Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Gabrysia-3
  • Prezent Prezent
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

♥Dziękuję za pamięć , prpblem z oczami♥

widziany: dzisiaj o 17:03

  • pliki muzyczne
    5910
  • pliki wideo
    3856
  • obrazy
    23241
  • dokumenty
    8555

308161 plików
1,27 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
...♥IDĘ-PO-SWOJE-KLIk-DLA-MNIE-HIT♥...PIOSENKA-O-FAŁSZYWYCH-LUDZIACH.-klik.
-KLIK --PIĘKNA-PIEŚŃ-
`````````````````````````````````````````````````````````````````````````````


🤍💖🌼꧂ *Dzień-
Dobry-Chomiczku*꧁🤍💖🌼


♥MIŁOŚĆ-O-WIEK-NIE-PYTA -KLIK♥

Chociaż jesteś tak daleko
I zmartwienia swoje masz ,
Jednak mówisz mi dzień dobry
Rozjaśniając moją twarz..꧁🤍💖🌼꧂
Dziękuję , dużo słoneczka życzę ,
miłych chwil ...Pozdrawiam , Buziaczki-Gabrysia...SUPER-CHWIL...GABRYSIA...꧁🤍💖🌼꧂


obrazek



```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Dodaj plikDodaj plik
  • Odtwórz folderOdtwórz folder
  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    8555
  • obrazy
    23210
  • pliki wideo
    3856
  • pliki muzyczne
    5910

307882 plików
1,24 GB




SERENA60

SERENA60 napisano dzisiaj o 06:55

zgłoś do usunięcia
Zanim nauczymy się wzajemnie rozumieć,przyjaźnić,żyć w społeczeństwie, najpierw trzeba uwolnić się od strachu otwarcia serca. Minione czasy zniechęciły ludzi nie tylko do czynów trudnych, ale i do słów, które mogą brzmieć inaczej, niż dyktuje przyzwyczajenie. Zranieni w swojej wierze i miłości ludzie,chowają dyskretnie swoje doświadczenia. Oczywiście, pozostaje trudna nauka mówienia tego, co człowiek ma w sercu.Czasem trzeba wziąć za nie odpowiedzialność, a to onieśmiela. Jak trudno rozmawiać, czyli dzielić to, co w nas, i brać to, co w kimś.....Otworzyć serce przed człowiekiem, przed sobą samym.... / ks. A. Henel / *** Dzień dobry GABRYSIU !!! Życie, jeśli się je tylko weźmie we własne ręce, może się udać, mimo niesprzyjających warunków i wielu trudnych do pokonania przeszkód uśmiechniętego dnia życzę. ღ Krysia ღ
emiliana732

emiliana732 napisano dzisiaj o 07:53

zgłoś do usunięcia

Witam Serdecznie

...Nie zamykaj drzwi gdy ktoś do nich puka, może to przyjaciel Twego adresu szuka? Albo szczęście, idąc do Ciebie zbłądziło, może gdzieś na rozdrożu ścieżki pomyliło? Czasem warto dla dobra nie zamykać drzwi Skorzysta na tym przyjaciel, skorzystasz i Ty"....

Miłego dnia życzę GABRYSIU .....

kaz-ko

kaz-ko napisano dzisiaj o 08:18

zgłoś do usunięcia
War­to jest po­być cza­sami sa­memu. Aby do­cenić siebie,swój czas i swo­je towarzystwo.../ Z tym optymistycznym przeslaniwm kochajmy siebie. Milego spokojnego dnia i calego nowego tygodnia zycze i pozdrawiam najcieplej Kazimiera
obrazek
Mallorie

Mallorie napisano dzisiaj o 10:15

zgłoś do usunięcia

obrazek

● ✿ ●... Dzień doberek ... ● ✿ ● ... Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych chwil Twego życia .Wracaj do nich , ilekroć w Twoim życiu ... Pamiętaj NOWY TYDZIEŃ filiżanką pozytywnych myśli . GABRYNKO ... Ela .

Kasia-Nati

Kasia-Nati napisano dzisiaj o 13:21

zgłoś do usunięcia

♥︎✽♥︎ Każdy z nas nosi w sobie swój ból. Tylko po prostu nie każdy pokazuje, gdzie go boli.Ktoś śmieje się najgłośniej ze wszystkich – a każdej nocy przewraca w głowie wszystko, co zostało powiedziane, czując się zbędnym. Ktoś wraca do domu, nie włącza światła, po prostu kładzie się w ciszy – ponieważ cisza nie wymaga wysiłku. Ktoś zasypia, wstrzymując oddech, żeby nie rozpaść się od środka. A rano znów wstaje – nie dlatego, że chce, ale dlatego, że musi. I udaje, że sobie radzi. Nie zobaczysz tego. Oni się uśmiechają. Mówią „wszystko w porządku”. Nie narzekają. Nie proszą o uwagę. A w środku – burza. I może najstraszniejsze nie jest ich cierpienie. Ale to, jak umiejętnie nauczyli się to wszystko ukrywać. ♥︎✽♥︎

Dzień dobry GABRYSIU  ʚଓ . Cudownego dnia życzę. Pozdrawiam z całego serca ♡♡♡

jABLUSZKO55

jABLUSZKO55 napisano dzisiaj o 13:24

zgłoś do usunięcia
Masz w sobie to coś, co sprawia, że wyróżniasz się z tłumu,
z przyjaciółmi u boku jesteś w stanie osiągnąć wszystko..Panna!!
  
HEJKA! • °❈‿❈° LETNIE PRZESILENIE
To moment, w którym słońce obdarowuje nas swoją energią. Przesilenie letnie następuje, gdy oś Ziemi jest maksymalnie nachylona w stronę Słońca, co sprawia, że mamy wtedy najdłuższy dzień,najkrótsza noc to właśnie 21 czerwca.. Witamy astronomiczne lato!!..Czy potrafimy cieszyć się tym " tu i teraz",zanim dni znowu zaczną robić się krótsze.. Życzę ,aby to lato przyniosło jak najwięcej ciepła ,nie tylko za oknem ale w naszych Sercach !!
……..:::::::: • °❈‿❈° • ::::::::……..
Znajdźcie dziś choć 15 min.tylko dla Siebie, Usiądźw blasku zachodzącego słońca i po prostu Bądźcie!! > 🌺  KOCHANA MA GABRYSIU   🌺Cudownego PRZESILENIA!! jak zawsze Sercem ... Kisses • °❈‿❈° Nikuś   
♥♥♥ ZAPRASZAM NA CHWILKĘ WYTCHNIENIA ♥♥♥ span>
elizabeth188

elizabeth188 napisano dzisiaj o 13:41

zgłoś do usunięcia

 

 

 

Gabrysia-3

Gabrysia-3 napisano dzisiaj o 16:05

zgłoś do usunięcia

꧁✿🤍💖✿꧂*CHOMICZKU*꧁✿🤍💖✿꧂

꧁✿🤍💖✿꧂Marzenia wiodą nas wciąż nieustannie, by treść życia, upiększyć starannie... Trwajmy więc przy nich - do końca, uparcie! I walczmy o nie - wytrwale, zażarcie! POZDRAWIAM - I - BUZIACZKI...MIŁEGO-SŁONECZNEGO-TYGODNIA-GABRYSIA... ꧁✿🤍💖✿꧂

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności