Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook.epub

tomaszm2 / ebook / Darmowe pełne wersje / Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook.epub
Download: Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook.epub

1,52 MB

0,0 / 5 (0 głosów)


Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook

Powyższy plik to fragment ebooka , który w całości ZA DARMO możesz ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.


"Biblia Tysiąclecia. Stary Testament - ebook"

Autor: Zbiorowy

Polski przekład Biblii z języków oryginalnych zainicjowany przez opactwo benedyktynów tynieckich z Krakowa, wydany przez Pallottinum po raz pierwszy w roku 1965. Było to pierwsze tłumaczenie całej Biblii na język polski w Kościele katolickim od ponad 350 lat, czyli od Biblii Jakuba Wujka. Zrywało z tradycyjnym językiem biblijnym, ale po upływie kilkudziesięciu lat samo stworzyło wzorzec języka biblijnego.

Więcej darmowych ebooków i innych publikacji z działu "Darmowe wydania" znajdziesz tutaj

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

----------------------------------------------------------------------

Ściągnij PEŁNĄ wersję bezposrednio ze sklepu.

----------------------------------------------------------------------

Tutaj wstawiam głównie fragmenty ksiązek.

----------------------------------------------------------------------

Nie trać transferu na Chomiku skoro jest inny sposób !!!

----------------------------------------------------------------------
Inne pliki do pobrania z tego chomika
10 mitów pozycjonowania stron internetowych
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"10 mitów pozycjonowania stron internetowych"

Arkadiusz Podlaski
Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych to dość szeroka dziedzina. Każdy pozycjonuje swoją stronę nieco inaczej, w zależności od potrzeb. W tym ebooku poznasz jedne z najczęściej słyszanych mitów na temat pozycjonowania stron internetowych. Możesz się spotkać z nimi w różnych miejscach. Być może przeczytasz coś na forum lub usłyszysz coś od znajomego. Czy to, co czytasz lub słyszysz z niesprawdzonych źródeł, na pewno jest prawdą? Czy są to fakty, czy może plotki, które wymyślają pseudopozycjonerzy? W tym poradniku podzielę się swoją wiedzą na temat 10 bardzo popularnych mitów SEO, które sam zresztą wielokrotnie słyszałem. Pozycjonowanie1. Pozycjonowanie stron internetowych daje mizerne rezultaty i nie warto sobie zaprzątać tym tematem głowy Pozycjonowanie2. Wyszukiwarki same znajdą moją stronę w Internecie Pozycjonowanie3. Po co marnować czas i pozycjonować stronę, skoro można kupić sobie pierwszą pozycję? Pozycjonowanie4. Aby być wysoko w wynikach wyszukiwania, wystarczy mieć dobrą, unikalną treść na stronie Pozycjonowanie5. Metatagi są kluczowym czynnikiem, decydującym o pozycji strony w wyszukiwarce Pozycjonowanie6. Wystarczy zoptymalizować stronę główną witryny, aby być dobrze widocznym w wyszukiwarkach Pozycjonowanie7. Pierwsze miejsce w wyszukiwarce gwarantuje sukces mojej strony internetowej Pozycjonowanie8. Można zagwarantować pierwsze miejsce w wyszukiwarce internetowej Pozycjonowanie9. Korzystanie z systemów wymiany linków wpływa korzystanie na stronę Pozycjonowanie10. Konkurencja może przyczynić się do wykluczenia naszej strony z wyszukiwarki Dowiedz się co stoi za tymi mitami i jak się z nimi rozprawić. Jak wpływają one na popularność Twojej strony internetowej? Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
11 niezmiennych zasad skutecznego działania
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"11 niezmiennych zasad skutecznego działania"

