Pakoon 2 (Setup).exe
-
!!!!!!! NOWE ALBUMY (2012) muzyka-chomikuj -
▣ CITIES XL PLATINIUM PL [2013] PC -
►FILMY 2013 CHOMIKUJ -
►Klątwa 1, 2, 3 PL -
►Step Up 1, 2, 3 PL -
►Wredne dziewczyny 1, 2 PL -
►Wredne dziewczyny 1, 2 PL(1) -
►Zemsta frajerów 1, 2, 3, 4 PL -
• Supremacy MMA xbox 360 chomikuj -
1. NAJLEPSZE GRY NA ANDROIDA 2013 -
3GP -
APB Reloaded 2011 -
bonus rpk zdr -
Cities XL 2012 -
Dieta -
dieta(1) -
DIETETYKA -
Filmy 2009 rmvb lektor -
Filmy 2011 rmvb lektor -
Filmy 2013 avi lektor -
FILMY 2013 CHOMIKUJ -
FILMY-2014 lektor -
gaszety sportowe kif -
Gry Android -
Krasza -Wszystkie Kawałki -
Kulturystyka -
Kulturystyka i Fitness -
KULTURYSTYKA.KURS.DVD -
Kurs Kulturystyki -
MINECRAFT Mapy i Save'y -
NFS MW 2012 -
OLA ,BLACHA,ZUZA,UNIKAT,KRASZ, (POLECAM) -
OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE 1,2,3,4 LEKTOR PL -
Resident Evil 5 -
Resident Evil 5 PL -
Resident Evil 5(1) -
Resident Evil 5(2) -
Sensacje,komedie,dramat -
Siłownia -
Solar Białas - Z Ostatniej Ławki [2011] -
T -
trening -
Trening bicepsów -
Trening z Karolem Małeckim -
V -
W -
WOLFENSTEIN -
xxx MP4 -
Z -
Ż
wymagania sprzętowe:
Pentium 100MHz, 8MB RAM
Pomóż zwariowanemu detektywowi Ace Ventura rozwiązać szereg zagadek, połącz pozornie nie pasujące do siebie fakty i pochwyć grupę nienawidzących zwierząt oprychów.
Zabawna gra przygodowa, w której pierwsze skrzypce gra pokręcony detektyw Ace Ventura. Natrafia on na ślad czterech nieludzkich, nienawidzący zwierząt łajdaków. W iście pokrętnym stylu drąży sprawę, zbiera wskazówki oraz rozwiązuje pokrętne łamigłówki, aż w końcu ujmuje tych złoczyńców i uwalnia zagrożone zwierzęta.
POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: 2 GHz
ROK:2010
RAM: 1 GB
WINDOWS: XP
GRAFIKA: 128 MB
Street Racing Stars to symulator samochodowy. Gracz bierze udział w nielegalnych, nocnych wyścigach. Pomiędzy kolejnymi startami będziemy mieli okazję ulepszać nasz pojazd i poprawiać jego wygląd. █ POLSKA WERSJA GRY / NIE WYMAGA CRACKA █
OPIS:
Pewnego wieczora zostajesz wezwany do gabinetu swego przełożonego. Jako policjanta godnego zaufania mającego zarazem przeszłość kierowcy wyścigowego przydzielają Cię do tajnego zadania. Twoja misja to infiltracja groźnego gangu z pozornie bezpiecznej posady - kierowcy. Im bardziej Twoi "nowi pracodawcy" przekonują się o kompetencjach swego drivera tym bardziej polegają na jego umiejętnościach. Przez to zagłębiasz się w mroczny świat brudnych interesów - porwania, zabójstwa, napady i wymuszenia. Każdy kilometr przemierzony ulicami amerykańskich miast lat 80-tych wymaga od Ciebie coraz więcej umiejętności, determinacji i brawury.
Sprzęt:
Pentium 200,
Win 95/98/2000/XP
32MB RAM (zalecane 64MB)
188MB HDD
k. graf. 3D współpracująca z D3d lub 3dfx Glide
k. dźwiękowa kompatybilna z Direct Sound
Wyścigi samochodowe, w których ścigamy się po ulicach pięciu różnych metropolii, między innymi Lipska oraz Hamburga. Posiadane samochody tuningujemy, poprawiając ich wygląd oraz osiągi.
GSR: German Street Racing to niezbyt wymagająca gra wyścigowa, w której bierze się udział w serii zawodów, zasiadając za kierownicą sportowego pojazdu. Jest to zarazem jeden z tytułów z opracowanej przez firmę Team6 Game Studios serii Street Racing. Cykl ten reprezentowany jest też przez gry FSR (French Street Racing) oraz ESR (European Street Racing).
Zgodnie z tym co może sugerować sam tytuł, tym razem mistrzowie kierownicy przenoszą się do Niemiec, walcząc o tytuł najlepszego zawodnika w kategorii wyścigów ulicznych. Kolejne imprezy organizowane są w pięciu wybranych niemieckich miastach, a mianowicie w Monachium, Düsseldorfie, Hamburgu, Lipsku oraz Berlinie. W sumie dostępnych jest siedem tras, a ich cechą wspólną jest to, że wszystkie to odcinki asfaltowe.


Gra dla wszystkich fanów dużych samochodów. Wcielasz się w rolę Keriego Thibordeux i zasiadasz za kierownicą ogromnej ciężarówki. Przemierzasz trasy w Nowym Orleanie i okolicach, a na Twojej drodze spodziewaj się zarówno wozów policyjnych jak i bezwzględnych przestępców. Jako główny bohater musisz zdecydować, czy trzymać z noworleańskim półświatkiem, czy może nawiązać współpracę z dwoma agentami federalnymi, którzy chcą zrobić z Ciebie swojego informatora. Gra idzie o wysoką stawkę gdyż szef lokalnej mafii nie zawaha się podarować Ci pary betonowych kaloszy, po czym wyśle Cię na spacer po dnie Mississippi.

Wymagania Sprzętowe :
Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 4.2 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis :
Trzecia odsłona popularnego cyklu gier akcji opartego na niemieckich serialu Alarm for Cobra 11. Produkcja zapewnia szybkie pościgi, efektowne kraksy i mnóstwo adrenaliny.
Crash Time III to trzecia odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowych, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Marka bazuje na popularnym serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.
Pobierz

