Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

04. NOCE W PARYŻU by oliwia1998-98.pdf

oliwia1998-98 / FanFiction / Przeróbki / 04. Noce w Paryżu / CAŁOŚĆ / 04. NOCE W PARYŻU by oliwia1998-98.pdf
Download: 04. NOCE W PARYŻU by oliwia1998-98.pdf

0,87 MB

5.0 / 5 (5 głosów)
Rozdział 7 zaczyna się na stronie 67.

Za wszelkie błędy przepraszam :)
Jak możecie się domyślić problem pobrań/komentarzy się nie zmienił więc pojawiło się hasło. Opis zasady dostania hasła znajdziecie tutaj.
Zaczęłam już nową przeróbkę, której opis możecie znaleźć w folderze numer 5 :)
Życzę miłego czytania!
-Oliwia

obrazek

Komentarze:

melodia_nocy napisano 13.11.2014 23:25

zgłoś do usunięcia

Przecudowne zakończenie.. :) cudo.. idealna książka na koniec ciężkiego dnia. Dziękuję za wysiłek włożony w tę opowieść :D pozdrawiam !

monika_nowak

monika_nowak napisano 1.10.2014 18:19

zgłoś do usunięcia

Bella to jednak ma pecha, trafiać ciągle na mężczyzn, którzy ją wykorzystują. Moim zdaniem troszkę za szybko mu wybaczyła, zwłaszcza to odcięcie wody ale cóż miłość nie wybiera. Dziękuję za przeróbkę i pozdrawiam.

wewka8

wewka8 napisano 9.09.2014 21:33

zgłoś do usunięcia

Jeszcze raz dzięki za hasło :) Szczerze spodziewałam się więcej dramy... przemiana Eda była za szybka i takie aż za bardzo przesłodzone. Jak na mężczyznę, który myślał tak przedmiotowo to strasznie szybko się zmienił - aż mnie wkurzył. Liczyłam na coś więcej. Innymi słowy autorka nie postarała się z końcówką. Jak dla mnie zdecydowanie za krótko, wole bardziej rozbudowane scenariusze. Nie zmienia to jednak faktu, że ogólnie jest zadowolona - książka generalnie podobała mi się i czasu, który poświęciłam na czytanie nie uważam absolutnie za zmarnowany. No i muszę przyznać, ze nie podoba mi się za bardzo pomysł z tym dzieleniem, bo taką długość książki to można przeczytać w jeden wieczór a tak to trzeba dzielić i nigdy nie ma tych emocji co czytając za jednym zamachem... to tylko taki minus ale szanuje Twoją decyzję, bo to na prawdę musi wkurzać jak Ci nikt głupiego dziękuję nawet nie napisze. No nic ja dziękuje bardzo po raz kolejny i serdecznie pozdrawiam ;)

sen.o.tobie

sen.o.tobie napisano 7.09.2014 22:05

zgłoś do usunięcia

To przeszło moje nasmielsze wyobrazenia!Edward postąpił okropnie!Na szczęście w pore zrozumiał,że kocha Bellę i nie zależy mu na budowie osiedla.Myślałam,że umre razem z Bellą z rozpaczy.Edward musiał sie troche za nia nabiegać,żeby mu wybaczyła.Piękne zakończenie.Dziekuję Ci za Twoja ciężką pracę,za poświęcenie swojego czasu na przerobienie tej książki.Pozdrawiam serdecznie i biore sie za nastepna przeróbkę!Buźka!

caudeksik

caudeksik napisano 16.08.2014 15:23

zgłoś do usunięcia

Dzięki za hasło. Fajna historia a małym dramatem ale jakim hapy endem! Pozdrawiam

bjbrym

bjbrym napisano 9.08.2014 10:55

zgłoś do usunięcia

Witam i dziękuje za hasło do kolejnej przeróbki.Świetna historia szkoda tylko że Edward był tak tępy że nie potrafił uwierzyć że Bella była kobietą uczciwą i wrażliwą i po prostu chciała zacząć wszystko od nowa. Na szczęście w końcu otworzyły mu się oczy i zrozumiał jaki skarb mógł stracić. Jeszcze raz dziękuje i serdecznie pozdrawiam no i czekam na kolejną wspaniałą przeróbkę :)

zmierzchowa1234

zmierzchowa1234 napisano 1.08.2014 09:56

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło :)

Elena_165

Elena_165 napisano 27.07.2014 18:24

zgłoś do usunięcia

dwarda na pozbycie się Belli, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło :D z niecierpliwością czekam na kolejne twoje przeróbki :D pozdrawiam^_^

Elena_165

Elena_165 napisano 27.07.2014 18:22

zgłoś do usunięcia

wielkie dzięki za przeróbkę ;) jest cudowna ;D ciesze się, że Edward zrezygnował z postawienia tego osiedla i razem z Bellą odnowili jej willę :) wkurzały mnie te sposoby E

kasiac15

kasiac15 napisano 20.07.2014 18:34

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za haslo :) Przeróbka znakomita jak każda którą tutaj przeczytałam :) Pozdrwiam

bambaryla1994

bambaryla1994 napisano 19.07.2014 09:44

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za swietną przerobke, ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo ,bo w pewnym momencie mialam mordercze instynkty co do Edwarda, zwłaszcza po wydarzeniach w Paryzu ,ale paryż zakielkowal wiec jest OK. :) pozdrawiam i dziekiuje za umilaniu nam życia :)

ewcia83_26

ewcia83_26 napisano 14.07.2014 15:27

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za haslo do calosci.Na szczescie Edward nie okazal sie takim materialista jak Emmet.Dla niego liczyla sie Bella a nie zarobek.pozdrawiam

agus19906

agus19906 napisano 14.07.2014 02:30

zgłoś do usunięcia

Dziękuje pieknie za Twoją pracę :) Każda kolejna strona to cud dla czytającego :P Starsi panowie mają jednak głowe na karku :D Ben od początku przeczuwał, że coś z tej dwójki będzie :D Chociaż nie powiem, że Edward to .... i tu bym użyła paru ładnych epitetów :D , ale dzięki Bogu jesto mózgownica została poruszona i przestał knuć i posłuchał serducha... romantyczna przeróbka, ale jeśli mogę doradzić , to lubię kiedy coś się więcej dzieje, jakieś wahania, dramaty coś co napędza akcje :) Ale mogę powiedzieć, że wbrew rozsadkowi z opisu jest zachęcającym kąskiem :D Dziękuje za Twoja prace :) Buziaki

alice_20

alice_20 napisano 10.07.2014 20:46

zgłoś do usunięcia

Dzięki za całość. Świetna przeróbka dobrze ,że Edward starał się wyjaśnić całą sprawę. Pozdrawiam

doroty5

doroty5 napisano 10.07.2014 00:33

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za tę wspaniałą historię. Mimo nieprzyjemnego początku zakończenie cudowne. Uwielbiam takie lekkie historie szczególnie teraz, gdy zaczęły się wakacje. Cudownie się bawiłam. Pozdrawiam

kasia5795

kasia5795 napisano 7.07.2014 22:23

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za hasło oraz tą przeróbkę :) Myślałam, że Edward, gdy ją spotkał w tym domu od razu zaczął obmyślac plan jak przekonac ją albo zdobyc jej dom i zabierając ją do Paryża to również było częścią planu, ale okazało się jak się okazało zrobił to tylko ze względu na nią, bo mu się podobała. Moim zdaniem mogłoby tu pojawic się trochę więcej zamieszania, bo tak to nie było tu nic takiego, od razu się sobie spodobali i tylko "dążyli" do ślubu ;) Ale ogólnie przeróbka bardzo fajna i przyjemna :)

blenkitnalaguna

blenkitnalaguna napisano 6.07.2014 22:13

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło i wspaniałą opowieść:) Dobrze ze marzenie Bena się spełniło i dom został odnowiony a ta dwójka jest szczęśliwa:) Pozdrwiam

basiarybacka

basiarybacka napisano 6.07.2014 19:59

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuje za haslo i info :) Świetna historia :>

justyna9924

justyna9924 napisano 6.07.2014 10:43

zgłoś do usunięcia

świetna historia :) nie mogłam oderwać się od czytania :) pozdrawiam i dziękuję :*

olka_krak123

olka_krak123 napisano 5.07.2014 19:29

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za hasło i za świetną przeróbkę:) Pozdrawiam

natallka_87

natallka_87 napisano 5.07.2014 18:05

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka. Jedynym minusem było to, że brakowało takiego punktu kulminacyjnego, który trwałby troszkę dłużej. Moim zdaniem Bella za szybko się dowiedziała i za szybko wybaczyła.A Edward przeprosiny i oświadczyny poszły za łatwo i za szybko :) Ale początek rewelacyjny i naprawdę bardzo dziękuję.

Babette58 napisano 5.07.2014 08:49

zgłoś do usunięcia

Bella zawiodła się na mężczyznach swojego życia,Poznając Edwarda była bardzo nieufna i choć bardzo ją pociągał obiecała sobie,że nie da się omamić.A jednak uległa jego czarowi.Wydawało się,że Edward wykorzysta ją do własnych celów i skrzywdzi ją.Chyba sam nie przewidział,że po stracie ukochanej zony potrafi się znów zakochać.I tak rojenia pacjenta Belli stały się rzeczywistością!Dziękuję pięknie za bardzo interesującą przeróbke.Doceniam Twoją pracę,aby zadowolić takich miłośników Belli i Edwarda jak,nie przymierzając ja.Serdecznie pozdrawiam i czekam na więcej,proszę!

kuki554

kuki554 napisano 5.07.2014 02:12

zgłoś do usunięcia

Dziękuję.

danielcia164

danielcia164 napisano 5.07.2014 01:14

zgłoś do usunięcia

super przeróbka ;) Dobrze że Bella wybaczyła Edwardowi oraz pokazała że jest silna i nie da się wykorzystywać.A Edward to tylko facet ale dobrze że zrozumiał co czuje do Belli zanim było za późno. Pozdrawiam

Diamorfina

Diamorfina napisano 4.07.2014 23:13

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło, przeróbka fajna, pozdrawiam

malgosia.szczypiorska

malgosia.szczypiorska napisano 4.07.2014 11:28

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za haslo ;) skonczylo sie jak zwykle szczesliwie I dobrze naprawde super ;)

manius111121

manius111121 napisano 3.07.2014 15:33

zgłoś do usunięcia

Gdy przeczytałam pierwsze 66 stron, myslałam że następna część będzie również porywająca i trochę się rozczarowałam, ponieważ Bella szybko wybaczyła Edwardowi i moim zdaniem mogła go bardziej "przytrzymać" a nie grać pod niego, takie są moje odczucia, zabrakło mi trochę pikanterii. Jednak fajnie się czytało i dziękuje bardzo za hasło :)

basiajoryk

basiajoryk napisano 2.07.2014 21:26

zgłoś do usunięcia

Urocze i ciekawe opowiadanie, calosc skomentowalam omylkowo pod rozdzialem szustym. Jeszcze raz dziékuje za piékná przeróbké.

danagos

danagos napisano 2.07.2014 21:00

zgłoś do usunięcia

dziękuje za hasło, Bella dowiedziała się co Edward planował,ale dobrze że wszystko się wyjaśniło i Edward dość widowiskowo poprosił żeby została jego żoną,,pozdrawiam

cherry1910

cherry1910 napisano 2.07.2014 16:35

zgłoś do usunięcia

powiem tak historia bardzo ciekawa szkoda tyle ze taka krotka.. Szczeze troche si eobraziłamna Edwardaze tak sztrasznie knuł za Belli plecami mogł o drazu powiedziec jakie Emm mial plany a nie tylko bajeri jej puszczał:D:D ale koncowka w miescie jak przy ludziach milosc wyznawał wow tym zauroczył moje serce:D:D:d widac ze Ben mial dobry plan :D:D dziekuje bardzo

BellciaSwan

BellciaSwan napisano 2.07.2014 11:24

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za hasełko i super przeróbkę ;) Musze przyznać, że bardzo dobrze czytało mi się to opowiadanie. Tak szybko mi zleciało, że ubolewałam iz to koniec heh. Ale musze przyznać że ciekawie zrobiona. Podobała mi się Bella. Nie dała sobą pomiatac, tylko była twarda. Ale jednak dała się sskusić Edwardowi. Miała prawo się wkurzyc na Edwarda, za to co usłyszała o testamencie. Poczuła się wykorzystana, jaka kobieta by to zniosła. Ale oczywiście wszystko się wyjaśniło. Normalnie brakuje mi takiej kontynuacji, co będzie dalej :p Także koniecznie proszę o info o kolejnej przeróbce. Pozdrawiam ;))

olcia16418

olcia16418 napisano 1.07.2014 22:29

zgłoś do usunięcia

Dziękuję. Przeróbka jest świetna.

atina88

atina88 napisano 1.07.2014 21:04

zgłoś do usunięcia

Cudowna przeróbka. Bella podjeła najlepszą decyzję wżyciu o przeprowadzcę izerwanych zaręczynach. Odkrycie jakiego dokonała na pewno było dla niej szokiem i rozczarowaniem, ale wszystko się jednak dobrze skończyło, Chociaż myślałam, że jak urodzi się synek to będzie Ben, a nie paris.

sendzimir

sendzimir napisano 1.07.2014 20:32

zgłoś do usunięcia

Dzięki za hasełko i piękną przeróbkę. Trochę brakowało mi perspektywy Edwarda - w jaki sposób doszedł, że kocha Belle, że działka nie jest ważna tylko miłość do Belli. Najważniejsze, że w końcu miłość zwyciężyła. Czekam na więcej :-)

Edward174love

Edward174love napisano 1.07.2014 18:52

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za hasło oraz kolejną wspaniałą przeróbkę :)

juple2

juple2 napisano 1.07.2014 15:26

zgłoś do usunięcia

Bardzo dobrze się czyta całość :) Zmień Raymoonda na Edziego i bedzie jeszcze lepiej. Jak dla mnie Bella za szybko wybaczyła Edziemu, ale cóż nie dyskutuje się z autorem :) pzdr J.

Ellie06

Ellie06 napisano 1.07.2014 14:38

zgłoś do usunięcia

Dziękuje bardzo za nową przeróbkę. Przyjemnie się czytało. Ciekawa historia. A Ben to był ciekawy osobnik. Miał swoje plany. Nietypowe pomysły. Wydaje mi się że Edwardowi na początku zależało wyłącznie na majątku Bena. Pod tą planowaną budowę. Potem widocznie zmienił zdanie pod wpływem poznania Belli, lub uczuć wobec niej bo powiedział Emmettowi przez telefon że nie posunie się do oszustwa wobec niej. Ta akcja z zakręceniem wody i zablokowaniem na parkingu bomba. Pomysłowy jest trzeba mu przyznać ;) No ale tylko tak mógł z nią porozmawiać.

migel83

migel83 napisano 1.07.2014 10:20

zgłoś do usunięcia

Dzieki wielkie za kolejną przeróbke i hasło:) Świetny wybór,przyjemnie sie czytało, krótka i na temat takie lubie najbardziej,czekam na kolejną i pozdrawiam serdecznie:):):)

agusiazabcia1

agusiazabcia1 napisano 1.07.2014 09:50

zgłoś do usunięcia

Fajna przeróbka. Co do Eda to na początku było widać że mu zależy na zdobyciu majątku Bena pod tą budowę ale potem już nie nawet jak Em dzwonił to mu tłumaczył że nie posunie się do oszustwa, akcja z zakręceniem wody i zablokowaniem na parkingu nieziemska. No ale tylko w taki sposób mógł z nią porozmawiać. Dzięki za przeróbkę i czekam na kolejną. Pozdrawiam

nusia32

nusia32 napisano 1.07.2014 07:27

zgłoś do usunięcia

dziękuje za hasło i dalszą cześć bardzo mi się podobała dobrze się skończyła z małym cullenem w drodze no i bena życzenie się spełniło on od początku maiał nosa do nich dwóch belli i edka pozdrawiam

vera25

vera25 napisano 1.07.2014 01:12

zgłoś do usunięcia

Dzięki super zakończenie - jednak miłość wszystko zwycięży:) Cieszę się że ten stary dom został odrestaurowany a Bella i Edward spełnili życzenie Bena:)

lenobia83

lenobia83 napisano 30.06.2014 22:38

zgłoś do usunięcia

Serdeczne dzięki za hasełko i za kolejną świetną przeróbkę :) Bardzo fajnie się czytało i cieszę się, że Bella w końcu doczekała szczęścia u boku Eda :) Pozdrawiam

dorci7

dorci7 napisano 30.06.2014 21:26

zgłoś do usunięcia

bardzo dziękuje, miło spędziłam czas

Bellisima77

Bellisima77 napisano 30.06.2014 18:35

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za hasło i przeróbkę:) dalsza akcja super;D cieszę się ze szczęśliwego zakończenia;) pomimo tych okropnych planów Edwarda na początku;) dobrze, że Bella mu zaufała i przyjeła oświadczyny;D w końcu mały Cullen w drodze jak się później okazało;) podsumowując przeróbka fantastyczna;D Pozdrawiam;D

nina_morisette

nina_morisette napisano 30.06.2014 16:36

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło :) Bardzo fajna przeróbka, świetnie ją się czytało. Dziękuję, aby więcej takich ciepłych i słodkich przeróbek :)

Sheng_Qi

Sheng_Qi napisano 30.06.2014 16:35

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło- bardzo miło się czytało :)

girls19

girls19 napisano 30.06.2014 16:31

zgłoś do usunięcia

Dzi za hasła. Świetna przeróbka :-) czekam z niecierpliwością na nowa przeróbka :-) pozdrawiam :-)

bafangoo

bafangoo napisano 30.06.2014 15:52

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło. Nie mogę się doczekać jak potoczą się losy B&E! Zaraz zabieram się za czytanie, pozdrawiam.

zajaczekslomka

zajaczekslomka napisano 30.06.2014 15:02

zgłoś do usunięcia

Dzięki za hasełko do kolejnej przeróbki, świetna historia, choć tym Edwardem to bym potrząsła, najpierw myśli, że Bella to zwykła łowczyni posagów, tylko dlatego, że odrzuciła na pierwszym spotkaniu "jego awanse", a potem knuł za jej plecami jak ją wykurzyć z domu, żeby plan budowy osiedla mógł ruszyć, to z jego strony było naprawdę paskudne zagranie, ale na szczęście poszedł po rozum do głowy i odnalazł prawdziwe uczucie, scena, gdy nie pozwalał jej przejechać była bardzo romantyczna, no i Ben miał rację, od początku przeczuwał że tych dwoje jest dla siebie stworzonych, serdecznie pozdrawiam ;)

olusia900

olusia900 napisano 30.06.2014 13:31

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło do całości :) I mamy happy end!Dobrze,że Edward zrezygnował z osiedla willowego i odnawiają willę Mirabelle.Emmett to jakiś robot był,że nie ważne jak osiągnąć cel idąc po trupach i raniąc żywą osobę z uczuciami,tylko żeby był zysk i wgl.No to mamy ślub,którego tak Ben chciał i jeszcze ciąża Belli czy jeszcze czegoś do szczęścia im brakuje?No może w przyszłych latach kolejnych dzieci,ewentualnie teraz bliźniąt ;P Dziękuję jeszcze raz i do następnej 5 w najbliższym czasie,weny ;* Pozdrawiam :)

agusiazabcia1

agusiazabcia1 napisano 30.06.2014 09:30

zgłoś do usunięcia

Dzięki za info i za hasełko, chętnie przeczytam, pozdrawiam

elizaszek

elizaszek napisano 30.06.2014 07:16

zgłoś do usunięcia

Dzięki za hasło i świetną przeróbkę. Brakowało mi tylko jakiegoś napięcia i małego dramatu i załamania postaci ale ogólnie jedna z moich ulubionych przeróbek bo co może być lepszego niż przystojny francus? ;) Już nie mogę doczekać się kolejnej przeróbki : D

Katty02

Katty02 napisano 30.06.2014 02:34

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło

madzia1646

madzia1646 napisano 29.06.2014 23:43

zgłoś do usunięcia

bardzo dziękuję:)

vanilije

vanilije napisano 29.06.2014 23:27

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło i przeróbkę :) Choć zdecydowanie moim faworytem jest 'szaleństwo zmysłów' ta historia jest przyjemna, brakowało mi 'dramatycznych' punktóe kulminacyjnych ale jak wiadomo jest to jedynie przeróbka. Mimo wszystko dziękuję za wkład pracy i pozdrawiam :) Czekam na kolejne dzieło :)

Mycha1354

Mycha1354 napisano 29.06.2014 22:48

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło i za piękną przeróbke ;)

Amor124

Amor124 napisano 29.06.2014 22:28

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuje za cudowną przeróbkie Pozdrawiam Laura ;-)

martINnaa

martINnaa napisano 29.06.2014 21:41

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za hasło :P

Butterflyjola

Butterflyjola napisano 29.06.2014 21:12

zgłoś do usunięcia

dziękuję ślicznie za haseło oraz kolejne cudeńko:)pozdrawiam:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek


To nie jest moje opowiadanie! Opowiadanie należy w całości do autora. Ja zmieniłam imiona bohaterów oraz niektóre szczegóły.

Nie wyrażam zgody na umieszczanie GDZIEKOLWIEK mojej przeróbki ! ! !

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [24]
Na samym początku chciałabym bardzo Was przeprosić za tak długą przerwę :) Pozostałe rozdziały postanowiłam wstawić za jednym razem - uwierzcie tak jest o wiele prościej, no i mniej powiadomień do wysyłania :P Mam nadzieję że w komentarzach wyrazicie szczerą opnie na temat tego FF ;) Liczę na wsze komentarze ! ! ! ! ! ! ! ! ! obrazek
HEJ :) Oto prezencik z okazji Dnia Dziecka ;) Z góry bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy. Mam nadzieję że ta historia spodoba wam się tak bardzo jak mi :D I postanowicie skomentować to ff w kilku słowach :* Rozdział 24 zaczyna się na stronie 246. P.S. Na ten moment nie mam pomysłów na kolejną przeróbkę... No i tutaj prośbę kieruję do was: napiszcie swoje propozycje konkretnych książek lub gatunków które chcielibyście u mnie zobaczyć ;) Swoje propozycje wpisujcie pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Jestem otwarta na wszelkie propozycję :P Życzę miłego czytania! obrazek
Rozdział 38 zaczyna się na stronie 314. Oto moja trzecia przeróbka, w dość specyficznej tematyce (zresztą którą bardzo lubię), więc pewnie często będzie się u mnie pojawiała ;) Bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy. O kolejnej przeróbce możecie już przeczytać w folderze numer 4 :) Jest ona króciutka (mała odmiana). Lecz spokojnie po czwórce wrócę do bardziej rozbudowanych historii, może jakiś kryminał??? Jeżeli znacie jakąś fajną książkę o tej tematyce zachęcam do wpisania swojej propozycji pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Życzę miłego czytania! -Oliwia obrazek
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [17]
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [36]
Za wszelkie błędy przepraszam :) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania! -Oliwia [41]
Za wszelkie błędy przepraszam ;) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania -Oliwia [53]
Rozdział 22 zaczyna się na stronie 321. Za wszelkie błędy przepraszam :) Mam nadzieję że Garniturek spodoba wam się tak bardzo jak mi :D Już tradycyjnie opis kolejnej przeróbki możecie znaleźć w folderze numer 6 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia PS. Jeżeli komentujecie całość to komentarz wstawicie pod plikiem z całością, a nie pod częścią pierwszą przeróbki. obrazek
Za wszelkie błędy przepraszam :) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania! -Oliwia [26]
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności