« poprzednia stronanastępna strona »

ABC-7X-Film.3D.HD.AVI.4K napisano 24.08.2019 19:22

zgłoś do usunięcia
Zapraszam pozdrawiam
jolenta.t

jolenta.t napisano 9.09.2019 21:25

zgłoś do usunięcia

Serdecznie Witam

Życie człowieka, to splot różnych konfiguracji zależnych od czasu, miejsca i sytuacji. Sporo już o nim powiedziano i sporo porównań zapisano. Ja do tematu dorzucę swe zadanie : życie to także przewlekłe czekanie na coś, czego tak naprawdę pragniemy, co nas spotkać może, co osiągnąć chcemy. Marzeniami zwykle to nazywamy. Niech szczerze nas cieszą, dopóki je mamy. Kiedy ich brakuje, niedobrze się dzieje, człowiek nie droczy się z losem; tępieje, usycha i pustym staje się kłosem"./Czesława Łachut/... pozdrawiam serdecznie.

obrazek

Niech moje dobre myśli dotrą do Ciebie i otoczą Cię przyjemnym poczuciem serdeczności.. jolenta.t

dziubek1967

dziubek1967 napisano 7.07.2020 05:57

zgłoś do usunięcia
obrazek.

Witam Serduszko bardzo cieplutko i serdecznie życzę wspaniałego popołudnia we wtorkowy dzień mnóstwo ciepła uśmiechu,radości pozytywnych myśli dziękuję za pamięć i piękne wpisy Buziaczki słodkiego nastrojowego wieczorku na dziś pamiętający Jurek

.
expiter1

expiter1 napisano 23.11.2020 20:34

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do swojego chomika mam serial THE MANDALORIAN
jolenta.t

jolenta.t napisano 12.02.2021 18:43

zgłoś do usunięcia

Serdecznie Witam

Szczerze współczuję tym, którzy twierdzą, że śnieg nie ma zapachu ani smaku. Biedni są ci, dla których biały puch pokrywający świat to po prostu zmarznięta woda. Żal mi wszystkich, którym zima kojarzy się tylko z przymusem noszenia ciepłych ubrań i odśnieżaniem szyb samochodowych przed wyjazdem do pracy. Bo przecież zima to… bajka.

obrazek

Buziaczki

« poprzednia stronanastępna strona »