Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Download: TCS Ga-Pa 01.01.2022 - Konkurs skoki Polaków.mp4

48,57 MB

Czas trwania: 7 min 54 s

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Ryoyu Kobayashi powtórzył sukces z Oberstdorfu. Reprezentant Japonii triumfował w noworocznym konkursie 70. Turnieju Czterech Skoczni na Grosse Olympiaschanze (HS142) w Garmisch-Partenkirchen, po skokach na odległość 143 m oraz 135,5 m. Drugie miejsce zajął Markus Eisenbichler, a trzecie Lovro Kos. W finale wystąpiło dwóch Polaków. Najlepszy z nich, Piotr Żyła był jedenasty.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

WITAM
Znajdziecie tutaj wszystko o skokach narciarskich oraz
innych dyscyplinach narciarskich, a także o najważniejszych imprezach światowych

obrazek

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Turniej Czterech Skoczni w Garmisch Partenkirchen 2022.01.01 PL.avi play
Ryoyu Kobayashi powtórzył sukces z Oberstdorfu. Reprez ...
Puchar Swiata w Bischofshofen 09.01.2022 - Konkurs Druzynowy PL.avi play
Reprezentacja Austrii wygrała niedzielny konkurs druży ...
obrazek
Reprezentacja Austrii wygrała niedzielny konkurs drużynowy Pucharu Świata na Skoczni im. Paula Ausserleitnera (HS142) w Bischofshofen. Podopieczni Andreasa Widhoelzla pokonali zespoły Japonii oraz Norwegii. Polacy zajęli piąte miejsce.
TCS Bischofshofen - 06.01.2022 - 2. konkurs studio po konkursie  dekoracje.avi play
Nie Ryoyu Kobayashi, a Daniel Huber został zwycięzcą f ...
obrazek
Nie Ryoyu Kobayashi, a Daniel Huber został zwycięzcą finałowych zawodów 70. Turnieju Czterech Skoczni! Reprezentant Austrii odniósł pierwszą pucharową wygraną na skoczni w Bischofshofen (HS142) po skokach na odległość 136,5 m oraz 137 m. Drugi był Halvor Egner Granerud, a trzeci Karl Geiger. Uznawany za faworyta, Japończyk zajął piąte miejsce, ale triumfował w klasyfikacji generalnej niemiecko-austriackiej imprezy. W finale wystąpiło dwóch Polaków.
TCS Bischofshofen - 06.01.2022 - 2. konkurs.avi play
obrazek
Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen - Kwalifikacje 2022.01.06 PL.avi play
Ryoyu Kobayashi został zwycięzcą kwalifikacji do finał ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi został zwycięzcą kwalifikacji do finałowego konkursu 70. Turnieju Czterech Skoczni na Paul-Ausserleitner-Schanze (HS142) w Bischofshofen. Reprezentant Japonii wygrał dzięki próbie na odległość 137,5 metra. Dziesiąte miejsce zajął Dawid Kubacki (134,5 m). Awans do zawodów wywalczyło trzech Polaków.
TCS Bischofshofen - 05.01.2022 - 1. konkurs.mp4
play
Ryoyu Kobayashi zmierza po drugiego w karierze "Wielki ...
obrazek
Ryoyu Kobayashi zmierza po drugiego w karierze "Wielkiego Szlema". Po triumfach w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, Japończyk wygrał trzeci konkurs 70. Turnieju Czterech Skoczni na Paul-Ausserleitner-Schanze (HS142) w Bischofshofen. Lider cyklu oddał skoki na odległość 137 m i 137,5 m. Drugie miejsce zajął Marius Lindvik, a trzeci był Halvor Egner Granerud. Pucharowe punkty zdobyło trzech Polaków.