zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
zbych63
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Zbyszek

widziany: 3.04.2014 21:15

 • pliki muzyczne
  693
 • pliki wideo
  111
 • obrazy
  59
 • dokumenty
  12

940 plików
166,69 GB

Ukryj opis
gry dla dzieci
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 31.12.2013 21:42

zgłoś do usunięcia
Przychodzę cichutko Podziękować za rok 2013. Dziękuję za obecność , Dzielenie smutków i radości. Dziękuję za chwile przyjemności, Za Ciebie dziękuję najbardziej..
obrazek
Niech Rok 2014 obfituje W spełnianie się wszelkich marzeń, Niech przebiega drogą, Na której zawsze można spotkać Przyjaźń, Życzliwość, Zrozumienie .
Niech Nowy 2014 Rok Przyniesie Ci dużo zdrowia , Wiele radości, szczęścia życzy Muzzzyczka
http://www.radioparis.pl/index.php
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 9.01.2014 21:02

zgłoś do usunięcia
Miłość i muzyka początkiem świata. Symbolem podniosłości i jedności. Aniołem uskrzydlonym, śpiewającym na bliskość dłoni. Przepowiednią na lepsze jutro..
obrazek
Nie cze­kaj­my na słowa tam, gdzie myśli pragną być wy­rażane muzyką tam każda nu­ta jest rozmową a miłość jest dźwiękiem i dotykiem…
Spokojnej nocy życzy Muzzzyczka
http://www.radioparis.pl/index.php
anula1134

anula1134 napisano 23.01.2014 07:08

zgłoś do usunięcia
obrazek
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 26.01.2014 13:21

zgłoś do usunięcia
Ja wiem to, ta muzyka pokazuje świata piękno, dlatego w całości, ja oddaję się tym dźwiękom. Ja wiem to, ta muzyka pokazuje świata piękno, dlatego w całości, ja oddaj się tym dźwiękom..
obrazek
To ta muzyka, muzyka prosto z serca, masz ją teraz na głośnikach. Piękna jak zachodzące słońce rozpala mnie, niczym letnie gni gorące jej dźwięki są, są naprawdę kojące.
Miło spędzonej niedzieli życzy Muzzzyczka
http://www.radioparis.pl/index.php
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 30.01.2014 21:48

zgłoś do usunięcia
Niech każdy czuje, niech każdy wie, że małe serce - a tyle chce... Tyle ma w sobie siły i mocy, uczuciem darzy za dnia i w nocy, bo cóż piękniejszego może być dane, jak ludzkie serce - bardzo kochane..
obrazek
````Muzyka jest większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia......Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiet....
Cudnego wieczorku i cieplutkiej nocy życzy Muzzzyczka
http://www.radioparis.pl/index.php
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 6.02.2014 22:28

zgłoś do usunięcia
… Witam Serdecznie… Tam gdzie słońce - radość gości łatwiej jest żyć trwać w miłości. Tam gdzie słońce szczęście sprzyja rośnie dobro łączy przyjaźń. Takim słońcem bądź świecącym! Sercem dobrym i gorącym!.
obrazek
Muzyka jest w tobie Muzyka jest w nas Muzyka ze smutku obmyje nam twarz. Pomaga tobie, pomaga mnie Gdy jest niedobrze, gdy jest źle.```..
Cudnego wieczorku na moim chomiku lub w radiu Paris dziś o 21 30 Magia nocy Niulki zapraszam
http://www.radioparis.pl/index.php
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 9.02.2014 20:24

zgłoś do usunięcia
… Kiedy kleją ci się oczy To już mówić nie ma o czym To już trzeba tylko spać Płynąć w kolorowym niebie I odpocząć ciut od siebie Żeby rano znowu chętnie wstać We śnie wszystko jest ciekawsze .
obrazek
We śnie wierzysz, że na zawsze Tak szczęśliwie i tak dobrze może być We śnie mogą wszyscy wrócić We śnie możesz się nie smucić We śnie możesz jeszcze piękniej żyć
Cudnego wieczorku na moim chomiku lub w radiu Paris dziś o 19 00 audycja Niulki zapraszam
http://www.radioparis.pl/index.php
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 14.02.2014 19:43

zgłoś do usunięcia
…Nie mogę Wam przesłać róż kwitnących Tylko moc życzeń gorących. Życzę Wam szczęścia, zdrowia i wiele radości Oraz szczęśliwej długiej miłości .
obrazek
Niech los z Waszym oczu nigdy łez nie uroni. Niech życie układa Wam się pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone W dniu Walentynek będzie spełnione!
Cudnego wieczorku walentynkowego w radiu Paris dziś od 19 00 audycja Niulki zapraszam
http://www.radioparis.pl/index.php
MUZZZYKA

MUZZZYKA napisano 21.02.2014 21:24

zgłoś do usunięcia
Szczęśliwi ludzie nigdy nie są zazdrośni i złośliwi. Wdzięczni są za każdy dar, za każde dobre słowo, za okazaną dobroć, przyjaźń czy miłość. Mało wymagają, by być szczęśliwymi. Więcej dają od siebie innym, we własnym sercu znajdują raj, w którym witają cały świat..
obrazek
Szczęśliwi ludzie każde stworzenie kochają, ustępują we wszystkim i racji swojej nie dociekają. Znajdują duchową przestrzeń dla rytmu życiowego, wolni od lęku i żądz. Dają sobie i innym nową nadzieję wciąż.
Zapraszam do radia Paris dziś od 21 30 audycja Niulki zapraszam
http://www.radioparis.pl/index.php

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności