Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

06.09.2006 Polska - Serbia ( II Połowa) [PL].mpg

SuperAnetka / zachomikowane / ★★★ football / ME inne / 06.09.2006 Polska - Serbia ( II Połowa) [PL].mpg
Download: 06.09.2006 Polska - Serbia ( II Połowa) [PL].mpg

698,6 MB

Czas trwania: 70 min

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Euro2008 GroupB - Austria Vs Poland 1-1.avi play
Austria - Polska 1:1 (0:1) 0:1 Roger Guerreiro 30. min ...
Austria - Polska 1:1 (0:1) 0:1 Roger Guerreiro 30. min 1:1 Ivica Vastic (k) 90+3. min Żółte kartki: Umit Korkmaz, Sebastian Proedl - Marcin Wasilewski, Jacek Krzynówek Widzów: 51 428 Sędzia: Howard Webb (Anglia) Austria: 21. Juergen Macho - 14. Gyoergy Garics, 15. Sebastian Proedl, 3. Martin Stranzl, 4. Emanuel Pogatetz - 8. Christoph Leitgeb, 6. Rene Aufhauser (74. min - 19. Juergen Saeumel), 10. Andreas Ivanschitz (64. min - 7. Ivica Vastic), 11. Umit Korkmaz - 20. Martin Harnik, 9. Roland Linz (64. min - 18. Roman Kienast) Polska: 1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 6. Jacek Bąk, 2. Mariusz Jop (46. min - 4. Paweł Golański), 14. Michał Żewłakow - 7. Euzebiusz Smolarek, 18. Mariusz Lewandowski, 5. Dariusz Dudka, 8. Jacek Krzynówek - 20. Roger Guerreiro (85. min - 19. Rafał Murawski)- 11. Marek Saganowski (83. min - 17. Wojciech Łobodziński) obrazek ecz grupy B pomiędzy gospodarzami Austrią oraz Polską zakonczył się remisem 1 : 1. Boruc, Roger bohaterami, sęedzia odebrał nam zwycięstwo. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Austrii. Nawałnica gospodarzy trwała prawie przez całą pierwsza połowę. Po 30 minutach można było powiedzieć, iż wynik meczu Austria - Boruc 0 : 0. Polski bramkarz robił niesamowite rzeczy w bramce, broniąc stu procentowe sytuacje. Potwierdza to światową klasę bramkarza. Tak naprawdę Polacy stworzyli tylko jedną akcję, którą wykorzystał Roger, strzelając pierwszą bramkę dla polskiej reprezentacji. obrazek Wchodząc na drugą połowę Beenhakker wprowadził Golańskiego za Jopa, który jest bez formy. Zmiennik spisywał się znacznie lepiej od podstawowego gracza. Druga połowa przebiegała pod dyktando Polaków. Częściej dochodzili do piłki, stwarzali groźne akcje, byli bliżej od zdobycia gola. Mimo to, Austiacy wyrównali na 1 : 1 po golu zdobytym po rzucie karnym w 92 minucie. Tak jak sędzia potraktował gospodarzy, to nawet nie ma miejsca w polskiej ekstraklasie. obrazek Nawiązując do słów Bońka w wywiadzie dla TV Polsat, co do decyzji sędziego w ostatnich minutach "łeb mu nie pracował". Coś musi w tym być - cięzko powiedzieć o faulu Lewandowskiego w ostatnich minutach meczu, po którym sędzia odgwizdał karnego. Saganowski podsumowując angielskiego sędziego stwierdził w wywiadzie dla TV Polsat, iż po takiej decyzji w lidze angielskiej musiałby spędzić kilka miesięcy w domu. obrazek
Euro2008 GroupB - Poland Vs Croatia 0-1.avi play
Polska - Chorwacja 0:1 (0:0) Bramki: Ivan Klasnic (53) ...
Polska - Chorwacja 0:1 (0:0) Bramki: Ivan Klasnic (53). Żółte kartki: Mariusz Lewandowski, Tomasz Zahorski - Hrvoje Vejic, Ognjen Vukojevic. Sędziował: Kyros Vassaras (Grecja). Widzów: 30 000. Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński (55-Euzebiusz Smolarek), Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski (46-Adam Kokoszka), Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro - Marek Saganowski (68-Tomasz Zahorski). obrazek Chorwacja: Vedran Runje - Hrvoje Vejic, Dario Simic, Dario Knezevic (27-Vedran Corluka), Danijel Pranjic - Ivan Rakitic, Ognjen Vukojevic, Nikola Pokrivac, Jerko Leko - Mladen Petric (75-Niko Kranjcar), Ivan Klasnic (74-Nikola Kalinic). Nadzieje przed meczem Polska - Chorwacja były ogromne. Polska reprezentacja miała wygrać swój mecz, ale niestety to się nie udało. W swoim ostatnim meczu na Euro 2008 Polska przegrała z reprezentacją Chorwacji 1:0. W pierwszej połowie przewagę mieli Polacy. Mimo, iż w pierwszych dziesięciu minutach piłkarzy polscy utrzymywali się dłużej przy piłce, to i tak nie mogli znaleźć drogi do bramki. Natomiast Chorwaci, grający w rezerwowym składzie spokojnie rozgrywali piłkę na połowie przeciwnika. Podopieczni Slavena Bilića mieli kilka dogodnych okazji na strzelenie bramki. Jednak był pewien problem. Mianowicie Artur Boruc. Bramkarz Celticu Glasgow nigdy nas nie zawodzi. Tak było i tym razem. Zapewne zgodzicie się, że jest to najlepszy piłkarz reprezentacji Polski na Euro 2008. Do przerwy wynik bezbramkowy. Druga połowa rozpoczęła się ku myśli Chorwatów. W 53 minucie Artur Boruc nie obronił strzału Klasnica i Chorwacja wygrywała 1:0. Leo Beenhakker od razu zareagował i wpuścił dwóch "świeżych piłkarzy". Euzebiusza Smolarka oraz Tomasza Zahorskiego. Niestety to nie pomogło i reprezentacja Polski kończy Mistrzostwa Europy na ostatnim miejscu z dorobkiem jednego punktu.
Portugalia - Polska El Me 2008, 08.09.2006.avi play
Portugal Estádio da Luz Sobota, 08.09.2007 Portugal ...
Portugal Estádio da Luz Sobota, 08.09.2007 obrazekobrazek Portugalia - Polska 2:2 (0:1) Bramki: dla Portugalii - Maniche (50), Cristiano Ronaldo (73); dla Polski - Mariusz Lewandowski (44), Jacek Krzynówek (87). Żółte kartki: Artur Boruc, Marcin Wasilewski, Grzegorz Bronowicki Sędziował: Roberto Rosetti (Włochy) Widzów: 62 000 Portugalia: Ricardo - Marco Caneira (13. Miguel), Fernando Meira, Bruno Alves, Bosingwa - Cristiano Ronaldo, Maniche, Petit, Deco - Simao (81. Moutinho), Nuno Gomes (69.Quaresma). Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki (55. Paweł Golański) - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Dariusz Dudka, Euzebiusz Smolarek (74. Wojciech Łobodziński)- Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski (56. Radosław Matusiak) z4472000X.jpg
17.11.07 Polska - Belgia 2połowa.avi play
Jak wszyscy zapewne pamiętamy przed dzisiejszym meczem z ...
Jak wszyscy zapewne pamiętamy przed dzisiejszym meczem z Belgią było wiele rozważań i wątpliwości. Nic dziwnego! Od tego meczu zależał nasz awans do finału mistrzostw Europy. Belgia, choć grała o przysłowiową pietruszkę jest zespołem młodym, który dopiero się kształtuje. To sprawia, że są oni głodni gry i sukcesów. Wielu mówiło: nie będzie łatwo i nie było. Jeśli chodzi o przebieg meczu, to najlepiej opisują go słowa jednego z komentatorów programu drugiego TVP: "to był trudny mecz, ale piękna walka!" Jego bohaterem był niewątpliwie autor wszystkich bramek tego meczu Euzebiusz Smolarek. Dzięki Ebi! Myślę, że najważniejsze jest to, że Polska nareszcie zakwalifikowała się do ME, a tego nie odda żaden opis. obrazek
17.11.07 Polska - Belgia 1połowa.avi play
17 listopada 2007 Stadion Śląski Chorzów (Eliminacje ME ...
17 listopada 2007 Stadion Śląski Chorzów (Eliminacje ME 2008) obrazekobrazek Polska - Belgia 2:0 (1:0) Bramka Smolarek 44 i 48 Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński (46. Jakub Błaszczykowski), Mariusz Lewandowski, Radosław Sobolewski, Euzebiusz Smolarek (85. Kamil Kosowski), Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski (82. Rafał Murawski) Belgia: Stijn Stijnen - Guillaume Gillet, Vincent Kompany, Daniel Van Buyten, Jan Vertonghen - Steven Defour, Marouane Fallaini, Karel Geraerts, Bart Goor - Moussa Dembele, Kevin Mirallas Żółte kartki: Bąk, Błaszczykowski (Polska). Sędzia: Claus Bo Larsen (Dania). Widzów: 47 000
06.09.2006   Polska - Serbia   I Połowa PL.mpg play
Eliminacje Euro 2008 » Grupa A » Warszawa - Stadion ...
Eliminacje Euro 2008 » Grupa A » Warszawa - Stadion Wojska Polskiego obrazekobrazek Polska - Serbia 1-1 (1-0) 1-0 Matusiak 30' 1-1 Lazović 70' Kartki: obrazek Golański, Kowalewski - obrazek Stankovic, Markovic, Stepanov Polska : Kowalewski - Żewłakow, Bąk, Jop, Golański (72. Wasilewski) - Krzynówek, Radomski, Lewandowski, Jeleń (73. Błaszczykowski) - Żurawski, Matusiak Serbia : Stojkovic - Markovic, Krstajic, Stepanov, Bisevac - Duljaj (67. Ergic), Kovacevic, Stankovic, Trisovic (60. Lazovic) - Pantelic (81. Koroman), Zigic Sędziował: Graham Poll (Anglia). Widzów 6 000.
Polska - Portugalia.avi play
11.10.2006 r. POLSKA – PORTUGALIA 2:1 ( 2:0 ) el. ME ...
11.10.2006 r. POLSKA – PORTUGALIA 2:1 ( 2:0 ) el. ME euro_2008.jpg Bramki: dla Polski - Euzebiusz Smolarek dwie (9, 18); dla Portugalii - Nuno Gomes (90+2). Żółte kartki: Wojciech Kowalewski (Polska), Simao Sabrosa, Ricardo Rocha (obaj Portugalia). Sędziował: Wolfgang Stark (Niemcy). Widzów: 40 000. Euzebiusz_Smolarek_jasne_1224277.jpg Polska: Wojciech Kowalewski - Paweł Golański, Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski, Grzegorz Bronowicki - Jakub Błaszczykowski (65-Jacek Krzynówek), Mariusz Lewandowski, Radosław Sobolewski, Euzebiusz Smolarek - Maciej Żurawski, Grzegorz Rasiak (74-Radosław Matusiak). Portugalia: Ricardo - Miguel, Ricardo Carvalho, Ricardo Rocha - Nuno Valente - Petit (68-Nani), Costinha (46-Tiago) - Simao Sabrosa, Deco (83-Maniche), Cristiano Ronaldo - Nuno Gomes.
15.11.2006  Belgia - Polska - el. ME 2008.avi play
Belgia - Polska 0:1 (0:1) Bramka: Radosław Matu ...
obrazekobrazek Belgia - Polska 0:1 (0:1) Bramka: Radosław Matusiak (19). Żółte kartki: Karel Geraerts, Thomas Vermaelen, Philippe Leonard, Timmy Simons, Bart Goor (Belgia), Jakub Błaszczykowski, Radosław Sobolewski (Polska). Sędzia: Stuart Dougal (Szkocja). Widzów: 40 000. Belgia: Stijn Stijnen - Carl Hoefkens, Philippe Leonard (79- Gaby Mudingayi), Daniel Van Buyten, Thomas Vermaelen - Anthony Vanden Borre (46-Stein Huysegems), Timmy Simons, Karel Geraerts, Bart Goor - Emile Mpenza, Kevin Vandenbergh (63-Luigi Pieroni) Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki - Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka (79-Rafał Murawski), Radosław Sobolewski, Euzebiusz Smolarek - Maciej Żurawski (62-Łukasz Garguła), Radosław Matusiak (89-Przemysław Kaźmierczak) obrazek
04.06.1999  Polska - Bułgaria 1 Połowa PL.avi play
Eliminacje ME 2000 / 06.04.1999 / Warszawa POLSKA - B ...
Eliminacje ME 2000 / 06.04.1999 / Warszawa obrazekobrazek POLSKA - BUŁGARIA 2-0 (1-0) 1-0 Tomasz Hajto 16' 2-0 Tomasz Iwan 62' Kartki: obrazek Jacek Zieliński >>> obrazek Christo Jovov POLSKA: Matysek - Wałdoch, Łapiński, Zieliński - Hajto (80. Majak), K. Nowak (64. Brzęczek), Michalski, Iwan, Siadaczka - Wichniarek (59. Frankowski), Trzeciak BUŁGARIA: Iwankow - Kiriłow, Zagorcić, Markow - Kisziszew, Petrow, S. Stoiłow, M. Petkow, I. Petkow (80. Iliew) - Stoiczkow (63. G. Iwanow), Jowow (46. Baczew) Sędziował: Stefano Braschi (Włochy) Widzów: 8000