FIFA 1997.exe
-
!! Hip-Hop 2012 -
▰ SAINTS ROW 4 -
◊ GRY PC ISO -
◊ GRY ŚWIEŻE -
❏ GRY PC ( DO 1 GB ) -
18 Wheels of Steel - Convoy PL -
8000+ fotek -
ANETA ZAJAC -
Assassins Creed Brotherhood -
Battlefield 3 -
Counter-Strike- Global Offensive -
Countre Strike 1.6 -
Crysis 2 PL -
dead island -
DEMONOLOGIA 2 (DII) -
Eska Top 100 -
fifa 2013 -
Goat Simulator (Symulator Kozy) 2014 -
GRY PC DO 1GB -
Gta 3 -
Gta 4 -
GTA 5 PC -
GTA 5 XBOX 360 -
GTA San Andreas -
GTA San Andreas PL -
Hill Climb Racing Zhakowane -
Horrory 2011 The Best ! -
left 4 dead -
Minecraft muzyka -
młode polki w szkołach i nie tylko -
MOD PACK by Matks ls 15 -
Najnowsze gry na PC Zapraszam -
nfs most wanted 2 -
Paradise PL -
Postal X - 10th Anniversary [PL] -
Pou Zhakowane -
Pure (PC) Pl -
RESIDENT Evil 6 -
Sala samobójców 2011 [DVDRip.XviD-Nitro][PL] -
Sasha Grey -
sex postaci z bajek -
Simulator Farmy 2009 -
Simulator Farmy 2011 -
Simulator Farmy 2013 -
Sinking Island PL -
Strony internetowe szablony -
Strony internetowe szablony 2 -
Symulator farmy2013 -
Wszystkie części 'Szybcy i wściekli' -
zachomikowane

producent: EA Sports
kategoria: sportowe (piłka nożna)
światowa data premiery: 13 czerwca 1996
data wydania w Polsce: nie wydano
tryb gry: single / multiplayer
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
wymagania sprzętowe: ?
FIFA 97 to kolejna odsłona cyklu gier sportowych, stworzona przez firmę EA Sports i nawiązująca do tematyki piłkarskiej. Po raz pierwszy w historii serii bitmapowe sylwetki zawodników zostały zastąpione przez w pełni trójwymiarowe modele, które wykonano przy użyciu nowatorskiej techniki MotionBlending (za wzorzec posłużył popularny w tamtych latach piłkarz David Ginola). Gra oferuje następujące tryby rozgrywki: mecz towarzyski, zmagania ligowe (reprezentowane przez kilkadziesiąt zespołów z 11 krajów plus wszystkie zawarte w programie drużyny narodowe), oraz turniej o mistrzostwo świata, z kwalifikacjami i fazą play-off. Oprócz potyczek na trawie, użytkownicy FIFA 97 mogą również pokusić się o rozgrywki w hali, w której rządzą nieco inne prawidła, niż na tradycyjnej murawie (brak możliwości wybicia piłki poza boisko, mniejsza liczba zawodników, itd.). Jak zwykle w przypadku produktów firmy Electronic Arts, gracze dysponują sporymi możliwościami ingerencji zarówno w rozwiązania taktyczne (również w trakcie meczu), jak i zestawem opcji, zmieniających podstawowe aspekty zabawy (długość rozgrywki, uwzględnienie fauli, tzw. „spalonych”, czy kontuzji zawodników). Trójwymiarową oprawę wizualną uzupełnia znakomite udźwiękowienie, które zostało znacznie rozwinięte w stosunku do tego, co można było usłyszeć w poprzednich edycjach gry. W FIFA 97 skorzystano z usług aż trzech profesjonalnych komentatorów: Johna Motsona, Andy’ego Gray’a i Desa Lynmana. Program może pochwalić się również rozbudowanym trybem multiplayer, pozwalającym bawić się jednocześnie dwudziestu graczom naraz.


OPIS GRY :
Głównym bohaterem jest Adol Christin. Wraz ze swoim przyjacielem imieniem Dogi przybywa on pewnego dnia do wioski Redmont. Na miejscu szybko odkrywają, że całemu królestwu Felghana zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Fabuła w rzeczywistości odgrywa niewielką rolę. Zamiast tego gra jest klasycznym action-RPG i koncentruje się na mordowaniu potworów, zbieraniu skarbów oraz eksplorowaniu lokacji i każdy z tych elementów został wyśmienicie wykonany.INSTALACJA :
1. Pobierz . 2. Zainstaluj . 3. GRAJ .
wymagania sprzętowe:
Pentium II 233 Mhz, 32 MB RAM, akcelerator 3D
Kontynuacja przygód najpopularniejszej pary zabawkowych przyjaciół oparta na filmie Toy Story 2 z wytwórni Walt Disney. Pierwsza część filmu była pierwszą produkcją wykonaną całkowicie za pomocą komputerów, zamiast tradycyjną metodą rysowania poszczególnych klatek.
W grze kowboj Chudy zostaje porwany przez złe zabawki, roboty którym przewodzi Imperator Zurg. Gracz wciela się w przyjaciela Chudego, kosmonautę Buzza Lightyeara, który za pomocą swojej laserowej broni, zręczności i skafandrowi kosmicznemu wyposażonemu w silniczki rakietowe, zmierza mu z pomocą. Przed Buzzem stoi trudne zadanie przejścia piętnastu trójwymiarowych map wykonując po drodze różnorodne zadania i pokonanie całej armii przeciwników.
* wysokiej jakości grafika 3D oraz dźwięk.
* 15 ciekawych światów do przejścia, wśród nich pięć trudnych map z bosami.
* pełny arsenał broni i akcesoriów: rakietowe buty, lina z kotwiczką, kosmiczna tarcza i inne.
* oryginalne głosy z filmu.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 233 MHz, 64 MB RAM, akcelerator 3D
Jako płatny zabójca, człowiek cienia, wojownik vooodoo Michael LeRoi zniszcz pięciu antychrystów. Osadzona w bardzo mrocznych klimatach gra TPP wykorzystująca engine Tomb Raidera.
Shadow Man to gratka dla miłośników gatunku TPP. Jeżeli chcesz odpocząć od widoku "mającej czym oddychać" pani archeolog, wciel się w postać Michaela LeRoi – zmarłego człowieka cienia, płatnego zabójcy. Jego celem jest odnalezienie i unicestwienie pięciu antychrystów. Przed nim kilometry krainy Deadside pełne przeciwników i wiele zagadek logicznych do rozwiązania. Doświadczeni gracze na pewno zauważą podobieństwo do wspomnianego Tomb Raidera. Rzeczywiście programiści z Acclaim Ent. wykorzystali ten sam engine do stworzenia własnego mrocznego świata. Nasz zabójca dysponuje bardzo pokaźnym arsenałem do unicestwiania wrogów. Od standardowych broni po takie, jak ognista lanca Baton, czy laska voodoo Asson. Dysponuje też on straszliwą tajną bronią – pluszowym misiem, który służy mu do przenoszenia się pomiędzy światami. Autorzy gry bardzo umiejętnie połączyli tempo rozgrywki z mrocznym klimatem obrzędów vooodoo. Należy jednak dodać, że gra jest dość trudna, a z uwagi na stopień brutalności nie jest przeznaczona dla najmłodszych.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, 32 MB akcelerator 3D
Gra przenosi nas w odległą przyszłość, gdzie najpopularniejszym sportem są walki potężnych dziesięciometrowych robotów. Gracz otrzymuje możliwość kierowania jedną z tych monstrualnych maszyn w walce o dominację nad obcą planetą. Mamy pełną swoboda ruchów w pełni trójwymiarowym środowisku (akcja ukazana jest z perspektywy trzeciej osoby). Pojedynki toczą się na ośmiu różnych arenach: City, Blade Pit, Desert, Power Plant, Iceberg, Volcano, Space Station i Canyon. Do wyboru mamy osiem podstawowych typów robotów (Jaguar, Force, Pyros, Mantis, Chronos, Gargoyle, Katana i Warlord), które następnie możemy modyfikować zarówno pod względem wyglądu jak i wyposażenia. Tryb rozgrywki wieloosobowej pozwala na rywalizację w sieli lokalnej i Internecie.
>
Dodano około 20 rodzajów broni i modele graczy (co jest dodawane i nie zastąpiony)
* Wpływ morderstwo
* Jej dźwięki do każdej broni
* Nowe efekty specjalne
* Oznaczenia broni
* Zawarte w montażu sześciu modów: Human Scenariusz, Deathmatch, Zombie Mod, ZombieScenario plus nowe efekty i animacje
* Naprawiono błędy podczas łączenia
* Serwery Works wyszukiwania
* Dodano patch rozwiązuje problem z błędem "'MSCOMCTL.OCX" Component jednego z jego zależności nie poprawnie zarejestrowany ... "
wymagania sprzętowe: Pentium II 300MHz, 64MB RAM
Akcja The Peasants Rebellion osadzona została w anglosaskich realiach XIII wieku, gdzie wcielamy się w postać kapitana Królewskiej Gwardii Pałacowej. Niespodziewanie staje się on świadkiem rozpadu niegdyś spójnego i zjednoczonego królestwa, a w konsekwencji jedyną osobą odpowiedzialną za obronę ostatniej prowincji.
Rozpad ten jest następstwem licznych spisków i machinacji skierowanych przeciwko władcy. Całkowicie bezradny król, w obliczu otaczających go wrogów i nagłych wydarzeń, schronił się w stolicy. My, jako jeden z niewielu wiernych mu poddanych, musimy dzielnie wykonać swą powinność. To jednak dopiero początek, ponieważ przed nami pojawiają się kolejne, bardziej wymagające zadania. Czeka nas wycieńczająca kampania zawierająca ponad 30 misji. Naszym celem jest podbicie zbuntowanych prowincji, zjednoczenie ich i przekazanie władzy w ręce prawowitego króla.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 400MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Beach Life to nowa gra zespołu Deep Red Games, twórców takich hitów jak Risk II czy Monopoly Tycoon. Tym razem jest to symulacja zarządzania ekskluzywnym kompleksem wypoczynkowym w nadmorskim kurorcie, pełnym słońca, piasku, bogatych turystów i seksownych wczasowiczek. W tej grze zaprawionej dużą szczyptą humoru nie brakuje niczego co można spotkać w najpopularniejszych kurortach na świecie: alkohol, sporty wodne, flirt, seks, opalanie, dancingi, a nawet zbierania pamiątek.
Na wybranej tropikalnej wyspie musimy zbudować ośrodek wypoczynkowy z hotelami, barami, klubami, zagospodarować plaże i stworzyć warunki do uprawiania sportów wodnych. Każda wyspa ma swoją charakterystykę zmuszając graczy do odmiennego wykorzystania terenów pod budowę poszczególnych atrakcji. Oprócz zwykłych wakacyjnych przyjemności, jak oglądanie wypoczywających turystów czy flirtujących z ratownikami panien, czekają nas też przykre niespodzianki. Losowe zdarzenia mogą przynieść sztorm lub zatrutą żywność w restauracjach, co z pewnością nie przyczyni się do popularności naszego kurortu.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB
Zombie Driver to zręcznościowa gra samochodowa produkcji rodzimej firmy deweloperskiej, Exor Studios, która w swoim dorobku posiada m.in. D.I.P.R.I.P., apokaliptyczne walki pojazdów stworzone przy użyciu Source Engine. Gracz zasiada za kierownicą mocno opancerzonego i ciężko uzbrojonego pojazdu, a jego celem jest eksterminacja tytułowych zombie.
W bliżej nieokreślonym mieście miał miejsce katastrofalny w skutkach wypadek chemiczny – w jego wyniku większość mieszkańców zamieniła się w bezmyślnych nieumarłych. Grupki ocalałych zmuszone ukrywać się przed krwiożerczymi bestiami mają tylko jedną nadzieję na przetrwanie – gracza oraz jego pojazd.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.13 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB
Efektowna gra wyścigowa, podejmująca tematykę rajdów samochodowych. Ścigamy się między innymi we Francji i Hiszpanii, używając pojazdów sprzedawanych przez koncern General Motors.
GM Rally to gra, w której bierzemy udział w rajdach samochodowych odbywających się na trasach szutrowych. Zgodnie z tym co może sugerować sam tytuł, gracz ma okazję prowadzenia aut sprzedawanych przez koncern General Motors. Konkretnie mowa tu o trzech markach – Opel, Chevrolet i Saab. Oznacza to, że można przetestować takie maszyny jak Chevrolet Aveo, Saab 9-3, Saab 9-7 czy Opel Astra. W sumie do wyboru jest 25 pojazdów, reprezentujących klasy zarówno niewielkich aut miejskich, jak i ogromnych półciężarówek. Maszyny można poddawać zakrojonemu na szeroką skalę tuningowi, modyfikując zawieszenie, silnik czy skrzynię biegów.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256MB
The Mark to polski projekt nowoczesnej strzelaniny FPS, za który odpowiada grupa developerska T7 Games, złożona m.in. z ludzi zaangażowanych niegdyś przy produkcji takich gier, jak Mortyr czy Kajko i Kokosz. Główna atrakcja tytułu to w pełni autorski, kompleksowy engine, sterujący realistyczną szatą graficzną, rozbudowanym systemem fizycznym świata przedstawionego oraz współdziałaniem algorytmów sztucznej inteligencji.
Terror to słowo, które chyba najmocniej kojarzy się z pierwszą dekadą dwudziestego pierwszego stulecia. Nie sposób nie zauważyć wpływu tego zjawiska na kulturę masową, w tym na gry komputerowe. Tło fabularne The Mark opowiada o sprzymierzeniu sił najgroźniejszej organizacji terrorystycznej, Al-Kaidy, z rosyjskim multimilionerem, Ilya Rakowem, który podobnie jak islamska organizacja, nie pała miłością do kultury i wpływów zachodnich, stanowiących nie lada konkurencję także w biznesie. Jednym z postanowień noworocznych tak powstałego aliansu interesów było zrównanie z ziemią Londynu. Miało to zostać osiągnięte za pomocą głowic nuklearnych, które dodatkowo urozmaiciłyby życie wszystkim mieszkańcom regionu.
Pobierz