Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
tordar
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta tordar / Iv

widziany: 6.02.2016 22:53

 • pliki muzyczne
  2264
 • pliki wideo
  16081
 • obrazy
  25518
 • dokumenty
  1935

47373 plików
2749,11 GB

Ukryj opis Rozwiń
Odtwarzacze plików mp4 i mkv są w: Teledyski Bollywood - Teledyski z SRK - HD w formacie mp4 i mkv - Odtwarzacze HD.
Wszystkie pliki, które tu wgrywam, chodzą jak należy na komputerze po ściągnięciu na dysk playerów z katalogu podanego wyżej oraz na stacjonarnych odtwarzaczach zdolnych do odtwarzania plików mp4 i mkv, np. BluRay, a także na nowych typach telewizorów bezpośrednio przez port USB z dysku zewnętrznego.


Polecam lekturę stron:
http://ostrzezenie.wordpress.com/
http://www.paruzja.info
http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/
http://www.smwa.org/polish/HST/HST_17/HST_17_The_Warning_POLISH.htm
http://www.mocmodlitwy.info.pl/niszczenie_kosciola_sw.html
http://www.mocmodlitwy.info.pl/nowa_flaga_polski_z_sercem_jezusa.html
http://www.echochrystusakrola.info/index.php/listopad
http://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Wujka/Apokalipsa_%C5%9Bw._Jana_%28ca%C5%82o%C5%9B%C4%87%29
http://www.voxdomini.com.pl/gob_opr/gmas01.html
http://www.faustyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=52
http://www.rodzinapolska.pl/dok.php?art=religia/archiwum/2004/421_1.htm
http://www.koszutka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=131:rachunek-sumienia-dla-dorosych&catid=41:polecamy
http://dominikanie.pl/duchowosc2/news_id,3317,rachunek_sumienia_doroslych.html
http://www.duchprawdy.com/dorosli.htm
http://e-religijne.pl/pl/p/Krzyz-sw.-Benedykta-wiszacy-185-cm-jasny-braz/886

Proroctwo 1 styczeń 2011, godz.2.00 Sekret fatimski a przyszłość

Wiele niewinnych i ufających dusz nie zostanie uchwyconych przez to zło, które nadchodzi. Moje dzieci i wy wszyscy którzy czytacie te przekazy pierwszy raz, z ciekawości, którzy czujecie jakieś braki w swojej duchowości, słuchajcie Mnie.
Wy i wasi współbracia jesteście prowadzeni do życia w świecie, który będzie we władaniu grupy ludzi, jak to zostało przepowiedziane w ostatniej Tajemnicy fatimskiej, której nie poznaliście. Wkrótce ujrzycie następujące rzeczy:

1. Wasze pieniądze będą bezwartościowe, jedynym sposobem aby kupować będzie posiadanie złota i srebra.
2. Będziecie musieli modlić się w grupach i znaleźć duchownych, wystarczająco odważnych aby przeciwstawić się prześladowaniu.
3. Musicie znaleźć odpowiednie miejsca na modlitwę, bo kościoły będą sprzedawane, aby uzyskać środki do życia.
4. Przechowujcie starannie Pismo Święte i inne pożyteczne lektury, bo nie będzie możliwe ich kupienie w przyszłości.
5. Zakładajcie grupy modlitewne i módlcie się o zbawienie ludzkości. W ciągu trzech lat zrozumiecie dlaczego to tak ważne.
6. Cenzura mediów
Dla mediów mam do powiedzenia to: wkrótce arogancja, z jaką odnosicie się do waszych odbiorców ustąpi miejsca waszemu przerażeniu, kiedy zobaczycie, że wasze słowa nie są już słyszane. Wkrótce zrozumiecie wagę modlitwy, kiedy ludzkość odwróci się od prawdy. Dzisiaj wasze słowo wciąż może być nośnikiem niezależnej prawdy. Ale ten dar zostanie wam zabrany. Prawda zostanie ukryta przed ludźmi, poprzez dyktaturę, której doświadczycie w czasie Wielkiego Ucisku. Wtedy wasze słowo zostanie odrzucone, tak jak teraz Moje Słowo jest odrzucane.
6. Sekretny Kanał komunikacji
Nikt nie będzie was słuchać, bo jedyne słowa jakie będą przekazywane ludziom, będą dostarczane przez sekretny Kanał. I poczujecie się jak na pustkowiu, próbując komunikować się ze światem, ale wasze słowo już nie będzie słyszane.
7. Strzeżcie się dyktatorów
Nie lękajcie się wy, którzy podążacie za Bogiem, niezależnie jaką drogą, tylko mnie wysłuchajcie. Walczcie z tymi, którzy chcą wam narzucić dyktaturę słowa, bo oni pochodzą od złego. Nie dajcie się zwieść bez względu na to, ile by wam płacili za głoszenie kłamstw. Jeżeli się nie nawrócą czeka ich wieczne potępienie. Czas nie jest po ich stronie. Walczcie o wolność słowa, mówcie o niesprawiedliwościach, jakich jesteście świadkami. Bez względu na to, czy we Mnie wierzycie, bo kiedy ujrzycie spełnianie się tych proroctw, wtedy uświadomicie sobie, że Moje nauki są prawdziwe.
8. Księga Objawienia
Dzisiaj, kiedy świat wydaje się być pokiereszowany przez kryzys ekonomiczny, łatwo jest wierzyć, że wszystko pójdzie ku dobremu. Tak, Moje dzieci, w przeszłości to byłoby naturalne założenie, ale tak już nie będzie. Spisek wymyślony przez grupę światowych organizacji, wywodzących się od szatana wkrótce zacznie się realizować. Ci z was, którzy nie wierzą we Mnie, ostatecznie zrozumieją przepowiednie zawarte w Księdze Mojego Ojca i w Księdze Objawienia.
Szatan będzie próbował odebrać wam dar wolnej woli. Kiedy zauważycie, że wasza wolna wola jest wam zabierana poprzez potężne siły, nad którymi nie macie kontroli, to wiedźcie, że za tym wszystkim stoi zły.
9. Szatan nigdy nie zwycięży
Proszę, bądźcie w pogotowiu, Moje drogie dzieci. Nie poddawajcie się. Wasza modlitwa i przeciwstawianie się złu ocali wiele dusz. Szatan i jego armia nigdy nie wygrają. Nie mogą, to niemożliwe. Tylko Bóg ma moc, aby zakończyć ten straszny konflikt.
Ja, Wasz Zbawiciel i Sędzia ponaglam was, abyście powstali, byli odważni i walczyli o to, co jest prawdą w waszych sercach, nawet jeżeli czujecie strach. On jest wam podsuwany przez szatana. Lęk nigdy nie jest zsyłany przeze Mnie czy Mojego Przedwiecznego Ojca.
Stańcie na baczność i otwórzcie wasze serca na miłość, nie trwóżcie się. Miłość pochodzi od Boga. Powiedziałem waz, że nie poczujecie miłości, jeżeli nie otworzycie serc. Miłość i Bóg, Przedwieczny Ojciec, Stworzyciel tej ziemi idą ze sobą ‘ręka w rękę’. Nie mogą być oddzieleni. Kiedy są, to znak, że działa szatan.
Idźcie teraz Moje dzieci i podejmijcie decyzję. Czy chcecie, aby miłość otoczyła was w Moim Najświętszym Sercu, czy poddacie się lękowi? To wasza decyzja.

Wasz Boski Nauczyciel, Zbawiciel, Sprawiedliwy i Miłosierny Sędzia Jezus Chrystus

