Stars!.zip
-
- Najnowsze Filmy 2012 Chomikuj -
►Przeglądarki internetowe -
◄BATTLEFIELD 3 RELOADED + CRACK -
◄-fifa 12 pc pl+crack chomikuj -
♠ MineCraft 1.8 -
• Gry na PC 2011 Całe Obrazy Iso -
18 Wheels Of Steel - Pedal To The Metal -
18 Wheels of Steel Amerykańskie legendy szos -
18 Wheels of Steel Convoy -
Bas Tajpan - Korzenie i Kultura -
bas tajpan- korzenie i kultura 2011 -
Call of Duty 7 -
Call. of. Duty. 4. Modern. Warfare. PL -
do 10MB -
Energy 2000 Mix Vol. 33 - Radio Hits 2012 -
ENERGY 26 -
Fast Five Lektor Polski polecam !!!!!!!!! -
FIFA 2011 DEMO -
Fifa 2012 -
German Truck Simulator -
GrubSon & DJ BRK - Gruby Brzuch [2012] -
Gry mocno spakowane -
Gry mocno spakowane(1) -
Hard Truck 3 - King of the Road -
hard truck pedal to the metal -
Letni Chamski Podryw (wszystkie) -
marihuana -
MegaKinoZapraszam -
Might & Magic - Heroes IV -
Mount & Blade -
Najlepsze gry na komputer PC 2009-2010-2011 -
NAJNOWSZE FILMY !!!! -
NHL 2002 -
NHL 2003 -
NHL 2004 -
NHL 2005 -
NHL 2006 -
PORNO -
pornole -
Resident Evil 5 -
Rig'n'Roll - Tirowiec PL -
Robert M - One Love [2012] -
Royce Da 5′9″ And Eminem - Bad Meets Evil -
RUSE Ruse PL iso -
sex symulator -
sex-filmy -
Transformers 3 -
Transformers 3 chomikuj -
Twierdza -
xxxFuck my mom and me
Język: Angielski
Stars! – strategiczna gra turowa, rozgrywana w systemie PBEM gra komputerowa, której fabuła rozgrywa się w kosmosie. Gracz, w roku 2400 posiada obraz galaktyki i podstawowe technologie umożliwiające jej podbój. Całkowity nacisk położony jest na zarządzaniu własnym imperium (planety i floty) wg popularnego typu 4X (ang. eXplore, eXpand, eXploit & eXterminate – eksploracja, ekspansja, eksploatacja, eksterminacja).
Zadaniem gracza jest opanować dostępną mu galaktykę pokonując innych graczy sterowanych przez ludzi lub komputer. Przed rozpoczęciem gry trzeba stworzyć z dostępnych parametrów rasę charakteryzującą się zdolnością przeżycia we wrogich środowiskach i specyficznymi możliwościami produkcyjnymi. Tak skonstruowane rasy konkurują w komputerowo generowanym wszechświecie. Raz na turę wydaje się rozkazy produkcji, badań, rozpoznania i walki, a po generacji kolejnej tury możemy sprawdzić efekty naszych poczynań.
Jak na grę w realiach hard SF przystało, statki mogą poruszać się z prędkościami nadświetlnymi wyrażanymi w skali warp – gdzie prędkość w skali warp oznacza drogę pokonaną w czasie jednej tury – liczba lat świetlnych do kwadratu (warp-9 odpowiada odległości 81 lat świetlnych na turę).
Stars! na
Elements of War
Potrzebujesz dodatków, nowych wersji, witaminek do tej gry?
kliknij w obrazek
Czas przekonać się co nowego zaoferowała nam firma SCS Software w Haulinie. Zapraszam na podróż po świecie gry, proszę zapiąć pasy- ruszamy!!!
Zaraz po włączeniu gry w oczy rzuca się nowe, atrakcyjne i przejrzyste menu. Po naciśnięciu przycisku New Game, mamy dwie różnej opcje gry: kampanię i pojedynczy przejazd. W kampanii wybieramy miasto, w którym chcemy rozpocząć grę oraz poziom trudności,
a później pozostaje nam już tylko gra, rozwożenie ładunków i rozwijanie naszej firmy.
Natomiast w ‘pojedynczy przewóz’ (czy przejazd jak wolicie), to krótki sprawdzian naszych umiejętności. Wybieramy miasto, w którym zaczynamy grę oraz miasto (cel), do którego chcemy dowieźć towar. Następnie przychodzi czas na wybór ciężarówki i już możemy rozpocząć grę!
Wróćmy jeszcze do poziomów trudności w trybie kampanii:
- łatwy (startujemy bez kredytu, z 50 000$ na koncie, łatwe parkowanie naczep w dokach firm);
- średni (startujemy bez kredytu, z 20 000$ na koncie, łatwe parkowanie naczep w dokach firm);
- trudny (startujemy z 100 000$ kredytu, na koncie 20 000$, trudne parkowanie naczep w dokach firm);
!!!POLSKA WERSJA JĘZYKOWA!!!
GIANTS Software ( producent )
astragon Software ( wydawca )
GIANTS Software ( producent )
astragon Software ( wydawca )
Techland ( dystrybutor PL )
30 marca 2009 ( światowa data premiery )
30 października 2009 ( data wydania w Polsce )
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (Geforce 6800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1
Symulator gospodarstwa rolnego, w którym korzystamy z różnego rodzaju urządzeń i pojazdów rolniczych, uprawiamy zboże i warzywa, a także dbamy o biznes wykonując różnorodne misje i zadania.
Symulator Farmy 2009 to dzieło niemieckiej ekipy GIANTS Software, w którym wcielamy się w rolnika i rozwijamy sporych rozmiarów gospodarstwo rolne, dbając przy tym także o kwestie biznesowe.
Na początku zabawy otrzymujemy do dyspozycji własne gospodarstwo rolne wraz z pojazdami i osprzętem. Naszym zadaniem jest rozbudowa farmy i floty rolniczej oraz dbanie o różne uprawy (np. kukurydza, pszenica, rzepak) na wszystkich etapach ich rozwoju: od siewu po przeoraniu pola, przez wzrost, aż po żniwa, w trakcie których następuje zebranie plonów i ich zmagazynowanie, a następnie odsprzedanie.
Na graczy czeka spora liczba autentycznych maszyn i pojazdów rolniczych z prawdziwych firm tej branży (Poetiinger, Fendt), w tym traktorów, kombajnów, pługów, kosiarek, rozsiewaczy oraz kultywatorów. Sama farma znajduje się na wyspie, na której odnajdziemy też wioskę, port, różnego rodzaju sklepy i inne obiekty - w tym i tajemniczy kamienny krąg.
Warto zauważyć, że główny tryb rozgrywki wymusza na nas również realizację pewnych założeń biznesowych. Dbanie o kondycję finansową, uprawy oraz sprzęt wymaga m.in. zaliczania zróżnicowanych misji oraz zadań.
Symulator Farmy 2009 oferuje zmienne warunki atmosferyczne oraz cykl dnia i nocy, co dodatkowo wpływa na realizm rozgrywki. Zapewnia również obsługę pada oraz kierownicy, przy pomocy której możemy się cieszyć lepszą kontrolą nad pojazdami. Produkcja jest także regularnie wspierana poprzez wydawanie darmowych dodatków, w skład których wchodzą m.in. nowe maszyny i budynki.
POLSKA WERSJA JĘZYKOWA
Pobierz