Gunner 2.exe
-
» narodziny dziecka -
03.Need for Speed III Hot Pursuit (1998) -
04.Need for Speed High Stakes (1999) -
05.Need for Speed Porsche Unleashed (2000) -
06.Need for Speed Hot Pursuit 2 (2002) -
07.Need for Speed Underground (2003) -
09.Need for Speed Most Wanted (2005) -
10.Need for Speed Carbon (2006) -
11.Need for Speed ProStreet (2007) -
12.Need for Speed Undercover (2008) -
13.Need for Speed Shift (2009) -
14.Need for Speed World (2010) -
15.Need for Speed Hot Pursuit (2010) -
16.Need for Speed Shift 2 Unleashed (2011) -
17.Need for Speed The Run (2011) -
alfabet dzieci-sepia -
Angielski po godzinach -
aniołki -
break dance MUSIC -
buciki -
chrzest narodziny -
dzieci -
dzieci i dla dzieci -
dzieci- wzory -
haft krzyżykowy -
Haft krzyżykowy -
hard truck 18 wheels of steel -
Hard Truck Haulin' PL -
I komunia święta -
KARTKI -
klasa 2 -
Komunia, Chrzest,Narodziny dziecka -
metryczka -
metryczki -
Metryczki -
Metryczki Matka i Dziecko -
METRYCZKI urodzenia -
Metryczki(1) -
Metryczki(2) -
metryczki2 -
na Narodziny dziecka -
narodziny dziecka -
nfs wszystkie -
obrusy, serwety -
religijne -
TOCA 2 -
wielkanoc -
wzory na obrusy -
wzory na obrusy(1) -
wzory na obrusy(2)
Yamaha Supercross to wyścigi, których tematem jest supercross – zawody, w których motocykle ścigają się po zabłoconych trasach w stylu off-road, z dużą ilością hopek i przeszkód. Supercross jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w Stanach Zjednoczonych. Wyścigi odbywają się najczęściej na wielkich stadionach. W Yamaha Supercross możemy poczuć namiastkę emocji towarzyszących prawdziwym zawodnikom podczas zawodów. Jazda po najeżonych pułapkami torach nie jest łatwym zadaniem, jednak dzięki zręcznościowemu modelowi jazdy, każdy powinien dać sobie radę z opanowaniem motocyklu.
Dzięki porozumieniu z Yamaha Motor Corporation, w grze możemy wypróbować licencjonowane motory firmy Yamaha. Twórcy przygotowali wiele różnorodnych tras, które zapewniają rozrywkę na długie godziny. Zaczynamy oczywiście od najprostszych, by z czasem uzyskać dostęp do najbardziej wymagających torów. Wraz z kolejnymi wyścigami zdobywamy doświadczenie, które może się bardzo przydać w ostatnich, najtrudniejszych wyścigach.
W Yamaha Supercross możemy ścigać się zarówno w profesjonalnych zawodach (seria kolejnych wyścigów z innymi zawodnikami) jak i wybrać pojedynczą trasę, by potrenować przed najważniejszymi zmaganiami i poznać wybrany tor w każdym calu. Przeciwnicy nie dają za wygraną, więc trzeba wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by ukończyć wyścig na pierwszym miejscu. Zawody odbywają się w różnych warunkach, a warto dodać, że podczas jazdy może zmienić się pogoda, co dodatkowo utrudni nam zadanie.
Wymagania:
* OS: Windows 98/ME/2000/XP/Vista
* Processor: Pentium IV 1.7 GHz or Better
* Memory: 512 MB
* Hard Drive: 650 MB Free
* Video Memory: DirectX Compatible
* Sound Card: DirectX Compatible
* DirectX: 8.1
* Keyboard & Mouse
* CD Rom Drive

Trucker to budżetowy, mocno zręcznościowy symulator jazdy masywnych ciężarówek. Oferowany przez PLAY program kusi przede wszystkim swojskimi klimatami oraz oryginalną tematyką – niewiele jest wszakże gier, w których możemy pojeździć wirtualnymi odpowiednikami pojazdów ciężarowych rodzimej produkcji. Centralnym punktem Truckera są mistrzostwa, składające się z serii wyścigów. Do dyspozycji graczy oddano pięć maszyn o znajomo brzmiących nazwach (m. in. Jorcz, Stark, Kama5 czy Ken-Ward) i odmiennych parametrach technicznych. Poszczególne konstrukcje występują ponadto w różnych wersjach użytkowych (np. śmieciarki, piaskarki, szambiarki itp.), przy czym nie jesteśmy ograniczeni tylko do odmian podstawowych – w grze zawarto całkiem spore opcje tuningowe, pozwalające na znaczna usprawnienie naszego potwora (rasowanie silnika, skrzyni biegów, zawieszenia), zainstalowanie przydatnych dodatków (pług śnieżny, nitro, antyradar) czy podniesienie atrakcyjności wizualnej (przyciemnienie szyb, zmiana malowania, neony podświetlające). Staramy się jeździć rozważnie, gdyż każda stłuczka kończy się uszkodzeniem naszego pojazdu i późniejszą koniecznością przeprowadzenia kosztownych napraw. Wozy przerabiamy i naprawiamy przede wszystkim za pieniądze zarobione w wyścigach. W sumie przygotowano 24 trasy, podzielone na trzy główne typy – misje (polegające głównie na przewozie towarów w określone miejsce i w określonym czasie), wyścigi po zamkniętych torach i rajdowe odcinki otwarte. Większość z nich osadzono w lokacjach typowo polskich – wsiach i małych miasteczkach. O zwycięstwo walczymy nie tylko z innymi kierowcami, ale i często z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi (słońce, deszcz, noc). Jeśli nie dajemy sobie rady w regularnych zawodach, korzystamy z wbudowanego trybu treningowego lub obniżamy poziom trudności (do wyboru trzy stopnie).
Pobierz

