Ajax_jQuery_JavaScript.part7.rar
-
- - - - AMATORSKIE POWYŻEJ 100MB -
2010 - Odyseja kosmiczna.rmvb.lektor -
300 -
300.rmvb.lektor -
Chirurdzy -
Chirurdzy sezon 9 + napisy pl -
Diablo -
Diablo 1 -
Gosei Sentai Dairanger 1993 -
Governor of Poker -
Governor.Of.Poker.2 -
Gra o Tron PL - SEZON I -
Gra o Tron S02 [lektor PL] -
Gra o tron sezon 4 -
Heroes III - Złota Edycja -
Heroes of Might and Magic -
Heroes of might and magic V -
Jesteś Bogiem (2012) PL -
Kyoryu Sentai Zyuranger 1992 -
Londyńczycy -
Mortal Kombat Komplite Edition -
Naruto Manga -
Pes.2012.PC.Multi5-iND -
Pro Evolution Soccer -
Pulp Fiction.rmvb.lektor -
Rambo - Pierwsza Krew.rmvb.lektor -
Rambo 2.rmvb.lektor -
Rambo 3.rmvb.lektor -
sezon 1 (lektor) -
sezon 2 (lektor) -
Sezon 3 -
sezon 3 (lektor) -
Sezon 4 -
sezon 4 (lektor) -
sezon 5 -
Sezon 5 -
sezon 6 -
Sezon 6 -
sezon 7 -
Sezon 7 -
sezon 8 -
Sezon 8 -
Sezon-1 -
Sezon-2 -
Shingeki no Kyojin (Manga PL) -
The Breaker -
The breaker [pl] całość i pojedyncze -
Truman Show.rmvb.lektor -
Upiór w operze.rmvb.lektor -
Zbuntowany anioł - Lektor PL - rmvb
Wymagania systemowe - Dla systemu Windows XP / Vista - 2GHz P4 - 1GB Ram - 4 GB dysk twardy - Min karta graficzna GF 6800 lub Radeon X850 z 128 MB |
![]() |
Farming Simulator 2011 to kolejna część popularnej serii niszowych symulatorów z detalami odtwarzających najdrobniejsze szczegóły rolniczego rzemiosła.
W porównaniu do poprzedniej części wprowadzonych zostało wiele nowych funkcji oraz poprawek. To, co nie uległo natomiast zmianie to fakt, że ponownie wcielamy się w młodego gospodarza, który krok po kroku poznawać będzie uroki życia rolnika. Pod uprawę oddany nam zostaje teren przekraczający 4 kilometry kwadratowe. Naszym zadaniem jest oczywiście uzbieranie środków potrzebnych do stworzenia nowoczesnego gospodarstwa. Zarobki przyniesie nam praca na roli, konieczna więc będzie kultywacja ziemi, robienie zasiewów oraz zbieranie plonów. Miejscowy sklep posiada w swojej ofercie 7 traktorów, 4 kombajny oraz ponad 20 innych maszyn, takich jak pługi, rozsiewacze, prasy lub przyczepy. Dużą nowością jest wprowadzenie do gry hodowli bydła. Zmusza nas to do regularnego karmienia krów, ale dzięki temu otrzymujemy możliwość wzbogacania pól naturalnym nawozem oraz zarabiania na mleku.
Przygotowano też ulepszony tryb kariery, w którym rozpoczniemy posiadając jedynie słabo wyposażoną farmę oraz przestarzały sprzęt. Nie musimy zresztą zarządzać naszym gospodarstwem samodzielnie, ponieważ dzięki trybowi multiplayer kilku graczy może się teraz wspólnie opiekować jednym terenem. Dzięki współpracy z korporacją AGCO (właścicielem marki Wendt) udało się autorom wprowadzić do gry licencjonowane traktory i kombajny. Możemy ponadto korzystać z narzędzi firm takich jak Poettinger, Vogel & Noot, Deutz-Fahr, Krone oraz Horsch. Dla początkujących rolników przygotowano długi na kilka misji samouczek. Warto też wspomnieć o realistycznym systemie dnia i nocy oraz zmiennych warunków pogodowych. Dodatkową pomocą są kontrolowane przez komputer pojazdy, które mogą nam asystować w wykonywaniu zadań.
Farming Simulator 2011 oferuje wyraźnie lepszą grafikę niż jego poprzednicy. Co ciekawe, silnik gry korzysta z dobrodziejstw systemu fizycznego PhysX. Ponadto, rozbudowane edytory pozwalają na tworzenie i szybką instalację dodatkowych modów.
Wymagania :
Pentium IV 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Gra + crack
Producent - Ice Bytes
Wydawca - astragon Software
Dystrybutor PL - TopWare Poland
Premiera Świat - 30 kwietnia 2008
Premiera Polska - sierpień 2009
tryb gry: single player
nośnik: 1 CD
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
cena w dniu premiery: brak danych
strona oficjalna gry
pomoc techniczna
wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista
Każdy fan symulatorów doskonale zna niemiecką firmę Astragon. Dla tych, którzy nie kojarzą tej nazwy przypomnę, że to grupa programistów tworzących gry. Gry to chyba mało powiedziane, bo tak naprawdę twierdzą, że specjalizują się w tworzeniu symulatorów, różnych, przeróżnych, najróżniejszych. W bogatej gamie ich symulatorów można wyliczać bez końca: statki, łodzie podwodne, traktory, kombajny, promy kosmiczne, kończąc na wózkach widłowych. Inna sprawa, że tak naprawdę trudno zaliczyć gry spod szyldu Astragon do symulatorów, bo z prawdziwym realizmem mają one niewiele wspólnego.
Pobierz
