Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
tomi1901
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Tomek

widziany: 26.01.2015 18:03

 • pliki muzyczne
  2514
 • pliki wideo
  633
 • obrazy
  6742
 • dokumenty
  985

10976 plików
147,11 GB

Ukryj opis Rozwiń
DUCHOWE

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

MAJER47

MAJER47 napisano 19.01.2015 11:20

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO…… Wszyscy tęsknimy za niebem, gdzie mieszka Bóg, ale w naszej mocy leży być z Nim juz tu i teraz - być szczęśliwym z Nim właśnie w tej chwili.Ale to szczęście oznacza:- kochać, jak On kocha;- pomagać, jak On pomaga; - dawać, jak On daje;- służyć, jak On sluży; - ratować, jak On ratuje;- być z Nim przez 24 godziny na dobę;- dotykać Co ukrywającego się w przebraniu cierpiącego biedaka…..Matka Teresa z Kalkuty… Pozdrawiam Marta.
ginger.86

ginger.86 napisano 19.01.2015 19:40

zgłoś do usunięcia
Zapraszam
MAJER47

MAJER47 napisano 20.01.2015 11:08

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO…… Dziękuję Ci, Boże za niebo nieodgadnione,tajemnice wszechświata, za Twój szeroki, pański gest. Dziękuję za miejsce na Ziemi, szczęście rodzinne, przyjaciół, za wszystkie piękne chwile. Za to, że jest, tak jak jest. Wiem, że jedno drgnienie Kosmosu wszystko zniszczyć może… Ale teraz, dziś, w tym momencie - dzięki Ci, dobry Boże! … Pozdrawiam Marta.
gabinek

gabinek napisano 20.01.2015 14:39

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan "Ten, który ofiaruje modlitwę, niech uważnie obejrzy swoją ofiarę, czy przypadkiem nie ma na niej skazy, a następnie ją ofiaruje, bo inaczej jego ofiara zostanie na ziemi". (Mt 5, 23 - 24; Mk 11, 15). A czym jest ofiara, jeśli nie modlitwą ...? Bo ze wszystkich ofiar czysta modlitwa jest najlepszą. "Prawdziwej przemiany serc może dokonać tylko modlitwa. Ona bowiem ma moc łączenia wszystkich ochrzczonych w braterstwie dzieci Bożych. Modlitwa oczyszcza z tego wszystkiego, co oddziela od Boga i ludzi. Chroni przed pokusą małoduszności i toruje drogę łasce Bożej do serca człowieka".
Witam po PRZERWIE.. Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 23.01.2015 06:48

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Cierpliwy Boże...Który pamiętasz o nas - choć my o Tobie zapominamy. Który cierpliwie czekasz - a my nie przychodzimy. Który myślisz o nas - a my jesteśmy zajęci doczesnością. Który się troszczysz - pomimo naszej obojętności. Który grzejesz Miłością - nasze lodowate serca. Który karmisz Chlebem - nas obojętnych na głód bliźnich. Który jesteś WSZYSTKIM - a my odkładamy Cię na później, na starość, której może nigdy nie doczekamy - Ty, który nas kochasz, uprzedź nas Swą łaską - bo bez niej nie zrobimy nawet kroku w Twoją stronę..
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją. Do PONIEDZIAŁKU.
gabinek

gabinek napisano 26.01.2015 15:32

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Boże, potrzebuję Ciebie w swoim życiu,chcę Ciebie i uznaję Twojego Syna Jezusa Chrystusa, który oddał swoje życie dla mnie na Krzyżu, na Kalwarii.Panie Jezu, przybądź w moje życie teraz!Panie, zamieszkaj w moim sercui bądź moim Królem, moim Zbawicielem!Panie, przebacz mi i przyjmij moją ofiarę, od tego dnia będę kontrolować swój grzech, własne pragnienia,i pójdę za Tobą przez wszystkie dni mojego życia.Chcę być w Twoich rękach i kroczyć z Tobą do Ciebie wzdychać, śmiać się i płakać w Święte Imię Twoje, Jezusa Chrystusa. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 30.01.2015 12:49

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Gdy szukasz Boga, popatrz na kwiaty, Popatrz na góry i ciemny las. Z każdej wędrówki wrócisz bogaty, I nową treścią wypełnisz swój czas. Bo cały świat jest pełen śladów Boga I każda rzecz zawiera jego myśl. Wspaniały szczyt, błotnista wiejska droga - To Jego znak, który zostawił ci. Gdy szukasz Boga, popatrz na ludzi: Spójrz, jak taternik zdobywa szczyt, Zobacz, jak matka w domu się trudzi, Spójrz w oczy dziecka, a powiedzą ci, Że każdy z nas stworzony jest przez Pana, I w każdym z nas zamieszkać pragnie Bóg, By dobra wieść była przekazywana, By miłość Swą objawić przez nas mógł.
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w PONIEDZIAŁEK. Z Panem Bogiem i Maryją!
freeeeeeee

freeeeeeee napisano 1.02.2015 09:52

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM DO MOJEGO CHOMIKA PO FREE FILMY!!!!!!!

Przemo_ks

Przemo_ks napisano 1.02.2015 21:28

zgłoś do usunięcia

obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności