Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Onysyk1
  • Prezent Prezent
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

W miłości jeden ślepnie, drugi głupieje.

widziany: 22.06.2026 20:40

  • pliki muzyczne
    13927
  • pliki wideo
    4417
  • obrazy
    30493
  • dokumenty
    6776

56010 plików
622,51 GB

Ukryj opis Rozwiń
DzieńDobry

obrazek

Słowa nie pachną tak pięknie jak kwiaty, ale odpowiednio dobrane tworzą najpiękniejszy bukiet. Dobrego nastroju, pogodnych myśli oraz uśmiechu na twarzy i w serduszku Tobie życzę. Pozdrawiam bardzo serdecznie, buziaczki przesyłam . …🐤 🐤 ...Marianek:D:D



------------------------------------------------------------------------------
obrazek

obrazek

  • 87 KB
  • 27 gru 17 21:39
  • 48 KB
  • 23 gru 17 3:55
  • 55 KB
  • 21 gru 17 22:57
  • 120 KB
  • 21 gru 17 11:16
  • 22 KB
  • 19 gru 17 4:04
  • 87 KB
  • 17 gru 17 18:25
  • 12 KB
  • 17 gru 17 16:05
  • 17 KB
  • 17 gru 17 15:49
  • 12 KB
  • 17 gru 17 15:48
  • 0,9 MB
  • 17 gru 17 15:29
  • 181 KB
  • 17 gru 17 9:49
  • 6 KB
  • 13 gru 17 3:33
  • 0,9 MB
  • 13 gru 17 3:09
  • 40 KB
  • 13 gru 17 3:08
  • 97 KB
  • 13 gru 17 3:05
  • 181 KB
  • 13 gru 17 3:05
  • 44 KB
  • 13 gru 17 3:04
  • 1,0 MB
  • 13 gru 17 3:04
  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    1
  • obrazy
    830
  • pliki wideo
    1
  • pliki muzyczne
    0

846 plików
0,96 GB




Mallorie

Mallorie napisano 22.06.2026 10:43

zgłoś do usunięcia

obrazek

● ✿ ●... Dzień doberek ... ● ✿ ● ... Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych chwil Twego życia .Wracaj do nich , ilekroć w Twoim życiu ... Pamiętaj NOWY TYDZIEŃ filiżanką pozytywnych myśli . MARIANKU ... Ela .

Eliza_n

Eliza_n napisano 22.06.2026 12:25

zgłoś do usunięcia

🍀😘 🐞MILUTKO WITAM🍀😘 🐞

Czy już ktoś Cię dziś przywitał? O humorek Cię zapytał? Życzył Ci miłego dnia? Zrobię więc to teraz ja. Dużo słonka i radości na Twej buzi niech zagości.

😍 🍀 🐞POGODNEGO TYGODNIA ŻYCZĘ _MARIANKU_😍Ela

Kasia-Nati

Kasia-Nati napisano 22.06.2026 12:39

zgłoś do usunięcia

♥︎✽♥︎ Każdy z nas nosi w sobie swój ból. Tylko po prostu nie każdy pokazuje, gdzie go boli.Ktoś śmieje się najgłośniej ze wszystkich – a każdej nocy przewraca w głowie wszystko, co zostało powiedziane, czując się zbędnym. Ktoś wraca do domu, nie włącza światła, po prostu kładzie się w ciszy – ponieważ cisza nie wymaga wysiłku. Ktoś zasypia, wstrzymując oddech, żeby nie rozpaść się od środka. A rano znów wstaje – nie dlatego, że chce, ale dlatego, że musi. I udaje, że sobie radzi. Nie zobaczysz tego. Oni się uśmiechają. Mówią „wszystko w porządku”. Nie narzekają. Nie proszą o uwagę. A w środku – burza. I może najstraszniejsze nie jest ich cierpienie. Ale to, jak umiejętnie nauczyli się to wszystko ukrywać. ♥︎✽♥︎

Dzień dobry MARIANKU  ʚଓ . Cudownego dnia życzę. Pozdrawiam z całego serca ♡♡♡

jABLUSZKO55

jABLUSZKO55 napisano 22.06.2026 12:42

zgłoś do usunięcia
Masz w sobie to coś, co sprawia, że wyróżniasz się z tłumu,
z przyjaciółmi u boku jesteś w stanie osiągnąć wszystko..Panna!!
  
HEJKA! • °❈‿❈° LETNIE PRZESILENIE
To moment, w którym słońce obdarowuje nas swoją energią. Przesilenie letnie następuje, gdy oś Ziemi jest maksymalnie nachylona w stronę Słońca, co sprawia, że mamy wtedy najdłuższy dzień,najkrótsza noc to właśnie 21 czerwca.. Witamy astronomiczne lato!!..Czy potrafimy cieszyć się tym " tu i teraz",zanim dni znowu zaczną robić się krótsze.. Życzę ,aby to lato przyniosło jak najwięcej ciepła ,nie tylko za oknem ale w naszych Sercach !!
……..:::::::: • °❈‿❈° • ::::::::……..
Znajdźcie dziś choć 15 min.tylko dla Siebie, Usiądźw blasku zachodzącego słońca i po prostu Bądźcie!! > 🌺   M A R I A N K U   🌺Cudownego PRZESILENIA!! jak zawsze Sercem ... Kisses • °❈‿❈° Nikuś   
♥♥♥ ZAPRASZAM NA CHWILKĘ WYTCHNIENIA ♥♥♥ span>
zezem

zezem napisano 22.06.2026 13:04

zgłoś do usunięcia
obrazekWitam,udanego nowego tygodnia życzę, a parasol to albo przeciw nadmiernemu słonku, albo przeciw deszczowi, zależy od pogody MARIANKU - H.
jagoda19441

jagoda19441 napisano dzisiaj o 10:55

zgłoś do usunięcia
Połącz 🌞dzień z 😍 uśmiechem, @ odkryjesz t@jemnicę 💞 💞 💞 r@dosnego całego dni@ **. 👩. ══♦♦থৡৣথ♦♦ 🌸🌸🌸♦♦থৡৣথ♦♦══ 🍓🍒 Pozdr@wi@m milutko(( ** J@goda ** ))
Mallorie

Mallorie napisano dzisiaj o 12:16

zgłoś do usunięcia

... ⚘⚘⚘... Dzień doberek ... ⚘⚘⚘ ... " Nie trzeba niczego chcieć z całej siły , nie trzeba walczyć, o wszystko się bić,. Czasami by stać prawdziwie szczęśliwym nie trzeba nic, wystarczy BYĆ " ... ⚘⚘⚘ ... Spokojnego dnia życzę . MARIANKU ... Ela .

obrazek

Kasia-Nati

Kasia-Nati napisano dzisiaj o 12:41

zgłoś do usunięcia

♥︎ʚଓ♥︎  Im więcej przeżywam, tym bardziej rozumiem, że życie nigdy nie składa się tylko z pięknych chwil. Jest trochę światła i trochę ciemności. Trochę miłości i trochę tęsknoty. Trochę ludzi, którzy zostają i tych, których trzeba umieć pożegnać.

Ale mimo wszystkiego warto czuć. Warto kochać.  Warto przeżywać życie całym sercem. ♥︎ʚଓ♥︎

Dzień dobry MARIANKU ❀♡𓂃 . Cudownych chwil na ten letni dzień. Pozdrawiam・✿

zezem

zezem napisano dzisiaj o 12:54

zgłoś do usunięcia
obrazekWitam miło we wtorek, ale mam niemiłą wiadomość MARIANKU , dzień jest już krótszy od najdłuższego o 1 minutę ! - H.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności