Offroad PL.exe
-
۞ _ !!! Wiedźmin 2 Zabójcy Królów 2011 PL -
! Mini Ninjas -
! Need For Speed - Shift .Full-Rip -
#gry# -
#The Sims 3 polska wersja full działająca# -
● Diablo 2 PL + LOD -
● NBA 2K11 -
♦ELEMENTS OF WAR 2011 -
Call of Duty 4 - Modern Warfare -
Call of Duty 4 - Modern Warfare 2 -
Call of Duty 4 Modern Warfare PL -
Command and Conquer Red Alert -
diablica_1922 -
Dokumenty -
FIFA 09 -
Film -
Galeria -
Gry -
GRY -
GRY PC -
GRY PC(1) -
Iron Man Multi-3 -
Massive-X -
Medal of Honor - Airborne -
Na Telefon -
Prywatne -
roxxxana83 -
Wiedźmin 2 Zabójcy Królów -
Wiedźmin 2 Zabójcy Królów(1) -
XXX

Wymagania Sprzętowe :
Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 4.2 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis :
Trzecia odsłona popularnego cyklu gier akcji opartego na niemieckich serialu Alarm for Cobra 11. Produkcja zapewnia szybkie pościgi, efektowne kraksy i mnóstwo adrenaliny.
Crash Time III to trzecia odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowych, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Marka bazuje na popularnym serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

Gra działa bez instalacji wystarczy wypakować i GRAMY!!!
Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium lub AMD 1GHz; 256MB RAM; 600MB wolnego miejsca na dysku; Karta graficzna: GeForce 4/Radeon 9200
Setki kilometrów amerykańskich tras, potężne motocykle, podkute buty i... żadnych zasad! Wyrusz w szalony rajd od wschodniego po zachodnie wybrzeże Ameryki! W tym wyścigu jedyną zasadą będzie: kto pierwszy, ten lepszy! Nie pytaj, czy możesz pożyczyć motocykl. Jeśli uda Ci się pokonać rywala,...
Wymagania sprzętowe:
Procesor: 3 GHz
1 GB RAM
karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
2 GB HDD
Windows XP/Vista/7
Gracz przejmuje zadanie dla specjalisty góry i budowy tuneli, które powoli działa ich aż małych zamówień do wielkiej wiercenia tunelu. Ma zamówienia na głębokość wierceń w celu podejmowania utworzenia kopalni do eksploatacji złota, jak również składników mineralnych, jak również zamówień wiercenia tunelu dla ruchu, na przykład.
Silnik graficzny 3D, który otwarcie reprezentuje nierealistycznie w każdym przypadku stosuje się w realistyczne przedstawienie. Po trochu gracz bardziej doświadczony i dostaje misji specjalnych przez jeden obszerny, cała uwaga tych popytu i zręczności. Poziom uważany jest za rozwiązany, jeśli odpowiednie funkcje zostały dokonane w uprzednio określonym harmonogramem czasowym. Dalsze wydarzenia wpływają na regularne imprezy, takie jak, raz po raz:
- Nieprzewidziane przeszkody
- Wpływy atmosferyczne,
- Jak papka, lód i deszcz
- Krótkoterminowe działania specjalne
- Wady techniczne
Funkcje
- Pełne, szczegółowe grafiki 3D w krajobraz,
- Niezliczone zadania czekać uchwyty, bieżących historia
- Efekty pogodowe oraz dzień / noc zmian
- Misje z funkcją Najlepszy wynik dla gracza
- Przez które przedłużone zabawy - darmowa gra po opanowaniu wszystkich zadań
możliwy
- Obszerne informacje dotyczące zarysu pracy
- Intuicyjne sterowanie za pomocą klawiatury i myszy


Gracze wcielą się w tytułowego Woody’ego Two-Legs, „najbardziej pechowego pirata siedmiu mórz”. Uśmiecha się do niego szczęście, gdy odnajduje największy łup w swoim życiu. Woody zamierza go zakopać w bezpiecznym miejscu lecz jego tropem podąża dawny właściciel tych kosztowności, Mr. Jones (tak, ten Mr. Jones) wraz ze swoją armią zombie.
Naszym zadaniem będzie więc pomoc Woody’emu w walce z nieumarłymi, szkieletami oraz potężnymi bossami. Rozgrywka polegać będzie na kierowaniu okrętem naszego pirata i niszczenie wrogich statków. Za każdego zlikwidowanego przeciwnika otrzymamy punkty – najlepsze wyniki będzie można porównać na specjalnym, sieciowym rankingu. Wraz z postępami w zabawie odblokujemy kolejne poziomy, by w ostatnim – Nightmare – zmierzyć się z samym Jonesem.
Producent..........: Headup Games
Wydawca............: NBG EDV Handels & Verlags GmbH
Dystrybutor PL.....:
Kategoria..........: strategiczne ( taktyczna )
Wymagania wiekowe..: 18+
Minimalne wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 6200lub lepsza), 2 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista/7
Opis gry: Trapped Dead to taktyczna gra RTS, która bierze mechanizmy zabawy znane z serii Commandos i przenosi je w trójwymiarowy świat opanowany przez żywe trupy.Akcja gry toczy się w latach 80-tych w stanie Missouiri, a konkretnie w położonej niedaleko Kansas mieścinie Hedge Hill. Dwójka bohaterów (Mike i Gerald) przybywa do tego miejsca akurat w momencie, gdy tajemniczy wirus zaczyna przemieniać mieszkańców w głodne ludzkich mózgów zombiaki.Twórcy gry bazowali na rozwiązaniach popularnej serii Commandos. Podczas zabawy obejmujemy kontrolę nad grupką ocalonych ludzi. Nie mamy bezpośredniej kontroli nad naszymi podwładnymi, zamiast tego wydajemy im rozkazy myszką, jak w typowych RTS-ach. Każdy z nich ma swoje słabe oraz mocne strony i odpowiednie wykorzystanie tego faktu jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Szkielet rozgrywki, bazujący na rozwiązaniach z gier strategicznych wzbogacony został o silne elementy zręcznościowe i logiczne.Akcja w Trapped Dead ukazana jest w rzucie izometrycznym, choć jednocześnie gracz ma sporą kontrolę nad położeniem kamery. Twórcy przygotowali rozbudowaną kampanię, którą można przejść samotnie, jak również w trybie kooperacyjnym z trzema kolegami.



Super Gra >>>>> Szkoda, że dzis takich nie robią ;)
Rozsądne wymagania sprzętowe: Celeron 1.7 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB.
Gorky 02: Aurora Watching to trzecia część serii gier produkcji polskiego zespołu Metropolis Software. Łączy
je ze sobą apokaliptyczny klimat rozgrywki oraz osoba głównego bohatera – agenta Cole’a Sullivana. Dzielą zaś gatunki, gdyż część pierwsza – Gorky 17, występująca również pod tytułem: Odium – była strategią turową, a począwszy od drugiej części – Gorky Zero: Fabryki Niewolników – mamy do czynienia ze skradankami (stealth action games) tworzonymi na podobieństwo Splinter Cella.
Pobierz




symulator ---miłego lotu



