jezzwierz

jezzwierz napisano 14.02.2018 11:47

zgłoś do usunięcia
BDSM/Fetish/ostra jazda
marisa446

marisa446 napisano 20.03.2018 17:05

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do siebie :]
GejowoMEN

GejowoMEN napisano 1.05.2018 14:16

zgłoś do usunięcia
gayteenboyssexywallpapersboypost4
Luana2012

Luana2012 napisano 17.07.2018 20:13

zgłoś do usunięcia

krótki opis obrazka

Ivo Moretti zawsze pragnął miłości i tego co się z nią wiąże, czyli stałego związku, romantyzmu, czułych słówek, spojrzeń w oczy i splecionych dłoni. Pech chciał, że jego serce odezwało się miłosną pieśnią do mężczyzny, dla którego miłość jest tylko wytworem ludzkiej wyobraźni, stworzonej na potrzeby romantycznych filmów, a każdy myli ją z chemią pożądania. Fabiano Saleri swoje zawodowe życie poświęcił prawu i obronie tych, którzy potrzebują pomocy. Prywatnie wiedzie samotne życie, umawiając się z kobietami tylko po to by zaspokoić potrzeby ciała. Nie znosi gdy ktoś go dotyka. Nie wierzy w miłość. Dla niego to przereklamowane słowo, które nie ma większego znaczenia. Nawet, kiedy na jego drodze pojawia się ponownie młody, piękny barista, wciąż broni się przed uczuciem, a także tym kim naprawdę jest, a co próbowano w nim zabić. Przeszłość ciągle powraca w nocnych koszmarach i tylko ramiona Ivo mogą przynieść ukojenie. Tylko, że Fabiano nie zamierza się temu poddać. Ale przeznaczenie ma swoje plany. Obok nich szczęśliwe i spokojne wspólne życie wiodą Paolo i Domenico. Zakochani, razem wychowujący córkę Paolo, nadal każdego dnia z miłością patrzą sobie w oczy oddając się wspólnej pracy w Amare. Zdaje się, że nic nie może rozerwać ich silnej więzi. Więzi która sprawia, że oddaliby za siebie życie.

Luana2012

Luana2012 napisano 9.10.2018 09:49

zgłoś do usunięcia

krótki opis obrazka

Vittorio Falcone planował tylko pozbyć się swojej obsesji na punkcie jedynego mężczyzny, o którym nie potrafi przestać myśleć. Nie spodziewa się, że właśnie przez to, w jego życiu najważniejsze stanie się coś innego. Coś co sprawi, że jego serce żądne jedynie przygód i podbojów zechce na zawsze bić tylko dla jednej osoby. Nino Moretti, były narkoman, nienawidzi wszystkich wokół, a szczególnie swojego brata i Limare oraz miejsca, w którym przyszło mu pracować. Nie mając większych perspektyw na przyszłość, żyje z dnia na dzień. Nad jego głową wciąż wiszą długi, które musi spłacić handlarzom narkotyków, jeżeli chce żyć. A tak naprawdę nie ma powodów do tego by zawalczyć o swoje życie. Dwaj samotni mężczyźni w swoich ramionach poszukują jedynie przyjemności. Przy okazji odnajdują coś więcej, kiedy okazuje się, że ich serca biją wspólnym rytmem. Tekst na razie można kupić tylko na Bucketbook.pl. Będzie również dostępny na Beezar.pl, ale mam problemy z jego dodaniem do tego sklepiku w chwili kiedy wysyłam to powiadomienie. Po prostu nie chce się tam zapisać. Także kto tam kupuje to zaglądajcie na tę stronę. Będę próbować tam tekst dodać. Ale polecam zakupy na Bucketbook głównie z powodów problemów jakie ostatnio miał/ma Beezar. Nie wiem czy teraz jest lepiej, ale wątpię w to. Za każdy zakup dziękuję. To ostatnie moje powiadomienie. Jeżeli chcesz w przyszłości je dostawać, czy mogę zaspamować w chomikowych rozmowach to wpisz się u mnie na chomiku do folderu z powiadomieniami.
Luana2012

Luana2012 napisano 27.01.2019 19:47

zgłoś do usunięcia

magnetyzm serc

Kiedy doktor Gabriel Langston myśli, że kolejny etap pięcioletniego związku to oświadczyny i ślub, bardziej nie może się mylić. W dzień kolejnej rocznicy jego serce zostaje doszczętnie zdruzgotane, a przyszłość widziana dotąd w kolorach tęczy, przybiera barwę czerni. Mężczyzna postanawia na zawsze zrezygnować z miłości. Nie wie, że miłość nie zrezygnowała z niego.   

Zapraszam w kolejną romantyczną podróż. Tekst można nabyć na Bucketbook.pl i na Beezar.pl

Tiili

Tiili napisano 8.05.2020 21:35

zgłoś do usunięcia
Witam, pozdrawiam i zapraszam do mnie Filmy, ciekawe Filmy Dokumentalne, Seriale, TV Show, Książki, Artykuły, Teledyski, Tapety, Emotki i wiele innych. obrazek
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 29.05.2020 20:02

zgłoś do usunięcia
obrazek
BollywoodGocha2308

BollywoodGocha2308 napisano 2.06.2020 08:24

zgłoś do usunięcia

obrazek

ZAPRASZAM - miłej zabawy ,mam nadzieje że choć trochę wizyta na moim chomiku poprawi wam samopoczucie!!!

kontoalle987

kontoalle987 napisano 1.09.2020 11:34

zgłoś do usunięcia

Zapraszam <3

 

TYLKO XXX +18 / NIE MASZ 18 LAT - NIE WCHODŹ!!!

obrazek