Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Kobiety na skraju załamania nerwowego.rmvb

xawery15 / zachomikowane / Moje filmy RMVB / Kobiety na skraju załamania nerwowego.rmvb
Download: Kobiety na skraju załamania nerwowego.rmvb

378,73 MB

Długość filmu: 85 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Pedro Almodovar
Po wielu latach wspólnego życia z Ivanem, Pepa - aktorka dubbingu, zostaje porzucona. Postanawia nie poddawać się depresji i zmienić całkowicie swoje życie, ale nieustanny nacisk okoliczności nie pozwala jej niczego doprowadzić do końca. W końcu ma wszystkiego dosyć, sporządza więc zabójczą miksturę: gazpacho zmieszane z tabletkami nasennymi. Lawina kolejnych wydarzeń zastopuje jej zamiary.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Pokuta.rmvb play
Francja, Wielka Brytania Film jest Adaptacją powieści Ia ...
Francja, Wielka Brytania Film jest Adaptacją powieści Iana McEwana pt. "Pokuta". Akcja filmu toczy sie 4 lata przed wybuchnięciem 2 wojny światowej. Mała dziewczynka o imieniu Briony ma bardzo bujną wyobraźnię dzięki, której jej przyszła kariera pisarki jest prawie pewna. Pewnego dnia obserwuje z ukrycia swoją siostrę Cecylię w trakcie stosunku seksualnego z Robbiem, który jest synem gospodyni zajmującej się domem. Bujna, dziecięca wyobraźnia podsuwa dziewczynce różne wizje tego wydarzenia. Robbie trafia do więzienia. Wybucha wojna, Briony zostaje pielęgniarką, stawia pierwsze kroki jako pisarka. Kobieta powoli zaczyna sobię zdawać sprawę ze zła, które wyrządziła przed laty... Film podobnie jak i książka porusza wiele tematów którymi są m. in. miłość, wojna, grzech i odkupienie.
Habana Blues.rmvb play
Hiszpania, Kuba Ruy (Alberto Joel Garcia) i Tito (Robert ...
Hiszpania, Kuba Ruy (Alberto Joel Garcia) i Tito (Roberto San-Martin), dwaj młodzi Kubańczycy, przyjaciele od dzieciństwa, marzą, by zrobić karierę w świecie muzyki, osiągnąć sukces i zdobyć sławę. Tito mieszka ze swoją babcią, wielką damą muzyki, stateczną elegantką. Ruy mieszka ze swą dziewczyną Caridad (Yailene Sierra), z którą ma dwójkę dzieci. Mimo, że się kochają, nie układa się między nimi. Caridad udaje się utrzymywać ich 'rodzinę' dzięki swym zdolnościom plastycznym. Pewnego dnia zjawia się znana para hiszpańskich producentów muzycznych, Martha i Lorenzo, poszukujący nowych, obiecujących talentów muzycznych na Kubie. Kilka tygodni wcześniej usłyszeli grę Ruya i Tita i składają im propozycję zrobienia międzynarodowej kariery. Ruy i Tito na taką okazję właśnie czekali. Okazuje się jednak, że producenci z "wolnego świata" nie są tak bezinteresowni, jak się początkowo wydawało. Muzycy zostają postawieni przed trudnym wyborem. Czy będą zdolni porzucić swój dotychczasowy świat, rodzinę i wspaniałych przyjaciół aby wyruszyć w nieznane i spróbować spełnić swe marzenie?
Nuovo Cinema Paradiso.avi play
Francja, Włochy Cinema Paradiso opowiada historię znaneg ...
Francja, Włochy Cinema Paradiso opowiada historię znanego włoskiego reżysera Salvatore (Jacques Perrin), który po latach powraca pamięcią do czasów dzieciństwa spędzonego w małym sycylijskim miasteczku. Cały świat zaaferowany jest wydarzeniami politycznymi po II wojnie światowej, jednak tutaj, w prowincjonalnym miasteczku, ludzie żyją swoimi sprawami, a ich jedyną rozrywką są filmy wyświetlane w kinie parafialnym "Paradiso". Toto (Salvatore Cascio), jak nazywają w mieście małego Salvatore, przyjaźni się z miejscowym kinowym operatorem Alfredo (Philippe Noiret), który wprowadza chłopca w magiczny świat ruchomych obrazków. Toto dzień po dniu spędza w ciemnej kinowej sali, chłonąc pojawiające się na ekranie obrazy i marząc o samodzielnym robieniu filmów. Kino staje się także dla niego źródłem pierwszych miłosnych doświadczeń. Oto pojawia się Elena (Agnese Nano), najpiękniejsza dziewczyna w miasteczku, w której zapatrzony w filmowe romanse Toto szaleńczo się zakochuje.
