Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

04. NOCE W PARYŻU 0-6 by oliwia1998-98.pdf

oliwia1998-98 / FanFiction / Przeróbki / 04. Noce w Paryżu / 04. NOCE W PARYŻU 0-6 by oliwia1998-98.pdf
Download: 04. NOCE W PARYŻU 0-6 by oliwia1998-98.pdf

0,68 MB

5.0 / 5 (1 głos)
Za wszelkie błędy przepraszam :)
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj.
Życzę miłego czytania!
-Oliwia

[41]

Komentarze:

melodia_nocy napisano 6.11.2014 23:12

zgłoś do usunięcia

More more more ! Jeszcze jescze jeszcze! Piękna przeróbka :)

monika_nowak

monika_nowak napisano 12.09.2014 19:48

zgłoś do usunięcia

Bella kolejny raz trafiła na mężczyznę, który próbuje ją wykorzystać. Jestem bardzo ciekawa jak to dalej się rozwinie. Pozdrawiam i dziękuję.

sen.o.tobie

sen.o.tobie napisano 6.09.2014 23:37

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka!Gdyby Bella wiedziała z jakimi przeciwnościami spotka się we Francji,pewnie nie zechciałaby tego domu.Jej sąsiad,przystojny i bogaty chce jej domu.W Paryżu...No właśnie,co sie tam jeszcze wydarzy?Czy dojdzie miedzy nimi do porozumienia?Dziękuje i czekam na resztę opowiadania.Pozdrawiam.

wewka8

wewka8 napisano 3.09.2014 00:10

zgłoś do usunięcia

Kolejna swietna przerobka. Kurcze doprowadza mnie do szalenstwa przerywanie w takich momentach :roll: z Eda jest kawal drania. Bella niby ostrozna ale dala sie omotac. Ciekawe co z tego wyjdzie. No i poniewaz jestem ciekawa to badzo prosze o haslo do calosci. Pozdrawiam -)

caudeksik

caudeksik napisano 15.08.2014 12:00

zgłoś do usunięcia

Witam! Z przyjemnością przeczytałam te część przeróbki. Rozkręca się świetnie a nasi główni bohaterzy - cos mnie się zdaje - troszkę zamotają swoje relacje. Proszę o hasło do kolejnej części. Ciekawość jak zwykle na 'wierzchu'. Pozdrawiam.

paullaa27

paullaa27 napisano 11.08.2014 11:52

zgłoś do usunięcia

Dziękuję ;) Ciekawa jestem jak to wszystko się zakończy ;) Serdecznie pozdrawiam!

betula11

betula11 napisano 31.07.2014 19:14

zgłoś do usunięcia

Dzięki za świetną przeróbkę. Jestem ciekawa- zapewne jak wszyscy- jak zareaguje Bella, gdy się dowie, co takiego planuje Edward w stosunku do jej posiadłości, którą odziedziczyła. Pozdrawiam.

zielona_

zielona_ napisano 22.07.2014 10:45

zgłoś do usunięcia

Naprawdę fajne opowiadanie. Jestem ciekawa jak potoczą się ich dalsze losy.

monik1310

monik1310 napisano 20.07.2014 21:39

zgłoś do usunięcia

Naprawdę wciągająca przeróbka. Zastanawiam się jaka będzie reakcja Belli, kiedy dowie się co planuje Edward ???

zmierzchowa1234

zmierzchowa1234 napisano 19.07.2014 01:08

zgłoś do usunięcia

Czekam na dalsze rozdziały :)

neeciaq

neeciaq napisano 17.07.2014 21:09

zgłoś do usunięcia

Świetna przeróbka , kurcze już nie mogę się doczekać aż przeczytam całość;-)

anka170492

anka170492 napisano 15.07.2014 15:19

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję za przeróbkę,czekam na wiecej... :)

layla1996

layla1996 napisano 15.07.2014 10:19

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za książkę, bardzo ciekawy temat i jestem niezwykle ciekawa jej zakończenia.

ewcia83_26

ewcia83_26 napisano 11.07.2014 15:31

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za pierwsza czesc przerobki.Ciekawe czy Edward naprawde interesuje sie Bella czy probuje ja po prostu podejsc,zeby sprzedala mu dom.Mam nadzieje ze to pierwsze.Oby ich pobyt w Paryzu nie zakonczyl sie zle.Bella zasluguje na kawalek miejsca w ktorym bedzie mogla byc szczesliwa.pozdrawiam

Elena_165

Elena_165 napisano 9.07.2014 17:13

zgłoś do usunięcia

wielkie dzięki za ten fragment ;) nie moge doczekac się całości :) jestem zaintrygowana tym, co kombinuje Edward.. jestem ciekawa, cze Bells sprzeda mu wille :) czekam na całość :) pozdrawiam ^_^

ania-k86

ania-k86 napisano 7.07.2014 05:08

zgłoś do usunięcia

swietna przeróbka. czy moge dostac hasełko do całosci ztego co pamietam skometowałam kazda gdy jeszcze nie były podzielone na czesci pozdrawiam i zycze weny

alice_20

alice_20 napisano 6.07.2014 12:51

zgłoś do usunięcia

Dzięki za rozdziały naprawdę świetne ciekawe co będzie z Edwardem i Bella. Jestem ciekawa czy Edward nie będzie się starał o to żeby Bella jednak sprzedała mu wille. Czekam na ciąg dalszy

agapas16

agapas16 napisano 6.07.2014 07:00

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję za bardzo fajna przeróbkę teraz czekam na ciąg dalszy ;)

bambaryla1994

bambaryla1994 napisano 5.07.2014 20:44

zgłoś do usunięcia

Niebawie sie tak zbieram zabawki i idę do domu :) no przerwac w takim momencie:). Bela rozplywa sie przy Edwardzie , a to brzytkie stworzenie cos kombinuje i to bardzo niedobergo , nie moge go rozgrysc tu zuca klody pod nogi Beli ,tu jest nią zauroczony Facet ma problem i to spory:):)i to zaproszenie do Paryza :) pozdrawiam

kasia5795

kasia5795 napisano 5.07.2014 20:07

zgłoś do usunięcia

Bardzo ciekawa i interesująca przeróbka :) Pomimo namawiania Edwarda, aby Bella odsprzedała mu dom i zniechęcania jej, Bella tak łatwo się nie poddaje i nie odstrasza jej ciężka praca. Jestem bardzo ciekawa jak zareaguje na wiadomośc o tym dlaczego Edwardowi tak bardzo zależy na tym domu no i jak dalej rozwiną się wydarzenia ;p Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :)

natallka_87

natallka_87 napisano 3.07.2014 22:11

zgłoś do usunięcia

Powiem szczerze, ze zapowiada się bardzo ciekawie ale nie wybaczę Ci, że skończyłaś właśnie w takim momencie. Edward po prostu mnie przeraża, jego zmienne nastroje i gra aktorska. Natomiast Bella jak narazie pozostaje czujna i to duży plus. Bardzo chętnie przeczytam resztę.

olka_krak123

olka_krak123 napisano 3.07.2014 20:34

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuje te kilka rozdziałów:) Czekam na ciąg dalszy:)

agus19906

agus19906 napisano 2.07.2014 23:47

zgłoś do usunięcia

Hmm.. przeróbka ciekawa... :D Edward jeszcze bardziej ciekawy... cholernie trudno go rozgryźć . Na kolacji troszkę wyszły matactwa E odnośnie willi... i jestem ciekawa strasznie dlaczego mu tak zależy na tym budynku :P A Belle uwielbiam tutaj bojowa nastawiona ! Tak trzymać :P Dziękuje Ci za nią i czekam na dostęp do dalszego ciągu :D Co z tym Paryżem :D

Soare

Soare napisano 2.07.2014 12:54

zgłoś do usunięcia

dziękuję xd lubie takie krótkie przeróbki, są odprężające xd

annndziaaaa15

annndziaaaa15 napisano 2.07.2014 06:23

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję, czekam na ciąg dalszy ;)

basiajoryk

basiajoryk napisano 2.07.2014 01:41

zgłoś do usunięcia

Urzekajáce opowiadanie, akcja barwna i ciekawa, plenery Prowansja, Paryz mówiá same za siebie i bohaterowie Edward zadziorny ale wspanialy i szlachetny, a Bella piékna i niezwykla. Oboje waleczni ale ktos musi ustápic dla milosci. Piékna przeróbka, dziékuje

Rudenka

Rudenka napisano 1.07.2014 21:09

zgłoś do usunięcia

Dziękuję bardzo za te kilka rozdziałów ;) Wspaniały wybór na przeróbkę, nie moge się doczekać co będzie dalej. Wyczekuję z niecierpliwością.

juple2

juple2 napisano 1.07.2014 14:05

zgłoś do usunięcia

Ciekawe, w którym momencie Edi wbije szpilę słodkiej Belli? :) Dobry wybór na przeróbkę, a zły Jacob trafiony zatopiony ... pzdr J.

Bella.113

Bella.113 napisano 1.07.2014 11:12

zgłoś do usunięcia

Jestem ciekawa co dalej ;) Chociaż było to trochę stron trochę wiedzieć co dowiedzieć co z Bellą i Edwardem. Jestem ciekawa co dalej :D

manius111121

manius111121 napisano 1.07.2014 02:55

zgłoś do usunięcia

Dopiero pierwszy raz jestem na twoim chomiku a zdziwiło mnie to że przeróbka tak nagle się urwała, bo przyznaję, że bardzo mnie wciągnęła :) Zastanawiam sie czy Edwardowi chodzi tylko o tą wille i gra z wyrachowaniem czy chpdzi mu tez o Belle, ale na końcu pewnie wyjdzie, że o nią :) Bardzo dziękuję za przeróbkę :)

vera25

vera25 napisano 30.06.2014 23:08

zgłoś do usunięcia

witam, dzięki za przeróbkę to znaczy za te 6 rozdziałów:) Zaczęłam czytać twoje dzieła od ostatnie bo najbardziej mnie zaintrygowała. Lubię twarde kobiety i Bella taka jest - walczy o swoje. Mam nadzieję, że Edward nie przeszkodzi jej i nie zniszczy marzeń o lepszą przyszłość. Proszę o hasełko do całości bo jestem ciekawa co się wydarzy:)

Milusia032

Milusia032 napisano 30.06.2014 22:24

zgłoś do usunięcia

Dziękuję bardzo za te rozdziały :) Tak się wciagnęłam, że nie mogłam przestać czytać, aż tu nagle koniec :D Jestem bardzo iekawa dalszej częsci i tego co zrobi jak przejrzy zamiary Edwarda :D CZekam na dostęp do dlaszej części:) Dziękuję ;) Pozdraawiam :D

nusia32

nusia32 napisano 30.06.2014 19:32

zgłoś do usunięcia

każdy sposób jest dobry by przekonać belle ale ona jest odporna to edek się pomęczy aby zdobyć wille chyba mi się wydaje ze zamiast willi zdobędzie miłość dziękuje

danagos

danagos napisano 30.06.2014 19:04

zgłoś do usunięcia

dziękuje za 66 stron,,Edward nie jest fer względem Belli,pozdrawiam

awi321

awi321 napisano 30.06.2014 16:05

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję czekam na dalszy ciąg

bafangoo

bafangoo napisano 30.06.2014 13:54

zgłoś do usunięcia

Dziękuję :) Jestem strasznie ciekawa, czy Bella sprzeda willę Edwardowi!

malgosia.szczypiorska

malgosia.szczypiorska napisano 30.06.2014 13:54

zgłoś do usunięcia

Swietna robota. Konczy sie troche w dziwnym momenie ale to nic. Jestem ciekawa co z nimi dalej bedzie. Bedzie miala duzo rywalek z tego co wywnioskowalam jak zachowywaly sie na przyjeciu nie oszczedzajac jej szczegolow jak bylo z poprzednimi kobietami. Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy

Katty02

Katty02 napisano 30.06.2014 02:34

zgłoś do usunięcia

Dziękuję

olusia900

olusia900 napisano 30.06.2014 01:34

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za te 66strony,już nie mogę się doczekać co się jeszcze w Paryżu wydarzy!Jak się Bella dowie,dlaczego mu tak zależy na tym gruncie to będzie strasznie!Jak tak on może?!Najpierw podejrzewać,że "omotała Bena",poźniej nakłaniać mamę Belli na przyjazd żeby ją przekonać do sprzedaży,a teraz uwodzi ją,żeby by się poddała?Eh ta niewiedza dobija :( Na szczęście są wakacje,więc jak dokończę tą przeróbkę zabieram się za 2 i 3,będę musiała chyba losować,którą najpierw,ponieważ obie po opisach się świetnie zapowiadają :) Odnosząc się jeszcze do tej przeróbki mam nadzieję,że Edward w końcu nie będzie chciał kupić tej willi i będzie i żyli długo i szczęśliwie ;D Pozdrawiam i do następnego,weny ;* Dobranoc!;)

Bellisima77

Bellisima77 napisano 29.06.2014 23:36

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za te kilka rozdziałów;) ciekawa historia i coraz bardziej się rozkręca;) Podoba mi się to, że Bella pomimo przeciwności losu nie idzie na łatwizne tylko walczy o wille;) martwi mnie jednak co kombinuje Edward i czy dalej będzie sie starał zdobyć posiadłość. Pozdrawiam;D

Mycha1354

Mycha1354 napisano 29.06.2014 21:54

zgłoś do usunięcia

Dziękuję ;) Jestem ciekawa co dalej będzie z Bellą i Edwardem i czy Bella po pobycie w Paryżu sprzeda mu willę . Pozdrawiam

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

Autor przeróbki: oliwia1998-98
Banner: Moniaaa2712
Ilość rozdziałów: 11 + Epilog
Ilość stron: 103
Książka: Ross Kathryn "Noce w Paryżu"
Gatunek: Romans


Wyjechać w nieznane i tam zacząć wszystko od nowa - tego najbardziej pragnie Bella.

Los sprawia, że niespodziewanie staje się posiadaczką starej willi. Otrzymała ją w spadku od pacjenta, którym się opiekowała.

Po przeprowadzce okazuje się, że to, co miało uwolnić ją od kłopotów, staje się przyczyną nowych. Do willi rości sobie bowiem prawa Edward Cullen, który oskarża Belle o wyłudzenie spadku. Edward chce przejąć majątek i znajduje na to sposób. Zaprasza Belle na weekend w Paryżu...



To nie jest moje opowiadanie! Opowiadanie należy w całości do autora. Ja zmieniłam imiona bohaterów oraz niektóre szczegóły.

Nie wyrażam zgody na umieszczanie GDZIEKOLWIEK mojej przeróbki ! ! !

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [24]
Na samym początku chciałabym bardzo Was przeprosić za tak długą przerwę :) Pozostałe rozdziały postanowiłam wstawić za jednym razem - uwierzcie tak jest o wiele prościej, no i mniej powiadomień do wysyłania :P Mam nadzieję że w komentarzach wyrazicie szczerą opnie na temat tego FF ;) Liczę na wsze komentarze ! ! ! ! ! ! ! ! ! obrazek
HEJ :) Oto prezencik z okazji Dnia Dziecka ;) Z góry bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy. Mam nadzieję że ta historia spodoba wam się tak bardzo jak mi :D I postanowicie skomentować to ff w kilku słowach :* Rozdział 24 zaczyna się na stronie 246. P.S. Na ten moment nie mam pomysłów na kolejną przeróbkę... No i tutaj prośbę kieruję do was: napiszcie swoje propozycje konkretnych książek lub gatunków które chcielibyście u mnie zobaczyć ;) Swoje propozycje wpisujcie pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Jestem otwarta na wszelkie propozycję :P Życzę miłego czytania! obrazek
Rozdział 38 zaczyna się na stronie 314. Oto moja trzecia przeróbka, w dość specyficznej tematyce (zresztą którą bardzo lubię), więc pewnie często będzie się u mnie pojawiała ;) Bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy. O kolejnej przeróbce możecie już przeczytać w folderze numer 4 :) Jest ona króciutka (mała odmiana). Lecz spokojnie po czwórce wrócę do bardziej rozbudowanych historii, może jakiś kryminał??? Jeżeli znacie jakąś fajną książkę o tej tematyce zachęcam do wpisania swojej propozycji pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Życzę miłego czytania! -Oliwia obrazek
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [17]
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [36]
Rozdział 7 zaczyna się na stronie 67. Za wszelkie błędy przepraszam :) Jak możecie się domyślić problem pobrań/komentarzy się nie zmienił więc pojawiło się hasło. Opis zasady dostania hasła znajdziecie tutaj. Zaczęłam już nową przeróbkę, której opis możecie znaleźć w folderze numer 5 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia obrazek
Za wszelkie błędy przepraszam ;) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania -Oliwia [53]
Rozdział 22 zaczyna się na stronie 321. Za wszelkie błędy przepraszam :) Mam nadzieję że Garniturek spodoba wam się tak bardzo jak mi :D Już tradycyjnie opis kolejnej przeróbki możecie znaleźć w folderze numer 6 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia PS. Jeżeli komentujecie całość to komentarz wstawicie pod plikiem z całością, a nie pod częścią pierwszą przeróbki. obrazek
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności