Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ylamara
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Paulina

widziany: 29.11.2016 20:39

 • pliki muzyczne
  3
 • pliki wideo
  5263
 • obrazy
  56
 • dokumenty
  619

6007 plików
4614,99 GB

Ukryj opis
 • 0,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekSprzedana przez jej chciwego wuja, aby żyć jak prostytutka, niewinna Gisella Trelain znajduje więźnia w ciemnym i złowieszczym lochu. Przykuty łańcuchami do ściany, umięśniony, nagi mężczyzna nazywa się Tristan i mówi jej, że jest obłożony klątwą. Co miesiąc skazany jest na wyzbycie się człowieczeństwa i stanie się żarłoczną bestią – bestią z potrzebami, które są zbyt dzikie, aby były zaspokojone przez zwykłą kobietę. Aby złamać klątwę Gisella musi całkowicie poddać się bestii i dobrowolnie zaoferować siebie, aby zaspokoić jego gwałtowne, seksualnie żądze. Ale stawka w tej bajce jest wysoka i jeśli Gisella nie będzie zdolna całkowicie się otworzyć na pożądanie Tristana może stracić życie, próbując oswoić bestię.

z chomika ms.dandelion

 • 1,2 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekŁowczyni duchów z Nieświętych duchów i Nieświętej magii odkrywa, jak cienka granica oddziela żywych od nieumarłych Zjawiskowe! Krwiste postaci i fantastyczna akcja robią niesamowite wrażenie.
Charlaine Harris

W Dolnej Dzielnicy zostają znalezione zmasakrowane zwłoki. Kościół Prawdy zleca śledztwo Chess Putnam, czarownicy - demaskatorce duchów, i zobowiązuje ją do milczenia surową magiczną przysięgą. Ale Chess niełatwo jest zachować tajemnicę: boss przestępczego podziemia naciska na nią i grozi czymś o wiele gorszym niż najstraszliwsza klątwa. Kłopoty zaczynają się piętrzyć. Tajemniczy zabójca szuka nowych ofiar. Zła magia wypełnia miasto duchów. A jedyny człowiek, który mógłby pomóc Chess, ma wszelkie powody, by życzyć jej śmierci...

z chomika martuska67

 • 2,5 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekPaździernik 1891 roku. Leonie Vernier i jej brat Anatole, opuszczają ciasne i tłoczne ulice Paryża i wyjeżdżają na południe, do tajemniczej wiejskiej rezydencji La Domaine de la Cade niedaleko Carcassonne. Tam, w prastarym lesie dziewczyna trafia na zrujnowany grobowiec, który kryje w sobie tajemnicę popełnionego przed ponad stu laty morderstwa. Leonie zanurza się w krainie zjaw i widm, w której życiem i śmiercią rządzi stara talia kart do tarota, obdarzona niezwykłą mocą.

Październik 2007: Meredith Martin postanawia zrobić sobie przerwę badaniach nad twórczością Claude'a Debussy'ego. Wybiera się z Paryża na południe, do pięknego hotelu położonego wśród lasów. Fascynuje ją historia tego miejsca, a szczególnie tragiczne wydarzenia z Halloweenowej nocy ponad sto lat temu, które wstrząsnęły mieszkańcami okolicy. W ten sposób jej los splata się z losami Leonie. Ale dopiero gdy ona także potyka się na ustronnej polanie, zdaje sobie sprawę, że tajemnice tego miejsca mają związek nie tylko z umarłymi...

z chomika martuska67

 • 5,9 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek„Labirynt" to porywająca opowieść o odwadze, zdradzie, przeznaczeniu i o trzech księgach kryjących tajemnicę Świętego Graala. Książka przenosi do średniowiecznej Langwedocji, w czasy religijnych konfliktów wewnątrz chrześcijańskiego świata, których echa docierają do współczesności.

Lipiec 1209: Alais, 17-letnia mieszkanka Carcassonne, otrzymuje od ojca jedną z trzech ksiąg, w których zawarty jest sekret Świętego Graala. Chociaż dziewczyna nie potrafi zrozumieć słów i symboli ukrytych w manuskrypcie, czuje, że jej przeznaczeniem jest ochrona księgi. Wymagać to będzie od niej poświęcenia i wiary, by dochować tajemnicy o Trylogii Labiryntu.

Lipiec 2005: 30-letnia dr Alice Tanner natknęła się na dwa szkielety podczas archeologicznych wykopalisk poza murami Carcassonne. Wewnątrz ukrytego grobowca Alice doświadcza przejmującego uczucia, że stało się tu coś złego, oraz pewności, że potrafi zrozumieć starożytne napisy wyryte w skalnej ścianie. Jednak zbyt późno zdaje sobie sprawę, że trafiła w sam środek niebezpiecznej przygody i serii zdarzeń, nad którymi nie umie zapanować, i że jej życie zostało związane z losem katarów sprzed 800 lat.

z chomika martuska67

 • 0,7 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekLuty 2010 - Powieść opisuje wczesny okres istnienia Ekumeny. Bohaterem jest kosmoetnograf, którego statek zostaje zniszczony przez wrogów Ligi Światów. Rocannon angażuje mieszkańców planety, wybierając się z nimi na awanturniczą wyprawę, mającą na celu zniszczenie bazy agresorów. Podczas niej odkrywa w sobie nieznany wcześniej dar telepatii.

z chomika martuska67

 • 0,8 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek

Maggie Mortis idzie po Abatu- który planuje rozpętać “piekło na Ziemi”- i ma zamiar nadać temu wyrażeniu całkiem nowy sens.
Maggie zaryzykuje wszystko, by dorwać demona- nawet miłość Raphaela. To będzie bitwa, która albo ocali jej duszę… albo odda na stracenie.

Tłumaczenie - Filipina_86
Beta - TrzeciaKasia

z chomika Idocrase

 • 0,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55

TŁUMACZYŁA: Filipina_86


z chomika Idocrase

 • 1,1 MB
 • 22 kwi 12 18:55

TŁUMACZYŁA: Filipina_86


z chomika Idocrase

 • 0,8 MB
 • 22 kwi 12 18:55

TŁUMACZYŁA: Filipina_86


z chomika Idocrase

 • 1,6 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
Tytuł: Nightlife
Autor: Kittredge Caitlin
Seria: Nocturne city 01
Tłumaczenie: cuk-chomik

Detektyw departamentu policji w Nocturne Luna Wilder jest wilkołakiem.
Gdy na ulicach Nocturne szaleje bezwzględny morderca dokonując rytualnych mordów na młodych dziewczynach, Luna polegając na swoim instynkcie próbuje go wytropić.
Czy jej się uda?
Co z tym wspólnego ma stara legenda?
I kto to to jest Dmitri Sandovsky?
I czemu Lunie na jego widok mocniej bije serce? ...

z chomika martuska67

 • 0,9 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekNikt nie wierzy czwórce dzieciaków o wróżce z lustra. Ale Alys, jej brat Charles, i jej siostry Janie i Claudia wiedzą, że Morgana jest prawdziwa i, że potrzebuje pomocy. Przez podróż lustrem poznają nowy świat, Wildworld....!

z chomika martuska67

 • 1,0 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
Każdy skazany ma prawo do jednego życzenia.
Nawet ci, których osądził Sąd Boży.
Może to być jeden telefon.
Co się stanie, jeśli to ty go odbierzesz?
Brianna przyjeżdża do Savannah, by rozpocząć własną praktykę adwokacką. Od początku wszystkimi jej działaniami w mieście wydają się kierować nieznane siły - prześladowana przerażającym snem, wynajmuje opuszczony budynek na cmentarzu i zatrudnia ekscentrycznych asystentów.
Pierwszym jej klientem jest pozbawiony skrupułów biznesmen Skinner, który dzwoni do niej w trzy godziny... po swojej śmierci. Brianna podejmuje się jego obrony przez Ostatecznym Trybunałem; nie wie jednak, że nie tylko ona została wyznaczona do pracy nad tą sprawą. Niebo wysłało już na Ziemię swoich przedstawicieli...

z chomika Manija.B

 • 1,2 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
Elena Deveraux, zawodowy łowca wampirów, zostaje wynajęta przez wzbudzającego powszechny respekt archanioła Rafaela. Jednak tym razem jej celem nie staje się zbłąkany wampir... lecz zbuntowany archanioł. Zlecenie zawiedzie łowczynię w sam środek masakry, jakiej nie oglądała nawet w najgorszych koszmarach i doprowadzi ją do granic pożądania. Równie łatwo może zginąć z ręki śmiertelnie groźnego przeciwnika, jak i od uwodzicielskiego dotyku Rafaela. Co dla anioła jest tylko zabawą, śmiertelnika może kosztować życie Nalini Singh wprowadza czytelników do swego fascynującego świata, pełnego pięknych istot i żądzy krwi, w którym aniołowie żelazną ręką kontrolują wampirzą społeczność.. "

z chomika Manija.B

 • 16,4 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekZakazane uczucie dziewczyny-anioła rozdartej pomiędzy niebem a piekłem w powieści napisanej przez siedemnastolatkę
Najbardziej bała się, że nigdy się nie zakocha.
Kiedy się zakochała, musiała zacząć się bać…
Zabytkowe mury Viterbo kryją tajemnicę: istnienie aniołów - pięknych jasnowłosych istot, które od wieków żyją wśród śmiertelnych mieszkańców miasta.
Siedemnastoletnia Vittoria jest inna: nie ma skrzydeł i czuje się obca nawet we własnej rodzinie. Wciąż zadaje sobie pytanie, do którego świata należy, choć jej życie płynie na pozór zwyczajnie, wypełnione szkołą, przyjaciółmi i kłótniami z siostrą.
Ale kiedy do miasta przyjeżdża Guglielmo, tajemniczy chłopak o magnetycznych oczach, Vittoria odkrywa, że miłość, o której tak marzyła, może okazać się najgorszym z demonów…

Dorotea de Spirito ma osiemnaście lat, mieszka w Viterbo, we Włoszech i chodzi do liceum. Jako szesnastolatka zadebiutowała w roku 2008 książką o grupie Tokio Hotel, która odniosła sukces nie tylko we Włoszech – została przetłumaczona też na język niemiecki.

dzięki chomiczkowi Dead.In.Hollywood

z chomika martuska67

 • 1,7 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekTego roku noc nastała w Dolinach Gruaron wcześniej niż zwykle - a wraz z nią pojawiły się grychty. Na wieść o ich nadejściu mieszkańcy prowincji chronią się w zimowych kryjówkach lub rzucają do panicznej ucieczki, chcąc zejść z drogi krwiożerczym stworzeniom, które będą polować na nich aż do wiosny. Wioski wyludniają się, szlaki pustoszeją.

W Dolinach nastaje czas grozy, czas krwi i szaleństwa.

Newia Tremor nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Znużona podróżą nie wie również, że została zwabiona do przeklętej prowincji podstępem. Nie ma wreszcie pojęcia, że ledwo w Dolinach pojawiły się bestie, jej dawny kochanek, Gret Orin, wyruszył jej na spotkanie.

Grychty są jednak szybsze. Bez ostrzeżenia spadają na samotny dyliżans i mordują towarzyszy Newii. I wtedy los stawia na drodze dziewczyny Horda - członka potężnego bractwa wojowników, którzy jako jedyni ośmielają się walczyć z potworami. Ich usługi mają jednak wysoką cenę. Także Newii przyjdzie wkrótce ją zapłacić, zwłaszcza że podczas wędrówki przez zimowy, pełen potworów las niechcący poznaje mroczne sekrety Gildii Hordów.

z chomika martuska67

 • 1,2 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekRodzice Lily wysłali ją do "fantastycznej" szkoły z internatem dla bardzo bogatych w Chicago. W przyprawiającym o gęsią skórkę kampusie Św. Sophie Na domiar złego słyszy i widzi dziwne rzeczy.

Jej współlokatorka, Scout, pomaga jej pozostać przy zdrowych zmysłach, ale znika nocami. Gdy pewnego dnia Lily zauważa Scout uciekającą przed prawdziwym potworem, dowiaduje się, że Scout jest w odłamie zbuntowanych nastolatków. Chronią Chicago przed demonami, wampirami, posługującymi się czarną magią. Szkoda, że Lily sama nie posiada mocy by pomóc. Przynajmniej żadnej jeszcze nie odkryła…
nieoficjalne tłumaczenie Translate _Team

z chomika martuska67

 • 1,0 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekŚwiatło księżyca może całkowicie zmienić twoje życie
I to wszystko zaczyna sie tak prosto.
Ty. On.
Księżyc.
Dobra, może Shelby popełniła ostatnio kilka błędów, jeśli chodzi o chłopców (Skąd niby miała wiedzieć, że Wes „pożyczył” to Porsche). Ale jej macocha całkowicie przesadza, gdy przyłapuje ją i odlotowego, starszego kolesia na całowaniu. Nagle wakacyjne plany Shelby zmieniają się i zostaje wysłana na obóz. To jest sukienka na pożegnalny bal, gdzie tu z butami turystycznymi.
Rzeczy zaczynają lepiej wyglądać gdy Shelby poznaje pewnego obozowicza (i na dodaten syna gwiazdy rocka) Austina Bridges’a III. Ale wkrótce uświadamia sobie coś jeszcze, jego rodzina ma mroczny sekret i on chce, żeby Shelby pomogła mu go strzec. Shelby wie, że nie powinna znów zadawać się z złym kolesiem…, ale kim jest, żeby odwracać się od kolesia w potrzebie, zwłaszcza tak dobrze wyglądającego? Jedna rzecz jest pewna: ta nieznośna pełnia księżyca wpędzi ją znów w kłopoty

nieoficjalne tłumaczenie Translate _Team

z chomika martuska67

 • 443 KB
 • 22 kwi 12 18:55
I całość, jak Wam się podoba kara ;P Choć może bardziej prowizorka kary, bo ja żałuje, że jednak tego nie zrobił naprawdę... To zabieramy się za 3 tom, ale przed tym jeszcze opowiadanko świateczne z Zoe i Connorem ;D Niedługo "usatysfakcjonuję" wszystkich stęsknionych ;P
Enjoy ;)

z chomika Idocrase

 • 169 KB
 • 22 kwi 12 18:55
Nie będę sie tu wyżywać... Choć może. Ona jest powalona, kurde sama się zgodziła na taki układ, czyty seks, wić czego ona chce... Wrrr, ja jej zrobię krzywdę i tyle, a wiem, że jeszcze będę się musiała trochę pomęczyć z tym tokiem myslenia Virgini, ale jak ona przestanie Anando zacznie... Taki żywot, sami nie wiedzą czego chcą :/ I na poprawę humorków ;)
obrazekobrazekobrazek
Mojego też oczywiście ;P

Misiu, aż mi głupio za te jęki i skamlenie w bólu nad tym rozdziałem... Też miałam kogo męczyć :/ No cóż stało się, mam nadzieję, że nie byłam aż tak okropna...

z chomika Idocrase

 • 12,9 MB
 • 22 kwi 12 18:55
SKANY
obrazekLaurel nie jest typową nastolatką. Ale niezwykła historia dzieciństwa i oryginalne nawyki żywieniowe to nic w porównaniu z tym, co zacznie się dziać w jej życiu, kiedy na jej plecach pojawi się mały punkcik. Magiczny świat, znany tylko z legend i baśni, splecie się ze światem ludzkim, w którym żyje Laurel. Dziewczyna doświadczy uczuć, jakich dotąd nie znała, przeżyje przygody, o których nawet nie śniła i dowie się rzeczy, które przyprawią ją o zawrót głowy. Co wybierze Laurel? Świat wróżek z magicznym chłopakiem o szmaragdowych oczach czy ludzki, poukładany świat i zawsze pomocnego Dawida?

„Skrzydła Laurel Aprilynne Pike to niesamowity debiut; pomysłowość fabuły idzie w parze z zaskakującym urokiem opowieści” - Stephenie Meyer, autorka sagi „Zmierzch”

Powieść otwiera 4-tomowy cykl. Wkrótce po premierze uzyskała status bestsellera „New York Timesa” i przyniosła autorce międzynarodowy sukces. W 2009 roku firma The Walt Disney Company kupiła prawo do ekranizacji powieści i powierzyła główną rolę Miley Cyrus.

z chomika martuska67

 • 368 KB
 • 22 kwi 12 18:55
Image and video hosting by TinyPic
antalogia Pocałunek Wieczności

nieoficjalne tłumaczenie by Translate_Team

z chomika aaaxz

 • 1,4 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazekKiedy wychowana przez słynną uzdrowicielkę Varslaadu Twilla osiąga wiek odpowiedni do zamążpójścia, musi opuścić dom, by zgodnie z królewskim dekretem poślubić jednego z osadników kolonizujących Daleki Kraj. Niebezpieczna podróż przez góry staje się początkiem niezwykłej wędrówki, w trakcie której dziewczyna odkrywa magiczne właściwości podarowanego jej przez opiekunkę srebrnego zwierciadła...

[AMBER, 1995]

z chomika martuska67

 • 0,9 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek

Tłumaczenie: kati_lady_92
Beta: Bzzzyt

Całość została poprawiona, tak jak obiecywałam. Mogę nawet powiedzieć (aczkolwiek wstyd się przyznać), że przez nieuwagę nie przetłumaczyłam pewnego fragmentu książki :P
Ale już wszystko jest na swoim miejscu.
________________________________________________________________

To już całość i zarazem koniec pierwszego tomu serii Blood&Sex.
Chciałam podziękować Wam, drodzy czytelnicy za każdy komentarz. To chyba tylko one niekiedy motywowały mnie do dalszego tłumaczenia.
Blombus i Bzzzyt wiedzą jak wiele nerwów pochłonęła ta książka :D
Najbardziej chciałabym podziękować: Bzzzyt - bo nawet kiedy się załamywałam pchałaś dalej i podawałaś pomocną dłoń, Blombusowi - Moja kochana Pani Detektyw, ty zawsze wiedziałaś jak mi pomóc, nie tylko przy książce, ale i w życiu prywatnym :*, i wam drogie dziewczynki, których długaśne komenty wywoływały u mnie banana na gębie: green_mouse, sshakes, Ewchomik - dzięki, której mamy wersje Michaela w formacie PDF :*, trzecichomik i Razjelka <- wszystkie trzy mamy tak samo na imię i lubimy sprośne książki :D, kama85, Misia1090, Mealla i wszystkim tym, którzy czytali tą książkę.
Dziękuję :*

z chomika kati_lady_92

 • 134 KB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek Proszę jest przez wszystkich tak bardzo upragniony. Liczę na szczere komentarze, muszę przyznać, że po pani Bradsley wszystko wydaje się delikatne ;) i że bardzo bym chciała poznać Ananda, bo on chyba wszystkom potrafi...

Rozdział dla Nakręcooonej_Wariatki, której fragment opowiadania tak bardzo się spodobał, że aż umieściła go w opisie GG :*

z chomika Idocrase

 • 1,1 MB
 • 22 kwi 12 18:55
obrazek
To już drugie wydanie wspaniałej powieści popularnego autora.
Ian McGann spotyka we śnie śmierć, która obiecuje odpowiedzieć na każde jego pytanie, jednak za niezrozumienie jej odpowiedzi zapłaci życiem. Gwiazda filmowa, Arlen Ford, ucieka ze zgiełku Hollywood, rezygnując z kariery, domu, wspaniałego stylu życia i wyjeżdża do Europy. Tam poznaje mężczyznę swojego życia. Śmiertelnie chory Wyatt Leonard odkrywa nagle, że posiadł zdolność wskrzeszania zmarłych. Losy tych trojga ludzi splatają się w niezwykły sposób...

z chomika skarlet21

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  302
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  1
 • pliki muzyczne
  0

332 plików
0,82 GB

piotr6631

piotr6631 napisano 19.12.2015 13:50

zgłoś do usunięcia

Po będących bestsellerem wydawnictwa “Tajemnicach” jest kolejny tom cyklu!!!

obrazek

Cienie – II tom W mroku miasta

Podobnie jak tom pierwszy, to romans paranormalny z elementami kryminału i erotyki, którego akcja osadzona jest w realiach współczesnej Polski, a tym razem i Berlina.

Jeśli zaintrygowała Cię spowita mgłą dziewczyna z okładki, która, rzucając za siebie niepewne spojrzenie, stoi u wrót Mrocznego Świata KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj koniecznie i pamiętaj...WAMPIRY SĄ WŚRÓD NAS!!!

Okładkę wykonała Ania – chomik i_o, której w tym miejscu bardzo dziękuję!

Tom I "Tajemnice" - e-book i książkę papierową można kupić TUTAJ

zapraszam do przeczytania

Delacroix

Delacroix napisano 22.12.2015 05:14

zgłoś do usunięcia
Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, życzy Blanka
SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 10.02.2016 20:52

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO CHOMIKA bajki2013
Carla_2016_Film

Carla_2016_Film napisano 14.02.2016 00:41

zgłoś do usunięcia

elena90 napisano 24.03.2016 16:31

zgłoś do usunięcia
obrazek
VmaxEr

VmaxEr napisano 26.03.2016 10:37

zgłoś do usunięcia
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 28.05.2016 19:03

zgłoś do usunięcia
obrazek
radmatuszewski

radmatuszewski napisano 6.06.2016 15:31

zgłoś do usunięcia
halina21

halina21 napisano 12.09.2016 17:55

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam i zapraszam do mojego chomika
Tiili

Tiili napisano 3.10.2016 20:04

zgłoś do usunięcia
Witam, pozdrawiam i zapraszam do mnie Filmy, ciekawe Filmy Dokumentalne, Seriale, TV Show, Książki, Artykuły, Teledyski, Tapety, Emotki i wiele innych. obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności