Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ylamara
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Paulina

widziany: 23.02.2015 23:33

 • pliki muzyczne
  41
 • pliki wideo
  1514
 • obrazy
  57
 • dokumenty
  1219

2914 plików
1075,89 GB

Ukryj opis
 • 2,1 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazeki>Ta powieść to wielki finał historii zapoczątkowanej Rapsodią Miasta Półksiężyca. Jej akcja rozpoczyna się w, znanym z poprzedniej książki, Mieście Półksiężyca, mieście-enklawie, prawdziwym nanotechnologicznym raju na ziemi, gdzie każda zachcianka jego mieszkańca jest natychmiast spełniana przez samo miasto, które zdaje się dysponować nie tylko swoistą świadomością, ale, co więcej, wiedzą i planami co do swego przeznaczenia. Kiedy podczas ataku piratów część pamięci Miasta, zawierająca szczegółowe mapy galaktyki i inne ważne dane, zostaje uszkodzona, a bez niej realizacja tajemnych planów będzie niemożliwa, wysyła ono dwuosobową misję, której zadaniem jest sprowadzenie danych z Johnson Space Center w Houston. Równocześnie wielu ludzi na Ziemi, oraz w księżycowej bazie Unity, zaczyna doświadczać niezwykłych zjawisk, połączenia jakiś nieziemskich efektów świetlnych z muzyką - tytułowa "muzyka światła" - które stanowi swego rodzaju komunikat...

z chomika martuska67

 • 1,0 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek Nieśmiertelna wojowniczka i łowca wampirów po raz drugi łączą siły w obliczu nadciągającej ciemności

Świt nowego dnia wstaje w krwawej poświacie...
Mira, władczyni ognia, jest ostatnią nadzieją świata. Wygnana przed wiekami poza jego granice podstępna rasa szykuje się znów do ataku. Zbliża się wielka bitwa, od zawsze wpisana w przeznaczenie Miry. A ona sama staje wobec straszliwej prawdy, kiedy odkrywa, że Danaus, człowiek, któremu zaufała, jest kimś więcej niż łowcą wampirów...

z chomika Pastereczka_

 • 378 KB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekDetektyw i wilkołak Zack Elliott odwiedza Last Call, aby zaspokoić swoją potrzebę dominacji, ale to wszystko nie zabija nieodwzajemnionej miłości do kobiety, której nie może mieć. Mimo wszystko stara się utrzymać własną żądzę pod kontrolą... dopóki nie spotyka ukochanej ponownie… Wtedy udaje się do baru poszukując ulgi.

Tequila Sunset: Poszukując uległości.

Iris spędziła dwadzieścia lat prowadząc rygorystyczne życie jako jedyny demon - pracownik socjalny, w Nowym Jorku. Żyje w strachu przed potęgą własnej siły, ciemne moce kuszą korzyściami zejścia na niebezpieczną drogę. Jednak miłość i żądza zawraca ją z niej, jedyną nadzieją kobiety jest oddanie się mężczyźnie, którego kocha. Musi uwierzyć, że jest on wystarczająco silny, aby ochronić ją przed nią samą.

z chomika Idocrase

 • 1,7 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekTo miało być doskonałe posunięcie zawodowe. Licencjonowaną paraarcheolog o nadprzyrodzonych zdolnościach i łowcę duchów miał połączyć tylko biznes – tak lukratywny, jaki można zrobić tu na wykopaliskach w ruinach pozostawionych przez zagadkową cywilizację. Ich plany krzyżuje jednak niepokojąca zmysłowa energia, która pojawia się między nimi, i miłość tak potężna, że potrafi zbudzić uśpione pod ziemią demony…

z chomika martuska67

 • 1,7 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekZupełnie niespodziewanie Ziemię przeszywa Impuls magnetyczny, który niszczy sieć satelitów telekomunikacyjnych, powoduje katastrofy lotnicze, pada Internet i elektryczność. Za pierwszym Impulsem idą inne. Świat staje wobec największego w dziejach krachu. Są tacy, co uważają, że to początek inwazji Obcych. Prekursorka badań nano i biotechnologicznych, Marie Laveau, ginie w zamachu. Podobnie jej córka i mąż. Ale laboratoria Marie potrafią ją wskrzesić. Niczym anioł zemsty szuka sprawców zabójstw. Dzieci poczęte w czasie pierwszego Impulsu rodzą się z przemienionym DNA. Nikt nie wie, kim są. Rząd próbuje wszystkie dzieci odizolować. Jedno jest pewne, świat już nigdy nie będzie taki, jaki znamy. Powstaje idea tworzenia Biomiast, nadchodzi nowy, wspaniały świat. Tylko czy dla wszystkich?

