Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Zaginiony Grób Jezusa 2007-N_12.avi

topaz17 / Tajemnice Biblii / Zaginiony Grób Jezusa 2007-N_12.avi
Download: Zaginiony Grób Jezusa 2007-N_12.avi

700,33 MB

Długość filmu: 102 min

5.0 / 5 (1 głos)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Tajemnice Biblii - Rywale Jezusa. PL.avi play
Uleczał chorych, karmił głodnych i wskrzeszał umarłych. ...
Uleczał chorych, karmił głodnych i wskrzeszał umarłych. Dokonywał cudów, a jego uczniowie głosili, że jest Synem Bożym. Trzy dni po swojej śmierci zmartwychwstał, aby przynieść światu zbawienie. Nazywał się.... Apolloniusz z Tiany. Był jednym z wielu kaznodziei i cudotwórców, którzy w I w.n.e. walczyli o sławę, naśladując Jezusa. Kim byli "Rywale Chrystusa"? Dlaczego w rejonie Morza Śródziemnego pojawiło się w tym samym okresie tylu mesjaszów? Czemu to właśnie wiara Cieśli z Nazaretu zwyciężyła - przecież w tamtych czasach działało wiele grup, wielu proroków? Tym razem zajrzymy do Nowego Testamentu i przyjrzymy się historycznym rywalom Jezusa, aby zrozumieć, co czyni Mesjasza i jak rodzi się religia.
Tajemnice Biblii - Templariusze - Rycerze Boga .PL.avi play
Utrzymywali, że są w posiadaniu Graala, naczynia, w któr ...
Utrzymywali, że są w posiadaniu Graala, naczynia, w którym znajdowała się krew Chrystusa, a także, że odkryli Nowy Świat - wieki przed Kolumbem. Nazywano ich "najbardziej tajemniczym stowarzyszeniem na Ziemi". Zakon Rycerzy Świątyni był najsilniejszą organizacją religijną średniowiecza. Ze swoich siedzib w Jerozolimie i Paryżu Templariusze kierowali czymś, co niektórzy określają mianem nowoczesnej bankowości - finansowali papieży, królów i całe królestwa, szerząc jednocześnie swoją wiarę i wartości. Gdy jednak sprzeciwili się królowi Francji, uznano ich za zdrajców i czcicieli szatana. Zwolennicy teorii spiskowych wierzą, że rozwiązanie zakonu i późniejsze funkcjonowanie jego członków w ukryciu dało początek działalności masonów i innych tajnych stowarzyszeń, które ponoć nadal wpływają na losy świata. Poznajcie historię dziś prawie zapomnianego potężnego zakonu i zobaczcie jak ta (od dawna nieistniejąca) organizacja nadal działa na wyobraźnię ludzi.
Program który sam zarabia dla nas pieniądze które później możemy przeznaczyć na konto premium na chomiku :)
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności