Danzig.avi
-
❃ Piekary Śląskie,rok 1936 -
01. Miłość Szmaragd i Krokodyl [1984] -
02. Klejnot Nilu [1985] -
2003 - Worship God -
aaa PAN SAMOCHODZIK -
Alf ,sezon 1,2,3,4 -
Antyczny świat prof.Krawczuka -
Bajki Rosyjskie -
bazylika Santa Maria Maggiore, Rzym, 1296 -
Biblijna lekcja religii -
Cywilizacja IV -
DETEKTYW W SUTANNIE SEZON 1 -
DETEKTYW W SUTANNIE SEZON 2 -
DETEKTYW W SUTANNIE SEZON 3 -
Dookoła Wojtek Polska 1 -
Dookoła Wojtek Polska 2 -
Dzieci z Bullerbyn -
Ewangelia wg św. Jana -
Filmy sportowe -
Football's Greatest -
GAROU-SEUL -
Heidi -
Historia Mistrzostw europy -
Historie Biblijne(1) -
Kanony z Taize -
Kopciuszek -
Lokomotywa - Julian Tuwim -
Lumiere -
Manchester United -
masza i niedźwiedź po polsku -
mp3 -
Mr. Bean -
Naprotechnologia_film -
ODC 1-10 -
Odcinki 11-20 -
Odcinki 21-30 -
Pawel z Tarsu. Pojednanie swiatow -
POLSKIE PRZEBOJE LAT 80 -
religijne -
Sezon 1(1) -
Sound'n'Grace -
Sport -
Sprawa Jacka Taylora - 2011 -
Stanisław Jachowicz -
Szatan z 7 klasy 1960 -
Świat z lotu ptaka -
Wideo - różne ciekawe -
Wolna Grupa Bukowina -
Ziarno -
Życie_ludzkie
Po jedenastu latach od śmierci generała, który zginął 25 czerwca 1998 r. w Warszawie, wciąż nie wiemy, kto zabił i dlaczego. Zastrzelono go z pistoletu, gdy wsiadał na parkingu do swego samochodu. Poszukiwania zabójcy trwają do dziś. W nieoficjalnych informacjach o sprawie śmierci Papały wielokrotnie pojawiało się nazwisko polonijnego przedsiębiorcy Edwarda Mazura z Chicago. Schwytanie sprawców tej zbrodni to punkt honoru organów ścigania.
Do dzisiaj nikt nie miał odwagi powiedzieć wprost iż ci, którzy prowadzili śledztwo w sprawie śmierci generała, błądzili we mgle i błądzą nadal. Sylwester Latkowski - reżyser filmu i autor książki pod tym samym tytułem, chciał się dowiedzieć, jak przebiegało śledztwo i dlaczego nie przyniosło efektów. Zadawał suche pytania i sumiennie egzekwował odpowiedzi. Zdobył nieznane opinii publicznej dokumenty ze śledztwa, stenogramy przesłuchań, prywatne listy, ekspertyzy.
Film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego

TU znajdziesz WIĘCEJ FILMÓW !
produkcja: USA gatunek: Komedia, Przygodowy, Sensacyjny data premiery: 2005-02-25 (Polska) , 2004-11-10 (Świat) reżyseria Brett Ratner scenariusz Craig Rosenberg , Paul Zbyszewski zdjęcia Dante Spinotti muzyka Lalo Schifrin czas trwania: 97 Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, w którym większość podobnych gatunkowo się kończy - oto mistrz kradzieży (Pierce Brosnan) odpływa łodzią do tropików po udanym ostatnim skoku. Ale kiedy pojawia się depczący mu po piętach agent FBI by sprawdzić, czy złodziej naprawdę już na dobre zrezygnował ze swojego procederu, pomiędzy bohaterami rozpoczyna się nowa gra w kotka i myszkę.
KOMEDIA ROMANTYCZNA
LEKTOR PL
OPIS:
Narodziny dziecka zmuszają Toma (Zach Braff) i Sofię (Amanda Peet) do powrotu w rodzinne strony żony. Chcąc stworzyć tradycyjny model rodziny, muszą zmienić dotychczasowy tryb życia. Sofia zostaje w domu z maleństwem, Tom podejmuje pracę w firmie jej ojca. Niełatwo jednak odnaleźć się w tak innych okolicznościach. Sofia odkrywa, że macierzyństwo to nie same uroki, a Tom musi się zmagać z nieprzychylnymi teściami ekscentrycznym szefem i współpracownikiem, dawnym przyjacielem żony ze szkolnej ławy, który swoją niepełnosprawność wykorzystuje do robienia kariery i podrywania Sofii.
Dzięki Słońcu na Ziemi toczy się życie. Naukowcom udało się ustalić, że nasza gwiazda, podobnie jak dzieje się to w przypadku ludzi, kiedyś zakończy swój żywot. Jak śmierć Słońca wpłynie na funkcjonowanie żywych organizmów na naszej planecie?
Cyniczny i bezwzględny biznesmen Jake Peterson (Tim Matheson) jedzie w rodzinne strony. W sam Nowy Rok zamierza zamknąć fabrykę traktorów, w której pracuje większość tamtejszych mieszkańców. Po drodze jednak rozpętuje się burza śnieżna i jego samochód wpada w poślizg. Piękna wdowa Emma Murphy (Melissa Gilbert), sekretarka z fabryki, udziela mu pomocy i zawozi do swojego mieszkania. Jake nie może się przemóc się i powiedzieć swej wybawczyni, że przyjechał tu, aby pozbawić ją pracy. Wymyśla więc ciekawą wymówkę. Podaje się za przedstawiciela firmy, która planuje kupić osiemdziesiąt traktorów.
Reżyseria: Jerry London
Obsada: Tim Matheson, Melissa Gilbert, Michelle Trachtenberg, Jayne Eastwood
Polecam
Pobierz plik
