XP.USB.rar
-
(ko)lekcja polskich kabaretów -
A very Harry Potter musical -
A Very Potter Musical [Wgrane Napisy PL] -
A Very Potter Sequel [Wgrane Napisy PL] -
Andrea Bocelli -
Angielski -
AUDIOBOOK - A. Mickiewicz- Pan Tadeusz -
Audiobooki - lektury -
Bruno Shulz - Sklepy cynamonowe -
Cienie północy -
Decoupage -
Dotyk północy -
dydaktyka -
Dzieciaki z klasy 402 -
e-trapez -
Fairy Island -
Fałszywa dwunastka -
Geografia -
Geologia -
Glee - soundtrack -
Jaskinie w Polsce -
JEZIORA -
Kawały audio -
Laboratorium Dextera -
mapy -
Matematyka -
Matura - geografia PR -
Matura - matematyka PP -
Mikołajek -
My, dzieci z dworca Zoo -
nauka gry na fortepianie -
New Matura Success Intermediate -
Popioły północy -
Pół Żartem Pół Serio -
Prezentacje biologia -
Przepisy ciasta -
Rodzina Addamsów -
Save -
Save do The Sims 2 -
Save do The Sims 3 -
Save Minecraft -
Sezon 1 -
Sezon 2 -
Sezon 3 -
STUDIA -
Świat według Ludwiczka -
The Sims -
The Sims 2 (Kolekcja) -
zamki - ruiny -
Zbrodnia i kara (czyta Paweł Kutny)
Adorage Magic Cartoon FX Vol. 2 to jeszcze jeden element zestawu pomysłowych, zabawnych przejść możliwych do wykorzystania w popularnych programach NLE lub jak kto woli samodzielnie działająca aplikacja do efektów specjalnych.
Program pracuje jako wtyczka do:
Sony Vegas Video
Canopus Edius from V1.5
Adobe Premiere PRO
Adobe Premiere Elements
Adobe Premiere until V 6.5V
Pinnacle / Avid Liquid
Ulead Mediastudio
Ulead Videostudio
Artisteer jest pierwszym i jedynym programem do automatyzacji projektowania stron www, który natychmiast tworzy świetnie wyglądające, niezwykłe szablony stron www oraz tematy blogów. Najważniejsze cechy programu Artisteer:
* stwórz znakomite blogi i szablony stron w ciągu zaledwie kilku minut,
* eksportuj stworzone szablony do Bloggera, Joomli, Wordpress, DotNetNuke, Drupal i innych produktów CMS,
* nie ma potrzeby znajomości Photoshop, CSS, HTML i innych technologii,
* niezła zabawa i łatwość stosowania.
Program do wizualizacji danych geograficznych.
Global Mapper to coś więcej niż zwykła przeglądarka służąca do wizualizacji najbardziej popularnych rastrowych czy też wektorowych zestawów danych. Aplikacja pozwala na konwertowanie, drukowanie i wykorzystywanie danych Systemu Informacji Geograficznej (GIS) do własnych potrzeb i zestawów danych w prosty sposób i za rozsądną cenę..
Twoje pliki z danymi mogą być ładowane wielowarstwowo np. pliki typu DEM - Numeryczny Model Terenu (ang.Digital Elevation Model ) mogą zostać wczytane z zeskanowaną mapą topograficzną, co pozwoli stworzyć cieniowany widok 3d mapy. Wyniki pracy można wydrukować lub wyeksportować do wysokiej rozdzielczości pliku rastrowego w celu prezentacji lub raportu.
Czy kiedykolwiek otrzymałeś dane, które nie zgadzają się z wizualizacją twojego projektu? Teraz możesz wczytać te dane do Global Mappera, zmienić wizualizacje i zapisać pasujący plik. Jeśli zakres danych jest obszerniejszy niż teren, którym się zajmujesz, możesz używając funkcji Crop zmniejszyć go do wymaganych rozmiarów. Global Mapper ma ponadto wbudowaną funkcję obliczania odległości i rozmiarów obszaru, pomiaru wysokości a także zaawansowane możliwości takie jak generowanie konturowe z danych powierzchni. Wszystkie zadania są wykonywane za pomocą wbudowanego języka skryptowego.
Instalacja:
- zainstaluj program - nie uruchamiaj go
- plik z archiwum 'crack.rar' przekopiuj do głównego folderu z programem
- domyślny folder to: C:/Program Files/GlobalMapper11
- zatwierdź zmiany
- uruchom program
Pobierz
