Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Gabrysia-3
  • Prezent Prezent
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

♥Dziękuję za pamięć , prpblem z oczami♥

widziany: 20.06.2026 17:12

  • pliki muzyczne
    5910
  • pliki wideo
    3856
  • obrazy
    23241
  • dokumenty
    8555

308161 plików
1,27 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
PIOSENKA-O-FAŁSZYWYCH-LUDZIACH.-klik.
-KLIK --PIĘKNA-PIEŚŃ-
`````````````````````````````````````````````````````````````````````````````


🤍💖🌼꧂ *Dzień-
Dobry-Chomiczku*꧁🤍💖🌼


♥MIŁOŚĆ-O-WIEK-NIE-PYTA -KLIK♥

Chociaż jesteś tak daleko
I zmartwienia swoje masz ,
Jednak mówisz mi dzień dobry
Rozjaśniając moją twarz..꧁🤍💖🌼꧂
Dziękuję , dużo słoneczka życzę ,
miłych chwil ...Pozdrawiam , Buziaczki-Gabrysia...SUPER-CHWIL...GABRYSIA...꧁🤍💖🌼꧂


obrazek



```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Dodaj plikDodaj plik
  • Odtwórz folderOdtwórz folder
  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    8555
  • obrazy
    23210
  • pliki wideo
    3856
  • pliki muzyczne
    5910

308128 plików
1,24 GB




Barbarka_

Barbarka_ napisano 21.06.2026 18:03

zgłoś do usunięcia
💗 Witam Wieczorem 💗
Niech noc ześle Ci sen bajkowy
i pełen szczęścia!
Miłego wieczoru i spokojnej
nocy życzę ℬarbórka ❤️
a_krawczyk7

a_krawczyk7 napisano 21.06.2026 20:27

zgłoś do usunięcia
 ˜✰ۣۜঔ˜✰ۣۜঔ˜ Witam milutko ˜✰ۣۜঔ˜˜✰ۣۜঔ˜ Na dobranoc podaruję Ci piękno nocy która wszystko otula snem. Moje dary jak powiew wiatru w płatkach róży ukryły się... Są tam gwiazdy i promyk słońca i słowika przepiękny śpiew. Jeśli tylko pragniesz odczytać, któryś z darów, nie pytaj mnie.. ˜✰ۣۜঔ˜✰ۣۜঔ˜ ✰ۣۜঔ˜✰ۣۜঔ˜Miłego i wspaniałego wieczorku oraz kolorowych snów życzę. Pozdrawiam serdecznie... ˜✰ۣۜঔ˜ Rela ˜✰ۣۜঔ˜
obrazek
krzysia1231

krzysia1231 napisano 21.06.2026 21:32

zgłoś do usunięcia
WITAM SERDECZNIE

Życie wciąż do przodu stawia wielkie kroki. Bywają upadki lecz są też uroki. Trzeba przyjąć wszystko: smutki i radości. Sprzyjające wiatry i losu przeciwności. Życzę dobrej i spokojnej nocy. Pozdrawiam serdecznie - Barbara.

mariola3415

mariola3415 napisano dzisiaj o 05:21

zgłoś do usunięcia

Witam Serdecznie Gabrysiu

Pozdrawiam Mariola

♫ POSŁUCHAJ PIOSENKI ♫

SERENA60

SERENA60 napisano dzisiaj o 06:55

zgłoś do usunięcia
Zanim nauczymy się wzajemnie rozumieć,przyjaźnić,żyć w społeczeństwie, najpierw trzeba uwolnić się od strachu otwarcia serca. Minione czasy zniechęciły ludzi nie tylko do czynów trudnych, ale i do słów, które mogą brzmieć inaczej, niż dyktuje przyzwyczajenie. Zranieni w swojej wierze i miłości ludzie,chowają dyskretnie swoje doświadczenia. Oczywiście, pozostaje trudna nauka mówienia tego, co człowiek ma w sercu.Czasem trzeba wziąć za nie odpowiedzialność, a to onieśmiela. Jak trudno rozmawiać, czyli dzielić to, co w nas, i brać to, co w kimś.....Otworzyć serce przed człowiekiem, przed sobą samym.... / ks. A. Henel / *** Dzień dobry GABRYSIU !!! Życie, jeśli się je tylko weźmie we własne ręce, może się udać, mimo niesprzyjających warunków i wielu trudnych do pokonania przeszkód uśmiechniętego dnia życzę. ღ Krysia ღ
emiliana732

emiliana732 napisano dzisiaj o 07:53

zgłoś do usunięcia

Witam Serdecznie

...Nie zamykaj drzwi gdy ktoś do nich puka, może to przyjaciel Twego adresu szuka? Albo szczęście, idąc do Ciebie zbłądziło, może gdzieś na rozdrożu ścieżki pomyliło? Czasem warto dla dobra nie zamykać drzwi Skorzysta na tym przyjaciel, skorzystasz i Ty"....

Miłego dnia życzę GABRYSIU .....

kaz-ko

kaz-ko napisano dzisiaj o 08:18

zgłoś do usunięcia
War­to jest po­być cza­sami sa­memu. Aby do­cenić siebie,swój czas i swo­je towarzystwo.../ Z tym optymistycznym przeslaniwm kochajmy siebie. Milego spokojnego dnia i calego nowego tygodnia zycze i pozdrawiam najcieplej Kazimiera
obrazek
Mallorie

Mallorie napisano dzisiaj o 10:15

zgłoś do usunięcia

obrazek

● ✿ ●... Dzień doberek ... ● ✿ ● ... Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych chwil Twego życia .Wracaj do nich , ilekroć w Twoim życiu ... Pamiętaj NOWY TYDZIEŃ filiżanką pozytywnych myśli . GABRYNKO ... Ela .

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności