Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Turniej Czterech Skoczni W Innsbrucku - Kwalifikacje 2022-01-03 PL.avi

Upload-20-24 / SPORTY ZIMOWE / Turniej Czterech Skoczni W Innsbrucku - Kwalifikacje 2022-01-03 PL.avi
Download: Turniej Czterech Skoczni W Innsbrucku - Kwalifikacje 2022-01-03 PL.avi

1,16 GB

Czas trwania: 77 min

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Ryoyu Kobayashi powtórzył sukces z Oberstdorfu. Reprezentant Japonii triumfował w noworocznym konkursie 70. Turnieju Czterech Skoczni na Grosse Olympiaschanze (HS142) w Garmisch-Partenkirchen, po skokach na odległość 143 m oraz 135,5 m. Drugie miejsce zajął Markus Eisenbichler, a trzecie Lovro Kos. W finale wystąpiło dwóch Polaków. Najlepszy z nich, Piotr Żyła był jedenasty.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

WITAM
Znajdziecie tutaj wszystko o skokach narciarskich oraz
innych dyscyplinach narciarskich, a także o najważniejszych imprezach światowych

obrazek

Inne pliki do pobrania z tego chomika
PŚ Engelberg 18.12.2021 - 1. konkurs indywidualny Skoki Polaków.mp4
play
generowanie podglądu
Karl Geiger został zwycięzcą sobotniego konkursu Pucha ...
obrazek
Karl Geiger został zwycięzcą sobotniego konkursu Pucharu Świata na Gross-Titlis-Schanze (HS140) w Engelbergu. Reprezentant Niemiec wygrał dzięki skokom na odległość 137 m oraz 140 m. Drugie miejsce zajął Ryoyu Kobayashi, a trzecie Timi Zajc. Szósty był Kamil Stoch, który jako jedyny z Polaków awansował do finału.
PŚ Engelberg 18.12.2021 - 1. konkurs indywidualny 720p PL.mkv play
obrazek
Skoki Narciarskie 2021.12.11 Puchar Swiata - Klingenthal PL.avi play
Stefan Kraft odniósł zwycięstwo w sobotnich zawodach P ...
obrazek
Stefan Kraft odniósł zwycięstwo w sobotnich zawodach Pucharu Świata na Vogtland Arenie (HS140) w Klingenthal. Reprezentant Austrii wygrał dzięki skokom na odległość 138 m oraz 130 m. Drugie miejsce zajął Halvor Egner Granerud, a trzeci był Kamil Stoch, który po raz 80. w karierze stanął na podium zawodów tego cyklu. Pucharowe punkty zdobyło trzech Polaków.
PŚ Klingenthal 11.12.2021 - 1 konkurs indywidualny - Skoki Polaków.mp4
play
oglądaj online
obrazek
Skoki Narciarskie 2021.12.04 Puchar Swiata Wisla PL Konkurs Druzynowy.avi play
Reprezentacja Austrii wygrała sobotni konkurs drużynow ...
obrazek
Reprezentacja Austrii wygrała sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata na Skoczni im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle. Podopieczni Andreasa Widhoelzla wyprzedzili ekipy Niemiec i Słowenii. Polacy zakończyli zawody na czwartym miejscu.
PŚ Wisła 04.12.2021 Konkuers drużynowy - Skoki Polaków.mp4
play
obrazek
PŚ Wisła 03.12.2021 - kwalifikacje.mp4 play
Jan Hoerl został zwycięzcą kwalifikacji do niedzielneg ...
obrazek
Jan Hoerl został zwycięzcą kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na Skoczni im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle. Reprezentant Austrii triumfował dzięki próbie na odległość 129 metrów. Awans do zawodów wywalczyło jedenastu Polaków.
PŚ Wisła 03.12.2021 Kwalifikacje - Skoki Polaków.mp4
play
obrazek
PŚ Kobiet Niżny Tagił 27.11.2021 - 2. konkurs indywidualny Rus.mp4
play
Ema Klinec odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w z ...
obrazek
Ema Klinec odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata pań. Reprezentantka Słowenii triumfowała na skoczni Aist (HS97) w Niżnym Tagile po skokach na odległość 92 m i 97 m. Mistrzyni świata z Oberstdorfu została nową liderką cyklu. Druga była Ursa Bogataj, a trzecia Katharina Althaus. Nicole Konderla nie awansowała do finału.