Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

02.Był sobie książę by oliwia1998-98.pdf

oliwia1998-98 / FanFiction / Przeróbki / 02. Był sobie Książę / CAŁOŚĆ / 02.Był sobie książę by oliwia1998-98.pdf
Download: 02.Był sobie książę by oliwia1998-98.pdf

2,02 MB

5.0 / 5 (5 głosów)
HEJ :)
Oto prezencik z okazji Dnia Dziecka ;)
Z góry bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy.
Mam nadzieję że ta historia spodoba wam się tak bardzo jak mi :D
I postanowicie skomentować to ff w kilku słowach :*

Rozdział 24 zaczyna się na stronie 246.

P.S. Na ten moment nie mam pomysłów na kolejną przeróbkę... No i tutaj prośbę kieruję do was: napiszcie swoje propozycje konkretnych książek lub gatunków które chcielibyście u mnie zobaczyć ;) Swoje propozycje wpisujcie pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Jestem otwarta na wszelkie propozycję :P
Życzę miłego czytania!

obrazek

Komentarze:

monika_nowak

monika_nowak napisano 12.09.2014 19:34

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka, Edward okazał się odważny i postanowił walczyć o miłość i Bella doczekała się. Dziękuję za przeróbkę.

melodia_nocy napisano 5.09.2014 21:52

zgłoś do usunięcia

Przepiękna historia :) Podziwiam Bellę w tej odsłonie..tak samo jak Edwarda. Odważni..fajnie poruszona kwestia wiary :) miło po prostu piękna.dziękuję serdecznie za przepiękną przeróbkę,buziaki :*

sen.o.tobie

sen.o.tobie napisano 3.09.2014 18:21

zgłoś do usunięcia

Wszysto stało na przeszkodzie ich miłości.Jednak Edward miał wielu popleczników,którzy podsunęli mu myśl,co zrobić,aby mógł poslubić ukochaną kobietę.Wiedział jak i gdzie poprosic Bellę o rękę.To był bardzo romantyczny moment!Bella była zaskoczona,nie spodziewała sie,że jeszcze kiedys ujrzy Edwarda.A tu taka niespodzianka!To było piękne!Dziękuje za piekna przeróbke!Pozdrawiam serdecznie.

kulkan4

kulkan4 napisano 31.08.2014 23:30

zgłoś do usunięcia

Dzieki za haslo:) bardzo sie ciesz, ze to wszystko sie tak skonczylo. Bella i edward zaslugiwali zeby byc razem i moc sIe kochac i zyc ze soba. Przerobka byla lekka i z humorem co sprawilo, ze czytalam ja z zapartym tchem, aby wiedziec co bedzie dalej, masz naprawde swietne wyczucie jezeli chodzi o odnajdywanie ciekawych ksiazek do przerobienia. Dzieki jeszcze raz za haslo i za przerobke, pozdrawiam i czekam na kolejna przerobke w twoim wykonaniu:)

paullaa27

paullaa27 napisano 6.08.2014 11:58

zgłoś do usunięcia

Dziękuję bardzo ;) Pozdrawiam!

vera25

vera25 napisano 6.07.2014 22:57

zgłoś do usunięcia

dzięki za kolejną przeróbkę:) muszę przyznać, że Edward był wytrwały i okazał się prawdziwym władcą, który dąży do wyznaczonego celu. Osiągną to co zaplanowała a najważniejsze zaręczył się z miłości:)

dominika.f

dominika.f napisano 6.07.2014 20:58

zgłoś do usunięcia

świetna przeróbka! dzięki!! cudownie się skończyło. zupełnie jak w bajce:)

ewcia83_26

ewcia83_26 napisano 26.06.2014 16:30

zgłoś do usunięcia

Dziekuje za przerobke.Kazdy kiedys trafi na swojego ksiecia z bajki,Belli udalo sie to bardzo szybko.pozdrawiam

nina_morisette

nina_morisette napisano 24.06.2014 20:54

zgłoś do usunięcia

Bardzo przyjemna przeróbka. Kiedy skończyłam czytać jeszcze przez długi czas miałam wielkiego banana na ustach. Piękna, bajkowa przeróbka. Dziękuję:)

sendzimir

sendzimir napisano 20.06.2014 19:41

zgłoś do usunięcia

Dzięki za piękną przeróbkę. Super przedstawione jest to jak Bella i Edward zawierzają Bogu - ich modlitwa wznoszona do niego i jego wsparcie. Super jak pokazuje Belli jej drogę. Zaskakująca jest Aurora i jej funkcja w ich życiu - trochę jak anioł prowadzi Bellę. Dzięki i czekam na więcej :-)

bambaryla1994

bambaryla1994 napisano 18.06.2014 20:45

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziekuje za wspanialą przerobke ,Edwardi Bela syrasznie trudną przeszli droge ,i bardzo mi sie podobalo wytrwale szukanie nastepcy Ksiecia i ,przeforsowanie ustawy malrzenskiej , walka z Tanią, jak zwykle wredną :) cudne malenstwo :) dziekuje i pozdrawiam :)

madziusia20-20

madziusia20-20 napisano 16.06.2014 18:02

zgłoś do usunięcia

Bardzo mi sie podobała ta przeróbka;-) pozdrawiam

romaanus

romaanus napisano 15.06.2014 22:28

zgłoś do usunięcia

Dzięki!

natallka_87

natallka_87 napisano 12.06.2014 22:47

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuję za wspaniałą przeróbkę, super postaci. Zakończenie było wprost bajkowe, Edward przemyślał wszytsko. Trochę głupie przepisy ograniczały ich szczęście, ale wszystko dobre co się dobrze kończy.Za to postać Tanyi po prostu przeszła moje wszystkie oczekiwania, po prostu przeginała. Czekam na więcej :)

basiajoryk

basiajoryk napisano 11.06.2014 16:13

zgłoś do usunięcia

Ksiązka w której milosc dziala cuda. Piękne postacie Belli i Edwarda ich przypadkowe spotkanie rozkręca spirale niesamowitych wydarzeń, a wiara w sukces i spelnienie marzeń spelnia się. Dziękuje za uroczą przeróbkę

agus19906

agus19906 napisano 11.06.2014 13:19

zgłoś do usunięcia

Kocham książki które nie są okrojone i maja rozwiniętą całkowicie fabułę i mozna sie zatracic w ich historii, tak wlasnie z ta ksiazeczka bylo. Dluzsza, moznă bylo poznc bohaterow bardzo dobrze i zrozumiec sens tego opowiadania. Uwielbialam Edwarda , tutaj jego charakter byl idealny , ksiaze o potem krol o taki podejsciu do zycia pogladach to czysty skarb. Calosc swietna, dziekuje ci za wybor ksiazek 😃 bardzo prosze o info co do kolejnych perelek 😃

cherry1910

cherry1910 napisano 10.06.2014 21:07

zgłoś do usunięcia

zakochałam sie w tej przerobce:) bardzo ciekawa i długsza :) bardzo dobrze sie czytałoi tematyka tez swietna:)

blenkitnalaguna

blenkitnalaguna napisano 9.06.2014 21:08

zgłoś do usunięcia

Dziękuje za cudowna przeróbkę:)

Zmierzch1995

Zmierzch1995 napisano 9.06.2014 20:33

zgłoś do usunięcia

Świetna :)

atina88

atina88 napisano 9.06.2014 17:57

zgłoś do usunięcia

Dziękii za cudowną przeróbkę:P

gamelion86

gamelion86 napisano 8.06.2014 20:34

zgłoś do usunięcia

Świetna książka. Coś jak Książę i Ja. A jakie zakończenie. Świetna. I śnieg musiał być. A co, musi być idealnie. Nowa historia dynastii. Dzięki za przeróbkę.

danagos

danagos napisano 8.06.2014 13:03

zgłoś do usunięcia

dziękuje za przeróbke,,pozdrawiam

basiarybacka

basiarybacka napisano 7.06.2014 12:15

zgłoś do usunięcia

Świetna przeróbka :) bardzo dziękuje za info :>

CiemnaDuszaNatalii

CiemnaDuszaNatalii napisano 6.06.2014 19:47

zgłoś do usunięcia

bardzo dziekuje za swietna przeróbke .. dostarczyła mi smutków, zlosci i radosci przez te 2 dni jak ja czytałam.. nie mogłam sie od niej oderwac.. w szkole, w busie. . dzieki :)

olunia11515

olunia11515 napisano 6.06.2014 19:31

zgłoś do usunięcia

świetny :) :)

migel83

migel83 napisano 5.06.2014 22:35

zgłoś do usunięcia

Super,dzieki wielkie za przeróbke,ciekawa i przyjemna lektura,pozdrawiam serdecznie:)

agusiazabcia1

agusiazabcia1 napisano 5.06.2014 11:26

zgłoś do usunięcia

Dzięki za przeróbkę. No i okazało się że Edowi udało się wprowadzić zmianę w ustawie małżeńskiej i mógł się ożenić z kobietą którą chciał i kochał a nie którą wypadało ze względu na urodzenie. Dziękuję i czekam na kolejną

zajaczekslomka

zajaczekslomka napisano 4.06.2014 22:18

zgłoś do usunięcia

dzięki wielkie za info oraz przeróbkę, bo była naprawdę niesamowita, historia wciąga od samego początku, może to przez ten motyw kopciuszka w tle, albo po prostu niezwykłą historię, bo wszystko zaczęło się od niewinnego spotkania a zakończyło się na cudownych oświadczynach, pomysł ze śniegiem genialny, wielki podziw dla Eda za wytrwałość o zmianę, że może poślubić kogo chce, z pewnością będę wracać do tej przeróbki, bo ma w sobie to coś, z niecierpliwością czekam na kolejne cudeńko, serdecznie pozdrawiam :)

Butterflyjola

Butterflyjola napisano 4.06.2014 14:54

zgłoś do usunięcia

ślicznie dziękuję pozdrawiam:)

nusia32

nusia32 napisano 4.06.2014 14:45

zgłoś do usunięcia

cudowna czasem warto poczekać na prawdziwe uczucia pozdrawiam

doroty5

doroty5 napisano 4.06.2014 12:06

zgłoś do usunięcia

Dziękuję za tę cudowną przeróbkę. Czytałam ją z zapartym tchem. To cudowne, że mimo przeciwności losu, tradycji, obwarowań pranych jednak miłość wygrała. Miłość czysta, prawdziwa i niezwyciężona. Czasami gubiłam się w imionach, które nie zostały zmienione, ale mimo wszystko historia była warta każdej sekundy czytania. Czekam na kolejną przeróbkę i wierzę, że wybierzesz niesamowitą historię. Pozdrawiam

BellciaSwan

BellciaSwan napisano 4.06.2014 11:42

zgłoś do usunięcia

Hej, tak mnie ta przeróbka wciągnęła, że siedziałam wczoraj do 3 w nocy i czytałam heh :D Dawno tak długo nie siedziałam nad opowiadaniem. Była bardzo wciągająca. Było wszystko. Na początku byłam zła na Jacoba - jak mozna powiedzieć dziewczynie ( która czeka na niego 12 lat ), że znalazł idealny pierścionek, ale nie dziewczyne! To był cios. I oczywiscie romantyczne spotkanie Belli i Edzia heh :D Nie ma to jak zmiana koła... :p Kurczę mogłabym pisać i pisać. Naprawdę suuper przeróbka. Koniecznie prosze o info o kolejnych przeróbkach :D Pozdrawiam i weny życzę :))

Ellie06

Ellie06 napisano 4.06.2014 11:16

zgłoś do usunięcia

To było ... pięknie. Cudowna historia o miłości :D Normalnie jak w bajce :D Bella sporo przeszła w swoim życiu , później nagle tyle rzeczy się na nią zwaliło. Nie dziwie się że chciała tej stabilizacji uczuciowej i nie tylko. Edward mimomże miał wszystko to na wszystko jednak pozwolić sobie nie mógł. Historia jak w bajce :d Na szczęście jak to w takiej histori bywa książe (król) zdobył swoją ukochaną księżniczkę ( królową). Dziękuje za tą historię i czekam na kolejny twój wybór :D

lenobia83

lenobia83 napisano 3.06.2014 21:42

zgłoś do usunięcia

Super przeróbka fajnie, że mimo tylu przeciwności losu ich miłość zwyciężyła :) Pozdrawiam

Babette58 napisano 3.06.2014 00:26

zgłoś do usunięcia

Wspaniała książka,dziękuję,że mogłam ją przeczytac.Bardzo sie postarałaś,żeby ja przerobić i za to również Ci dziękuje.Pmimo tylu przeciwności Edward wywalczył sobie prawo do szczęścia.Pomysleć,ile takich bzdurnych rozporządzeń rozdzieliło pary,które się kochały.Ile kobiet zostało zmuszonych do poślubienia króla dla dobra narodu i dynastii.Byli wteż historii swiata królowie,którzy poślubiali niekochane,czasem brzydkie i złe kobiety dla tych samych powodów.Czasy trochę się zmieniły ,ale nie aż tak bardzo jakby się wydawało.Prawdziwa miłość zatriumfowala,a wstrętna Tania niech spada!!!!!Pozdrawiam.

dorci7

dorci7 napisano 2.06.2014 21:38

zgłoś do usunięcia

bardzo dziękuję

kasiac15

kasiac15 napisano 2.06.2014 17:17

zgłoś do usunięcia

aaa Dziękuję ogromnie za znakomitą przeróbkę uwielbiam takie klimaty :)

Rosalie190

Rosalie190 napisano 2.06.2014 13:17

zgłoś do usunięcia

Powiem szczerze że trafiłam tu przez przypadek. Przypadek i tu prosze taka perełeczka. Świetnie dobrana ksiązka :) Swietnie się ją czytało więc jesli pojawi się coś nowego to bardzo prosze o info bo napewno wróce do tego chomiczka :) Pozdrawiam Rosie :)

agusiazabcia1

agusiazabcia1 napisano 2.06.2014 09:44

zgłoś do usunięcia

Dzięki za info, ciekawie się zapowiada, chętnie przeczytam, pozdrawiam.

Amor124

Amor124 napisano 2.06.2014 02:06

zgłoś do usunięcia

Bardzo dziękuje ;D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

To nie jest moje opowiadanie! Opowiadanie należy w całości do autora.
Ja zmieniłam imiona bohaterów oraz niektóre szczegóły.


Nie wyrażam zgody na umieszczanie GDZIEKOLWIEK mojej przeróbki ! ! !

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [24]
Na samym początku chciałabym bardzo Was przeprosić za tak długą przerwę :) Pozostałe rozdziały postanowiłam wstawić za jednym razem - uwierzcie tak jest o wiele prościej, no i mniej powiadomień do wysyłania :P Mam nadzieję że w komentarzach wyrazicie szczerą opnie na temat tego FF ;) Liczę na wsze komentarze ! ! ! ! ! ! ! ! ! obrazek
Rozdział 38 zaczyna się na stronie 314. Oto moja trzecia przeróbka, w dość specyficznej tematyce (zresztą którą bardzo lubię), więc pewnie często będzie się u mnie pojawiała ;) Bardzo przepraszam za jakiekolwiek błędy. O kolejnej przeróbce możecie już przeczytać w folderze numer 4 :) Jest ona króciutka (mała odmiana). Lecz spokojnie po czwórce wrócę do bardziej rozbudowanych historii, może jakiś kryminał??? Jeżeli znacie jakąś fajną książkę o tej tematyce zachęcam do wpisania swojej propozycji pod obrazkiem wstawionym tutaj :) Życzę miłego czytania! -Oliwia obrazek
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [17]
Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. [36]
Za wszelkie błędy przepraszam :) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania! -Oliwia [41]
Rozdział 7 zaczyna się na stronie 67. Za wszelkie błędy przepraszam :) Jak możecie się domyślić problem pobrań/komentarzy się nie zmienił więc pojawiło się hasło. Opis zasady dostania hasła znajdziecie tutaj. Zaczęłam już nową przeróbkę, której opis możecie znaleźć w folderze numer 5 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia obrazek
Za wszelkie błędy przepraszam ;) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania -Oliwia [53]
Rozdział 22 zaczyna się na stronie 321. Za wszelkie błędy przepraszam :) Mam nadzieję że Garniturek spodoba wam się tak bardzo jak mi :D Już tradycyjnie opis kolejnej przeróbki możecie znaleźć w folderze numer 6 :) Życzę miłego czytania! -Oliwia PS. Jeżeli komentujecie całość to komentarz wstawicie pod plikiem z całością, a nie pod częścią pierwszą przeróbki. obrazek
Za wszelkie błędy przepraszam :) Warunki otrzymania hasła do całości tutaj. Życzę miłego czytania! -Oliwia [26]
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności