Telefony programy dodatki oprogramowania.rar
GreenBox Logo maker to zestaw narzędzi przeznaczony dla osób zainteresowanych tworzeniem reklam, ogłoszeń, elementów stron WWW w bardzo krótkim czasie. Program jest zaopatrzony w sporą bazę gotowych elementów posegregowanych według kategorii tematycznych, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze. Aplikacja proponuje około dwustu gotowych i profesjonalnie przygotowanych do edycji podkładów logosów, wiele efektów pozwalających poeksperymentować i wybrać najlepsze rozwiązanie.
Pokazy slajdów na DVD. Pokaz slajdów dużego formatu na telewizorze to świetny pomysł na spędzanie czasu w długie, zimowe wieczory.Służy on do przygotowania i nagrania prezentacji na krążek DVD. Pokaz będzie się składał ze zdjęć i klipów wideo, które połączy profesjonalnie zaprojektowane menu nawigacyjne.
Rejestracja:
W pole : "Licensed E-mail Address" wpisz adres : wondershare_special@pcformat.pl, a w pole : "Registration Code" wpisz klucz rejestracyjny: 5C820634AB3F1C01C079
3.0
Pełna wersja
Windows 2K/XP/Vista;800 MHz;256 MB

Przygotowywanie zdjęć o dużej dynamice tonalnej. To narzędzie jest przeznaczone dla wszystkich maniaków cyfrowej fotografii, chcących osiągnąć niepowtarzalne efekty. Używając Photomatix Pro 3 przygotujemy doskonale wyglądające zdjęcia scen o bardzo dużym kontraście, które fotografowane w sposób klasyczny mają zamazane szczegóły przedmiotów znajdujących się w cieniach oraz niewidoczne obiekty w pełnym słońcu.
Program składa trzy zdjęcia o różnej ekspozycji (niedoświetlone, normalnie naświetlone i prześwietlone) i z nich generuje zdjęcie o dużym zakresie dynamiki, z widocznymi wszystkimi szczegółami.
Przy pomocy FunPhotor możemy umieścić naszą twarz na banknocie, bądź też umieścić naszą postać tuż obok Wieży Eiffel'a albo w kombinezonie astronauty na orbicie... Program jest przeznaczony głównie do użytku domowego dla osób niewtajemniczonych w techniki profesjonalnego fotomontażu.
Program działa bez instalacji
Przed nami kolejna nowość z laboratoriów Corela. CorelDRAW Graphics Suite X4, bo o nim mowa, to 14 już wcielenie pakietu umożliwiającego tworzenie profesjonalnych grafik wektorowych i bitmapowych. Czternasta odsłona wprowadza wiele zmian i jest kolejnym przełomowym wydaniem w serii - zawierającym ponad 50 nowych funkcji. "X4" to kontynuacja zmienionej w poprzedniej wersji numeracji, Corel postanowił wówczas zrezygnować z kolejnej liczby obawiając się, że "13" może nie być szczęśliwa ;-)
Numeracja nie jest tu jednak najważniejsza, X4 oferuje naprawdę sporo zmian. Niesposób wymienić wszystkie, warto jednak zwrócić uwagę choćby na kilka z nich: Live text formatting (formatowanie tekstu w locie), Font identification (identyfikacja czcionek), Independent page layers (niezależne warstwy dla poszczególnych stron), Interactive tables (interaktywne tabele), Integracja z CorelDRAW ConceptShare, wsparcie dla nowych formatów plików czy poszerzona gama czcionek. W wersji X4 poprawiona została integracja z systemem Windows Vista.
Miłośników PHOTO-PAINTA ucieszy na pewno wsparcie dla plików RAW (około 300 obsługiwanych aparatów, podgląd w czasie rzeczywistym, szybkie poprawianie kolorów, czy jakości zdjęcia), funkcja Straighten image ("prostowanie" obrazu) oraz szereg ułatwień w zakresie ustawień tonalnych.
Pobierz