Expressivo_1.5.0.exe
-
! Hotelarstwo -
!Języki obce -
Anatomia -
Angielski -
Aromaterapia -
Aura -
Bajka -
Bravo -
Dialogi -
E booki -
Ebooki -
Espresso - Corso di Italiano 1, 2, 3 -
Espresso 1 - Corso di italiano mp3 -
Ezoteryka -
Film -
Filmy -
Francuski -
Gramatyka -
Grammar -
Grecki -
Hiszpański -
Hotelarstwo -
Króciutkie repetytorium -
Kubuś Puchatek -
Kurs Excel -
Literatura -
Mówienie i rozumienie -
Muzyka -
Niemiecki -
Od słowa do słowa -
Opracowania -
Podstawowe zwroty -
Prawo gospodarcze -
Prawo pracy -
Progetto Italiano Nuovo 1 -
Programy do nauki -
Proste kroki -
Rosyjski -
Słowniki, translatory -
Słówka -
Stuart Malutki 1, 2, 3 -
Trening mówienia i rozumienia (danilo2002) -
Turystyka Polska -
Turystyka zagranica -
Video nauka -
Węgry -
Włochy -
Włoski -
Włoski bez cenzury -
ZUMBA
Syntezator mowy IVONA pozwala na automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu. IVONA analizuje podany jej tekst, interpretuje go przy zastosowaniu m.in. algorytmów sztucznej inteligencji i wypowiada. Wypowiedź może być odsłuchana "na żywo" lub zapisana w pliku dźwiękowym. IVONA w wersji demonstracyjnej umożliwia między innymi odczytywanie napisów w filmach, dowolnych tekstów, poczty elektronicznej, słuchanie książek i zapisywanie ich do plików dźwiękowych.
Instalator pozwala na wybór głosów syntezatora które zostaną pobrane z serwerów producenta. W skład aplikacji wchodzą 4 polskie głosy (Ewa, Jacek, Maja, Jan) oraz dwa angielskie Jennifer i Eric.
Najnowsza wersja programu posiada studyjną jakość głosów 22kHz (wcześniej 16 kHz) oraz posiada obsługę interfejsu SAPI 5. Program wyposażono w IVONA Player do czytania tekstów.
Program w którym odtworzycie każdy format filmy: rmvb, avi i całą resztę. Mały, dobry i prosty w obsłudze.

SERDECZNIE POLECAM ;]

Tu zaczyna się zabawa z multimediami.
iTunes pozwala cieszyć się muzyką i wideo na komputerze Mac lub PC. Gdy zechcesz coś obejrzeć lub czegoś posłuchać, nie musisz już przeszukiwać kolekcji płyt CD ani skakać po kanałach telewizyjnych — wystarczy podejść do komputera i otworzyć iTunes. Gdy Twoja cała multimedialna kolekcja znajduje się w bibliotece iTunes, możesz szybciej ją przeglądać, porządkować i odtwarzać wybrane utwory, kiedy tylko masz na to ochotę.
Easy Learning, Easy Life
UCZ SIĘ 10 RAZY SZYBCIEJ!!! 70 RAZY TANIEJ NIŻ 'S*TA' !!!
1.JAK TO DZIAŁA ?
System korzysta z cechy naszego mózgu, jaką jest możliwość dopasowywania się. Polega to na tym, że do każdego ucha podawany jest sygnał o innej częstotliwości. Mózg łapie się, że coś jest nie tak i zaczyna się dopasowywać tzn. tworzy "wirtualny" sygnał różnicowy, czyli różnicę częstotliwości między prawym a lewym uchem. Owa różnica jest właśnie częstotliwością jaka będzie dominującą w pracy naszego mózgu po takim zabiegu. Obie półkule będą zsynchronizowane, w wyniku czego cały mózg zacznie pracować o wiele lepiej.
Lewa półkula, to półkula logiki. Prawa, to półkula wyobraźni. Synchronizacja sprawia, że zaczynają wreszcie pracować idealnie razem. Liczne badania naukowe potwierdziły, że uznani w świecie geniusze korzystają podczas myślenia równocześnie z lewej, jak i z prawej półkuli. Umożliwia im to lepsza niż u 'zwykłych śmiertelników' synchronizacja półkul. Dzięki mojej płycie i Ty możesz ją znacznie poprawić. Warto dodać jeszcze, że synchronizacja półkul mózgowych sprzyja większej samokontroli umysłu - zaczynamy mniej się denerwować, zmniejszają się stresy, jesteśmy bardziej zdecydowani i pewni siebie.
2.CO MI JEST POTRZEBNE ?
Do używania "EASY LEARNING, EASY LIFE" potrzebne są jedynie stereofoniczne słuchawki. Płytę można odtwarzać na wszystkim, co odczytuje płyty CD: na komputerze, wieży, discmanie, itp. Dzięki temu możesz np. uczyć się albo relaksować jadąc pociągiem czy autobusem.
4.Opis działania
Aby korzystać z płyty, należy umieścić ją w odtwarzaczu (czy też kompie), podłączyć i założyć słuchawki stereofoniczne . Po włączeniu płyty wybieramy program nr 1, którym jest test kanałów. Jeżeli słyszymy ‘left’ w lewym uchu i ‘right’ w prawym, to przechodzimy dalej. Jeżeli nie to odwracamy słuchawki – bo to bardzo ważne. Teraz przechodzimy do sedna – wybieramy odpowiedni program, przyjmujemy wygodna pozycję, rozluźniamy się i skupiamy na programie. W trakcie trwania programu należy się starać nie zaprzątać głowy myślami.
5.Uwagi
Nie należy:
-Przesłuchiwać jak zwykłej płyty audio tzn. program po programie.
-Słuchać danego programu zbyt wiele razy w jednej sesji (zdecydowanie nie poecem słuchania kilkanaście razy lub więcej pod rząd)
-Słuchać programu podczas oglądania TV, czytania książki czy grania np. w pasjansa (program wtedy nie przynosi skutku)
-I jeszcze jedno. Jeśli ktoś zakłada z góry że program mu nic nie pomoże, to niewykluczone że tak będzie.
6. Suplement
Jeżeli wybraliśmy np. program aby się uczyć, to zaczynamy się uczyć zaraz po zakończeniu programu. Jeżeli czujemy ze po pewnym czasie nasz umysł nie jest świeży, nauka przychodzi nam ciężej, to możemy ponownie odbyć sesję.
TYTUŁ FILMU: "Red Sands" ( "Czerwone Piaski" )
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Horror, Akcja
CZAS TRWANIA: 88 minut
DATA PREMIERY: 14.05.2008 - Świat
REŻYSERIA: Alex Turner
SCENARIUSZ: Simon Barrett
OBSADA: Shane West, J.K. Simmons, Leonard Roberts, Aldis Hodge
OPIS
Mieszanina kina wojennego z horrorem, gdzie mamy uzbrojonych, przygotowanych do walki mężczyzn i zagrożenie któremu, mimo świetnego przeszkolenia, nie są w stanie sprostać. W "Red Sands" grupka znudzonych, amerykańskich żołnierzy w trakcie misji na Bliskim Wschodzie niszczy wiekową rzeźbę. Okazuje się, że obudzili uśpioną od dawna bestię, której jedynym celem jest zemsta...
Pobierz



