The Scourge Project RIP PC.iso
-
- █▬█ █ ▀█▀ Farming Simulator 2013 -
▬ G R Y Pełne Wersje ! -
▬ G R Y Pełne Wersje ! -
◕ Agrar 2012 Deluxe -
◕ Agrar Simulator -
◕ QUAD Simulator -
Agrar symulator 2012 chomikuj -
Atlantis - Zapomniane opowieści -
Budynki -
Ciągniki -
Ciężarowe -
Ciężarowe(1) -
Ciężarowe(2) -
Claas -
Claas(1) -
Do ładowania gnoju -
Do zbioru snopków -
dodatki GTA san andreas -
Farming Simulator 2011.PL -
GRY pc . 2 -
GRY -SYMULATOR- FARMY -
GRY PC -
GRY PC(1) -
GRY -SYMULATOR SAMOCHODY -
GRY-do -50- MB -
GRY-do -50- MB(1) -
inne -
kombajny -
KSW 20 -
Landwirtschafts Simulator 2011 -
Ładowacze -
Mapa 1 -
Mapa 1(1) -
Masseny Ferguson -
Maszyny -
MECZE EURO 2012 CHOMIKUJ -
Mod Packi do ls 13 -
NFS Most Wanted -
Osobowe -
Polski Ursus(1) -
Przyczepy -
Rozrzutniki -
SAINTS ROW 2 -
Saints Row The Third PC -
Samozbierające -
Symulator Farmy 11(1) -
Symulator Farmy 2013 chomikuj -
Wedkarz -
Zetor -
Zwykłe
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB
Alarm for Cobra 11: Burning Wheels to gra wyścigowa, stanowiąca kontynuację dla wydanej w 2007 roku produkcji Alarm for Cobra 11: Crash Time. Całość bazuje na popularnym niemieckim serialu kryminalnym Cobra – Oddział specjalny, stworzonym przez stację RTL.
W omawianej produkcji gracz poznaje dalsze losy znanych z serialu detektywów, zajmując się rozwiązywaniem ciekawych spraw śledczych. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z ponad pięćdziesięciu misji, zaliczanych w dowolnej kolejności. Gracz zajmuje się między innymi wyłapywaniem piratów drogowych, ściganiem niebezpiecznych szaleńców czy demaskowaniem uczestników nielegalnych wyścigów.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB
GTR Evolution to tytuł ze studia SimBin, które zasłynęło takimi grami jak GT Legends, czy GTR 2: FIA GT Racine Game. Pozycje te są bardzo dobrymi symulatorami wyścigów i cieszą się niezwykłą popularnością. Tym razem mamy okazję pościgać się jednymi z najlepszych samochodów z kategorii GT i WCTT Extreme (World Touring Car Championship). m.in.: Aston Martin DBR9, Audi R8 GT Concept, Dodge Viper Comp. Coupe, Corvette C6.R, MNW M3 GTR, Gillet Vertigo, czy Marcos Marcorelly GTC. Produkcja liczy sobie 22 samochody podzielone na trzy klasy.
Pojeździmy nimi po 19 zróżnicowanych torach, w tym po legendarnym Nurburgring Nordschleife, który jeszcze nie zagościł w żadnej grze komputerowej o tematyce wyścigowej, głównie ze względu na ogromny poziom trudności. Green Hell – bo tak też mówi się na Nurburgring, jest niezwykle zdradliwy i trudny technicznie.
WYPAKUJ KLIKNIJ NA SETUP BAT ZAINSTALUJ GRAJ (PL)
wymagania sprzętowe:
Pentium II 300 Mhz, 64 MB RAM
W drugiej połowie lat 90. ubiegłego wieku triumfy święciły gry fabularne bazujące na storytellingu. Jeden z najlepszych narracyjnych systemów RPG był wówczas wydawany przez firmę White Wolf – Vampire: The Masquerade (Wampir: Maskarada). Karkołomną próbę przeniesienia mechaniki i klimatu gry rozgrywanej głównie w wyobraźni na komputery PC podjęło studio Nihilistic Software.
Akcja Vampire The Masquerade: Redemption rozgrywa się w dwóch, rozdzielonych ośmioma wiekami, epokach. Fabuła ma swój początek w średniowieczu. Ranny w bitwie weteran wypraw krzyżowych, rycerzy Christof Romuald trafia pod troskliwą opiekę zakonnicy Anezki, w której wkrótce się zakochuje. Główny bohater, wciąż nie w pełni sił, wyrusza do kopalni Bonn Silver nieopodal Pragi, by rozprawić się z grasującym tam wampirem Ahzrą. Triumfalny powrót rycerza do miasta nie pozostaje niezauważony. Szykujące się do wojny wampirze rody upatrują w Christofie cennego sprzymierzeńca. Niebawem krzyżowiec zostaje przemieniony w wampira przez przywódczynię klanu Brujah. Odkrywa wówczas, że był jedynie pionkiem w trwającej od stuleci grze. W tym samym czasie konkurencyjny klan Tzimisce porywa Anezkę i czyni z niej krwiożerczego ghula. Rycerz-wampir usiłuje odnaleźć i uratować ukochaną a także ocalić własną duszę.
wymagania:
Pentinum4 1.7MHz , 512 MB pamięci RAM
Akcja powieści rozgrywa się w zwykłym mieście japońskim, Fuyuki City. Ukryte od społeczeństwa, doszło do śmiertelnego wojny dzieje się w tym mieście. Siedem magów znanego jako Masters wezwać potężne znane nazwie pracowników i wszyscy walczą ze sobą, aż do ostatniego. Ten ostatni powiedział do osiągnięcia Świętego Graala, który da im życzenia. Tylko nieliczni wiedzą o tym i to, co rozpoczął wojny Świętego Graala, ale wojna się zaczyna w tym roku.
Głównym bohaterem jest Emiya Shirou, który stracił rodziców w pożarze i został przyjęty przez człowieka, który nazywał siebie czarodziejem. Podziwianie ojczymem, był szkolenie się, że jest czarodziejem. Jednak nie miał talent i ledwie mógł użyć jednego rodzaju magii. Jego ojciec krok już minęło, a dziś jest to czarodziej, bez umiejętności lub wiedzy. Bierze udział w Wojnie Świętego Graala, kiedy przypadkowo wezwanie Saber, który jest uważany za najsilniejszą sługą wszystkich ...
OBRAZ PŁYTY PO WYPAKOWANIU ZAJMUJE OKOŁO 6 GB
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Painkiller: Redemption to gra należąca do zapoczątkowanego przez polskie studio People Can Fly popularnego cyklu FPS-ów. Tym razem produkcję powierzono nowemu zespołowi Eggtooth Team, który swoją karierę zaczął jako grupa fanów tworząca modyfikacje. Jeden z ich projektów tak bardzo spodobał się wydawcy, że zadecydowano ostatecznie o przerobieniu go na pełnowymiarową komercyjną produkcję.Gra stanowi kontynuacje losów Daniela i Beliala, którzy po raz pierwszy muszą połączyć siły by ostatecznie zakończyć krwawy konflikt pomiędzy niebem a piekłem. W Redemption znajdziemy naturalnie nową kampanię, która powinna starczyć na około 3-5 godzin zabawy. By ją ukończyć będziemy musieli pozbawić życia ponad sześć tysięcy wrogów, czyli więcej niż w którejkolwiek poprzedniej odsłonie serii. Map jest łącznie sześć, co oznacza, że na każdej z nich czeka na nas ponad tysiąc potworów.Pokonanie takich hord stanowi niemałe wyzwanie, zwłaszcza że znacznemu ulepszeniu uległa sztuczna inteligencja sterowanych przez komputer nieprzyjaciół. W osiągnięciu sukcesu pomaga graczom zdolność przeobrażania się w demona po zebraniu odpowiedniej ilości dusz.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows XP/Vista
Saw to survival horror z widokiem TPP, stworzony na podstawie znanej serii filmów. Gra przenosi pomysły i koncepcje znane z serii przerażających i brutalnych horrorów do wirtualnego świata. Filmy opowiadają o tajemniczym psychopatycznym sadyście o pseudonimie Jigsaw. Zastawia on na ludzi pułapki, zmuszając ich do dokonywania wieloznacznych wyborów. W grze wcielamy się w detektywa Davida Tappa, któremu Jigsaw zniszczył życie. Najpierw zabił jego partnera, a potem uwięził Davida w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Musimy przedrzeć się przez serię niebezpiecznych zagadek i przetrwać, a być może odkryjemy prawdę skrywaną przez seryjnego mordercę.Piła oferuje graczom zupełnie nowy wątek fabularny, a jej akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Saw i Saw II. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wspomnianych, charakterystycznych pułapkach Jigsawa, które na potrzeby gry zostały ukazane w formie łamigłówek. Najbardziej rozpoznawalne z nich zostały przeniesione bezpośrednio z filmów, chociaż autorzy przedstawili także sporo nieznanych wcześniej pomysłów. Podobnie jak w obrazach kinowych niejednokrotnie podejmujemy moralne wybory, decydując o życiu innych ludzi. Oprócz mechanicznych tworów Jigsawa musimy zmierzyć się też z jego sługusami, wykorzystując znalezioną broń.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Quad 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB
Saboteur jest grą akcji, przygotowaną przez twórców serii Mercenaries. Akcja została osadzona w burzliwym okresie II Wojny Światowej, a fabuła przedstawia nam losy bohatera imieniem Sean – na pozór zwyczajnego Irlandczyka, który pojawił się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. A konkretnie: w Paryżu podczas nazistowskiej okupacji. Tam doszło do tragicznych wydarzeń: niemieccy żołnierze zamordowali przyjaciół Seana, a on nie ma zamiaru im tego darować. Kierując tym bohaterem musimy prowadzić rozmaite działania zaczepne przeciwko Niemcom, a naszym celem jest zemsta.
Generalnie rozgrywka polega na sabotowaniu funkcjonowania okupanta i budzeniu w ten sposób w innych obywatelach woli walki z najeźdźcą spod znaku swastyki. Trzeba więc m.in. dyskretnie eliminować ważne osobistości, wysadzać w powietrze transporty wojskowe i rozprawiać się z całym mnóstwem zwykłych żołdaków. Przebywając na obszarach, kontrolowanych przez wroga, obserwujemy czarno-biały obraz, niczym w filmowej Liście Schindlera oraz generalny smutek i pustkę. Uwalnianie poszczególnych terenów od żelaznego uścisku hitlerowców skutkuje radykalną zmianą atmosfery na pełną kolorów, wyjściem na ulice radosnych mieszkańców itp.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows 2000/XP
Call of Juarez to rozbudowana strzelanka pierwszoosobowa (gra akcji/FPS), za której developing odpowiada polska firma Techland. W wielu aspektach przypomina ona Gun. Przenosimy się w niebezpieczny, brutalny oraz bezwzględny świat Dzikiego Zachodu i możemy uczestniczyć w przygodach dwóch grywalnych postaci: Billy’ego, mężczyzny niesłusznie oskarżonego o popełnienie przestępstwa oraz Ray’a, byłego rewolwerowca, a obecnie pastora. Każda z nich jest inna, posiada różne cechy i umiejętności, a także oferuje odmienny przebieg rozgrywki. Ray jest gwarantem licznych pojedynków rewolwerowych „oko w oko”, zaś Billy preferuje dyskretne przekradanie się pod nosami oponentów.Gra oferuje szereg zróżnicowanych misji do przejścia. Uczestniczymy w licznych pościgach konnych, strzelaninach w miastach, tropimy zbiegów itd. W czasie zabawy możemy wykorzystywać spory arsenał ówczesnych broni, rewolwerów i strzelb. Istnieje również możliwość używania dwóch różnych broni jednocześnie. Warto zaznaczyć, iż podczas rozgrywki możemy także spotkać wiele postaci znanych z książek czy filmów o Dzikim Zachodzie, co tylko dodatkowo podnosi jej atrakcyjność.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600GTS lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista
