zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
tomi1901
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Tomek

widziany: 15.09.2014 09:07

 • pliki muzyczne
  2514
 • pliki wideo
  637
 • obrazy
  6742
 • dokumenty
  985

10980 plików
147,28 GB

Ukryj opis Rozwiń
DUCHOWE

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

gabinek

gabinek napisano 2.09.2014 16:07

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Ty Panie jesteś przy mnie, rano i wieczorem, kiedy płaczę i kiedy się śmieję, kiedy pamiętam o Tobie, i kiedy na rozdrożu wątpię, kiedy w słońcu… kiedy w zawiei nie oceniam, Jesteś aż do końca mojej ziemskiej pielgrzymki..
Pozdrawiam i uśmiech serca zostawiam Z Panem Bogiem i z Maryją !Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia.
gabinek

gabinek napisano 4.09.2014 07:48

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Cichą modlitwę do Ciebie kieruję, byś w swej łaskawości, drogę do szczęścia wskazał. O wiarę w życie proszę i jego sens… Bym mogła odnaleźć to co utracone, by prostszy stał się, codzienności tej chleb. Kroplami deszczu obmyj mój szept, z wiatrem niesionych do nieba próśb. O zdrowie dla chorych, ulgę w cierpieniach… Nadziei drobiny… Bukiet życzliwych słów. Weź Ojcze w swe dłonie, ludzkie życie… co cierpieniem osaczone. Niech znajdzie słońce co roztopi jego lód. Wiatr… co złagodzi ból. Niech błękit nieba wraz z płatkami chmur otuli ich serca. Dziś… Na kolana przed Tobą upadam, byś ukrył mój ból i lęk. Ciszą otulił moje serce, które o Niego…tak bardzo drży...
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 8.09.2014 08:47

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Jesteśmy odpowiedzialni za każdy dzień, który Bóg nam daje. Jesteśmy odpowiedzialni za czas, który nam daruje z życzliwością. Ponosimy tę odpowiedzialność w miejscu, które Opatrzność Boża nam przydzieliła: w naszej rodzinie, w narodzie, do którego należymy, we wspólnocie chrześcijańskiej, w której otrzymaliśmy chrzest, w zawodzie, który wykonujemy. Jeżeli nawet nie jesteśmy panami czasu, to jednak jesteśmy rządcami, którzy lepiej lub gorzej mogą się obchodzić z tym cennym skarbem, który został im powierzony. Ileż zależy od tego, czy staniemy się mądrymi i wiernymi rządcami!.
Miłego Nowego Tygodnia. Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia.
Android-2012

Android-2012 napisano 8.09.2014 21:16

zgłoś do usunięcia

gabinek

gabinek napisano 9.09.2014 17:29

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Jeśli każdy z nas nie przebaczy z serca swemu bratu, nie ma co liczyć na Boże przebaczenie. Mam też liczyć się z tym, że trzeba przebaczać nieskończoną liczbę razy, bo tyle oznacza u Żydów liczba 77. Moje nawrócenie bardzo często oznacza konieczność komuś przebaczenia .Jeśli jesteśmy poniżani na ziemi, to z powodu naszych grzechów. Jeśli jako Kościół jesteśmy gdzieś źle postrzegani, to zobaczmy jakie tam dajemy świadectwo. Aby to wszystko zmienić przyszła teraz pora na zaufanie Panu i wołanie o Jego miłosierdzie. Chciejmy pójść ścieżkami Pana!.
Pozdrawiam i uśmiech serca zostawiam Z Panem Bogiem i z Maryją! Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia.
gabinek

gabinek napisano 10.09.2014 14:55

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
"Czy więc się modlisz, czy czytasz, czy piszesz, czy prowadzisz dobre rozmowy, rozmyślasz, pracujesz, jesz, pijesz, uczciwie odpoczywasz, krzepiąc swego ducha i cokolwiek tylko robisz uczciwego, pobożnego, świętego, pożytecznego i godnego pochwały, czyń to wszystko z miłości, z miłości ku Bogu i na chwałę Bożą".
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 11.09.2014 11:01

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
"Niech Pan da nam odwagę, aby zawsze iść do Niego z prawdą, bo prawda jest światłem, a nie z ciemnością półprawd czy kłamstw wobec Boga. Niech Bóg da nam tę łaskę"
_ Papierz Franciszek _
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 12.09.2014 08:10

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Cieszmy się sobą w smutku, radości ,bo w naszym życiu nie czas na złości. Każdy dzień witaj uśmiechem z rana a Twoja buzia wciąż roześmiana. Daj innym radość, miłe wrażenie minionej chwili dobre wspomnienie. Każdy też chciałby pozostać z Tobą tak sympatyczną zawsze osobą. Życie jest krótkie, szybko ucieka z uśmiechem zawsze witaj człowieka, który w pośpiechu biegnie do pracy a gest życzliwy tak wiele znaczy. Niech słowo Twoje, ciepłe i miłe daje nadzieję, wiarę i siłę bo szkoda czasu który ucieka jak wartki potok, lub rwąca rzeka. Cieszmy się każdą życia godziną nim przyjdą troski i lata miną, gdy kruchą łodzią w dal odpływamy końca podróży swojej nie znamy. Dobrze gdy człowiek ceni człowieka teraz, nie później, bo czas ucieka nigdy nikomu nie szczędź uśmiechu wszak tyle dobra w każdym człowieku. Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć; trzeba mieć siłę pokonywać przeszkody i walczyć...
Błogosławionego Weekendu z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w poniedziałek z Panem Bogiem i Maryją!
BOSS_2015

BOSS_2015 napisano 13.09.2014 09:54

zgłoś do usunięcia
skarbnicawiedzy

skarbnicawiedzy napisano 15.09.2014 23:14

zgłoś do usunięcia
Serdecznie zapraszam do mnie

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności