Epoka.Lodowcowa.3.Era.Dinozaurow.PL-PROPHET.iso.part3.rar
-
■ Assassin's Creed Collection PL-O22Y -
■ Call of Duty Modern Warfare 3 PL-O22y -
■ Colin McRae DiRT 2 PL -O22y -
■ Combat Zone Special Forces PL-PROPHET -
■ Command & Conquer Red Alert 3 PL -
■ Commandos Ultimate Anthology PL-PROPHET -
■ Company of Heroes Chwała Bohaterom PL-O22y -
■ Company of Heroes Na Lini Frontu PL-O22y -
■ Company of Heroes PL-SPHiNX -
■ Conflict Denied Ops PL-PROPHET -
■ Crash Time 2 PL-PROPHET -
■ Crash Time IV The Syndicate PL-PROPHET -
■ Cryostasis Arktyczny Sen PL-PROPHET -
■ Crysis 2 High Resolution Textures PL-O22y -
■ Crysis 2 PL-PROPHET -
■ Crysis PL-O22y -
■ Crysis Warhead PL-O22y -
■ CSI Mordercze Zamiary PL-PROPHET -
■ Damnation PL-PROPHET -
■ Dark Fall Zagubione Dusze PL-O22y -
■ Dark Sector PL-PROPHET -
■ Dark Void PL-PROPHET -
■ Darkest of Days PL-PROPHET -
■ Darkness Within PL-PROPHET -
■ Darksiders Wrath of War PL-PROPHET -
■ Dead Island PL-PROPHET -
■ Dead Space 2 (2011) PL-O22y -
■ Dead Space PL-O22y -
■ Death Track Resurrection PL-PROPHET -
■ Demigod PL-PROPHET -
■ Deus Ex Human Revolution PL-O22y -
■ Devil May Cry 4 PL-O22y -
■ Disciples III Odrodzenie PL-O22y -
■ Disney Universe PL-PROPHET -
■ Divinity II Ego Draconis PL-PROPHET -
■ Doom 3 PL-SPHiNX -
■ Dragon Age Origins PL-PROPHET -
■ Dragon Age Przebdzenie PL-O22y -
■ Drakensang River of Time PL-O22y -
■ Dungeons PL-PROPHET -
■ Dungeons Władca Ciemności 2011 PL -
■ East India Company. Antologia PL-PROPHET -
■ Empire Total War PL-PROPHET -
■ Enemy Territory Quake Wars 2007 PL-PROPHET -
■ Epoka Lodowcowa 2 Odwilż PL-SPHiNX -
■ Epoka Lodowcowa 3 Era Dinozaurow PL-PROPHET -
■ Europa Universalis III and Rome PL-PROPHET -
■ F.E.A.R. 2 Project Origin PL-PROPHET -
■ Fable Zapomniane Opowiesci PL-SPHiNX -
■ Men of War Wyklęci Bohaterowie PL PC(1)
Pentium 4 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 3.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Epoka lodowcowa 3 (Ice Age: Dawn of the Dinosaurs) to gra akcji będąca kontynuacją Epoki Lodowcowej 2: Odwilż (Ice Age 2: The Meltdown) - obie produkcje bazują na filmach pod takimi samymi tytułami. W grze poznajemy dalsze losy bohaterów znanych z filmów i gier. Powracają więc: dobroduszny mamut Maniek, ciągle wpadająca w kłopoty wiewiórka, fajtłapowaty Sid oraz odważny tygrys Diego. Wesoła drużyna kontynuuje przemierzanie zmieniającego się prehistorycznego świata, tym razem trafiając do krainy zamieszkałej przez ogromne bestie – dinozaury. Podczas zabawy musimy zmierzyć się z różnymi przeciwnościami losu, poznać nowe tereny i pokonać wielu niebezpiecznych przeciwników.
W odróżnieniu od poprzedniej elektronicznej odsłony serii otrzymujemy możliwość wcielenia się w 6 różnych postaci, wśród których pojawiają się oczywiście przedstawiciele wymienionej wyżej obsady. Autorzy przygotowali 15 zróżnicowanych oraz pełnych akcji poziomów, na których możemy wykorzystywać wiele ciekawych umiejętności i zdolności bojowych prowadzonych bohaterów. Poszczególne układy są różnią się od siebie w dużym stopniu i oferują wiele typów wyzwań. Ciekawym dodatkiem jest również rozbudowany tryb dla wielu graczy – możemy w nim zmierzyć się z innymi ludźmi w 8 ciekawych mini-gierkach polegających na współzawodnictwie.
Autorzy wiernie odwzorowali wszystkie postacie i lokacje znane z filmu. Całość została opracowana przy wykorzystaniu kolorowej, bajkowej stylistyki i prezentuje się bardzo ładnie. Warto podkreślić także dużą porcję humoru, jaką twórcy zawarli w swoim dziele, zgodnie z resztą z charakterem serii.






Pobierz