« poprzednia stronanastępna strona »
Bialo_Rudo_Czarno_glowi

Bialo_Rudo_Czarno_glowi napisano 18.09.2016 11:43

zgłoś do usunięcia
Zapraszamy na 5 część naszych kochanych wojowników Zorn. Całość tłumaczenia książki pani L. Dohner już dostępna!
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 14.01.2017 23:14

zgłoś do usunięcia
obrazek
Luana2012

Luana2012 napisano 8.04.2017 21:43

zgłoś do usunięcia
obrazek Kliknij w okładkę.

Kiedy pająk zarzuca swoją sieć, nie przewiduje, że ofiara która w nią wpadnie może zmienić wszystko. Aaron Daddario jest młodym człowiekiem, który związki omija z daleka, a myśl o ślubie nawet nie wchodzi w grę. Ze swoim przyjacielem zakłada się o to, że rozkocha w sobie i zaciągnie do łóżka pierwszego mężczyznę, który pojawi się w drzwiach pewnego baru. Nie przewiduje konsekwencji jakie mogą wyniknąć z tej „zabawy”. Nie licząc się, że może kogoś zranić, zastawia sidła na niewinną i niczego nie spodziewającą się ofiarę.

Tekst dostępny na innej stronie niż dotychczas. Nie zrezygnowałam z Beezara( na tej platforie jest tylko odnośnik do Book-Self), ale chcę wypromować również ten sklepik w którym można kupić nie tylko ebooki LGBT, ale i książki, których miejmy nadzieję będzie przybywać. Pozdrawiam i dziękuję za zakup.

Luana2012

Luana2012 napisano 15.09.2017 20:29

zgłoś do usunięcia
obrazek

Zapraszam na kolejną część cyklu "Obrazy miłości". Lucas poczuł, co to znaczy miłość od pierwszego wejrzenia. Spotkał człowieka, któremu oddał serce, ale zostało ono odrzucone. Pragnąc szczęścia Shawna, pozwolił mu odejść wierząc, że mężczyzna będzie szczęśliwy z kimś innym. Po dwóch latach tęsknoty nagle wszystko się odmienia. Na jego drodze ponownie pojawia się długowłosy blondyn, o którego postanawia zawalczyć, a którego rany na sercu jeszcze się nie zagoiły. *Lucasa poznajemy w opowieści Druga szansa. Piątym tomie cyklu Obrazy miłości.

Beezar.pl oraz na: Book-Self Dziękuję za każdy zakup i za wsparcie. Wszystkiego dobrego.
purrfectmates

purrfectmates napisano 9.12.2017 22:40

zgłoś do usunięcia
obrazek
Kolorowych snów :*
« poprzednia stronanastępna strona »