zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
zyggiwp
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Zyggi

widziany: 23.04.2014 23:51

 • pliki muzyczne
  16128
 • pliki wideo
  78171
 • obrazy
  59612
 • dokumenty
  4383

162179 plików
18837,34 GB

Ukryj opis Rozwiń
FolderyFoldery
zyggiwp
✔۞ PRAWA ZWIERZĄT-filmy
✔Aaaa...Bajki dla dzieci
 
✔Bajki dla dorosłych - z sentymentem
 
Jan Kobuszewski(pi osenki)
Jan Kobuszewski(sk ecze)
Kabaret Dudek
✔Balum balum
 
✔Edukacyjnie... i nie tylko
 
✔Filmy
 
✔Galeria
 
✔Gry PC
 
✔Harley-Davidson
 
✔Historia Heavy Metal
 
Heavy metal-tapety
Historia Heavy Metalu
Historia muzyki metalowej
✔Historia Polskiego Rocka
 
✔Historia Rock 'n' Rolla
 
Rock And Roll - Historia Powszechna
✔Indianie Ameryki Północnej
 
✔Kabarety
 
✔Klasyka Kina Polskiego
 
Klasyka kina polskiego-film y powojenne
Klasyka kina polskiego-film y przedwojenne
✔Klasyka Polskiego Rocka, Popu,...(video)
 
Lata 50-te i 60-te
Lata 70-te
Lata 80-te
✔Komiksy
 
✔Kosmos
 
✔Kultowe polskie filmy
 
✔Magia piwa
 
Filmiki
Naklejki od piwa
Piwne tapety
✔Masoneria
 
✔Muzyka
 
✔Na chomika
 
✔Natura
 
✔Nieme kino
 
✔Niezapomniane seriale dla mlodych
 
✔Otwórz oczy !!!
 
✔Pdf
 
✔Piłka nożna
 
✔Potęga ludzkiego umysłu
 
Granice ludzkich możliwości
Narodziny człowieka - istoty myślącej
Odyseja rodzaju ludzkiego
✔PRL z sentymentem
 
✔Programy
 
✔Rozbójnicy-Wikin gowie
 
Pismo runiczne
Wikingowie
Wikingowie i Słowianie
✔Słowianie
 
✔Starożytne cywilizacje
 
Starożytni odkrywcy
✔Strefa mroku
 
✔Strefa tajemnic
 
✔Ubój rytualny
 
Filmy
Zdjęcia
✔UFO
 
✔Uśmiechnij się
 
✔Wiara i Kościół inaczej
 
✔Wiara-która zwie się miłością
 
✔Wnioski, pisma itp
 
Urząd itp
Wzory Pism i Umow
Wzory pism procesowych itp
✔Wódko pozwól... Alkohole-Jak zrobić
 
✔ZZ-Wasze wrzuty
Zachomikowane
Pokazuj foldery i treści

Nie interesi mnie zarabianie w sieci.Tak samo jak darmowy transfer, doładowania, chomikowe punkty czy generatory (to co mam w zupełności mi wystarcza). Proszę o nie zamieszczanie tego typu reklam-BLOKADA... Osoby w jakikolwiek sposób ograniczone lub upośledzone są proszone o powtórne zapoznanie się z treścią ogłoszenia... w celu jego zrozumienia !!! ...Pozdrawiam !


« poprzednia stronanastępna strona »
 • 166,7 MB
 • 23 kwi 14 23:01
Odkryć prawdę - Dokument Aliny Czerniakowskiej, który nigdy nie dostał "zielonego światła" - zgody - na emisję w mediach publicznych gdyż za bardzo pokazuje jak naprawdę przebiegała transformacja ustroju w Polsce.

z chomika AKSORZ

 • 97 KB
 • 28 mar 14 18:07
 • 146 KB
 • 1 mar 14 22:55
 • 699,5 MB
 • 1 mar 14 19:22
obrazek
Produkcja: Łotwa
Czas trwania: 86 minut
Scenariusz i reżyseria: Edvins Šnore

Opis:
"The Soviet Story" to wstrząsający dokument o współpracy Gestapo z NKWD przed 1941 rokiem. Film opowiada o sowieckim terrorze wewnętrznym, o zabijaniu własnych obywateli "na skalę przemysłową", o sztucznie wywołanym Wielkim Głodzie na Ukrainie (Hołodomor), o mordzie w Katyniu, o współpracy gospodarczej i militarnej hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR, o masowych deportacjach, o eksperymentach medycznych dokonywanych na więźniach Gułagów, a także o odradzającym się współcześnie faszyzmie w Rosji.
Prace nad filmem trwały ponad 10 lat. Nakręcony został przez Łotysza Edvins'a Šnore - łotewskiego politologa, który jest również autorem scenariusza oraz reżyserem filmu.
W obrazie wykorzystano unikalne zdjęcia i fragmenty filmów archiwalnych z tamtych lat.
"The Soviet Story" zawiera wywiady z zachodnimi jak również rosyjskimi historykami, ekspertami i politykami: Normanem Davisem, Borysem Sokołowem, pisarzem Wiktorem Suworowem, Władimirem Bukowskim, ostatnim przywódcą ZSRR Michaiłem Gorbaczowem, byłym pułkownikiem GRU (Głównego Zarządu Wywiadu) ZSRR Władimirem Karpowem, członkami Parlamentu Europejskiego, jak również ofiarami sowieckiego terroru.
Film odłożony na półki w telewizjach państw Unii Europejskiej opowiada nie tylko o przeszłości, ale także o tym, jak przemilczanie sowieckich przestępstw odbiło się na teraźniejszej wizji historii w Europie.

z chomika magrajg

 • 5,0
 • 347,3 MB
 • 22 lut 14 13:24
Planned obsolescence czyli planowane postarzanie produktów to celowe projektowanie produktów w taki sposób, by po krótkim czasie użytkowania nadawały się do wymiany na nowszy model.

Polecam obejrzeć jak wszyscy na nas żerują.
"Planowane postarzanie produktów to nie mit. Historia tego procederu rozpoczyna się w latach 20’ XX wieku, kiedy to zawiązał się kartel producentów żarówek...
obrazek

z chomika Chief

 • 57 KB
 • 22 lut 14 12:00
 • 96 KB
 • 21 lut 14 17:12
UKŁAD ZAMKNIĘTY - Jutro mogą przyjść po Ciebie !

 • 16,5 MB
 • 21 lut 14 9:16TRZEBA KONIECZNIE NAGŁOŚNIĆ TĘ WYPOWIEDŹ, bo media pokazują co innego na zlecenie polityków. Tylko brytyjski poseł Godfrey Bloom w europarlamencie miał odwagę powiedzieć prawdę. A ludzie sami podświadomie nie chcą oglądać smutnej prawdy, bo mają kilkanaście teleturniejów, telenowel i innego badziewia na odwrócenie uwagi od ważnych rzeczy.


z chomika Chomifan

 • 39 KB
 • 8 lut 14 10:30
To wszystko, o czym chciałeś dowiedzieć się o brukselskiej Unii Europejskiej – ale nikt nie odważył się Ciebie poinformować
W tej książce zajmujemy się tematem, który u wielu czytelników – ze zrozumiałych powodów – początkowo wzbudzi sprzeciw. Niektórzy prawdopodobnie powiedzą, że jeżeli zawarte w tej książce historyczne informacje są prawdziwe – to już dawno byłyby znane.

Biorąc to wszystko pod uwagę, naszym zadaniem jest nie tylko przekonanie Ciebie – drogi Czytelniku - o konieczności przeczytania tej książki, ale również zwrócenie Twojej uwagi na zamieszczone na końcu książki oryginalne dokumenty.

Od ponad 60 lat panuje na świecie przekonanie, że II Wojna Światowa wywołana została przez psychopatę Adolfa Hitlera i jego rasistowskich popleczników – nazistów. W rzeczywistości jednak II Wojna Światowa była wojną podbojową w imieniu kartelu chemiczno – naftowo – farmaceutycznego, której celem było kontrolowanie nowo powstających miliardowych rynków patentowanych produktów chemicznych.

z chomika PRANA_1

 • 16 KB
 • 8 lut 14 10:30
Jak manipulować społeczeństwem (wg. Chomsky`ego)

Oto, oparta o pracę amerykańskiego lingwisty Noama Chomskiego,
lista „10 strategii manipulacji” przez establishment.

1 – ODWRÓĆ UWAGĘ
2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE
3 – STOPNIUJ ZMIANY
4 – ODWLEKAJ ZMIANY
5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA
6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI
7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM
9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY
10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

z chomika PRANA_1

 • 14,6 MB
 • 8 lut 14 10:30
Rece-precz-od-tej-ksiazki_Jan-Van-Helsing,images_big,15,978-83-61050-04-9.jpgImage.aspx?id=80353684

► Dlaczego na Księżycu łopotała amerykańska flaga, skoro nie ma tam atmosfery, a więc nie ma wiatru?
► Jak to jest z dogmatami wiary?
► Gdzie właściwie są pieniądze, skoro wszyscy są u wszystkich zadłużeni?
► Co o światowych funduszach ma do powiedzenia wysoko postawiony bankowiec?
► Kto, jak i po co stworzył ziemię?
Z powodu prezentowanych treści zakazane zostały już dwie książki autorstwa Jana van Helsinga, którego niemieckie mass media zaliczyły do grupy “autorów niebezpiecznych”, przed którymi należy społeczeństwo chronić. Zamiarem Jana van Helsinga było wstrząśnięcie Waszym światopoglądem, stąd rada: Ręce precz od tej książki! Musicie, drodzy Czytelnicy,
liczyć się z tym, że po przeczytaniu tej książki nie będziecie mogli żyć tak, jak żyliście do tej pory. Być może aż do dzisiejszego dnia myśleliście: “Nikt mi o tym nie powiedział,
skąd więc mogłem o tym wiedzieć?!” Być może dziś jeszcze myślicie, że sami nie jesteście w stanie niczego zmienić… Dzięki tej książce zrozumiecie, że jest zupełnie inaczej.

zachomikowany

 • 40,5 MB
 • 8 lut 14 10:30
Jedyny Prezydent J.F KENNEDY, który powiedział prawdę

Tez ..przypadki hmm? I mgły...?!

22 listopada 1963 – morderstwo 35 prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy'ego. 105 lat wcześniej tego samego dnia (22 listopada 1858) umiera jego pradziadek Patrick Kennedy.

19 czerwca 1964 - senator Massachusetts Ted Kennedy odnosi ciężkie obrażenia w katastrofie lotniczej

5 czerwca 1968 - Robert F. Kennedy, brat Johna F. Kennedy'ego zostaje postrzelony tuż po zwycięstwie w stanowych turach wyborów prezydenckich. Umiera dwa dni później.

16 lipca 1999 ohn F. Kennedy, Jr. syn prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Jacqueline Kennedy umiera w katastrofie lotniczej wraz z żoną i przyrodnią siostrą Lauren.

zachomikowany

 • 454,4 MB
 • 8 lut 14 10:30
obrazek


Opis:
Wezwanie do przebudzenia to dość szokujący materiał, odsłaniający kulisy światowych manipulacji. Film rozpoczyna się wstawką z Matrixa, który nawiązuje do tego, że wszyscy ludzie są sterowani. Zostali pozbawieni wolnych decyzji, a ich życie jest rodzajem snu.

Podobnie jak Neo, możesz podjąć decyzję. Wziąć niebieską pigułkę i nie oglądać tego filmu, lub wziąć czerwoną pigułkę i dowiedzieć się rzeczy, które prawdopodobnie Cię bardzo zszokują. Sami autorzy filmu ostrzegają:

Nie oglądaj tego filmu, jeśli ślepo polegasz na sztywnym systemie, by nadać swemu życiu złudne poczucie bezpieczeństwa i znaczenia. Informacje zawarte w tym filmie muszą być oglądane z otwartym umysłem. Jeśli nie jesteś skłonny odłożyć na bok wszystkiego, co uważasz za prawdę i otworzyć się na możliwość tego, że przez całe życie byłeś systematycznie oszukiwany i okłamywany, ten film nie jest dla Ciebie.

Można powiedzieć, że już w tym apelu zawarta jest manipulacja. Powyższy tekst „usiłuje nam wmówić”, że jeśli nie obejrzymy tego filmu, to nie mamy otwartego umysłu… Na końcu jeszcze stwierdzenie „ten film nie jest dla Ciebie”, które jeszcze bardziej podjudza naszą ciekawość i sprawia, że można myśleć, że film jest tylko dla wybranych.

Przejdźmy jednak do rzeczy. Film jest bardzo interesujący. Kładzie nowe spojrzenie na katastrofę z 11 września, wojny światowe oraz inne kataklizmy, które spotkały naszą cywilizację.

obrazek

zachomikowany

 • 165,1 MB
 • 8 lut 14 10:15
Odkryć prawdę


Jest to według mnie najlepszy film opowiadający o przemianach ustrojowych Polski lat 80/90 jaki kiedykolwiek powstał. Dobitnie pokazuje jak się to wszystko odbywało i w przeciwieństwie do popularnego dokumentu "Nocna zmiana" jest obarczony szerokim komentarzem.

Więcej informacji na stronie programu HBO

z chomika Filmyprawdy

 • 335,1 MB
 • 8 lut 14 9:46
Francja, 2011, 52 min
reżyseria: Anne Georget
język: polski lektor

Opis:
Jak ktoś powiedział – koncerny farmaceutyczne dbają o to, byśmy umierali długo i szczęśliwie. Opinia wydaje się dość brutalna i sprzeczna z zadaniami stojącymi przed firmami produkującymi medykamenty. Czy rzeczywiście? Działalność firm farmaceutycznych jest bez wątpienia wielką misją wobec ludzkości.

„Choroby na sprzedaż” ujawniają sensacyjne fakty na temat praktyk biznesu farmakologicznego. Dokument jest wynikiem połączenia dziennikarskiego śledztwa oraz wywiadów z ekspertami: lekarzami, redaktorami pism medycznych, biegłymi sądowymi, specjalistami od marketingu, przedstawicielami organizacji pozarządowych i byłymi pracownikami koncernów farmaceutycznych. Zdaniem autorów dokumentu koncerny farmaceutyczne częściej niż leki sprzedają nam dziś choroby. Przy mniej lub bardziej aktywnym udziale ekspertów oraz służby zdrowia wpaja się nam potrzebę zażywania kolejnych medykamentów, mających kurować fikcyjne przypadłości. Nowoczesna farmakologia zamieniła się w biznes, w którym nauka spełnia funkcję usługową. Jednak zamiast szukać skutecznych leków na prawdziwe plagi trapiące ludzkość, takie jak rak czy cukrzyca, przemysł farmaceutyczny zajmuje się dziś nabijaniem sobie kabzy w łatwy sposób.
Od ponad 30 lat sprzedaje leki na choroby, które wcześniej nie istniały. Jednym z przykładów jest przedmiesiączkowe zaburzenie dysforyczne (PMDD), czyli nieprzyjemne podenerwowanie, które większość kobiet odczuwa tuż przed okresem. Wystarczyła seria artykułów w prasie medycznej, a dolegliwość znana od zarania ludzkości doczekała się oficjalnej medycznej kategorii diagnostycznej. Jednocześnie koncerny farmaceutyczne przedstawiły cudowny lek przynoszący ulgę w PMDD. Był nim doskonale znany antydepresant Prozac, tyle że sprzedawany pod inną nazwą i w postaci pigułek o innym kolorze. Przy okazji zaś jego cenę podniesiono czterokrotnie. W końcu żadna kobieta nie będzie go zażywać codziennie.

z chomika darco007

 • 195,9 MB
 • 8 lut 14 9:45
Tajne armie NATO (History)


Tajne armie NATO działały i być może nadal działają w takich krajach jak Dania, Finlandia, Norwegia, Luxemburg, Szwajcaria, Austria i Holandia – tam miały za zadanie obronę kapitalizmu przed komunizmem i lewicą. Natomiast w takich krajach jak Turcja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Szwecja i Grecja, brały aktywną rolę w zamachach terrorystycznych, kóre miały na celu zastraszenie społeczeństwa.

Więcej informacji na stronie monitorpolski

z chomika Filmyprawdy

 • 423,0 MB
 • 8 lut 14 9:42

z chomika zybi3

 • 697,4 MB
 • 8 lut 14 9:33
obrazek

The Obama Deception (Obama - Wielkie Oszustwo) to mocny film dokumentalny Alexa Jones'a, który burzy doszczętnie mit Baracka Obamy jako człowieka pracującego w interesie amerykańskiego społeczeństwa. Fenomen Obamy to oszustwo starannie zaplanowane przez dowódców Nowego Porządku Świata.

Obama przedstawiany jest jako zbawca na czas kryzysu, jednak jego rzeczywistym celem jest próba nakłonienia społeczeństwa do akceptacji globalnego niewolnictwa. Osiągnęliśmy kluczowy moment w planach wdrażania Nowego, Orwellowskiego Porządku Świata i jedynie poprzez demaskowanie oszustw możemy ocalić wolność. To właśnie robi ten film: odkrywa fakty - kto tak naprawdę stoi za Obamą i wskazuje kłamstwa, których już zdążył się on dopuścić. Szeroko omawia także powiązania Baracka Obamy z ośmiornicą wielkiej światowej finansjery, która dzięki celowo wywołanemu przez siebie kryzysowi i marionetkowym politykom plądruje doszczętnie światową ekonomię.

z chomika AKSORZ

 • 68,3 MB
 • 8 lut 14 9:32
Autorzy również, jak każdy badacz prawdy na Ziemi, zwracają uwagę, że elita i klika pewnych ludzi stara się stworzyć ogólnoświatowy rząd, który w sposób niemal nie postrzeżony będzie rządził miliardami - wyselekcjonowana kasta ludzi, którzy od setek lat (ich potomkowie, oczywiście) trzymają władzę i przekazują ją sobie z rąk do rąk tak organizuje wydarzenia na świecie, abyśmy byli rzuceni na kolana poprzez wojny, ucisk, terroryzm - abyśmy (a właściwie już kolejne pokolenie) błagali ich na kolanach o odebranie Nam praw obywatelskich i człowieczeństwa - Ci zaś będą Właścicielami Planety Ziemia - wtedy, posiadając w mocy wszystkie państwa, policje, urzędy, ustawy, sądy, organizacje - bez wystrzału będą uciszały niepokornych - zaś masy będą kontrolowane poprzez wszczepiane chipy, wielkości ziarenka ryżu.

z chomika filmyrmvb-ezo

 • 193,6 MB
 • 8 lut 14 9:28
obrazek

Film podąża za naszymi oszczędnościami złożonymi w banku. Pokazuje mechanizmy ukryte pod kolorowymi reklamami i uśmiechniętymi pracownikami banku czy funduszu ubezpieczeniowego. Co nasze oszczędności mają wspólnego z zadłużeniem każdego narodzonego dziecka w Burkina Faso i gigantomanią rynku nieruchomości w Hiszpanii? Nie musimy kupować domu, aby być w to zamieszanymi. Najlepiej kupować, gdy krew jest na ulicach – mówi Mark Mobius guru inwestorów z Singapuru – wtedy zarabia się najwięcej. „Szantaż, morderstwa polityków i w ostateczności interwencja militarna” – spowiada się agent CIA. Otwierając rachunek bankowy stajemy się częścią światowego systemu finansowego. Prawdopodobnie nasze pieniądze pożyczane są spekulantom. Nie mamy pojęcia kto to jest i jak zarabia na nasze procenty. Większość z nas nie jest nawet tym zainteresowana. Lubimy hasło „daj pracować swoim pieniądzom”. Ale pieniądze nie pracują. Pracują tylko ludzie, zwierzęta i maszyny.

z chomika AKSORZ

 • 448,5 MB
 • 8 lut 14 9:27
Ekwador. Pożegnanie z ropą

7 kwi 2012 o godz. 18:21 kategoria: Ekologia / Prawa Zwierząt | 1 komentarz


Francja, 2010, 53 min.
reżyser: Laetitia Moreau
język: polski lektor

W sercu Amazonii leży najbardziej zróżnicowany biologicznie las na planecie – Park Narodowy Yasuni. Ten dom dla niezliczonych gatunków fauny i flory oraz rdzennej ludności indiańskiej skrywa też ogromne rezerwy ropy.

Kiedy w 2007 roku prezydent Ekwadoru Rafael Correa postawił veto eksploatacji złóż ropy, wprawił w osłupienie cały świat. Jak sam jednak przekonuje, ochrona przyrody jest w dalekiej perspektywie cenniejsza niż wydobycie „czarnego złota”. W ubogim latynoamerykańskim kraju, którego gospodarka uzależniona jest od ropy, nie brak jednak głosów domagających się eksploatacji złóż. To jednak oznaczałoby zagładę tego fascynującego zakątka Amazonii. I na to nie zgodził się prezydent Correa.

Przez trzy lata polityk podróżował po świecie z zespołem ekonomistów, przekonując międzynarodową społeczność do swych racji. Oto dokument o tej bezprecedensowej misji, mającej uczynić Ekwador światowym pionierem rozważnej ekonomii w epoce po-paliwowej.

z chomika megur

 • 701,5 MB
 • 8 lut 14 9:23
Wstrząsający film o największym potworze korporacyjnym , który stanowi śmiertelne zagrożenie nie tyko dla gatunku ludzkiego , ale dla wszelkiego życia na naszej planecie . Dokument jest podsumowaniem kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa znanej francuskiej dziennikarki . W filmie znajdziemy m.in. informacje o historii potwora : od Polistyrenów , PCB , broni chemicznej : słynnego defoliantu " Agent Orange " i dioksyn , po wspaniałe wynalazki przemysłu żywnościowego jak DDT, Aspartam , czy krowi hormon wzrostu . Obecnie firma jest największym producentem nasion roślin transgenicznych ( GMO ) - czyli trujących mutantów , które według " niezależnych " badań są rzekomo jadalne i zdrowe . Korporacja słynie z gigantycznych przekrętów , kłamstw i korupcji najwyższych szczebli władzy oraz bezwzględnego egzekwowania kupionych przez siebie przepisów prawnych , do rujnowania życia zwykłych , drobnych farmerów . Pracuje też nad totalną destrukcją bio - różnorodności światowych upraw - w imię zysku i totalitarnej kontroli wszystkich ludzi . Firma owa jest dziś największym producentem broni biologicznej używanej przeciwko całej ludzkości . W niniejszym filmie padają nazwiska takie jak Donald Rumsfeld , czy George Bush senior - którzy z tym szkaradnym przedsiębiorstwem są silnie powiązani ...

" The World According to Monsanto "

109 minut

z chomika Trwam

 • 14,6 MB
 • 8 lut 14 9:23
- Wszyscy przyklasnęli ?
- No jasne, jak jeden mąż a będzie nadal tak, jak jest. Te bukowe, masońskie łby nie zrobią kompletnie nic, bo nie rozumieją.

POLECAM

z chomika StanWu

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  2
 • obrazy
  33
 • pliki wideo
  26
 • pliki muzyczne
  0

61 plików
5,89 GB

krysia01

krysia01 napisano 21.04.2014 18:28

zgłoś do usunięcia

... Niech czas wielkanocny utrzyma w mocy nasze marzenia, by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia....Wesołych Świąt... pozdrawiam cieplutko...Witam serdecznie i dziękuję za pamięć i piękne pozdrowienia...jest mi niezmiernie miło i ciepło na serduszku, że pamiętałeś o mnie

krysia01

krysia01 napisano 22.04.2014 06:19

zgłoś do usunięcia

... Szczęście jest jak echo,które odzywa się kiedy dajemy samych siebie ~ niech echo Twojej dobroci zawsze do Ciebie wraca... Dając komuś ciepło w darze,czynisz go lepszym w każdym wymiarze...Ciepła, serdeczności i przypływów radości życzę... pozdrawiam cieplutko...

Luciaa

Luciaa napisano 22.04.2014 11:51

zgłoś do usunięcia
obrazek
krysia01

krysia01 napisano 22.04.2014 17:26

zgłoś do usunięcia

... Kiedyś ktoś powiedział: wiara, to jest falowanie... ma wzniesienia i doliny - takie jest właśnie nasze życie... Najtrudniejszą rzeczą w życiu jest zauważenie drugiego człowieka, lecz, gdy to uczynimy, zauważymy, jak wielkie on ma dla nas znaczenie; jest kimś bez kogo nie można żyć... pozdrawiam cieplutko...

SARASUN

SARASUN napisano 22.04.2014 22:03

zgłoś do usunięcia
obrazek SŁODKICH SNOW GRZEGORZU
krysia01

krysia01 napisano 23.04.2014 06:37

zgłoś do usunięcia

... Dzisiaj dla Ciebie piszę pozdrowienia z nadzieją, że radość w sercu gościsz, a oczy już się śmieją.... ... Życzę Tobie ...błękitu nieba, słonecznego uśmiechu i miłego dnia - pozdrawiam gorąco

wilkolak1003

wilkolak1003 napisano 23.04.2014 14:00

zgłoś do usunięcia
obrazek
krysia01

krysia01 napisano 23.04.2014 17:27

zgłoś do usunięcia

... Życie to podróż łodzią w górę rzeki,pod prąd - podróż ciekawa,czasem niebezpieczna...Wymaga siły,woli walki,wytrwałości i sporych umiejętności, by bezpiecznie ominąć zatory, pokonać wiry, by nie osiąść na mieliźnie. Szczęśliwy,kto płynie bez zbytecznych obciążeń - każdy ma swoją rzekę, swój nurt, swoją łódź i własny balast,którego często nie potrafi wyrzucić. Szkoda, że wybór tej drogi nie zawsze zależy od nas - ktoś wysoko nad nami tym steruje, a my tylko gramy swoją przypisane rolę... pozdrawiam gorąco

Luciaa

Luciaa napisano 23.04.2014 22:42

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności