2010.Mistrzostwa świata.Turyn.Pary taneczne.CD.Pechalat Bourzat.mp4
-
#kalendarz wydarzeń -
#nowe programy -
{heri4 sezon 2 avi -
1. Skate America -
2. Skate Canada -
2020 ледниковый период -
2020-2021 sezon z pandemią -
2021 ледниковый период -
2021-22 sezon olimpijski -
2022 ледниковый период -
3. Internationaux de France -
4. Cup of China -
audiobooki dla dzieci, słuchowiska -
Gala -
Grand Prix -
Grand Prix (123) -
kwalifikacje na olimpiadę w Pekinie -
listy startowe - czerwiec 2019 -
ME -
MŚ Montreal Kanada -
MŚ Sztokholm -
nowe programy -
Ocean Girl -
panie -
panowie -
pary sportowe -
Pary sportowe -
Pary taneczne -
program dowolny -
Program dowolny -
program krótki -
Program krótki -
Program krótki ang. komentarz Mark Hanretty -
Program krótki pl komentarz -
projekty badawcze -
SA -
solistki -
Solistki -
Soliści -
taniec dowolny -
Taniec dowolny -
taniec rytmiczny -
Taniec rytmiczny ang. komentarz Mark Hanretty -
Taniec rytmiczny pl komentarz -
tańce -
Tatsuki Machida -
WTT Osaka -
Yuzuru Hanyu -
zdjęcia Ocean Girl -
ледниковый период reż. Ilja Awierbuch
1 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN 44.13
2 Meryl Davis/Charlie WHITE USA 43.25
3 Federica FAIELLA / Massimo SCALI ITA 40.85
4 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA 37.75
5 Jana KHOKHLOVA / Sergei NOVITSKI RUS 37.70
6 Sinead KERR / John KERR GBR 37.56
7 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA 34.05
8 Alexandra ZARETSKY / Roman ZARETSKY ISR 33.79
9 Vanessa CRONE / Paul POIRIER CAN 33.32
10 Emily SAMUELSON / Evan BATES USA 32.61
11 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS 32.43
12 Anna ZADOROZHNIUK / Sergei VERBILLO UKR 31.66
13 Nora HOFFMANN / Maxim ZAVOZIN HUN 31.47
14 Kimberly NAVARRO / Brent BOMMENTRE USA 31.36
15 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA 30.55
16 Ekaterina RUBLEVA / Ivan SHEFER RUS 30.53
17 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN 28.42
18 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK CZE 26.95
19 Kira GEIL / Dmitri MATSJUK AUT 26.69
20 Caitlin MALLORY / Kristjan RAND EST 26.62
21 Carolina HERMANN / Daniel HERMANN GER 26.36
22 Allison REED / Otar JAPARIDZE GEO 26.07
23 Cathy REED / Chris REED JPN 24.78
24 Christina CHITWOOD / Mark HANRETTY GBR 24.70
25 Katelyn GOOD / Nikolaj SORENSEN DEN 22.56
26 Danielle OBRIEN / Gregory MERRIMAN AUS 21.07
27 Jenette MAITZ / Alper UCAR TUR 17.36