setup.exe
-
♠ Football Manager 2013 PL [PC] -
50 Twarzy Grey'a -
Adobe After Effects -
Akcji -
American Conquest -
Assassin's Creed II -
Battlefield - Bad Company 2 -
BraKe - A Bit Closer To Heaven (Blendtape) -
BraKe - Piekielny Blentape -
BraKe - Witaj W Moim Koszmarze Blentape -
Call of Duty 4 - Modern Warfare -
Colin Mcarae Rally -
DirectX -
Energy 2000 -
Energy_Mix_vol_46_2014_320kb_podzielony -
F.E.A.R -
Fifa 12 Crack -
Filmy +18 -
Filmy 2013 avi lektor -
Ganja Mafia - Wiesz Co Się Kruszy 2013 -
Gothic 3 -
Gothic III -
Gry jeden plik -
HZOP - Drogowskazy życia -
Jean-Claude Van Damme -
Loki -
Mafia 2 -
Might&Magic Heroes VI_[R.G. Catalyst] -
Natsu -
natsu nago -
Natsu Team-X -
Need For Speed Carbon -
Need For Speed Most Wanted -
Ojciec Chrzestny 2 -
PATCH 1.9.22+CRACK -
PES 13 -
Przygodowe -
Ship Simulator 2008 -
Strategie -
StuntGP -
Support -
Symulator Farmy 2013 -
Symulator Prac Leśnych -
Symulatory -
The Sims 3 -
UEFA Euro 2012 -
VC -
Windows XP, aktywator + klucz -
Z.B.U.K.U -
Русификатор
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Universe at War: Earth Assault to tytuł z gatunku strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym, stworzony przez studio Petroglyph, czyli ludzi odpowiedzialnych za powstanie Star Wars: Empire at War. Jest to pierwsza gra z serii Universe at War mającej ukazać się w przyszłości.Akcja gry ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to galaktyczny konflikt, w którym bierze udział niezwyciężona dotąd rasa Obcych zwanych Hierarchy dociera na planetę Ziemia. Niebieska Planeta staje się dla Hierarchy kolejnym źródłem surowców, nie tylko mineralnych ale i organicznych – przybysze ci potrafią bowiem przetwarzać na swoje potrzeby niemalże wszystko. Nasza cywilizacja nie miałaby szans przeciwstawić się tej technologicznej potędze i zupełnie wyginęłaby, gdyby nie obecność innych, przyjaźniej nastawionych ras. Do walk przystępują zaawansowani technologicznie przedstawiciele frakcji Novus. Ponadto w wyniku toczonych na powierzchni walk do konfliktu dołącza trzecie ugrupowanie – pradawna rasa istot, znanych jako Masari. Nasza planeta staje się polem ogromnej bitwy, która zdecyduje o dalszych losach kosmosu i zamieszkujących go istot.Zasadniczo Universe at War: Earth Assault odziedziczyła swoją budowę po Star Wars: Empire at War. Warto jednak dodać, że autorzy wysłuchali opinii graczy, którym w Empire at War nie podobał się element nieprzewidywalności stale żyjącego uniwersum (np. losowe ataki na nasze planety), bo zakłócał przebieg historii. Dlatego też zdecydowali się zaopatrzyć Universe at War w tryb fabularny (bardziej linearny). Do rozegrania są tu trzy pełnoprawne kampanie (po jednej dla każdej ze stron konfliktu). Przedzielono je filmami przerywnikowymi, obrazującymi aktualne wydarzenia na polu bitwy. Oddzielny tryb podboju służy natomiast ukazaniu zmagań na dwóch różnych płaszczyznach – strategicznej oraz taktycznej. W pierwszej z nich widzimy naszą planetę w ujęciu globalnym. Możemy tu decydować o tworzeniu i rozbudowie struktur globalnych, a także ruchach bohaterów i ich grup operacyjnych. W drugiej zaś bezpośrednio dowodzimy jednostkami na placu boju.
Perimeter: Emperor's Testament to pierwsze oficjalne rozszerzenie do wydanej w 2004 roku futurystycznej strategii czasu rzeczywistego. Warto przy tym dodać, iż jest to samodzielny dodatek i do poprawnego działania nie wymaga podstawowej wersji programu.Fabułę opisywanego rozszerzenia powiązano naturalnie z wydarzeniami przedstawionymi we właściwej grze. Mówi ona między innymi o tajemniczym urządzeniu Mechanical Spirit, które w pierwotnych zamierzeniach miało ułatwić eksplorację kolejnych światów. W rzeczywistości próby jego uaktywnienia doprowadziły do nieprzewidzianego wypadku, w wyniku którego do przedstawionego w grze świata przedostały się tajemnicze i pozbawione fizycznych ciał istoty o nazwie Mechanical Messiah. Równolegle do tego wydarzenia odnotowano otwarcie wrót prowadzących do równoległych światów psychosferycznych. Dotychczasowe badania tych regionów galaktyki zaowocowały śladami nieznanej dotąd rasy. Podobnie jak w przypadku podstawowej wersji Permieter, znaczna część singleplayerowej kampanii koncentruje uwagę gracza na starciach pomiędzy konkurującymi ze sobą frakcjami. Autorzy Emperor's Testament przewidzieli w sumie 25 rozbudowanych poziomów. Zadbano też przy tym o sympatyków potyczek multiplayer, opisywany add-on zawiera bowiem trzy nowe mapy, na których można rozgrywać sieciowe bitwy. Plansze te są bardziej rozbudowane od znanych z podstawowej wersji Perimeter.Lista nowości obejmuje przede wszystkim nowe drzewo technologiczne, z którym związane są nieznane do tej pory projekty budynków oraz jednostek. W przypadku stałych obiektów na uwagę zasługują bardziej wydajne stacjonarne działka, a także laboratorium, które odgrywa szczególną rolę w przypadku rozgrywania kampanii dla pojedynczego gracza. Dzięki tej konstrukcji możliwe jest korzystanie z usług wspomnianych wcześniej Mechanical Spirits. Samo laboratorium otwiera również korytarze prowadzące do równoległych światów.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP
Faces of War to sequel wydanej w roku 2004 trójwymiarowej strategii opowiadającej o żołnierzach walczących na frontach II wojny światowej, zatytułowanej Soldiers: Heroes of World War II (w wersji PL: Soldiers: Ludzie Honoru). Twórcami obu gier są programiści z ukraińskiego studia BestWay.Druga część programu oferuje cztery nowe kampanie dla pojedynczego gracza. Podczas ich trwania, wcielamy się w dowódcę wojsk: amerykańskich, brytyjskich, sowieckich i niemieckich. Akcja Faces of War przenosi nas na różne fronty II wojny światowej i daje możliwość m.in. wzięcia udziału w sławnym D-Day, czy dowodzenia wojskami w walkach o Berlin. W przeciwieństwie do pierwszej części programu, gra oferuje również bardzo ciekawe misje w klimatach zimowych.Podczas rozgrywki nie budujemy bazy i nie wydobywamy surowców, interesuje nas jedynie aspekt militarny. Na misję otrzymujemy określoną ilość ludzi i zadania do wykonania. Wszystkie jednostki wojskowe zostały bardzo szczegółowo odwzorowane na podstawie prawdziwych eksponatów z czasów wojny. Maszyny charakteryzują się specyficznymi cechami, takimi jak różna ich wytrzymałość w różnych miejscach pancerza, ciężar, siła ognia, ilość spalanego paliwa itd.Sami zaś żołnierze znają takie komendy jak: czołgać się, uklęknąć, przeskoczyć murek, strzelać zza rogu itp. Prócz paska życia, żołnierze posiadają również nową, w serii Soldiers, charakterystykę – morale. W stosunku do pierwszej części, poprawie uległo komputerowe A.I. kierujące zarówno sprzymierzeńcami jak i przeciwnikami. Jednostki mądrzej ze sobą współpracują, potrafią także świetnie sobie poradzić na polu walki, gdy zostawimy je bez opieki.Bardzo oczekiwaną przez fanów serii innowacją są nowe jednostki bojowe (m.in. miotacze ognia) i środki transportu. Gra wprowadza również novum w przedstawieniu własnoręcznego (kontrolowanego przez gracza) celowania z karabinu snajperskiego. Kosmetycznym zmianom uległ też interfejs.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 400 Mhz, 64 MB RAM, 900 MB HDD
World at War to klasyczna gra strategiczna, będąca kontynuacją słynnej serii Steel Panthers, święcącej największe tryumfy w połowie lat dziewięćdziesiątych. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzedników, także i ten program skupia się głównie na historycznych wydarzeniach z czasów II Wojny Światowej i pozwala rozgrywać niezwykle realistyczne bitwy z udziałem adekwatnego do epoki asortymentu. Gra wykorzystuje silnik trzeciej części Steel Panthers , jako że wg autorów był on najbardziej stabilny, ale oczywiście został rozbudowany o nowe funkcje i przystosowany do współpracy z nowszymi systemami Windows.Złożone z hexów (każdy z nich przekłada się na 50 metrów w rzeczywistości) mapy, oferują widok z góry, podobnie jak w przypadku najsłynniejszych przedstawicieli klasycznych strategii. Walka została podzielona na tury, ilość czasu na wykonanie ruchu jest zatem nieograniczona, chociaż zawarto w grze także opcję limitującą go. Wszystkie jednostki symbolizowane są przez starannie zaprojektowane ikony. Jeśli gracz będzie miał jakieś wątpliwości do czego służą, może szybko przeglądnąć ich charakterystyki, korzystając z bardzo szczegółowej encyklopedii. Na największą uwagę zasługuje jednak niezwykle realistyczny model prowadzenia walk, zdaniem fachowców jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek zaimplementowano w grach strategicznych na PC. Wbudowany do programu edytor scenariuszy i możliwość ściągnięcia potężnych kampanii z oficjalnej strony, skutecznie przedłużą jego żywotność. Poza tym, warto nadmienić że Steel Panthers: World at War to produkt całkowicie darmowy.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.4 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 32MB
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth to kolejna z gier komputerowych bazujących na ogromnie popularnej kinowej trylogii – Władca Pierścieni. To strategia czasu rzeczywistego w klasycznym tego słowa znaczeniu (tj. walka + element ekonomiczno-gospodarczy w postaci pozyskiwania surowców i budowy baz) stworzona przez zespół EALA (dawnej znany jako EA Pacific), któremu zawdzięczamy powstanie głośnego tytułu Command & Conquer: Generals. Już na wstępie należy zaznaczyć, iż The Battle for Middle-Earth wykorzystuje ulepszony silnik graficzny znany z C&C: Generals, a przy jego modyfikowaniu i w ogóle pracach nad tym tytułem, priorytetem było odtworzenie „największych bitew” z trylogii jak np. bitwa o Helmowy Jar (do 500 jednostek równocześnie na ekranie). Postarano się też o stworzenie niezwykle interaktywnego otoczenia, co na przykład przejawia się tym, że troll może wyrwać drzewo z korzeniami, a następnie używać go w walce jako gigantycznej maczugi, zaś Ent może wyrwać kamień z muru czy innej budowli (tym samym ją uszkadzając) i rzucić nim we wroga.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Medieval: Total War to kontynuacja słynnej i wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych, tworzonych przez zespół Creative Assembly. Po dalekowschodnich klimatach w Shogun: Total War przenosimy się w bardziej nam znane realia średniowiecznej Europy. Możemy kontrolować jedną z dwunastu najsilniejszych potęg militarnych istniejących w średniowiecznej europie. Gra łączy elementy militarne z handlem, dyplomacją oraz zarządzaniem surowcami. Przygotowano blisko sto różnych typów wojsk wyposażonych w autentyczną broń używaną w tamtych czasach (m.in. łuki, muszkiety, działa czy katapulty). Podobnie jak to miało miejsce w Shogun: Total War, tak i tu rozgrywka podzielona została na dwie części, tj. bitewną oraz tą, w której rządzimy całym swym królestwem. Bitwy rozgrywają w czasie rzeczywistym, w całkowicie trójwymiarowym otoczeniu (tereny pustynne, lasy, równiny, góry, itp.). Całość wykonana jest na ulepszonym engine z Shoguna, dzięki czemu mapy, na których toczą się starcia są nawet czterokrotnie większe niż to miało miejsce w Shogun: Total War, a na polu bitwy możemy zobaczyć nawet 10 tys. walczących jednostek. Część, w której rządzimy państwem rozgrywana jest w trybie turowym. Gracze mogą tu budować własne imperium, tworząc strategiczne alianse, ustalając trasy handlowe, odkrywając nowe wynalazki, budując zamki czy tworząc potęgę militarną zarówno lądową jak i morską.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim to długo oczekiwany sequel innowacyjnej gry strategicznej, stworzonej przez grupę Cyberlore Studios w 2000 roku. Opracowaniem omawianego tytułu zajęła się jednak zupełnie inna ekipa - podległe firmie 1C rosyjskie studio Ino-Co, znane głównie z Fantasy Wars, czyli bardzo dobrze ocenianej produkcji w założeniach przypominającej legendarną serię Heroes of Might & Magic.
Gra przenosi nas w magiczny świat, w którym roi się od zamków, smoków, rycerzy, kościotrupów i innych stworów, znanych z opowieści fantasy. Wcielamy się tu w rolę głównego dowódcy królestwa Ardanii, a naszym zadaniem jest oczywiście zadbanie o rozwój państwa i bezpieczeństwo naszych podwładnych. Musimy zająć się więc rozbudową infrastruktury, gromadzeniem zasobów, rekrutowaniem bohaterów i wojska oraz obroną kraju przed groźnymi bestiami tylko czekającymi na nasz błąd i okazję do przypuszczenia ataku na nasze ziemie. Pod swoją komendą mamy dzielnych i lojalnych, choć czasem nieznośnych herosów posiadających wolną wolę i kierujących się własnymi zasadami moralnymi. W przeciwieństwie do zwykłych strategii, nie mamy tu bezpośredniego wpływu na ich poczynania - wyznaczamy jedynie cele i nagrodę za ich osiągnięcie, a nasi podwładni sami zajmują się realizacją zadania. Trzeba jednak pamiętać, że czasem ich priorytety są inne niż nasze - mają też własne plany i poglądy na temat tego, co jest dobre dla królestwa i czym należałoby zająć się w pierwszej kolejności.
Pobierz