Serafina.avi play
Francja Picasso, Rousseau i... Serafina. Prawdziwa histo ...
Francja Picasso, Rousseau i... Serafina. Prawdziwa historia niezwykłej kobiety, która podobnie jak polski Nikifor, stała się gwiazdą sztuki. Filmowe wydarzenie roku we Francji, wyróżnione siedmioma Cezarami w najważniejszych kategoriach. W 1913 roku niemiecki kolekcjoner Wilhelm Uhde, jeden z pierwszych nabywców dzieł Picassa, wynajmuje mieszkanie w Prowansji, aby pisać i odpocząć od intensywnego paryskiego życia. Do prac domowych zatrudnia Séraphine. Jego zaskoczenie jest olbrzymie, gdy odkrywa, że ta niezwykle charyzmatyczna kobieta obdarzona jest także niespotykanym talentem. Rozpoczyna się przejmująca i wyjątkowa znajomość pomiędzy marchandem malarskiej awangardy XX w. i kobietą wizjonerką.
Porozmawiaj z nią.rmvb play
Pedro Almodovar Dwaj mężczyźni spotykają się w szpitalu. ...
Pedro Almodovar Dwaj mężczyźni spotykają się w szpitalu. Obaj czuwają przy swoich ukochanych kobietach, pogrążonych w śpiączce. Benigno, młody i niezwykle wrażliwy pielęgniarz , nieustannie podejmuje próbę dotarcia do Alicji. Marco 40-letni dziennikarz, milczy przy łóżku Lidii, nie potrafiąc przełamać złowrogiej i ostatecznej ciszy...
Złe wychowanie.rmvb play
Pedro Almodovar "Złe wychowanie" to obraz łączący w sobi ...
Pedro Almodovar "Złe wychowanie" to obraz łączący w sobie masę filmowych gatunków. Akcja filmu toczy się w latach sześćdziesiątych w Hiszpanii. Opowiada o życiu dwóch chłopców kształcących się w katolickiej szkole. Są to przyjaciele Ignacio i Enrique wychowywani tam przez surowego księdza, molestującego jednego z przyjaciół seksualnie. Pewnego dnia cała trójka spotyka się.
Podróż czerwonego balonika.avi play
Juliette (Juliette Binoche) jest czarującą kobietą, ale ...
Juliette (Juliette Binoche) jest czarującą kobietą, ale jednocześnie matką, która ma na swojej głowie mnóstwo obowiązków. Zarówno w związku ze swoim marionetkowym przedstawieniem i uczniami, których uczy, jak i ze swoimi dziećmi ? Simonem i Louisem. Odkąd rozstała się z ojcem swoich synów, nie ma ani minuty dla siebie. Postanawia więc zatrudnić opiekunkę z Tajwanu, Song Fang, która obecnie studiuje na paryskim uniwersytecie. Podczas pewnej drogi ze szkoły do domu, siedmioletni Simon oprowadza nową opiekunkę po ulicach i kawiarniach swojej dzielnicy. Wkrótce potem, Song Fang i Simon dzielą swój własny wyimaginowany świat, w którym podąża za nimi czerwony balon. Z każdym dniem Song staje się ważniejszą osobą w życiu Juliette, która pomoże jej wziąć życie we własne ręce i uporać się ze wszystkimi problemami...
Antychryst.avi play
Francja, Szwecja, Niemcy, Dania Światowej sławy psychiat ...
Francja, Szwecja, Niemcy, Dania Światowej sławy psychiatra wraz z żoną - badaczką czarownic wyjeżdżają na odludzie by tam badać swoje najgłębsze lęki. Przyjdzie im też stawić czoła niespotykanej i nieobliczalnej sile, z której istnienia w ogóle nie zdawali sobie sprawy…
Bez mojej zgody.rmvb play
USA Sara i Brian wiodą spokojne życie. Idylla zostaje je ...
USA Sara i Brian wiodą spokojne życie. Idylla zostaje jednak przerwana, gdy dociera do nich przerażająca informacja o chorobie córki. Aby ratować życie dziecka, para podejmuje trudną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Dylematy etyczno-moralne zmieniają ich relacje. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak, kiedy ich druga córka okrywa prawdę dotyczącą jej poczęcia. 13-latka nie może się z tym pogodzić.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności