BreakQuest.exe
-
● The Last Ship S02E08 -
● The Last Ship S02E09 -
● The Last Ship S02E10 -
● The Last Ship S02E11 -
● The Last Ship S02E12 -
● The Last Ship S02E13 -
♯ Cool Edit Pro 2.1 + crack -
♯ FIFA 17 »2016« -
♯ RimWorld [PC] »2016« -
♯ Windows 9 -
1080p -
2015 -
BMW TOOLS -
Chef (2014) [1080p] -
Season 1 -
Season 2 -
Season 3 -
Season 4 -
Season 5 -
Simpsony.01.sezon -
Simpsony.02.sezon -
Simpsony.03.sezon -
Simpsony.04.sezon -
Simpsony.05.sezon -
Simpsony.06.sezon -
Simpsony.07.sezon -
Simpsony.08.sezon -
Simpsony.09.sezon -
Simpsony.10.sezon -
Simpsony.11.sezon -
Simpsony.12.sezon -
Simpsony.13.sezon -
Simpsony.14.sezon -
Simpsony.15.sezon -
Simpsony.16.sezon -
Simpsony.17.sezon -
Simpsony.18.sezon -
Simpsony.19.sezon -
Simpsony.20.sezon -
Simpsony.21.sezon -
Simpsony.22.sezon -
Simpsony.23.sezon -
Simpsony.24.sezon -
Simpsony.25.sezon -
Simpsony.26.sezon -
Subtitles (1 missing) -
Subtitles (2 missing) -
Subtitles (4 missing) -
Virtual Audio Cable -
W małych paczkach
wymagania sprzętowe: Pentium III 700MHz, 128 MB RAM, Windows 95/98/2000/XP
BreakQuest to zręcznościówka, stanowiąca konwersję klasycznej gry o nazwie Arkanoid, wydanej w 1988 r. Sposób zabawy niczym nie zmienił się w stosunku do pierwowzoru, natomiast zdecydowanemu usprawnieniu uległa oprawa audiowizualna.
BreakQuest to zręcznościówka, stanowiąca konwersję klasycznej gry o nazwie Arkanoid, wydanej w 1988 r. Sposób zabawy niczym nie zmienił się w stosunku do pierwowzoru, natomiast zdecydowanemu usprawnieniu uległa oprawa audiowizualna.
Zadanie użytkownika w głównej mierze polega na nieustannym rozbijaniu muru z cegieł, zbudowanego w rozmaitych konfiguracjach. W tym celu należy posłużyć się niewielką piłeczką, odbijaną od statku kosmicznego, przesuwającego się wzdłuż dolnej krawędzi planszy. Wirtualne środowisko odznacza się niezwykłą plastycznością, wobec czego zniszczyć można nie tylko wyznaczone przedmioty, ale również elementy otoczenia. Zaimplementowano szerokie spektrum obiektów, przeznaczonych do rozbicia – wśród nich znajdują się rozmaite figury geometryczne, zwarte bloki cegiełek, parasole, a nawet krowy i ślimaki. Aby ułatwić sobie zadanie można posłużyć się jednym z dostępnych rodzajów borni.
Na użytkownika czeka sto wypełnionych akcją poziomów, wymagających sporej wprawy, spostrzegawczości i refleksu. Poszczególne levele zostały przyporządkowane do dwóch trybów zabawy: zręcznościowego i przygodowego. Podejmując oferowane przez nie wyzwania można zdecydować się na jeden z dziewięciu modeli statków kosmicznych odbijających piłeczkę. Sukcesywnie zaliczając kolejne etapy gry odblokowuje się cały szereg bonusów (w tym dziewięć rodzajów broni).
Bardzo prosty w obsłudze program do przesyłania plików z komputera do pamięci telefonu. Program pozwala na ręczne wybranie portu COM przez który się łączymy. Nie posiada rozbudowanych opcji, a jego główną funkcją jest transfer plików.
Za pomocą Sony-Ericsson SendFile możesz przesyłać:
- Pliki MP3 (*.mp3)
- Grafikę w formacie GIF i JPG
- E-Melody (*.emy), I-Melody (*.imy) oraz MIDI (*.mid)
- vNotes i vToDo
- Themes (*.thm)
- Wszystkie inne pliki kompatybilne z danym telefonem.
Program był testowany z SonyEricsson T68i, K700i. Połączenie można uzyskać na 3 sposoby: Irda/Bluetooth/Kabel USB lub PC.
Sony Ericsson MyPictures to narzędzie do modyfikacji obrazków/zdjęć tak aby idealnie dopasowały się do rozmiarów wyświetlacza. Umożliwia również wiele dodatkowych funkcji obróbki grafiki, np. zmianę kontrastu, obrót w dowolną stronę, itp. Gotowe tapety można przesyłać jako wiadomości multimedialne MMS lub przechowywać w pamięci telefonu.
Aplikacja zgodna jest z: T68i, T300, T310, T200, T65, T39, R600, A2618s, R520m, T20s, A2628s, T20e T29s.
Pakiet Nokia PC Suite umożliwia edytowanie, zapisywanie i synchronizowanie danych w telefonie za pomocą komputera z systemem Microsoft Windows.
Pakiet Nokia PC Suite zawiera następujące aplikacje:
Content Copier
- Tworzenie na komputerze zapasowych kopii danych osobistych z telefonu
- Przywracanie w telefonie danych osobistych z komputera
- Przesyłanie i kopiowanie informacji z telefonu do telefonu
Nokia PC Sync
- Synchronizowanie danych osobistych między telefonem a komputerem
Nokia Phone Browser
- Przesyłanie plików między telefonem a komputerem
- Wyświetlanie na komputerze plików i folderów zapisanych w telefonie
Nokia Application Installer
- Instalowanie w telefonie gier i innych programów z komputera
Nokia Audio Manager
- Przesyłanie do telefonu plików muzycznych z płyty CD
Nokia Image Converter
- Tworzenie tapet, zdjęć portretowych i obrazków MMS z istniejących zdjęć i przesyłanie ich do telefonu
Nokia Multimedia Player
- Otwieranie zdjęć, plików wideo, wiadomości MMS i plików audio
- Tworzenie list odtwarzania ulubionych plików multimedialnych
- Zapisywanie plików wideo i audio w formacie umożliwiającym ich użycie w telefonie i wiadomościach MMS
Nokia Sound Converter
- Konwertowanie dźwięków dzwonka w formacie General MIDI na dźwięki w formacie Scalable Polyphony MIDI i przesyłanie ich do telefonu
Nokia Contacts Editor
- Tworzenie, przeglądanie, organizowanie i edycja kontaktów na komputerze
Nokia Phone Browser (widok Kontakty)
- Tworzenie, usuwanie i organizowanie kontaktów
Nokia Text Message Editor
- Wysyłanie wiadomości tekstowych z komputera (Uwaga: Nie jest to możliwe w smartfonie Nokia 7710).
Nokia Phone Browser (widok Wiadomości)
- Wyświetlanie i organizowanie na komputerze odebranych wiadomości tekstowych
Image Store
- Zachowywanie na komputerze zdjęć i plików wideo z telefonu
One Touch Access
- Używanie telefonu jako modemu w celu połączenia komputera z Internetem
Connection Manager
- Zarządzanie połączeniami między telefonem a komputerem
Zarządzanie zawartością telefonu na komputerze
Jeśli telefon zostanie podłączony do komputera przy użyciu pakietu Nokia PC Suite, w Eksploratorze Windows tworzony jest folder telefonu o nazwie Nokia Phone Browser, którego zawartość można przeglądać.
W aplikacji Nokia Phone Browser wyświetlane są foldery i podfoldery z każdego telefonu, które był podłączony do komputera. Foldery są odczytywane z telefonu po jego podłączeniu do komputera. Jeśli do telefonu jest włożona karta pamięci, jest ona wyświetlana jako podfolder telefonu.
Pobierz