Symulator Jazdy 2.mdf
-
- ✔ Raven's Cry [PC]2015 CODEX -
! BIOSHOCK INFINITE [PC] -
▣ Might & Magic Heroes VI PL - Cienie Mroku -
■ MORTAL KOMBAT X [PC] -
►Assassins Creed IV Black Flag PL◄ -
● Ace Combat 6 Fires of Liberation -
● Armored Core 4 -
● Backbreaker -
● Batman Arkham Asylum -
● Crash of the Titans -
● Dr. Kawashima Body and Brain Exercises -
●The Sims 4™ DELUXE EDITION PL -
Adult XXX -
ALICE Madness Returns -
ALIEN RAGE [PC] -
Assassin's Creed III XBOX360 (Wersja Polska) -
CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE [PC] -
Call of Duty Advanced Warfare [PC] PL 2014 -
Counter Strike - Source [PL] -
Extra_Hub -
FALLOUT 4 [PC] -
Farming simulator 2017 PL iso -
FIFA 14 XBOX360 [2014] - PL DUBBING -
GirlsDoPorn -
Girlsdoporn(1) -
Girlsdoporn(2) -
GirlsDoPorn2 -
GirlsdopornXXX -
GRID Autosport 2014 [Black Edition] PC PL -
Gry 2014 -
Gry 2015 -
Lucifer sezon 3 -
Metro 2033 Redux -
METRO 2033 REDUX 2014 PL -
Microsoft Office 2013 x64 -
mody 2015 -
Narodziny Dynastii -
SETY 2014 -
Srodziemie Cien Mordoru -
the crew -
THE CREW 2014 -
The Settlers 7 Droga do Królestwa [PL] -
The Settlers 7 Droga do Królestwa PL -
The Sims 4 PL 100% Działająca -
The Sims 4 Witaj W Pracy ◄ -
Twierdza 3 Stronghold 3 CHOMIKUJ -
Twierdza Krzyżowiec II -
WIN 7 Wszystkie wersje 32 & 64 Bit -
x64 -
Xbox 360 demo

POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: 1.8 GHz
ROK:2009
RAM: 1 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA: 128 MB
Street Racer Europe to gra wyścigowa, w której bierzemy udział w zawodach rozgrywanych w sześciu europejskich miastach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze oraz Barcelonie. █ POLSKA WERSJA GRY / CRACK W OBRAZIE PŁYTY █

wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce GF 8800 lub lepsza), 14 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Test Drive Unlimited 2 to druga odsłona popularnego cyklu wyścigów samochodowych, za której powstanie odpowiada firma Eden Studios. Twórcy zadali sobie tu trud rozbudowania najlepszych elementów części pierwszej oraz usunięcia z niej najbardziej uciążliwych niedoróbek.Test Drive Unlimited 2, podobnie jak wydany w 2006 roku pierwowzór, pozwala przede wszystkim na rywalizację w Internecie z udziałem dużej liczby użytkowników. Nie oznacza to oczywiście, iż zabrakło trybu dla pojedynczego gracza, oferującego zmagania ze sztuczną inteligencją.Ciekawostką jest to, że tryb ten w TDU2 wzbogacony został o wątek fabularny, związany ze ściganiem się z lokalnymi mistrzami kierownicy. Nowością są także turnieje, które zastąpiły pojedyncze wyścigi, oraz specjalne licencje, których zdobywanie wymagane jest do odblokowywania dostępu do kolejnych rodzajów zawodów.Nową areną zmagań jest Ibiza – trzecia co do wielkości wyspa hiszpańskiego archipelagu Baleary. W dalszej fazie rozgrywki otrzymujemy natomiast dostęp do znanej z TDU1 hawajskiej wyspy O'ahu. Obydwie lokacje dysponują zarówno drogami asfaltowymi, jak i wszelkiego rodzaju bezdrożami (błoto, żwir, piach). Do badania trudniej dostępnych terenów możemy teraz wykorzystywać popularne auta terenowe z napędem 4x4.Bogaty asortyment wozów z pierwowzoru został poszerzony o nowe modele. W grze występują trzy zasadnicze klasy pojazdów - A to auta sportowe, B to pojazdy terenowe, a C to modele klasyczne. Lista dostępnych samochodów obejmuje między innymi takie maszyny jak Audi S5, Audi RS6, Audi TT-S, Dodge Charger SRT8, Dodge Viper SRT-10, Gumpert Apollo Sport, Pagani Zonda C12S, Pagani Zonda Cinque, Pagani Zonda F, Pagani Zonda Roadster, McLaren MP4-12C, Spyker C8 Aileron Coupe, Spyker C12 Zagato, Spyker Pekin to Paris (SUV), Saleen S5S Raptor, Saleen S7 Twin Turbo, Mercedes SLR 722 S McLaren Roadster, Mercedes SLR Z199, Audi Q7, Hummer H3, Mercedes ML, Range Rover czy Volkswagen Touraeg. Warto dodać, że w Test Drive Unlimited 2 zabrakło znanych z poprzedniej odsłony cyklu motocykli.Jednym z głównym tematów TDU2 jest luksus. W miarę upływu zabawy kupujemy nie tylko nowe samochody, ale również luksusowe apartamenty i wille z własnymi garażami i podziemnymi parkingami. Zmiana wyglądu naszego awatara nie obejmuje już tylko zakupu nowych elementów ubioru, gdyż oferuje też między innymi wizytę u fryzjera czy w lokalnej klinice chirurgii plastycznej.

POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: CORE 2.4 GHz
ROK:2012
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA: 1 GB
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to czwarta odsłona dobrze znanej serii taktycznych gier akcji sygnowanych nazwiskiem popularnego pisarza. █ POLSKA WERSJA GRY / WERSJA REPACK ( MOCNA KOMPRESJA ) █
Wymagania sprzętowe:
Procesor: 1.7 GHz
512 MB RAM
karta grafiki 256 MB
2 GB HDD
Windows XP/Vista/7
Garbage Truck Simulator -jest nietypowym symulatorem wzbogaconym o elementy charakterystyczne dla tycoonów, pozwalającym nam przekonać się jak wygląda codzienna praca śmieciarzy. Wcielamy się tu w posiadacza początkowo niewielkiej firmy sprzątającej, choć oczywiście jeżeli odpowiednio pokierujemy jej rozwojem z czasem zacznie przynosić coraz większe dochody, co pozwoli nam na zakup nowych śmieciarek i zwiększenie liczby pracowników. Warstwa ekonomiczna nie jest jednak główną atrakcją gry, tę stanowi możliwość wzięcia czynnego udziału w zbieraniu i wywożeniu nieczystości. Wybieramy, więc jedną z dostępnych śmieciarek i udajemy się nią do dowolnego rejonu miasta, gdzie musimy zająć się opróżnieniem kubłów i zbieraniem worków ze śmieciami. Niezwykle istotne znaczenie ma przy tym czas - im szybciej wywiążemy się z naszych obowiązków tym lepiej. Od czasu do czasu na naszych śmieciarzy czekają też bardziej wymagające zadania, takie jak na przykład uprzątnięcie kontenera ze szkłem lub toksycznych odpadów.
Do dyspozycji mamy całe dość rozległe miasto, podzielone na kilka różniących się między sobą dystryktów, w tym śródmieście, dzielnicę przemysłową i biznesową, po których możemy się dowolnie przemieszczać. Beztroskie poruszanie się po ulicach utrudnia nam obecność innych pojazdów i pieszych, ponadto wpływ na komfort jazdy mają również zmieniające się warunki atmosferyczne oraz pora dnia. W Garbage Truck Simulator standardowo dostępnych jest pięć różnych śmieciarek podzielonych na cztery klasy. Kolejne możemy pobrać z Sieci.

ZACHOMIKUJ MNIE!!!

Trucker to budżetowy, mocno zręcznościowy symulator jazdy masywnych ciężarówek. Oferowany przez PLAY program kusi przede wszystkim swojskimi klimatami oraz oryginalną tematyką – niewiele jest wszakże gier, w których możemy pojeździć wirtualnymi odpowiednikami pojazdów ciężarowych rodzimej produkcji. Centralnym punktem Truckera są mistrzostwa, składające się z serii wyścigów. Do dyspozycji graczy oddano pięć maszyn o znajomo brzmiących nazwach (m. in. Jorcz, Stark, Kama5 czy Ken-Ward) i odmiennych parametrach technicznych. Poszczególne konstrukcje występują ponadto w różnych wersjach użytkowych (np. śmieciarki, piaskarki, szambiarki itp.), przy czym nie jesteśmy ograniczeni tylko do odmian podstawowych – w grze zawarto całkiem spore opcje tuningowe, pozwalające na znaczna usprawnienie naszego potwora (rasowanie silnika, skrzyni biegów, zawieszenia), zainstalowanie przydatnych dodatków (pług śnieżny, nitro, antyradar) czy podniesienie atrakcyjności wizualnej (przyciemnienie szyb, zmiana malowania, neony podświetlające). Staramy się jeździć rozważnie, gdyż każda stłuczka kończy się uszkodzeniem naszego pojazdu i późniejszą koniecznością przeprowadzenia kosztownych napraw. Wozy przerabiamy i naprawiamy przede wszystkim za pieniądze zarobione w wyścigach. W sumie przygotowano 24 trasy, podzielone na trzy główne typy – misje (polegające głównie na przewozie towarów w określone miejsce i w określonym czasie), wyścigi po zamkniętych torach i rajdowe odcinki otwarte. Większość z nich osadzono w lokacjach typowo polskich – wsiach i małych miasteczkach. O zwycięstwo walczymy nie tylko z innymi kierowcami, ale i często z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi (słońce, deszcz, noc). Jeśli nie dajemy sobie rady w regularnych zawodach, korzystamy z wbudowanego trybu treningowego lub obniżamy poziom trudności (do wyboru trzy stopnie).

ANGIELSKA WERSJA GRY PROCESOR: CORE 2.6 GHz ROK:2012 RAM: 3 GB WINDOWS: VISTA/7 GRAFIKA: 1 GB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ GRĘ 4. GRAJF1 2012 to kolejna gra brytyjskiej firmy Codemasters stworzona na licencji Formuły 1. Za jej wyprodukowanie odpowiada ten sam zespół, który dał światu F1 2010 i F1 2011. █ WERSJA ANGIELSKA [ NIE WYMAGA CRACKA ] █

POLSKA WERSJA GRY
PROCESOR: CORE 2.6 GHz
ROK:2012
RAM: 2 GB
WINDOWS: XP/VISTA/7
GRAFIKA: 256 MB
Bezpośrednim wzorcem dla twórców gry Symulator Portu 2012 był autentyczny port w Hamburgu (największy port w Niemczech). Gracz wciela się w rolę zarządcy, który nadzoruje całość prac związanych z rozładunkiem i załadunkiem kontenerowców oraz koordynacją ruchu statków i pociągów. █ PREMIERA [ POLSKA WERSJA GRY ] KLUCZ - 2ASX-3MMC-9LN8-7MMT █
Pobierz