Proroctwo 26 listopad 2010, godz.3.00

Ukażę Ci także przyszłe wydarzenia, które musisz ujawnić wszystkim, także niewierzącym. Nie ma znaczenia, że na początku nie uwierzą. Jak tylko wydarzenia zaczną się dziać, nie będą mieli innego wyjścia jak tylko przyznać rację.
1. Plan zaaranżowania wojny
Jest podstępny plan, już realizowany przez światowe siły, plan wywołania wojny w celu zmniejszenia światowej populacji. Módl się, proś o zmniejszenie poziomu szkód, jakie ci źli ludzie chcą spowodować na Ziemi. Ich niemądra lojalność wobec oszusta powoduje, że poprzez szatańskie moce jakie otrzymują będąc pod jego wpływem, są zdeterminowani aby przeprowadzić swój plan za wszelką cenę.
2. Plany usunięcia Papieża Benedykta
Także są w toku plany przejęcia kontroli nad kościołami i różnymi wyznaniami, łącznie z Kościołem katolickim. Mój Papież, mój ukochany Benedykt jest otoczony przez tych, którzy planują jego upadek. Inni światowi przywódcy, nieświadomi ukrytych sił w ich własnych szeregach też mają być wzięci na cel i kilku z nich ma być obalonych.
Moje dzieci, obudźcie się i walczcie. To jest bardzo realna wojna, niepodobna do żadnej widzianej na ziemi. To jest wojna o ciebie, o każde z Moich dzieci. Ty jesteś celem. Problem w tym, że nie widzisz przeciwnika. Ci tchórze nie mają odwagi aby się otwarcie ujawnić.
3. Potajemne spotkania
Mający obsesję na punkcie siebie samych, spotykają się potajemnie, żyjąc wśród was. Są rozsiani we wszystkich warstwach społecznych. Znajdziesz ich nie tylko na rządowych korytarzach, ale także w wymiarze sprawiedliwości, policji, świecie biznesu, edukacji i wojsku.
Nigdy nie pozwól tym ludziom dyktować ci jak się masz modlić. Obserwuj jak będą próbować kierować twoim życiem i zacznij się przygotowywać na to co idzie za nimi.
4. Ostrzeżenie przed globalnymi szczepieniami
Po pierwsze módlcie się we wspólnotach. Módlcie się za tych, którzy są gorliwymi pomocnikami Szatana. Modlitwa pomoże zażegnać niektóre z tych katastrof. Strzeżcie się tych okropności, które będą chcieli narzucić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym inicjatywom powszechnego szczepienia, będzie się wydawać, że intencja ich wprowadzenia to współczucie i litość. Miejcie się na baczności. Państwa będą ze sobą w zmowie, aby kontrolować jak największą liczbę ludzi.
5. Magazynowana żywność
Nie polegajcie na dostawcach żywności. Przygotowujcie pożywienie teraz na przyszłość. Zacznijcie teraz zbierać i sadzić każdy dla siebie. Magazynujcie żywność jak gdyby miała nadejść wojna. Ci którzy tak uczynią, będą mieć czyste sumienie. Modlitwa i ofiara umocnią wasze dusze i ocalą was przed złymi ludźmi i ich wpływami. Nigdy nie pozwólcie im kontrolować waszych umysłów lub przekonań poprzez narzucanie czy wprowadzanie praw, mających na celu zniszczenie rodziny. Będą usiłować podzielić rodziny poprzez zachęcanie do rozwodów i wyzwolenia seksualnego oraz wyzwolenia od religii.
6. Morderstwo światowych liderów
Będą podsycać nienawiść między narodami, mordować przywódców poprzez skryte zabójstwa i zabierać ludziom wolność poprzez zmuszanie ich do zawierzenia ich dyktaturze.
Bądźcie ostrożni, baczcie na ludzi w swoich krajach, na których głosujecie. Zwróćcie uwagę na słowa w jakich się wam przedstawiają. Słuchajcie tych, którzy próbują was ostrzegać. Usilnie pragnę abyście się modlili za tych, którzy tak nie czynią, aby się nawrócili i też mogli być uratowani.
Te wydarzenia o których mówię zaczną się dziać wkrótce. Trzymajcie się razem, miejcie w pogotowiu wasze własne dostawy jedzenia, uprawiajcie wasze własne warzywa i inne potrzebne do życia składniki. To jest wojna przeciwko wam, ale nie będzie tak wyglądać. Bądźcie czujni.
7. Kościoły będą zamykane
Tym wszystkim, którzy zbierają się na odwagę i wracają do Kościoła mówię, aby się nie bali modlić i okazywać swojej wiary otwarcie. Dla tych, którzy lekceważą Mój Kościół: kiedy tylko ten dar, który służy wam do otwartego wyznawania wiary zostanie wam zabrany, wtedy w końcu prawda zstąpi na was. I to spowoduje w was złość.
Moja córko, powiedz Moim ludziom, żeby się nie trwożyli. Moi naśladowcy będą ocaleni i uniesieni ze Mną na obłoki, aby oczekiwać nowego Raju na ziemi. Będą się radować Moim Nowym Rajem i ponownie się połączą ze swoimi rodzinami w Życiu Wiecznym.

Proroctwo z 20.07.2012, 17:46

Moja najukochańsza córko, okres Ucisku trwający trzy i pół roku rozpocznie się w grudniu 2012 roku. Będzie to okres, kiedy antychryst pojawi się jako wojskowy bohater.
Jego dusza została oddana szatanowi, który posiada każdą jej część.
Moce, którymi będzie dysponował spowodują, że w końcu będzie postrzegany nie tylko jako człowiek pokoju, ale ludzie pomyślą, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem, Zbawicielem ludzkości.
Z czasem inni uwierzą też, że antychryst został wysłany, by zapowiedzieć Powtórne Przyjście.
Z tego powodu tak wiele biednych dusz chętnie przyjmie jego znak, Znak Bestii. Ponieważ on jest bestią pod każdym względem z powodu sposobu, w jaki szatan ujawni się w jego ciele.
Będzie dokonywać cudów na niebie. Uzdrawiać ludzi.
Będzie przywódcą Nowej Światowej Religii i wraz z Fałszywym Prorokiem, który będzie kierował pustą już skorupą Kościoła katolickiego na ziemi będzie z nim ściśle współpracował, by oszukać wszystkie dzieci Boże.

Wkrótce zostanie światu przedstawione najbardziej podstępne kłamstwo, które na tym etapie będzie niemożliwe do rozpoznania przez ludzkość
Wy, którym dano tę Księgę Prawdy, te Moje Święte orędzia, by ostrzec ludzi przed tymi rzeczami, pamiętajcie o tym.
Ich plan będzie tak wyrafinowany, że wielu zostanie zwiedzionych zewnętrzną humanitarną miłością, którą przedstawią światu zgodnie ze swoim nikczemnym planem.
Działając razem Antychryst i Fałszywy Prorok mają już prawie na ukończeniu plan swojego niegodziwego panowania i pierwszą rzeczą jaką oni wprowadzą, będzie nasilenie wojny na Bliskim Wschodzie.
Antychryst będzie najważniejszym człowiekiem, który zza kulis będzie pociągał za sznurki. Potem ujawni się i będzie postrzegany, jako mediator pokojowego planu.
Nastąpi to wówczas, gdy świat padnie pod jego urokiem.
Tymczasem Fałszywy Prorok przejmie władzę w Kościele katolickim.
Wkrótce Kościół katolicki zostanie wciągnięty do Nowej Światowej Religii, który stanie się przykrywką kultu szatana. Podstawowym celem tej obrzydliwości będzie uwielbienie siebie i wprowadzenie przepisów, w których będą się liczyć dwie rzeczy.
Zniesienie sakramentów i zniesienie grzechu.
Prawdziwe Sakramenty będą dostępne tylko u tych księży i innych Duchownych Chrześcijańskich, którzy pozostaną Mi wierni. Będą one sprawować te Sakramenty w specjalnych kościołach schronach.
Zniesienie grzechu zostanie wprowadzone poprzez uchwalenie praw, które zostaną uznane jako poparcie dla tolerancji.
Będą one zawierały aborcję, eutanazję i małżeństwa tej samej płci. Kościoły będą zmuszane do przyzwolenia małżeństw tej samej płci, a kapłani będą zmuszani do ich błogosławienia na Moich Oczach.
W tym czasie nadal będą odprawiać swoją własną wersję Mszy Świętej. Ich ofiara Najświętszej Eucharystii, polegającą na bezczeszczeniu Hostii, będzie się odbywała w kościołach katolickich.
Mojej Obecności nie będzie nie tylko w takich Mszach, ale także w samych kościołach, gdzie będą Mnie znieważać.
Wszystkie te sprawy będą przerażające dla Moich wyznawców. Nie będziecie już mogli korzystać z Sakramentów, chyba, że od księży z Mojej Reszty Kościoła na ziemi.
Z tego powodu daje wam teraz takie dary, jak Odpust Zupełny na odpuszczenie grzechów. Nie ma ona na celu zastąpić katolikom Aktu Spowiedzi.
To będzie sposób, który zapewni pozostanie w stanie łaski.

Mimo, że miliardy ludzi nawróci się podczas Ostrzeżenia, proroctwa te nadal będą się realizować. Ale wiele z tego może być złagodzone przez modlitwę o zmniejszenie cierpienia i prześladowania.
Wy, moi wyznawcy pamiętajcie, że jesteście chronieni przez cały czas Pieczęcią Boga Żywego.
Musicie rozprowadzać Pieczęć i przekazywać ją jak największej liczbie ludzi.
Proszę, zrozumcie, że mówię wam te rzeczy do odpowiedniego przygotowania was, abyście potrafili ochronić jak najwięcej dusz przed przyjęciem Znaku Bestii.
Szatan będzie korzystać z mocy, jaką będzie posiadał w tych duszach, które przyjmą Znak i bardzo trudno będzie ich zbawić.
Będziecie pouczani na każdym kroku drogi, Moi wyznawcy dzięki tej misji. Nie pozwólcie, aby strach wszedł do waszych serc, gdyż będę was napełniał odwagą, siłą, wytrzymałością i zaufaniem, abyście się wyprostowali i z podniesionym czołem maszerowali w Mojej Armii.
Pamiętajcie, szatan nie wygra tej bitwy, gdyż nigdy mu się to nie uda.

Tylko ci z Pieczęcią Boga Żywego i ci, którzy pozostaną wierni i niezachwiani w Bogu mogą wygrać.

Wasz Jezus


Pieczęć Boga Żywego (Pieczęć Ochrony),
modlitwa do Boga Ojca (otrzymana przez Marię Bożego Miłosierdzia 20 lutego 2012)

O, Mój Boże, Mój kochający Ojcze, przyjmuję z miłością i wdzięcznością
Twoją Boską Pieczęć Ochrony.
Twoja Boskość obejmuje moje ciało i duszę na wieczność. Chylę się w pokornym dziękczynieniu i ofiaruję Ci moją głęboką miłość i wierność, Mój ukochany Ojcze.
Błagam Cię, chroń mnie i moich bliskich tą szczególną Pieczęcią. Ślubuję moim życiem służyć Ci na wieki. Kocham Cię, Drogi Ojcze. Pocieszam Cię w tych czasach, Drogi Ojcze.
Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego na przebłaganie za grzechy świata i dla zbawienia wszystkich Twoich dzieci.
Amen.

Pod spodem jest w pdf z pieczęcią do wydruku i reszta modlitw w doc.
http://www.paruzja.info/luty-2012/449-20-02-2012-00-20-bog-ojciec-powstan-teraz-i-przyjmij-moja-pieczec-pieczec-boga-zywego
http://www.paruzja.info/marzec-2012/54-21-03-2012-20-30-powiedz-swiatu-ze-wszystko-jest-teraz-w-moich-najswietszych-rekach
http://www.paruzja.info/marzec-2012/44-08-03-2012-19-52-moja-pieczec-ochrony-jest-przepowiedziana-gdy-druga-pieczec-zostanie-zlamana
http://www.paruzja.info/maj-2012/107-16-05-2012-03-10-druga-pieczec-iii-wojna-swiatowa
http://www.paruzja.info/czerwiec-2012/147-01-06-2012-20-15-666-bedzie-wprowadzany-tak-samo-jak-kazda-szczepionka-jego-numer-bedzie-ukryty-w-chipie-do-ktorego-przyjecia-bedziecie-zmuszani
http://www.paruzja.info/lipiec-2012/232-12-07-2012-10-50-ostrzezenie-bedzie-dla-wielu-wydarzeniem-przerazajacym-gdyz-bedzie-sie-wydawalo-ze-nadszedl-koniec-swiata
http://www.paruzja.info/lipiec-2012/219-09-07-2012-23-00-wszyscy-ludzie-ktory-zyja-na-swiecie-zobacza-swoja-dusze-i-dowiedza-sie-wielu-po-raz-pierwszy-ze-ja-maja

Proroctwo z 12.08.2012, 18:00 - Antychryst będzie twierdził, że jest Mną, Jezusem Chrystusem

Moja najukochańsza córko, pamiętaj, że tak jak Ja cię pouczam, jak przygotować ludzkość do zbawienia, które prawowicie im się należy, tak też zły duch przygotowuje dusze.
Przygotowuje fałszywych proroków, aby oszukać dzieci Boże tak, żeby przyjęły one antychrysta jako swojego Pana Jezusa.
Zawsze będą brali cię na cel, Moja córko, najbardziej przebiegłymi sposobami, gdyż będziesz ich przeciwnikiem numer jeden. Jednak ich kłamstwa tak sformułowane, aby wydały się Świętymi Słowami Boga, będą kryć największe kłamstwo ze wszystkich.

Będą twierdzić, że fałszywy prorok jest prawdziwym Papieżem.
Będą głosić, z początku subtelnie, że antychryst będzie Chrystusem Królem.
Kiedy zwiodą biedne dusze, że ich orędzia pochodzą od Boga, takie dusze nadal nic nie będą rozumieć.
Muszę ostrzec wszystkie dzieci Boże. Drugim razem nie przyjdę w ciele.
Nie ukażę się światu jako przywódca.
Ani nie będę tym razem dokonywał cudów, aby udowodnić wam, kim jestem, z wyjątkiem cudu Ostrzeżenia oraz cudu na niebie, które będzie widoczny w pewien czas po Ostrzeżeniu.
Antychryst będzie twierdził, że jest Mną. Jezusem Chrystusem. Ta obrzydliwość została przepowiedziana.

Komu uwierzyć, dzieci, to nie będzie łatwe zadanie, gdyż wielu przyjdzie w Moim Imieniu. Ale pamiętajcie o tym. Zły duch, za pośrednictwem swoich fałszywych proroków, nigdy nie powie wam, abyście modlili się do Ducha Świętego czy przyjmowali Sakrament Świętej Eucharystii.
On nigdy nie przyzna, że Ja, Jezus, Syn Człowieczy przyszedłem jako Mesjasz w ciele, aby odkupić grzechy człowieka. On nigdy nie poprosi ani nie zachęci do odmawiania Świętego Różańca czy okazania wierności Mojej ukochanej Matce.

Miejcie się na baczności. Czuwajcie i tylko podążajcie za Moimi wskazówkami.
Zły duch próbuje utworzyć armię wśród Moich wyznawców. Chociaż jego druga armia jest dobrze ugruntowana na ziemi, to teraz obrał sobie za cel tych, którzy wierzą we Mnie, waszego Jezusa, gdyż chce ukryć swoje złe czyny za świętymi ludźmi.
Będzie on wykorzystywał ich miłość do Mnie jako tarczę, aby ukryć te kłamstwa, jakie chce narzucić światu.
Ufajcie Moim Słowom i nie odchodźcie od Prawdy, gdy jest wam przekazywana, przez te Moje Święte Orędzia dla świata w tym właśnie czasie.
Wasz Jezus

http://paruzja.info/lipiec-2013/1157-21-07-2013-18-05-przygotowuja-oni-teraz-antychrysta-na-jego-wielkie-wejscie
http://ostrzezenie.wordpress.com/2010/11/20/
http://www.paruzja.info/czerwiec-2012/172-09-06-2012-15-45-bog-ojciec-bede-walczyl-w-bitwie-armagedonu-wraz-z-hierarchia-w-niebiosach
http://www.paruzja.info/listopad-2010/37-08-11-2010-13-30-pierwsze-oredzie-od-maryi-panny
http://www.paruzja.info/luty-2012/489-24-02-2012-21-45-nigdy-nie-odrzucajcie-prorokow-pana
http://www.paruzja.info/luty-2012/539-13-02-2012-15-30-ostatnie-dni-szatana-beda-najbolesniejsze-jak-uzadlenie-zdychajacej-osy
http://www.paruzja.info/luty-2012/451-27-02-2012-15-30-swiat-stoi-przed-kolejnym-etapem-oczyszczenia
http://www.paruzja.info/maj-2012/118-24-05-2012-18-30-podczas-ostrzezenia-ci-ktorzy-odkupili-sie-w-moich-oczach-nie-doznaja-cierpienia-czyscca
http://www.paruzja.info/luty-2012/528-16-02-2012-20-00-nikczemna-grupa-dopuszcza-sie-najwiekszego-klamstwa-aby-przejac-kontrole-nad-krajami
http://www.paruzja.info/luty-2012/518-19-02-2012-03-00-bestia-z-dziesiecioma-rogami-jest-unia


« poprzednia stronanastępna strona »
 • 2,0 MB
 • 16 wrz 15 0:56
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  6
 • obrazy
  5
 • pliki wideo
  69
 • pliki muzyczne
  51

131 plików
3,97 GB

tordar

tordar napisano 11.02.2014 23:17

zgłoś do usunięcia
Usuwam też wszelkie reklamy z symboliką satanistyczną lub symboliką śmierci. Bóg daje życie, szatan śmierć. Poza tym z chomika korzystają też dzieci.
VmaxEr

VmaxEr napisano 3.01.2016 01:17

zgłoś do usunięcia
DREAMWORKS-1976

DREAMWORKS-1976 napisano 10.01.2016 12:33

zgłoś do usunięcia
SekretarzPartii

SekretarzPartii napisano 23.01.2016 23:18

zgłoś do usunięcia
SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 26.01.2016 18:56

zgłoś do usunięcia
Carla.2016.Film

Carla.2016.Film napisano 29.01.2016 02:10

zgłoś do usunięcia

SixPower1

SixPower1 napisano 1.02.2016 22:16

zgłoś do usunięcia
romantyczka27

romantyczka27 napisano 1.02.2016 22:17

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności