Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

03. SZALEŃSTWO ZMYSŁÓW by oliwia1998-98.pdf

oliwia1998-98 / FanFiction / Przeróbki / 03. Szaleństwo zmysłów / CAŁOŚĆ / 03. SZALEŃSTWO ZMYSŁÓW by oliwia1998-98.pdf
Download: 03. SZALEŃSTWO ZMYSŁÓW by oliwia1998-98.pdf

2,36 MB

5.0 / 5 (4 głosy)
Rozdział 38 zaczyna się na stronie 314.

Oto moja trzecia przeróbka, w dość specyficznej tematyce (zresztą którą bardzo lubię), więc pewnie często będzie się u mnie pojawiała ;)
Bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy.
O kolejnej przeróbce możecie już przeczytać w folderze numer 4 :) Jest ona króciutka (mała odmiana). Lecz spokojnie po czwórce wrócę do bardziej rozbudowanych historii, może jakiś kryminał???
Jeżeli znacie jakąś fajną książkę o tej tematyce zachęcam do wpisania swojej propozycji pod obrazkiem wstawionym tutaj :)
Życzę miłego czytania!
-Oliwia
obrazek

Komentarze:

melodia_nocy napisano 13.11.2014 22:36

zgłoś do usunięcia

Dobrze,że Edward doszedł do wnisku,że warto walczyć o miłość i zawalczył o Bellę. Opowiadanie cudowne do ostatniego wyrazu.Dziękuję za nie! :) Melody

mika1990

mika1990 napisano 4.10.2014 22:56

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuje za hasło. Zakończenie było super. Wzruszające. Jedyne czego mi szkoda do tego że tak szybko skończyłam ją czytać. Czuję niedosyt :D

sen.o.tobie

sen.o.tobie napisano 5.09.2014 21:21

zgłoś do usunięcia

Zakończenie mnie roczuliło!Po tylu perypetiach i zawirowaniach,w życiu Belli i edwarda wreszcie zaswieciło słońce!Dziękuje pieknie za hasło,za tą przeróbke,za pracę,którą wykonałaś.Pozdrawiam.

kulkan4

kulkan4 napisano 17.08.2014 19:13

zgłoś do usunięcia

świetna przeróbka, czołganie w wykonaniu Eda było świetne:) dobrze, że Bells nie dała sie od razu tylko musial się troche postarać, żeby ją odzyskać:) dzięki za hasło:) z niecerpilowścią czekam na twoją kolejną przeróbkę, pozdrawiam:D

monika_nowak

monika_nowak napisano 1.08.2014 10:16

zgłoś do usunięcia

Reweleacyjne zkończenie, w pewnej chwili myślałam, że Edward dosłownie zacznie się czołgać. Wygląda na to, że Edward w końcu dorósł do poważnych decyzji. Dziękuję za przeróbkę.

alice_20

alice_20 napisano 16.07.2014 23:16

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka dzięki za całość i czekam na kolejne

magdabl

magdabl napisano 13.07.2014 17:42

zgłoś do usunięcia

dzięki pozdrawiam madzia

kahlen.11

kahlen.11 napisano 3.07.2014 21:54

zgłoś do usunięcia

DZIĘKI:):):)

anka_plastuch

anka_plastuch napisano 28.06.2014 07:21

zgłoś do usunięcia

jak juz pisałam cudna przerobka, najlszy koncowy fragment, J i E który bedzie ojcem chrzestnym, a E i B muszą sie postaarac aby mieli sie o co dalej sprzeczać :)

vanilije

vanilije napisano 26.06.2014 19:52

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za przeróbkę :) Takich osobowości głównych bohaterów się nie spodziewałam. Jedna z lepszych przeróbek, przede wszystkim nieprzewidywalna. W większości zakończenie da się oszacować po pierwszym rozdziale, ale nie tu. Oby takich więcej :) Pozdrawiam serdecznie ^^

dziewczyna_aga

dziewczyna_aga napisano 26.06.2014 14:42

zgłoś do usunięcia

dzięki za przeróbkę :)

justyna9924

justyna9924 napisano 26.06.2014 12:32

zgłoś do usunięcia

świetna przeróbka :) dziękuję :*

Edward174love

Edward174love napisano 25.06.2014 21:16

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka :) Dziękuję :)

Butterflyjola

Butterflyjola napisano 24.06.2014 16:08

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję:)Pozdrawiam :)

HappyOrange

HappyOrange napisano 23.06.2014 19:46

zgłoś do usunięcia

świetne ! dziękuje :D

nina_morisette

nina_morisette napisano 23.06.2014 18:52

zgłoś do usunięcia

To było świetne! Uwielbiam przeróbki z zabarwieniem erotycznym:) dziękuję, oby takich więcej :)

Agniesia126

Agniesia126 napisano 23.06.2014 11:06

zgłoś do usunięcia

Super przerobka, dziekuje

SlodkaRose1996

SlodkaRose1996 napisano 21.06.2014 20:57

zgłoś do usunięcia

Ooo Boże super opowiadanie !!! przez przypadek natrafiłam na nie i jestem nim po prostu zachwycona !!!! :) <3

PPaattii95

PPaattii95 napisano 21.06.2014 12:25

zgłoś do usunięcia

Czytałam oryginał ale Twoja przeróbka rządzi ! Naprawde wielkie dzięki za nią :)

Amor124

Amor124 napisano 21.06.2014 01:30

zgłoś do usunięcia

Uwielbiam książki o takiej tematyce oby było ich więncei modle się o to jeszcze raz Bardzo dziękuje Pozdrawiam Buziaki Laura ;D

madzia1646

madzia1646 napisano 20.06.2014 16:34

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję:)

agusiazabcia1

agusiazabcia1 napisano 20.06.2014 09:28

zgłoś do usunięcia

Dzięki za info, fajna przeróbka, bardzo miło mi się ją czytało, nie spodziewałam się że Em dowie się o nich w taki sposób tylko że następnego dnia m wyjaśnią, no i w końcu Ed padł przednią na kolana :D i prosił o wybaczenie i się oświadczył. Super, dziękuje bardzo i czekam na kolejną.

gnaum

gnaum napisano 19.06.2014 23:21

zgłoś do usunięcia

Dzięki za super przeróbkę,bardzo fajnie się czyta,uwielbiam takie klimaty :) Czekam na więcej takich perełek :)Pozdrawiam.An

sendzimir

sendzimir napisano 19.06.2014 22:50

zgłoś do usunięcia

Dzięki za rewelacyjną przeróbkę. Edward jako dominujący osobnik - jak to Bella mówiła samiec alfa- to fajna sprawa i widać, że Belli to się bardzo podobało i bardzo podniecało, niż straszyło. Trochę Edward przegiął w Paryżu ale pokonali to, a on przez to choć zrozumiał, że ją kocha. Dzięki i czekam na więcej :-)

olcia16418

olcia16418 napisano 19.06.2014 21:47

zgłoś do usunięcia

Cudowna przeróbka. Bardzo, bardzo dziękuję. Już nie mogę się doczekać kolejnych. Już wiem, że będą świetne, bo mamy podobny gust.

blenkitnalaguna

blenkitnalaguna napisano 19.06.2014 21:30

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za ta rewelacyjna przeróbke:)Nie wiem czy bym sie zdecydowała na coś takiego,ale Bells sie podobało i doskonale pasuja do siebie z Edwardem.Cieszę sie że Edward zrozumiał swoie uczucia do Bells:) Dziękuje raz jeszcze za to cudo:) Pozdrawiam

bambaryla1994

bambaryla1994 napisano 19.06.2014 19:41

zgłoś do usunięcia

Wspaniala przeobka czytalo sie lekko czasem ze smiechem a chwilami z przerazeniem, perwrsie Edwarda dawaly do wiwatu, ale widac Beli sie podobalo ,zmrozilo mnie zachowanie Edwarda w Paryzu mowie powarznie mialam mordercze zapedy co do niego, niewiem w jaki sposub i dlaczego Bela mu wybaczyal , no nie moja brozka ale koniec mnie zachwycil cudna ,lekka ,wciągająca ii urokliwa chyba mozna tak powiedziec .Dzieki wielkie pozdrawiam :)

lenobia83

lenobia83 napisano 19.06.2014 18:39

zgłoś do usunięcia

Dzięki za info i świetną przeróbkę bardzo mi się podobała i fajnie, że Edward w końcu zroumiał, że kocha Bellę i się jej oświadczył. Pozdrawiam

basiajoryk

basiajoryk napisano 19.06.2014 12:34

zgłoś do usunięcia

Młodzieńcza młość Bell ziściła się, nawet nie zraźiła jej dewiacja Edwarda, a On spełnił swoje marzenia o Belli. Świetne opowiadanie o miłości, zauroczeniu, bez krytycznym oddaniu oraz konsekwencjach nie przemyślanych i nie mądrych decyzji. Dziękuje za doskonale dopracowaną przeróbkę. Pozdrawiam

Babette58 napisano 18.06.2014 23:59

zgłoś do usunięcia

Tak długo o sobie marzyli,tak szybko połączył ich seks!Niesamowite,że Bella poszła na układ z Edwardem,gdyby go nie kochała to by się nie stało.Myślałam,że umrę jak zostali przyłapani,ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło mimo tylu perypetii.W tej książce ukazanych jest tyle różnorodnych emocji,że można się pogubić.Osobnym tematem są Emmett i Jasper.Co właściwie ich łączy?Czy tylko zamiłowanie do trójkątów?Bo,ze nie są gejami,to pewne!Każdy z tej trójki jest trochę pokręcony!Dziękuję pięknie za kolejną przeróbkę,doceniam Twoją pracę i podziwiam Cię za praxowitość.Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na kolejne przeróbki w Twoim wykonaniu.

BananowyMikacz

BananowyMikacz napisano 18.06.2014 23:35

zgłoś do usunięcia

Wow. Naprawdę niesamowite FF! Jedno z nielicznych, które mnie tak wciągnęły! Doskonały wybór. Pozdrawiam :)

robertap

robertap napisano 18.06.2014 22:46

zgłoś do usunięcia

Hej dziękuję przeróbka jest świetna:)

danagos

danagos napisano 18.06.2014 19:08

zgłoś do usunięcia

dziękuje za świetną przeróbke..pozdrawiam

cherry1910

cherry1910 napisano 18.06.2014 13:42

zgłoś do usunięcia

super.. miło sie czytało :):) od tak dawna byli sobie zapatrzeni a nic nie mogli z tym zrobic.. Edward i jego dominacjia jej troche dziwna niz na ogol sie dzieje... i troche ten poczatek przypomina mi 50 Twarzy Greya .. i ta akcjia co Emm wpada do domu Edwarda a tu oni sie zabawiaja hehe a koncowka i te zareczyny ohh cudeńko:)

Katty02

Katty02 napisano 17.06.2014 22:23

zgłoś do usunięcia

Dziękuję

atina88

atina88 napisano 17.06.2014 21:33

zgłoś do usunięcia

Najlepsza przeróbka jaką do tej pory czytałam. Strasznie podobała mi się przemiana Edwarda z silnego i władczego faceta w mężczyzne który jest oddany i pełny miłości:p

Sheng_Qi

Sheng_Qi napisano 17.06.2014 17:51

zgłoś do usunięcia

Bardzo fajne, nadal jestem pod wrażeniem - poproszę o kolejną część :) pozdrawiam

ChocolateAnnaBelle

ChocolateAnnaBelle napisano 17.06.2014 15:31

zgłoś do usunięcia

Niesamowita przeróbka! :) Ale jak Ed mógł byc takim tchórzem. Zadziwiający był trójkąt z Emmetem i Jasperem :D Mam nadzieję, że druga część także będziesz tłumaczyć :) Dziękuję bardzo za przeróbkę. Pozdrawiam :)

danielcia164

danielcia164 napisano 17.06.2014 12:08

zgłoś do usunięcia

super przeróbka :) Jak Edward mógł pozwolić Belli odejść, zachował się jak tchórz przestraszył się własnych uczuć...ale dosyć szybko zrozumiał swój błąd i zostało mu wybaczone. Jestem tylko ciekawe czy Jaspera i Emmeta łączył tylko wspólny seks czy może coś więcej ? Dziękuje za przeróbkę i pozdrawiam

Diamorfina

Diamorfina napisano 16.06.2014 23:05

zgłoś do usunięcia

przeróbka świetna ale nie wiem jak można być czyjąś własnością no i ta scena w Paryżu pełna przemocy i okrucieństwa to nie dla mnie,pozdrawiam

Mortoria

Mortoria napisano 16.06.2014 22:07

zgłoś do usunięcia

Jestem pozytywnie zaskoczona.. nie spodziewałam sie znaleźć w tej przeróbce tyle emocji. Przechodzi sie tu pomiędzy obsesją, miłością, pożądaniem, zaskoczeniem, żądzą, nienawiścią, rozpacza, bólem, samotnością... łał. :) Tak szczerze to ta umowa była jak dla mnie trochę bez sensu. Noo.. rozumiem poczynania Edwarda i to dlaczego to zrobił Ale to nadal takie dziwne.. Znaczy nie, że ma kobiete na własność i odwrotnie. Tylko sama umowa jest dziwna.. :/ Jestem strasznie zdziwiona.. Jasper i Emmett w trójkącie??.. gorące... :D Az buźka sie cieszy. Tylko troche gupio, że nakryli Belle i Edwarda.. A co do Belii.. jestem z niej dumna. Nie każda kobieta zgodziła by się na taki układ jak ona. Jest niesamowita młoda kobietą, która idealnie pasuje do Edwarda. Obydwoje sie dopełniają.. i ciesz się, że Edward w końcu to zrozumiał. Widać jak pożądanie potrafi zasłonić miłość.. Wielkie dzieki za przeróbkę. Bardzo mi sie podobała.

doroty5

doroty5 napisano 16.06.2014 22:06

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za tę niesamowitą przeróbkę. Historia przepełniona braterską miłością, prawdziwą przyjaźnią i rodzącym się uczuciem, nie pomijając gorących scen. Edward często głupio postępował. Był zbyt zapatrzony w siebie i oceniał wszystkich przez pryzmat krzywd, jakie doznał ze strony żony. Jednak nie każda kobieta jest wyrafinowaną manipulatorką i leci wyłącznie na korzyści majątkowe. Na szczęście Edward obudził się w porę, chociaż bywały momenty, że chciałam skopać mu tyłek. Bella natomiast była jak promyczek. Radośc jaka z niej wypływała potrafiła stopić lód nawet u najbardziej beznadziejnego przypadku. Początkowo zaskoczyła mnie jej decyzja w sprawie tej umowy, ale czułam, że w końcu zasieje ziarenko miłości w Edwardzie. Muszę przyznać, że tą historię pochłonęłam z ogromną przyjenością. Pozdrawiam

migel83

migel83 napisano 16.06.2014 21:06

zgłoś do usunięcia

Świetna przeróbka naprawdę warto było czekać!!!Szokiem dla mnie była akcja w Paryżu, ale to jak E i J przyłapali B i E poprostu przebiło wszystko!!Dobrze, że Edward jednak zrozumiał swój błąd i postanowił wszytko naprawić a było co.Dzięki za pracę i czas jaki poświeciłaś tej przeróbce,czekam na kolejną i pozdrawiam serdecznie:)

girls19

girls19 napisano 16.06.2014 19:58

zgłoś do usunięcia

Świetny ! Od podatku nienawidziłam edwarda jak traktował belle ale stopniowo polubiłam i z czasem zrozumiałam jego ze dlaczego zrobił tak aby wszyscy dziewczyny musiały podpisać umowę bo bal sie ze znów bedzie tak jak ta z była Zona ktora oskarżyła go wiec bardzo cieszylam jak po tym zaczął zrozumieć ze kocha belli i chce poślubić belli . W końcu sa razem i z tego jestem bardzooo szczęśliwa :-)

xxnatalka20xx

xxnatalka20xx napisano 16.06.2014 17:43

zgłoś do usunięcia

super !!!!!! przeróbka zajefajna ;) dzieki i pozdrawiam :) i proszę o info i hasło na nastepna przerobka

Rosalie190

Rosalie190 napisano 16.06.2014 17:11

zgłoś do usunięcia

Świetna książka :) Uwielbiam takie klimaty :) Czekam na więcej takich perełek :)

kuki554

kuki554 napisano 16.06.2014 16:23

zgłoś do usunięcia

Świetna przeróbka.

Beatka3d

Beatka3d napisano 16.06.2014 15:44

zgłoś do usunięcia

świetne czekam na kolejne :)

basiarybacka

basiarybacka napisano 16.06.2014 15:24

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka :) wielkie dzięki :3

pati1433

pati1433 napisano 16.06.2014 13:40

zgłoś do usunięcia

Swietna przeróbka ! :) Oby więcej takich o takiej tematyce ! Jak już zaczęłam czytać to nie mogłam się oderwać i od razu całość przeczytałam :) Już nie mogę sie doczekać kolejnej przeróbki :) Pozdrawiam :)

BellciaSwan

BellciaSwan napisano 16.06.2014 12:23

zgłoś do usunięcia

Woow. Od czego zacząć? Może od tego, że to jedno z najlepszych opowiadań jakie ostatnio czytałam! Jak się wczoraj do tego zabrałam to nie mogłam przestać i oczywiście przeczytałam całe od razu heh. Było tam wszystko od erotyki, która aż tam wrzała ( co jest bardzo potrzebne w takich pikantnych tłumaczeniach ) do śmichu :D Fajnie, że Edward w końcu zrozumiał co naprawdę czuje do Belli, ale mógł to zauważyć wcześniej, a nie pozwolić jej odejść. I mógł się bardziej płaszczyć. Miał szczęście ze Bella go tak kocha :p Opowiadanie po prostu... za****ste :D Koniecznie prosze o info o następnej przeróbce :D Pozdrawiam i życzę weny ;))

zajaczekslomka

zajaczekslomka napisano 16.06.2014 12:08

zgłoś do usunięcia

dzięki wielkie za kolejną przeróbkę, przede wszystkim za pracę jaka została włożona w przerabianie, bo przeróbka była pokaźnych rozmiarów, historia naprawdę wciągająca, natomiast gdy Emmett i Jasper wkroczyli do mieszkania Edwarda to było wielkie OMG, cieszę się bardzo, że Ed zrozumiał swoje uczucia i zrobił taką niespodziankę Belli z oświadczynami, czołgając się, z niecierpliwością będę czekać na info o kolejnej przeróbce, serdecznie pozdrawiam :)

madziusia20-20

madziusia20-20 napisano 16.06.2014 10:59

zgłoś do usunięcia

świetna przeróbka:-) pozdrawiam

agusiazabcia1

agusiazabcia1 napisano 16.06.2014 09:39

zgłoś do usunięcia

Dzięki za info chętnie przeczytam :) ciekawie się zapowiada, dłuższy komentarz po przeczytaniu, pozdrawiam

kasiac15

kasiac15 napisano 16.06.2014 08:03

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka :) Dziękuję za nią ! :):)

elizaszek

elizaszek napisano 16.06.2014 00:42

zgłoś do usunięcia

Dzięki za super przeróbkę : D bardzo fajnie się czytało : ) Proszę o więcej takich C:

Ellie06

Ellie06 napisano 15.06.2014 23:09

zgłoś do usunięcia

Dziękuje bardzo :D Ahh co za cudowny koniec. Też tak chce. :P

martINnaa

martINnaa napisano 15.06.2014 21:18

zgłoś do usunięcia

boskieee

Anna123494

Anna123494 napisano 15.06.2014 20:20

zgłoś do usunięcia

Dziękuje bardzo :)

madziusia20-20

madziusia20-20 napisano 15.06.2014 18:56

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka:-) pozdrawiam

Amor124

Amor124 napisano 15.06.2014 18:08

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuje ;D

olunia11515

olunia11515 napisano 15.06.2014 17:16

zgłoś do usunięcia

świetny :)

natalie_25

natalie_25 napisano 15.06.2014 14:34

zgłoś do usunięcia

dziękuję! :)

RozowyLakier

RozowyLakier napisano 15.06.2014 13:45

zgłoś do usunięcia

surprise :D dziękuje za przeróbke, miło się czytało

dorci7

dorci7 napisano 15.06.2014 12:18

zgłoś do usunięcia

bardzo dziękuję

Zmierzch1995

Zmierzch1995 napisano 15.06.2014 11:58

zgłoś do usunięcia

Edward mnie zaskoczył. Przeróbka świetna. Dzięki :) Pozdrawiam :)

migel83

migel83 napisano 15.06.2014 10:02

zgłoś do usunięcia

super !!!! ale niespodzianka,dzieki wielkie:)komentarz po przeczytaniu,pozdrawiam serdecznie:):)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

To nie jest moje opowiadanie! Opowiadanie należy w całości do autora.
Ja zmieniłam imiona bohaterów oraz niektóre szczegóły.


Nie wyrażam zgody na umieszczanie GDZIEKOLWIEK mojej przeróbki ! ! !

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [24]
Na samym początku chciałabym bardzo Was przeprosić za tak długą przerwę :) Pozostałe rozdziały postanowiłam wstawić za jednym razem - uwierzcie tak jest o wiele prościej, no i mniej powiadomień do wysyłania :P Mam nadzieję że w komentarzach wyrazicie szczerą opnie na temat tego FF ;) Liczę na wsze komentarze ! ! ! ! ! ! ! ! ! obrazek
HEJ :) Oto prezencik z okazji Dnia Dziecka ;) Z góry bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy. Mam nadzieję że ta historia spodoba wam się tak bardzo jak mi :D I postanowicie skomentować to ff w kilku słowach :* Rozdział 24 zaczyna się na stronie 246. P.S. Na ten moment nie mam pomysłów na kolejną przeróbkę... No i tutaj prośbę kieruję do was: napiszcie swoje propozycje konkretnych książek lub gatunków które chcielibyście u mnie zobaczyć ;) Swoje propozycje wpisujcie pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Jestem otwarta na wszelkie propozycję :P Życzę miłego czytania! obrazek
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [17]
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [36]
Za wszelkie błędy przepraszam :) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania! -Oliwia [41]
Rozdział 7 zaczyna się na stronie 67. Za wszelkie błędy przepraszam :) Jak możecie się domyślić problem pobrań/komentarzy się nie zmienił więc pojawiło się hasło. Opis zasady dostania hasła znajdziecie tutaj. Zaczęłam już nową przeróbkę, której opis możecie znaleźć w folderze numer 5 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia obrazek
Za wszelkie błędy przepraszam ;) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania -Oliwia [53]
Rozdział 22 zaczyna się na stronie 321. Za wszelkie błędy przepraszam :) Mam nadzieję że Garniturek spodoba wam się tak bardzo jak mi :D Już tradycyjnie opis kolejnej przeróbki możecie znaleźć w folderze numer 6 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia PS. Jeżeli komentujecie całość to komentarz wstawicie pod plikiem z całością, a nie pod częścią pierwszą przeróbki. obrazek
Za wszelkie błędy przepraszam :) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania! -Oliwia [26]
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności