MagicVideoConverter.exe
-
! PONAD 1200 PODKŁADÓW Z COVER-STUDIO -
$𝐒𝐄𝐑𝐈𝐀𝐋𝐄 -
[GRY PC - ENG] Resident Evil 3 -
►RMF MAXXX◄ -
0️⃣💾 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐘 𝐏𝐂 -
9️⃣🎧 𝐀𝐔𝐃𝐈𝐎-𝐁𝐎𝐎𝐊 -
Ableton Live Suite 11.3.25 -
Alias Maya 8 -
audio -
Audiobooks -
Autodesk Maya 2026 -
CLIVER -
Colin McRae Rally 5 -
cover-studio.pl -
Czytelnia -
DVD Architect 6 -
DVD Architect 6(1) -
GRY ŁOWIECKIE,SYMULATORY POLOWANIA NA PC -
hicad -
ITALO DISCO GOLD HIT'S !!!(1) -
Kazimierz Junosza-Stępowski -
Kazimierz Karabasz -
kino islandzkie -
kino izraelskie -
kino izraelskie(1) -
kino japońskie -
kino niemieckie(1) -
kino norweskie -
Kino PRL -
kino rosyjskie(1) -
kino rumuńskie -
kino szwedzkie -
Kino tureckie -
kino węgierskie -
kino włoskie -
Klasyka Kina Radzieckiego -
makulatura -
mbar7 -
Metro 2033 -
Microsoft Office XP 2002 -
Niema klasyka -
OPERA -
PODKŁADY COVER STUDIO -
Podkłady mp3 -
PODKŁADY MUZYCZNE -
Reaktor 6.4.2 -
S -
Szekspir William -
UltraISO Premium v8 -
Windows XP Professional

WinRAR to potężne narzędzie do archiwizacji plików w systemie Windows!!!
Przy jego pomocy można tworzyć kopie zapasowe oraz redukowac rozmiar załaczników poczty elektronicznej, otwierać skompresowane pliki RAR i ZIP, jak również inne pliki pobrane z Internetu oraz tworzyć nowe archiwa w formacie RAR i ZIP. Inne obsługiwane formaty to archiwa typu: CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z
to popularny i darmowy odtwarzacz plików muzycznych.
Ceniony ze względu na wysoką jakość odtwarzanego dźwięku (32 bity) oraz za niewielkie zużycie zasobów komputera. Umożliwia dodatkowo ripowanie płyt CD-audio i konwertowanie plików na inne formaty, zgrywanie dźwięku w czasie rzeczywistym, edytowanie tagów. Posiada wyłącznik komputera - idealne rozwiązanie dla lubiących zasypiać przy muzyce.
Obsługiwane formaty: MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX
ALLPLAYER!!!
Popularny polski odtwarzacz plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągnietych plików filmowych (FIXAVI). Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy) zapewnia, że zawsze zdążymy przeczytać wszystkie teksty (zdarza się, iż napisy są zbyt "gęsto" uporządkowane). Program sam analizuje długość napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia. Kolejną zaletą programu jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD.
MEDIA PLAYER CLASSIC 4.3
Real Player to pierwszy odtwarzacz dźwięku i obrazu nadawanego w czasie rzeczywistym (bez konieczności pobierania całych plików). Wykorzystywane przez program formaty RealAudio i RealVideo są najpopularniejszym sposobem transmitowania audycji radiowych i telewizyjnych w Internecie. RealPlayer jest także standardowym odtwarzaczem multimedialnym umożliwiającym odtwarzanie standardowych plików audio i video m.in. MP3, MIDI, WAV, SWF, ASF. W trakcie instalacji program integruje się z zainstalowanymi w systemie przeglądarkami, ustalając jednocześnie optymalne parametry odtwarzania dostosowane do możliwości łącza, jakim dysponuje użytkownik.
Total Video Converter jest rozbudowanym narzędziem obsługującym odczyt, odtwarzanie plików audio/video i konwertowanie ich do popularnych formatów.
Aplikacja wyposażona jest w wydajny algorytm pozwalający konwertować pliki z całkiem dużą prędkością.
Oprogramowanie posiada wiele funkcji, które zostały opisane pokrótce poniżej.
Główne cechy programu:
- Konwersja wszystkich popularnych formatów do formatów audio, video obsługiwanych przez urządzenia mobilne (mp4, 3gp, xvid, divx mpeg4 avi, amr audio) takie jak telefony komórkowe, PDA, PSP, iPod;
- Pokazy slajdów, pozwalające tworzyć kombinację wielo-zdjęciowe oraz muzyczne z ponad 300 dostępnymi efektami;
- Wysoka kompatybilność oraz wydajność dla importowanych plików RMVB oraz RM;
- Konwersja rozmaitych formatów video do formatu MPEG kompatybilnych ze standardem DVD/SVCD/VCD;
- Nagrywanie skonwertowanych plików do DVD/SVCD/VCD;
- Ripowanie DVD to popularych formatów video;
- "Wyciąganie" dźwięku z różnych plików video oraz konwertowanie do wielu znanych formatów audio (mp3, ac3, ogg, wav, aac);
- Rippowanie CD do Audio CD;
- Obsługa za pomocą linii komend;
- Scalanie, łączenie plików audio, video w jeden plik;
- Demultipleksacja oraz wyciąganie video, audio;
- Dekodowanie Flv Nelly Mosser audio.
Ashampoo WinOptimizer 6 to zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery kategorie, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.
Pobierz