dev-fear.exe
-
(2)(1) -
_NOWOSCI DISCO POLO WRZEŚIEŃ 2015 (HASŁO-123) -
÷÷ ● ÷÷ seriale-filmy -
-◢◤ Agregaty -
-◢◤ Kombajny buraczane -
-◢◤ Kombajny ziemniaczane -
-◢◤ Kombajny zbożowe -
-◢◤ Sieczkarnie -
-◢◤ Opryskiwacze -
-◢◤ Pługi -
-◢◤ Pokosówki -
-◢◤ Przetrząsarki►Zgrabiarki -
-◢◤ Beczkowozy -
-◢◤ Hedery►Wózki -
-◢◤ Objętościowe -
-◢◤ Przeładowcze -
-◢◤ Skrzyniowe -
-◢◤ Na bele -
-◢◤ Sadzarki -
-◢◤ Siewniki do zbóż -
-◢◤ Case -
-◢◤ Claas -
-◢◤ Deutz -
-◢◤ Fendt -
-◢◤ JCB -
-◢◤ John Deere -
-◢◤ Kirovets -
-◢◤ MTZ -
-◢◤ New Holland -
-◢◤ Pozostałe -
-◢◤ Raba -
-◢◤ Same -
-◢◤ Styer -
-◢◤ Ursus -
-◢◤ Zetor -
Brzydula -
Epoka lodowcowa 5 Mocne uderzenie -
Filmy.Nowosci.2017 -
FILMY--2017 -
Kombajny -
kości sezon 1 -
Maszyny -
Nowe!! -
Przyczepy -
Świat według Kiepskich 401-500 -
top -
Traktory -
wsio -
Wszystkie Leśne -
Wszystkie odcinki lektor PL
ITE Media APS ( producent ) ITE Media APS ( wydawca ) Cenega Poland ( dystrybutor PL ) zręcznościowe / familijne 16 stycznia 2001 ( światowa data premiery ) 16 stycznia 2001 ( data wydania w Polsce ) tryb gry: single / multiplayer tryb multiplayer: LAN liczba graczy: 1 - 4 wymagania sprzętowe: Pentium 166MHz, 64MB RAM |
Tym razem szalona wiedźma, Scylla, nie mogąc znieść radosnej atmosfery Bożego Narodzenia w malutkim mieście skrzatów Świętego Mikołaja, rzuciła najstraszniejszy czar jaki znała i zamroziła wszystkie skrzaty w bryłkach lodu. Sam Święty Mikołaj wpadł do studni, gdzie też zamarzł. Na wszelki wypadek Scylla przywiązała też do drzewa swojego wiernego kruka, by jego oczami obserwować, co dzieje się w miasteczku i aby w razie potrzeby powstrzymał on każdego, kto mógłby pomóc skrzatom. Na szczęście pierwszego grudnia Hugo przyjeżdża do miasteczka i szybko orientuje się, że tylko on może pomóc biednym skrzatom. Teraz musimy pomóc trollowi w złamaniu zaklęcia Scylli, aby skrzaty zdążyły przygotować wszystkie prezenty przed Wigilią. Codziennie, od pierwszego dnia aż do samej Wigilii, postawione zostaje przed nami nowe zadanie, które trzeba wykonać. Można także wysłuchać opowieści Świętego Mikołaja, wystarczy otworzyć księgę z baśniami u niego w domu. Każda pomyślnie wykonana misja przybliża ciche miasteczko do pełnych radości Świąt.
Zielone światło to program, którego celem jest zabawa i nauka zasad bezpiecznego postępowania w różnych sytuacjach na drodze.
Dzieci bawiące się programem odwiedzają działy szkoła, gry, kino i przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową.
Ćwiczenia z literkami, cyferkami i słowami
# Uczy czytać, liczyć i rozumieć
# Rozwija umiejętności szkolne
# Zwiększa rozumienie słyszanego i czytanego tekstu
Program zawierający szereg gier i ćwiczeń matematyczno-językowych przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-8 lat. Poszczególne zabawy zawierają ćwiczenia z literkami, cyferkami i słowami. Uczą i rozwijają sprawność czytania i liczenia oraz rozumienia słyszanego i czytanego tekstu.
Pomysłowość i atrakcyjna multimedialna oprawa wszystkich gier sprawiają, że dzieci chętnie sięgają po program, korzystając z niego samodzielnie. Ćwiczenia są dokładnie omówione i przedstawione na przykładach, a ich obsługa przemyślana w taki sposób, by samodzielne korzystanie z programu nie sprawiało dzieciom żadnych kłopotów.
Każde ćwiczenie posiada 3 stopnie trudności, pozwala to indywidualnie dopasować go do aktualnych możliwości dziecka. Umożliwia też długie używanie programu w miarę rozwoju dziecka.
Instalacja:
1.Rozpakuj
2.Wypal lub emuluj w Daemon Tools
3.Zainstaluj i graj
Bolek i Lolek wraz z graczem pomagają sympatycznemu kosmicie Titi naprawić pojazd kosmiczny. Aby tego dokonać będą musieli odwiedzić wiele miejsc, których mieszkańcy mówią wyłącznie w języku angielskim. Podczas zabawy i rozwiązywania zadań, mały użytkownik, dzięki pomocy niezawodnych przyjaciół, bez problemów nauczy się słówek i zwrotów potrzebnych do skończenia przygody.
Program stworzony został przy współpracy kompetentnego zespołu lektorów i doświadczonych pedagogów - na co dzień uczących dzieci języka angielskiego.
FORMAT EXE
Pobierz