KRally.sis
-
- PORNO z roku 2011 -
♣ Trainz Simulator 12 -
Aladyn i król złodziei -
American Pie 1 - 8 -
Bajki 2011 -
Bajki 2012 -
Bajki 2013 -
Bajki 2014 pl -
Chichot Losu -
--CZAS HONORU 4 CHOMIK -
Dr. House -
Dzwoneczek -
Filmy 2012 lektor -
Filmy 2012 napisy -
Filmy Polskie 2012 -
Filmy z lektorem 2013 -
Filmy z napisami 2013 -
Fuck My Mom And Me -
Gazety -
George Michael - Dyskografia -
Klub Przyjaciół Myszki Miki -
Małe auta -
Miś Yogi -
ogłoszenia -
Party Fuck -
Pixar -
Pocahontas -
Postman Pat -
sexxx party -
Sezon 1 -
Sezon 1 PL -
Sezon 2 -
Sezon 2 PL -
Sezon 3 -
Sezon 3 PL -
Sezon 4 PL -
Sezon 5 -
Sezon 5 PL -
Sezon 6 PL -
Sezon 7 PL -
Sezon1 -
Sezon2 -
Stacyjkowo-Na miejsca gotowi start -
Stacyjkowo-Wszyscy na tory -
SZYBCY I WSCIEKLI -
Top Gear 21 pl -
Top Gear sezon PL 19 -
Transformers 1,2 -
Worms 4 - Totalna Rozwalanka -
Worms World Party

POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: CORE 3.2 GHz
ROK:2013
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA: 512 MB
Train Simulator 2014 to kolejna odsłona jednej z najbardziej zasłużonych serii symulatorów █ POLSKA WERSJA [ NIE WYMAGA CRACKA ] █

POLSKA WERSJA PROCESOR: 400 MHz ROK: 2005 RAM: 256 MB WINDOWS: XP GRAFIKA: 32 MB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ GRĘ 4. GRAJSettlers 4 jest doskonałą grą strategiczną, osadzoną w przepięknej krainie małych osadników, rządzącą się swoimi, ekonomicznymi i militarnymi prawami.

POLSKA WERSJA
PROCESOR: 2 GHz
ROK: 2011
RAM: 1 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA:256 MB

Jedna z najsłynniejszych strategii ekonomicznych w historii gier komputerowych! Poznaj ewolucję i historię bajkowego świata The Settlers w jego kolejnych sześciu odsłonach oraz oficjalnych dodatkach.

POLSKA WERSJA PROCESOR: 1.2 GHz ROK: 2005 RAM: 512 MB WINDOWS: XP GRAFIKA: 16 MB
1. POBIERZ 2. ZAINSTALUJ GRĘ 3. GRAJ„Emergency 3” to kolejny już tytuł wchodzący w skład serii słynnych gier strategicznych. Podstawowym czynnikiem, który odróżnia te pozycje na tle konkurencyjnych produktów jest to, że gracz nie odbiera innym ludziom życia a je ratuje.

ANGIELSKA WERSJA PROCESOR: CORE 2.5 GHz ROK: 2012 RAM: 2 GB WINDOWS: XP/VISTA/7 GRAFIKA: 512 MB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ISO ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ GRĘ 4. GRAJOil Rush to morska strategia czasu rzeczywistego, czerpiąca pełnymi garściami z gatunku określanego mianem "tower defense". Fabuła opisywanego tytułu nie należy do rozbudowanych, de facto nie wpływając znacząco na rozgrywkę, zaś jej tło stanowią brutalne zmagania o tytułową ropę.

ANGIELSKA WERSJA GRY PROCESOR: CORE 2 GHz ROK:2012 RAM: 2 GB WINDOWS: XP/VISTA/7 GRAFIKA: 512 MB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ 4. GRAJThe Train Giant to strategia ekonomiczna, w której naszym głównym zadaniem jest rozbudowa systemu miejskich połączeń komunikacyjnych. Gra stanowi zmodyfikowaną wersję wypuszczonego tylko w Japonii A-Train 9 i podobnie jak wszystkie odsłony tego cyklu opracowana została przez zespół Artdink.

POLSKA WERSJA
PROCESOR: 3 GHz
ROK: 2005
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA
GRAFIKA:256 MB

Silent Hunter IV: Wolves of the Pacific studia Ubisoft to kolejna część serii symulatorów morskich, zbierającej bardzo wysokie oceny, zarówno wśród graczy jak i krytyków.
Symulator Pojazdów Specjalnych to gra symulacyjno-wyścigowa, w której gracz zasiada za kierownicami wielu różnych samochodów i zajmuje się wykonywaniem zlecanych mu misji. Za przygotowanie omawianego produktu odpowiada niemieckie studio Astragon, znane między innymi za sprawą gier symulujących pracę koparki, dźwigu czy lawety. Symulator Pojazdów Specjalnych cech*je się zaawansowanym modelem jazdy oraz realistycznym modelem fizycznym. Ciekawostką jest to, że gracz ma dużą swobodę w operowaniu przyrządami poszczególnych pojazdów, mogąc załączać syrenę, otwierać drzwi w autobusie, używać hamulca ręcznego czy też zmieniać ustawienia skrzyni biegów z automatycznej na ręczną. Symulator Pojazdów Specjalnych do dyspozycji gracza oddaje sporej wielkości obszar miejski, po którym można się do woli przemieszczać. Na drodze znajdują się oczywiście inne samochody, z którymi należy unikać stłuczek.
Wymagania sprzętowe Driving Simulator 2011
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows XP SP3/Vista/7

Pobierz