z chomika martuska67

 • 0,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekMusi być bezlitosna. Musi zabijać. Nie dano jej wyboru. Codzienność Billi jest daleka od normalności. Cel jej życia to przygotowanie się do roli templariuszki. Elitarny zakon przetrwał do czasów obecnych, a jego członkowie walczą z przeklętymi: wampirami, wilkołakami, upiorami oraz upadłymi aniołami. Dziewczyna jest samotna, pragnie ciepła i zrozumienia. Nie wie, czy bycie mniszką i jednocześnie pogromczynią potworów jest tym, czego chce. Życie Billi się zmieni, gdy pozna Mike’a – przystojnego chłopaka o fascynującej osobowości, skrywającego mroczny sekret i, jak się okaże, bardzo niebezpiecznego... „Pocałunek Anioła Ciemności” to mieszanka romansu, wartkiej akcji, grozy i nawiązań do tajemnic templariuszy, a także biblijnych opowieści.zachomikowany od: sloneczk0986

z chomika martuska67

 • 394 KB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekJasne, miłość to piekło. Ale jest całkowicie tego warta.

W tych nadnaturalnych opowiadaniach, pięciu najgorętszych pisarek - Melissa Marr (Królowa Lata), Scott Westerfeld (Specials), Justine Larbalestier (Magic of Madness), Gabrielle Zevin (Elsewhere), i Laurie Faria Stolarz (Niebieski płomień na koszmary) - miłość może być pokręcona i zwariowana, ale jest potężniejsza niż kiedykolwiek, a na jej poszukiwanie wyruszają wszyscy.

Od dwóch studentów, którzy pozwalają mocy przyciągania poprowadzić ich do złamania swoich twardych i szybkich zasad ich świata, po dziewczynę, która całkowicie zakochuje się w przystojnym duchu z niedokończoną sprawą. Dziwaczne postacie w tej ekscytującej kolekcji, złamią wasze serca, a potem zostawią wierzących w miłość bardziej niż kiedykolwiek.

5 opowiadań - całość :)

Tłumaczenie: Stela15, K_a_t_y, AniaxDxD
Beta: Sasha1981, Missy88, mejaczekk, Roussie

z chomika Translate_Team

 • 1,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekLogan Gyre jest królem Cenarii, oblężonego królestwa, dysponującego szczątkową armią i odrobiną nadziei. Ma jedną szansę i desperacki i ryzykowny pomysł, który może zniszczyć jego kraj.
Na północy nowy Król-Bóg ma plan. Jeśli go zrealizuje, nikt już nie zdoła go powstrzymać.
Kylar Stern nie ma wyboru. Żeby ratować przyjaciół – i być może wrogów – musi dokonać niemożliwego: zamordować boginię.

Poza Cieniem – to gęste od zwrotów akcji zakończenie trylogii „Anioła Nocy”.


dzięki skanom GiveMeAlone

z chomika martuska67

 • 374 KB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekRachel Storm jest kobietą, która ma wszystko. Świetną pracę, niesamowite mieszkanie, przyzwoitą wypłatę...i apodyktyczną matkę napaloną na to by zobaczyć ją zamężną przed następnym millenium. Rachel nie chce wychodzić za mąż. Lubi swoje życie takie jakie jest, ale jej matka nie chce odpuścić.

Kiedy jej siostra oświadcza, że wychodzi za mąż , Rachel mówi swojej rodzinie małe białe kłamstewka na temat jej "narzeczonego". Teraz musi znaleźć narzeczonego na weekend albo stawienia czoła ślubnemu faszyzmowi.

Doug, niesamowicie przystojny gej z jej biura, wydaje się oczywistym wyborem.

Istnieje tylko jeden malutki problem z jej planem - Doug nie jest gejem. I zamierza spędzić cały weekend próbując zaciągnąć Rachel do łóżka.

tłumaczenie papercut
tłumaczenie papercut

z chomika papercut

 • 1,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekColin przybył do Europy wykonać prywatne zadanie, łamiąc obowiązujące w społeczności zasady. Plan miał prosty: poczekać na prasowe doniesienie o ataku zwierzęcia, wywęszyć swych europejskich odpowiedników - członków wilkołaczej straży, którzy pojawią się, by zbadać sprawę, a potem ich śladem dotrzeć "wyżej". Tymczasem kolejne miesiące stracił na bezowocnej włóczędze.

Wreszcie w Alpach Francuskich uderza wilkołak. Na miejscu Colin poznaje Alberta, łowcę i entuzjastę teorii na temat wilkołaczej organizacji, do których jego koledzy po fachu odnoszą się z ironią. Tylko Colin wie, jak niebezpiecznie ocierają się one o prawdę. Kiedy więc Alberto otrzymuje niespodziewaną wiadomość i rusza tropem pewnego wilkołaczego przedsięwzięcia, Colin przyłącza się do niego w nadziei, że w ten sposób szybciej trafi do osobników rządzących europejską społecznością.

Wówczas spotyka Tin, dziewczynę, na którą przeczucie od zawsze kazało mu czekać. Dlaczego pojawiła się w jego życiu akurat teraz? Czy to organizacja stara się odwrócić uwagę Colina od prowadzonych przez niego poszukiwań? A jeśli tak, czy Tin padła ofiarą manipulacji podobnie jak on, czy też sama nim manipuluje? Colin coraz bardziej powątpiewa w swe zdolności oceny sytuacji, zwłaszcza kiedy odkrywa, jak często w przeszłości mylił się w osądach i upatrywał swych wrogów - oraz przyjaciół - w niewłaściwych osobach.

z chomika martuska67

 • 1,4 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekOto świat mroku, którym rządzą surowe zasady.
Świat podzielony pomiędzy wilkołaki i ich bezlitosnych zabójców.
Ukryty w głębi gór i niedostępnych lasów.
Sięgający po naszą przyszłość.

Zaczęło się w Górach Skalistych, w niewielkim miasteczku, którego mieszkańca rozszarpał niedźwiedź. Tyle że to wcale nie był niedźwiedź. I Colin nie mógł dłużej zwlekać. Wyruszył na pomoc siostrze i bratu, których nie widział od czasów brutalnego morderstwa rodziców. Nie sądził, że oni tę pomoc odrzucą. Nie sądził też, że właśnie wpada na trop tajemnicy, która zawiedzie go za ocean, a ostatecznie aż do Polski.

Wiedzie żywot wygnańca. Ukrywa się wśród łowców, nieprzyjaciół własnego gatunku, i słucha ich legend, opowieści oraz mitów. I coraz bardziej wątpi w prawdy, jakimi karmiono go w osadzie wilkołaków. Jego ponure podejrzenia zmieniają się w pewność, kiedy znów wpada na trop swojej siostry i dowiaduje się, że Emily odgrywa wielką rolę w zamysłach przywódców wilczego klanu. Wyrusza więc na Fionię, gdzie podobno kapłani oddają cześć wilczemu bóstwu. Być może jednak jest to tylko pułapka, zastawiona na niego przez wilczą społeczność, której prawa odważył się złamać. Być może Emily w decydującej chwili zwróci się przeciwko niemu...

z chomika martuska67

 • 0,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazektłumaczenie jenny 13

z chomika jenny13

 • 2,8 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekZa sto lat od dziś, wbrew wszelkim przewidywaniom, za Ziemi zapanowała stabilizacja - potęgi polityczne zdołały dojść do porozumienia, którego podstawą stała się globalna niezależność handlowa i koegzystencjalna przy współpracy, a na Marsie rozwija się wspomagana przez nanotechnologię kolonia. Jednak pełne napięcia lata dwudziestego pierwszego wieku zostawiły po sobie ciężkie dziedzictwo genetyczne. Skutki wczesnych prób modyfikowania ludzkiego genomu żyją między nami jaki ledwie tolerowane wyrzutki - licencjonowani, monitorowani i serdecznie znienawidzeni...

z chomika martuska67

 • 1,7 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
Od Nowego Jorku po Bułgarię, dziś i dawniej, rozgrywa się ta niesamowita opowieść o odwiecznej walce Dobra ze Złem. Dobro reprezentują anioły i ich badacze, angelolodzy. Złem są nefilimy – zrodzone z połączenia aniołów z kobietami, podstępnie żyjące wśród ludzi. Wojnę o przetrwanie ludzkości przypadkowo ożywia młoda mniszka Ewangelina, wnuczka nefilima. By zapanować nad nefilimami, musi odnaleźć anielskie instrumenty, z muzyki których śmiertelni wrogowie czerpią swą siłę... Porywająca powieść łączy historię, teologię, psychologię i sensację. „Angelologia” ma wręcz halucynacyjną siłę. Hipnotyzuje czytelnika, tworząc z wątków psychologicznych i teologicznych przedziwny, niepokojący obraz ludzkiego upodlenia, by pokazać szokującą prawdę - Time Magazine

MB

z chomika Manija.B

 • 0,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekSprzedana przez jej chciwego wuja, aby żyć jak prostytutka, niewinna Gisella Trelain znajduje więźnia w ciemnym i złowieszczym lochu. Przykuty łańcuchami do ściany, umięśniony, nagi mężczyzna nazywa się Tristan i mówi jej, że jest obłożony klątwą. Co miesiąc skazany jest na wyzbycie się człowieczeństwa i stanie się żarłoczną bestią – bestią z potrzebami, które są zbyt dzikie, aby były zaspokojone przez zwykłą kobietę. Aby złamać klątwę Gisella musi całkowicie poddać się bestii i dobrowolnie zaoferować siebie, aby zaspokoić jego gwałtowne, seksualnie żądze. Ale stawka w tej bajce jest wysoka i jeśli Gisella nie będzie zdolna całkowicie się otworzyć na pożądanie Tristana może stracić życie, próbując oswoić bestię.

z chomika ms.dandelion

 • 1,2 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekŁowczyni duchów z Nieświętych duchów i Nieświętej magii odkrywa, jak cienka granica oddziela żywych od nieumarłych Zjawiskowe! Krwiste postaci i fantastyczna akcja robią niesamowite wrażenie.
Charlaine Harris

W Dolnej Dzielnicy zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Kościół Prawdy zleca śledztwo Chess Putnam, czarownicy - demaskatorce duchów, i zobowiązuje ją do milczenia surową magiczną przysięgą. Ale Chess niełatwo jest zachować tajemnicę: boss przestępczego podziemia naciska na nią i grozi czymś o wiele gorszym niż najstraszliwsza klątwa. Kłopoty zaczynają się piętrzyć. Tajemniczy zabójca szuka nowych ofiar. Zła magia wypełnia miasto duchów. A jedyny człowiek, który mógłby pomóc Chess, ma wszelkie powody, by życzyć jej śmierci...

z chomika martuska67

 • 2,5 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekPaździernik 1891 roku. Leonie Vernier i jej brat Anatole, opuszczają ciasne i tłoczne ulice Paryża i wyjeżdżają na południe, do tajemniczej wiejskiej rezydencji La Domaine de la Cade niedaleko Carcassonne. Tam, w prastarym lesie dziewczyna trafia na zrujnowany grobowiec, który kryje w sobie tajemnicę popełnionego przed ponad stu laty morderstwa. Leonie zanurza się w krainie zjaw i widm, w której życiem i śmiercią rządzi stara talia kart do tarota, obdarzona niezwykłą mocą.

Październik 2007: Meredith Martin postanawia zrobić sobie przerwę badaniach nad twórczością Claude'a Debussy'ego. Wybiera się z Paryża na południe, do pięknego hotelu położonego wśród lasów. Fascynuje ją historia tego miejsca, a szczególnie tragiczne wydarzenia z Halloweenowej nocy ponad sto lat temu, które wstrząsnęły mieszkańcami okolicy. W ten sposób jej los splata się z losami Leonie. Ale dopiero gdy ona także potyka się na ustronnej polanie, zdaje sobie sprawę, że tajemnice tego miejsca mają związek nie tylko z umarłymi...

z chomika martuska67

 • 5,9 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek„Labirynt" to porywająca opowieść o odwadze, zdradzie, przeznaczeniu i o trzech księgach kryjących tajemnicę Świętego Graala. Książka przenosi do średniowiecznej Langwedocji, w czasy religijnych konfliktów wewnątrz chrześcijańskiego świata, których echa docierają do współczesności.

Lipiec 1209: Alais, 17-letnia mieszkanka Carcassonne, otrzymuje od ojca jedną z trzech ksiąg, w których zawarty jest sekret Świętego Graala. Chociaż dziewczyna nie potrafi zrozumieć słów i symboli ukrytych w manuskrypcie, czuje, że jej przeznaczeniem jest ochrona księgi. Wymagać to będzie od niej poświęcenia i wiary, by dochować tajemnicy o Trylogii Labiryntu.

Lipiec 2005: 30-letnia dr Alice Tanner natknęła się na dwa szkielety podczas archeologicznych wykopalisk poza murami Carcassonne. Wewnątrz ukrytego grobowca Alice doświadcza przejmującego uczucia, że stało się tu coś złego, oraz pewności, że potrafi zrozumieć starożytne napisy wyryte w skalnej ścianie. Jednak zbyt późno zdaje sobie sprawę, że trafiła w sam środek niebezpiecznej przygody i serii zdarzeń, nad którymi nie umie zapanować, i że jej życie zostało związane z losem katarów sprzed 800 lat.

z chomika martuska67

 • 0,7 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekLuty 2010 - Powieść opisuje wczesny okres istnienia Ekumeny. Bohaterem jest kosmoetnograf, którego statek zostaje zniszczony przez wrogów Ligi Światów. Rocannon angażuje mieszkańców planety, wybierając się z nimi na awanturniczą wyprawę, mającą na celu zniszczenie bazy agresorów. Podczas niej odkrywa w sobie nieznany wcześniej dar telepatii.

z chomika martuska67

 • 0,8 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek

Maggie Mortis idzie po Abatu- który planuje rozpętać “piekło na Ziemi”- i ma zamiar nadać temu wyrażeniu całkiem nowy sens.
Maggie zaryzykuje wszystko, by dorwać demona- nawet miłość Raphaela. To będzie bitwa, która albo ocali jej duszę… albo odda na stracenie.

Tłumaczenie - Filipina_86
Beta - TrzeciaKasia

z chomika Idocrase

 • 0,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55

TŁUMACZYŁA: Filipina_86


z chomika Idocrase

 • 1,1 MB
 • 22 kwi 12 18:55

TŁUMACZYŁA: Filipina_86


z chomika Idocrase

 • 0,8 MB
 • 22 kwi 12 18:55

TŁUMACZYŁA: Filipina_86


z chomika Idocrase

 • 1,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
Tytuł: Nightlife
Autor: Kittredge Caitlin
Seria: Nocturne city 01
Tłumaczenie: cuk-chomik

Detektyw departamentu policji w Nocturne Luna Wilder jest wilkołakiem.
Gdy na ulicach Nocturne szaleje bezwzględny morderca dokonując rytualnych mordów na młodych dziewczynach, Luna polegając na swoim instynkcie próbuje go wytropić.
Czy jej się uda?
Co z tym wspólnego ma stara legenda?
I kto to to jest Dmitri Sandovsky?
I czemu Lunie na jego widok mocniej bije serce? ...

z chomika martuska67

 • 0,9 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekNikt nie wierzy czwórce dzieciaków o wróżce z lustra. Ale Alys, jej brat Charles, i jej siostry Janie i Claudia wiedzą, że Morgana jest prawdziwa i, że potrzebuje pomocy. Przez podróż lustrem poznają nowy świat, Wildworld....!

z chomika martuska67

 • 1,0 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
Każdy skazany ma prawo do jednego życzenia.
Nawet ci, których osądził Sąd Boży.
Może to być jeden telefon.
Co się stanie, jeśli to ty go odbierzesz?
Brianna przyjeżdża do Savannah, by rozpocząć własną praktykę adwokacką. Od początku wszystkimi jej działaniami w mieście wydają się kierować nieznane siły - prześladowana przerażającym snem, wynajmuje opuszczony budynek na cmentarzu i zatrudnia ekscentrycznych asystentów.
Pierwszym jej klientem jest pozbawiony skrupułów biznesmen Skinner, który dzwoni do niej w trzy godziny... po swojej śmierci. Brianna podejmuje się jego obrony przez Ostatecznym Trybunałem; nie wie jednak, że nie tylko ona została wyznaczona do pracy nad tą sprawą. Niebo wysłało już na Ziemię swoich przedstawicieli...

z chomika Manija.B

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  323
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  1
 • pliki muzyczne
  0

353 plików
0,84 GB

ELMIRECZKA

ELMIRECZKA napisano 11.02.2015 21:59

zgłoś do usunięcia
tylkonowosci1

tylkonowosci1 napisano 12.02.2015 08:22

zgłoś do usunięcia
ELMIRECZKA

ELMIRECZKA napisano 14.02.2015 20:34

zgłoś do usunięcia
Delacroix

Delacroix napisano 19.03.2015 11:52

zgłoś do usunięcia
Dzieńdobry Paulino milego dnia obrazek
FILMY-NOWOSCI-2015

FILMY-NOWOSCI-2015 napisano 21.03.2015 00:02

zgłoś do usunięcia
ẒẬℙℝẶṦŽẬ♏
ginger.86

ginger.86 napisano 22.03.2015 01:20

zgłoś do usunięcia
Zapraszam obrazek
Filmowy-chomik

Filmowy-chomik napisano 24.03.2015 10:54

zgłoś do usunięcia
jakub159753

jakub159753 napisano 25.03.2015 17:32

zgłoś do usunięcia

CODZIENNIE NOWOŚCI

    STREFA XXX

obrazek
AZAZEL-ANGEL-TEAM-FILMY

AZAZEL-ANGEL-TEAM-FILMY napisano 25.03.2015 17:58

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM NOWOŚCI 2015
FILMY-HM

FILMY-HM napisano 28.03.2015 08:31

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności