Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
zdunik22
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

piotr

widziany: 25.12.2017 23:51

 • pliki muzyczne
  571
 • pliki wideo
  1363
 • obrazy
  193
 • dokumenty
  37

6234 plików
8182,48 GB

Ukryj opis
 • 313,0 MB
 • 1 kwi 11 15:40
obrazek

Opis AVG Anti-Virus 2011:
AVG Anti-Virus oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed najgroźniejszymi wirusami oraz oprogramowaniem złośliwym innego rodzaju. Rozmawiaj ze znajomymi, pobieraj i wysyłaj pliki, graj w gry online oraz oglądaj klipy wideo bez zamartwiania się o swoje bezpieczeństwo.

• Pobieraj, wysyłaj oraz dziel się plikami bezpiecznie dzięki AVG Online Shield
• Bądź bezpieczny w portalach społecznościowych dzięki AVG Social Networking Protection
• Odwiedzaj tyko bezpieczne i zaufane witryny dzięki AVG LinkScanner

AVG Professional jest niezawodny, szybki oraz nie zużywa nadmiernie zasobów komputera, dlatego niezależnie od tego jak bardzo wymagającym jesteś użytkownikiem, AVG spełni na pewno Twoje wymagania i nie wpłynie negatywnie na wydajność Twojego komputera.

Kilka głównych cech programu AVG Antivirus Professional 2011:

Bezpieczne surfowanie po sieci:
AVG Search-Shield umieszcza ocenę bezpieczeństwa przy każdym odnośniku w Twojej wyszukiwarce, dzięki temu będziesz wiedział które witryny możesz odwiedzać z czystym sumieniem a które należy omijać szerokim łukiem. AVG Surf-Shield sprawdza witryny internetowe w czasie rzeczywistym w celu identyfikacji złośliwego oprogramowania.
Bądź bezpieczny w portalach społecznościowych:
Automatycznie sprawdza odnośniki na portalach takich jak Facebook czy MySpace, dzięki temu Ty i Twoi znajomi jesteście zawsze bezpieczni.
Bezpiecznie pobieraj, udostępniaj i wysyłaj pliki:
Pobieraj i udostępniaj pliki bez ryzyka zainfekowania Twojego komputera. Jesteś chroniony nawet wtedy gdy wymieniasz się plikami na czatach online.
Wsparcie:
Nasi eksperci są zawsze gotowi by pomóc użytkownikom AVG w rozwiązywaniu problemów.
Trzymaj najgroźniejsze programy z dala od siebie:
Moduły ochrony programu AVG czuwają nad tym by żaden zainfekowany plik nie dostał się na Twój dysk twardy, teraz możesz być pewny że jesteś bezpieczny i chroniony, nawet przed najgroźniejszymi wirusami.
Graj w gry i oglądaj filmy bez przeszkód:
Podczas oglądania filmów czy też grania w gry program AVG nie wysyła alarmów w postaci wyskakujących okienek powiadomień, dzięki temu nie przerywa użytkownikowi rozrywki.
Inteligentne i szybkie skanowanie:
AVG 2011 skanuje jeszcze szybciej niż starsze wersje. AVG Smart Scanning pracuje na pełnych obrotach gdy odejdziesz od komputera, podczas gdy pracujesz działa on w tle w trybie niskiego priorytetu by nie zmniejszać wydajności systemu.

Wymagania systemowe:
Procesor Intel Pentium 1.5GHz
512MB pamięci operacyjnej
750MB wolnego miejsca na dysku twardym

z chomika chomikujomega

 • 0,7 MB
 • 1 kwi 11 15:40
obrazek

Najlepszy program do pobierania i uaktualnienia licencji w programach antywirusowych firmy ESET i NOD32 działa pod wszystkimi wersjami i na wszystkich platformach Windows.

DODATKOWO WSTAWIAM WERSJĘ ZE SPOLSZCZENIEM:

z chomika chomikujomega

 • 127,3 MB
 • 1 kwi 11 15:40
obrazek

Program zapewnia zintegrowaną ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń, włącznie z wirusami i innymi szkodliwymi programami takimi jak spyware i trojany. Aplikacja chroni także przed oszustwami internetowymi i spamem.

Kaspersky Internet Security wyposażony jest w osobistą zaporę ogniową, która kontroluje dane przepływające między komputerem użytkownika a Internetem. Użytkownicy laptopów mogą definiować odrębne tryby pracy zapory ogniowej dla różnych sieci - Internet, sieć lokalna oraz sieć zaufana. Program pozwala także na pracę w "trybie ukrycia", w którym komputer użytkownika będzie całkowicie niewidoczny w sieci.

Narzędzie zawiera zestaw zaawansowanych technologii filtrowania wykorzystywanych do analizowania poczty elektronicznej. W programie zastosowano samouczący się algorytm Bayesa, który adoptuje się do specyfiki ruchu pocztowego na chronionym komputerze, dzięki czemu liczba niechcianych wiadomości e-mail docierających do użytkownika jest minimalna. Firma Kaspersky Lab publikuje antyspamowe bazy danych co 20 minut. Moduł antyspamowy rozpoznaje także elementy graficzne wykorzystywane w spamie. Program wyposażony jest w mechanizm pozwalający na przeglądanie wiadomości e-mail jeszcze przed ich pobraniem na komputer użytkownika - bezpośrednio na serwerze pocztowym. Dzięki temu można jeszcze bardziej zmniejszyć ruch sieciowy generowany przez pobieranie niechcianych wiadomości e-mail.

Program jest wyposażony we wszystkie funkcje antywirusowe oferowane przez program Kaspersky Anti-Virus 7.0. Ponadto aplikacja chroni użytkowników przed innymi zagrożeniami internetowymi, takimi jak phishing i pharming, trojany oraz oprogramowanie crimeware. Aby praca użytkownika nie była zakłócana przez niepożądaną aktywność, aplikacja blokuje banery reklamowe i okna wyskakujące. Program został także wyposażony w mechanizm blokujący nieautoryzowane połączenia modemowe z płatnymi serwisami online nawiązywane przez dialery.

z chomika chomikujomega

 • 108,3 MB
 • 1 kwi 11 15:40
obrazek

Pakiet zapewnia kompleksową ochronę komputerów PC przed wszelkimi rodzajami zagrożeń.

Oparty jest o program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus 2011. Wyposażony jest również w osobistą zaporę ogniową. Użytkownicy laptopów mogą definiować odrębne tryby pracy zapory dla różnych sieci - Internet, sieć lokalna oraz sieć zaufana. Program pozwala także na pracę w "trybie ukrycia", w którym komputer użytkownika będzie całkowicie niewidoczny w sieci. Nad pocztą czuwa filtr antyspamowy. Kaspersky Internet Security 2011 został również wyposażony w nowy moduł kontroli rodzicielskiej. Dzięki systemowi analizy lingwistycznej oraz możliwości wykorzystywania czarnych list moduł ten pozwala rodzicom na kontrolowanie poczynań swoich pociech w Sieci. Kaspersky Internet Security 2011 posiada także nową funkcję pozwalającą na ochronę poufnych danych użytkownika (adresów e-mail, haseł, informacji o kartach kredytowych itp.) przed kradzieżą.
Kaspersky Internet Security 2011 chroni Twój komputer PC lub laptop przed cyberprzestępcami oraz gwarantuje niezrównane bezpieczeństwo, chroniąc Twoje pliki, muzykę oraz zdjęcia przed hakerami:

Proaktywna ochrona w czasie rzeczywistym przed wszystkimi typami zagrożeń internetowych Udoskonalono! Zapobiega infekcjom spowodowanym przez znane, a także nieznane szkodliwe oprogramowanie. Niezrównane bezpieczeństwo online z nową funkcją Bezpieczne surfowanie Nowość! Z funkcją Bezpieczne surfowanie już nigdy nie będziesz narażony na oglądanie stron ze szkodliwą lub obraźliwą zawartością. Dzięki regularnej aktualizacji baz danych Kaspersky Lab tryb Bezpieczne surfowanie będzie automatycznie blokował wszystkie pojawiające się niepożądane strony internetowe. Wystarczy go włączyć.
Całkowita ochrona Twojej tożsamości cyfrowej Udoskonalono!
Inteligentna ochrona przed phishingiem, wraz z wirtualną klawiaturą, chroni Twoją tożsamość cyfrową kiedy robisz zakupy, płacisz lub korzystasz z portali społecznościowych online.
Zaawansowana funkcja Kontroli rodzicielskiej z wygodną konfiguracją Udoskonalono!
Zaawansowana Kontrola rodzicielska pozwala na blokowanie i ograniczanie dostępu do Internetu oraz aplikacji. Dzięki temu Twoje dziecko będzie bezpieczne zarówno online, jak i offline. Kontrola aplikacji zapobiega uszkodzeniom Twojego systemu spowodowanym niebezpiecznym oprogramowaniem Udoskonalono!
Każdy program posiada uprawnienia dostępu do zasobów systemowych oparte na zautomatyzowanej ocenie ryzyka przy użyciu bazy danych Kaspersky Lab znajdującej się "w chmurze". Technologia kontroli systemu Nowość! Przełomowa technologia kontroli systemu śledzi, zapisuje oraz analizuje każdą podejrzaną czynność oraz pozwala na jej cofnięcie, jeżeli okaże się ona niebezpieczna. Unikatowy moduł bezpiecznego uruchamiania podejrzanych aplikacji i stron internetowych Udoskonalono!
Tryb bezpiecznego uruchamiania pozwala na testowanie potencjalnie niebezpiecznych aplikacji w odizolowanym środowisku, w którym nie mogą one w żaden sposób zagrozić systemowi operacyjnemu. Specjalne narzędzia pozwalające wyleczyć nawet najbardziej skomplikowane infekcje

z chomika chomikujomega

 • 50,5 MB
 • 1 kwi 11 15:40
obrazek
avast! Antivirus Pro to jeden z najlepszych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Składa się z szeregu narzędzi, które skutecznie chronią system przed groźnymi aplikacjami.

avast! Antivirus Pro, znany dawniej jako avast! Professional Edition, został wyposażony w narzędzia służące do zabezpieczenia komputera przed wirusami, robakami, aplikacjami spyware i aplikacjami szpiegującymi. Program unicestwia także rootkity, wykrywając je w czasie rzeczywistym. Ciekawym rozwiązaniem jest moduł avast! Sandbox, który pozwala na odseparowanie programów mogących być źródłem rozprzestrzeniania się różnego rodzaju zagrożeń. Dzięki temu najnowszy avast! Antivirus Pro umożliwia umieszczenie w takiej strefie bezpieczeństwa np. aplikacji do wymiany plików p2p czy klientów poczty. Program został wyposażony w moduł analizy heurystycznej, co sprawia, że chroni nawet przed niezidentyfikowanymi jeszcze zagrożeniami. avast! Antivirus Pro udostępnia konfigurowalny skaner, którego działanie da się swobodnie ustawić. Dodatkowo program posiada avast! Intelliger Scanner; moduł pozwalający na skrócenie procesu skanowania nawet o 80%. Taki efekt jest osiągany poprzez udostępnienie tzw. białej listy, na której umieszczane są bezpieczne pliki, omijane w późniejszym skanowaniu. Ponadto avast! Antivirus Pro został wyposażony w szereg przydatnych osłon, jeszcze bardziej zwiększających stopień bezpieczeństwa komputera. Dostępny jest także specjalny tryb dla graczy oraz darmowy moduł automatycznych aktualizacji. Program posiada przejrzysty interfejs, który został przetłumaczony na język polski. avast!
Avast! Antivirus Pro to komercyjna wersja programu antywirusowego, czeskiej firmy Anwil, podobnie jak w wersji Home, narzędzie posiada w swoich opcjach skaner dostępowy - blokujący potencjalne zagrożenia oraz skaner dysku, wyszukujący wirusy. Po włączeniu ochrony rezydenta program skanuje pocztę e-mail, pliki systemowe, pamięć i dyski. avast! professional posiada aktualizacje automatyczną która zwalnia użytkownika programu z obowiązku ręcznej aktualizacji programu. W przeciwieństwie do wersji Home, avast! professional oferuje blokowanie podejrzanych skryptów, przechowywanie logów (wyników) skanowania, tworzenie własnych harmonogramów zadań oraz obsługę wiersza poleceń.

z chomika chomikujomega

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

11 plików
1,02 GB
anya.86 napisano 13.07.2015 22:58

zgłoś do usunięcia
NOWE FILMY 2015 - ZAPRASZAM
tukaz

tukaz napisano 30.08.2015 22:31

zgłoś do usunięcia
anya-86

anya-86 napisano 8.09.2015 18:51

zgłoś do usunięcia
SERIALE 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

wadem-film napisano 15.09.2015 15:01

zgłoś do usunięcia
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 5.10.2015 19:58

zgłoś do usunięcia
--------------->SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

wert4y78uytrew napisano 16.10.2015 18:55

zgłoś do usunięcia

mariogiorgio

mariogiorgio napisano 4.12.2017 18:26

zgłoś do usunięcia
FILMY-2017-2018

FILMY-2017-2018 napisano 26.12.2017 00:10

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (223)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (223)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności