który może należeć do jednej z czterech grywalnych ras. Następnie określamy, czy chcemy być świetnie posługującym się różnymi rodzajami broni wojownikiem czy też specjalizującym się w jednej z dwóch właściwych danej rasie tajemnych dyscyplin magiem. Wybór nastawionej na czary postaci niesie za sobą liczne konsekwencje. Między innymi nie możemy korzystać z większości rodzajów broni ani nosić zbroi.
wymagania:
Pentinum4 1.7MHz , 512 MB pamięci RAM
Akcja powieści rozgrywa się w zwykłym mieście japońskim, Fuyuki City. Ukryte od społeczeństwa, doszło do śmiertelnego wojny dzieje się w tym mieście. Siedem magów znanego jako Masters wezwać potężne znane nazwie pracowników i wszyscy walczą ze sobą, aż do ostatniego. Ten ostatni powiedział do osiągnięcia Świętego Graala, który da im życzenia. Tylko nieliczni wiedzą o tym i to, co rozpoczął wojny Świętego Graala, ale wojna się zaczyna w tym roku.
Głównym bohaterem jest Emiya Shirou, który stracił rodziców w pożarze i został przyjęty przez człowieka, który nazywał siebie czarodziejem. Podziwianie ojczymem, był szkolenie się, że jest czarodziejem. Jednak nie miał talent i ledwie mógł użyć jednego rodzaju magii. Jego ojciec krok już minęło, a dziś jest to czarodziej, bez umiejętności lub wiedzy. Bierze udział w Wojnie Świętego Graala, kiedy przypadkowo wezwanie Saber, który jest uważany za najsilniejszą sługą wszystkich ...
OBRAZ PŁYTY PO WYPAKOWANIU ZAJMUJE OKOŁO 6 GB
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista
Ceville to sympatyczna przygodówka będąca debiutanckim projektem niemieckiego dewelopera o wdzięcznej nazwie - Boxed Dream. Wydaniem programu zajęła się firma Kalypso Media.
Akcja gry osadzona została w baśniowej krainie Faeryanis, ciemiężonej przez okrutnego tyrana, tytułowego Ceville’a. Czasy jego bezkompromisowych rządów dobiegają jednak końca - autokrata zostaje wygnany przez mieszkańców królestwa, a tymczasową władzę przejmuje podstępny i zły do szpiku kości Basilius. To właśnie dotychczasowy doradca króla stoi za ostatnimi wydarzeniami, które w rzeczywistości mają doprowadzić go do pełnej władzy i siania jeszcze większego zamętu i terroru niż jego poprzednik. Co gorsze, okazuje się, że jedyną osobą mogącą ocalić kraj jest nie kto inny jak jego dawny antybohater - Ceville.
W czasie przebiegu gry mamy możliwość pokierowania poczynaniami jednej z trzech postaci – wspomnianego Ceville'a, posiadającego wysokie mniemanie o sobie paladyna Ambrosiusa, jak również dobrotliwej dziewczyny Lilly. Z pewnością starsi fani gatunku docenią fakt, iż system prowadzenia rozgrywki to stary, sprawdzony point and click. W grze oczywiście nie mogło też zabraknąć dowcipnych dialogów i zaskakujących zwrotów akcji, wedle klasycznych wzorców.
Dzieło niemieckiego studia charakteryzuje komiksowa, trójwymiarowa oprawa graficzna, przepełniona uproszczonymi, choć zabawnymi modelami postaci oraz środowiskiem gry.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows XP/Vista
Saw to survival horror z widokiem TPP, stworzony na podstawie znanej serii filmów. Gra przenosi pomysły i koncepcje znane z serii przerażających i brutalnych horrorów do wirtualnego świata. Filmy opowiadają o tajemniczym psychopatycznym sadyście o pseudonimie Jigsaw. Zastawia on na ludzi pułapki, zmuszając ich do dokonywania wieloznacznych wyborów. W grze wcielamy się w detektywa Davida Tappa, któremu Jigsaw zniszczył życie. Najpierw zabił jego partnera, a potem uwięził Davida w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Musimy przedrzeć się przez serię niebezpiecznych zagadek i przetrwać, a być może odkryjemy prawdę skrywaną przez seryjnego mordercę.Piła oferuje graczom zupełnie nowy wątek fabularny, a jej akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Saw i Saw II. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wspomnianych, charakterystycznych pułapkach Jigsawa, które na potrzeby gry zostały ukazane w formie łamigłówek. Najbardziej rozpoznawalne z nich zostały przeniesione bezpośrednio z filmów, chociaż autorzy przedstawili także sporo nieznanych wcześniej pomysłów. Podobnie jak w obrazach kinowych niejednokrotnie podejmujemy moralne wybory, decydując o życiu innych ludzi. Oprócz mechanicznych tworów Jigsawa musimy zmierzyć się też z jego sługusami, wykorzystując znalezioną broń.