TimeShift jest pierwszoosobową grą akcji, którą po wielu przygodach stworzyła firma Saber Interactive (twórcy Will Rock). Po wielokrotnym przesuwaniu terminu premiery, zmianie wydawcy i potrójnym liftingu podstawowych elementów programu, pozycja wreszcie otrzymała swój ostateczny kształt – dynamicznej strzelaniny FPP z nowoczesną oprawą graficzną i paletą nowatorskich rozwiązań.Fabułę osadzono w mrocznym świecie science-fiction. Naszym głównym zadaniem staje się powstrzymanie pewnego szaleńca, któremu udało się dopracować metodę podróży w czasie. To doktor Aiden Krone. Mężczyzna ten zdołał przenieść się w przeszłość i zmienić bieg historii w taki sposób, aby ludzkość znalazła się pod władaniem jego korporacji. Jak można się łatwo domyślić, musimy przywrócić naturalny bieg historii, likwidując jednocześnie wspomnianego naukowca. Wcielamy się w postać świetnie wyposażonego, bezimiennego rebelianta, stawiającego czynny opór utworzonej przez Krone’a korporacji. Główny bohater przywdziewa futurystyczną, masywną zbroję o niezwykłych właściwościach. Jest to bowiem częściowo świadoma i w pewnym zakresie inteligentna cyber-konstrukcja. Kombinezon ten pozwala na używanie jednej z trzech funkcji. Mowa tu o spowalnianiu czasu, zatrzymywaniu jego upływu lub cofaniu wydarzeń, które miały już miejsce.Liczba zagadek i łamigłówek, która w założeniach wcześniejszych wersji programu miała być dosyć znaczna, została ostatecznie znacząco okrojona, oddając tym samym pole bardziej zręcznościowej, efektowniejszej strzelance. W kampanii dla pojedynczego gracza do pokonania mamy w sumie 24 poziomy, rozgrywające się w wielu różnych typach środowisk. Są to między innymi fabryki broni, tereny pozamiejskie, czy wyniszczone przez korporację Krone’a miasta. Przeważnie poruszamy się o własnych siłach, choć nie zabrakło poziomów umożliwiających przejęcie kontroli nad quadem. Do pokonywania wrogów używamy wielu różnych broni. Są to między innymi karabiny maszynowe i snajperskie, kusze, shotguny, czy wyrzutnie rakiet. Każda z dostępnych broni posiada standardowy i alternatywny tryb ostrzału. W tym drugim przypadku możemy liczyć między innymi na uaktywnienie granatnika czy miotacza ognia.
wymagania sprzętowe:
Windows XP SP2,Pentium IV 2 GHz,1 GB pamięci RAM,256 MB DirectX 9-kompatybilna karta grafiki 3D,DirectX 9,Karta dźwiękowa zgodna,2.7 GB wolnego miejsca na HDD,Klawiatura, mysz
Ze względu na zwiększoną liczbę aktów terrorystycznych w różnych częściach świata, rząd mocarstw świata zgodziły się na stworzenie międzynarodowej tajnej organizacji, której celem jest całkowite wyeliminowanie wszystkich form terroru i osób zaangażowanych w to.
Bez ograniczeń w środkach. W grupie antyterrorystycznej składała się z najlepszych przedstawicieli spraw wewnętrznych, specjalistów wojskowych i agentów wywiadu na najwyższym poziomie. Dzięki błyskawiczne odpowiedzi, szeroki zakres działania i nieograniczone kompetencje zespołu, ale kodowa nazwa zespołu szybkiej odpowiedzi.
Funkcje:3 strefy działań wojennych na terytorium Rosji, 12 extreme misji na terytorium Europy Wschodniej.Szeroki wybór broni - około 40 modeli
Pobierz