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Men of War: Oddział Szturmowy to samodzielny (a więc nie wymaga posiadania wersji podstawowej) dodatek do taktycznej gry wojennej Men of War. Autorem rozszerzenia jest ekipa Digitalmindsoft, która pomagała przy tworzeniu podstawowej wersji.Gra oferuje możliwość pokierowania oddziałami amerykańskimi, radzieckimi, niemieckimi, brytyjskimi i - co ucieszy weteranów - po raz pierwszy w historii cyklu również japońskimi. Zadbano też o odpowiednią różnorodność lokacji. Poszczególne poziomy rozgrywają się na frontach wschodniej Europy, terenach północnej Afryki oraz na wyspach Pacyfiku. Oddział Szturmowy koncentruje się na rozgrywkach wieloosobowych. Autorzy przygotowali 15 misji typu skirmish, które można rozegrać z przyjaciółmi lub z botami. W obu przypadkach reguły są identyczne. Na początku trafiamy na mapę z niewielkim oddziałem. Z racji tego, że na całym poziomie rozrzucone są opanowane przez komputer punkty kontrolne, naszym zadaniem jest odbicie ich z rąk nieprzyjaciela. Wraz z każdym naszym zwycięstwem sztuczna inteligencja robi się coraz bardziej agresywna. Tak samo wpływa na nią upływ czasu, co sprawia, że gra zmienia się w dynamiczny wyścig między człowiekiem a komputerem. Zabawę dodatkowo uatrakcyjniają specjalne jednostki i umiejętności, mogące gwałtownie przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 300MHz, 64MB RAM, karta dźwiękowa
Kingdom Under Fire to połączenie dwóch popularnych gatunków gier: strategii czasu rzeczywistego i cRPG. Gracz zaraz po jej włączeniu zostaje przeniesiony w fantastyczny świat Bersiah, gdzie od dawien dawna toczyły się krwawe bitwy pomiędzy siłami przymierza (ludzie i elfy), a Mrocznymi Legionami (orki i ogry) o panowanie nad kontynentem. Jednak nigdy przedtem wojna nie była aż tak zaciekła jak teraz, gdy cała kraina niemal zalewana jest ciągłymi falami pragnących zniszczenia i śmierci sił ciemności.Właśnie w chwili tak dramatycznej i przełomowej dla Bersiah Ty graczu stajesz przed wyborem jednej ze stron konfliktu i tylko od ciebie zależeć będzie zwycięstwo lub porażka jednej z nich. W grze tej znajdziemy zarówno misje typowe dla RTS-a jak i znany bardziej z rasowych RPG-ów rozwój głównej postaci. Można więc rozbudowywać infrastrukturę własnej bazy i produkować jednostki, a jednocześnie dbać o to, aby dowódca stojący na czele naszej armii zdobywał kolejne punkty doświadczenia.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB
Gra akcji/FPS zrealizowana przez polską firmę CITY interactive. Wcielamy się w niej w najemnika będącego członkiem tytułowej organizacji. Armed Forces Corp. to grupa zrzeszająca najwyższej klasy świetnie wyszkolonych i doskonale uzbrojonych żołnierzy, którzy za pieniądze wykonają praktycznie każdą misję. Sporą sumę dolarów grupa zgarnąć może za odzyskanie cennych informacji z przejętego przez terrorystów wieżowca. Wykonanie tego zadania wymaga nie tylko umiejętności bojowych, ale także pamiętania, że gdy chodzi o pieniądze należy niezwykle uważać i nie ufać nikomu.
Tytuł oferuje 8 poziomów, rozgrywanych w zróżnicowanych lokacjach. Przyjdzie nam więc przebić się przez podziemne kanały i stacje metra, z których wyjdziemy na ulice miasta, by później trafić do korporacyjnego biurowca. Aby wiernie odwzorować prowadzenie walk w mieście autorzy stworzyli kilka godnych uwagi elementów. Przede wszystkim, mamy spory wpływ na nasze uzbrojenie i możemy zmieniać ustawienia broni (wybierając trybu szturmowy lub snajperski). Ponadto, stworzono system strzelania z ukrycia, dzięki któremu możemy chować się przed pociskami przeciwnika i prowadzić ostrzał na ślepo. Ważnym taktycznym motywem jest także realistyczne przebijanie cienkich ścian przez kule – musimy więc uważać jaki obiekt wybieramy za naszą osłonę.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64MB
Aleksander III Wielki, zwany także Macedońskim, zasłynął swymi podbojami na tyle, że film o nim, w założeniu biograficzny, nakręcił Oliver Stone (zagrali w nim m.in. Colin Farrell, Anthony Hopkins oraz Angelina Jolie). Studio UbiSoft przygotowało komputerową wersję tego obrazu.
Produkt zatytułowany po prostu Alexander jest strategią czasu rzeczywistego, w której bardzo ważne są elementy bitewne. Z niezwykłą dbałością oddano tło historyczne wydarzeń (choćby liczne boje na terenie Azji Mniejszej), a także zadbano, by schematy taktyczne pojedynków były zgodne z realiami (ustawienia szyku, strategie postępowania, sposób walki). System rozgrywki wciąga w takim samym stopniu doświadczonych co początkujących graczy. Każdą ze wzorowanych na faktycznych wydarzeniach kampanii cechuje unikalny charakter oraz odmienne sposoby zarządzania zasobami naturalnymi i wojskami. W bitwach toczonych w czasie rzeczywistym biorą autentyczni bohaterowie z tamtego okresu. Historyczna zgodność nie oznacza jednak, że zawsze, niczym wielki wódz, komputerowiec bawiący się w taktyka będzie odnosić triumfy. Tytuł ten dopuszcza również zmianę historii, na ogół poprzez klęski grającego...
Pobierz