Piotr Adamczyk
W ebooku znajdziesz konkretne i sprawdzone przez tysiące ludzi sukcesu, rady dotyczące tego, jak skuteczniej działać w swoim życiu. Jednak żeby one zadziałały i żebyś otrzymał maksymalne korzyści z tych rad, musisz spełnić jeden bardzo ważny i trudny (dla większości ludzi zbyt trudny) warunek — zastosować je w życiu. Niestety, samo przeczytanie tego krótkiego poradnika Ci nic nie da. Jedynie wykorzystanie go w prawdziwym życiu i zastosowaniu tych rad w codziennych sytuacjach zwiększy Twoją skuteczność. Nie będzie to lekkie, łatwe i przyjemne, jednak rezultaty i zyski, które dzięki temu osiągniesz, w całości zrekompensują Ci poniesiony wysiłek. Mogę Ci to zagwarantować. UWAGA: Rady, które znajdziesz w tej publikacji, nie są wyssanymi z palca pomysłami. Są to zasady i pryncypia sukcesu, których nauczają takie sławy, jak Brian Tracy, Anthony Robbins czy Stephan Convey. Ci wszyscy wielcy myśliciele pomogli niezliczonym rzeszom ludzi osiągnąć spektakularne sukcesy i całkowicie odmienić swoje życie. Miej to na uwadze, kiedy zacznie Ci świtać w głowie myśl: „Eee, to niemożliwe” albo: „To zbyt proste, żeby było prawdziwe”. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Jak pisać i tworzyć prezentacje
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Jak pisać i tworzyć prezentacje"

Paweł Sygnowski
Prezentacja jest formalną rozmową jeden na jeden, lub też w większej grupie ludzi, w czasie której prezentujemy w uporządkowany sposób jakieś idee lub informacje. Ludzie bardzo często boją się publicznego przemawiania przed jakimś audytorium, ale jeśli będziesz przestrzegał kilku prostych zasad, stanie się to dobrą, bezstresową zabawą. Ten krótki poradnik przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy takiej prezentacji, począwszy od przygotowania, a skończywszy na konkluzjach, pytaniach i wątpliwościach uczestników, zgłaszanych po prezentacji. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Kurs usability
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Kurs usability"

Tomasz Karwatka
Spraw, aby Twoja strona www była użyteczna, przejrzysta i intuicyjna. Co decyduje o powodzeniu serwisów WWW? Co sprawia, że użytkownicy chętniej przebywają na niektórych stronach? W głównej mierze decyduje o tym usability. Dowiedz się, jak budować intuicyjne w obsłudze serwisy oraz jak wielki wpływ ma użyteczność na finalny sukces każdego interaktywnego projektu. Dla kogo jest ten ebook? - dla osób związanych z marketingiem, reklamą i PR, - dla wszystkich, którzy wykorzystują Internet do komunikacji ze swymi klientami, - dla dziennikarzy, - dla osób planujących lub prowadzących działalność handlową w Internecie Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Efektywne zarządzanie czasem
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Efektywne zarządzanie czasem"

Tomasz Szopiński
Rozpoznaj wartość czasu. Czas jest ograniczonym zasobem. Nie może być składowany ani kupiony. Może być jedynie dobrze spożytkowany. Niewykorzystany czas nigdy nie powróci. Robert Kiyosaki, autor książki „Przepowiednia Bogatego Ojca”, napisał takie mądre zdanie: „Czas jest jednym z najcenniejszych Twoich aktywów”. W dzisiejszych czasach mnóstwo osób skarży się na brak czasu, trudności w pogodzeniu swoich obowiązków. Publikacja ta ma na celu danie Ci wskazówek, jak efektywniej wykorzystać czas Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
5 najlepszych listów handlowych
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"5 najlepszych listów handlowych"

Aleksander Buczny
To są listy, które były na tyle ciekawe i przekonujące, że zostały zauważone i przeczytane. Nie tylko zostały przeczytane, ale zmusiły czytelników do działania, czyli do wydania pieniędzy. Wszystkie zostały stworzone w Stanach Zjednoczonych i w związku z tym musiały zdać o wiele trudniejszy test niż teksty reklamowe tworzone na przykład u nas. Tam po prostu klienci otrzymują o wiele więcej korespondencji reklamowej. Przeczytaj dokładnie każdy z nich, a zauważysz, że są stworzone według sprawdzonego i bardzo skutecznego schematu. Jeśli nauczysz się wykorzystywać go w swoich listach albo tekstach reklamowych, to możesz być pewien, że będą bardzo skuteczne. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Psychologia osiągnięć
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Psychologia osiągnięć"

Sebastian Schabowski
Publikacja ta jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski - wysłał (w czasie dłuższym niż rok) do tysięcy subskrybentów zapisanych w serwisie Osiagacz.info. Zbiór ten zawiera potężną dawkę wiedzy na temat samodoskonalenia, niezależności finansowej, sukcesu, szczęścia i innych ważnych rzeczy. Jeśli nie dane Ci było spędzić kilku ostatnich lat na studiowaniu sekretów amerykańskich mówców motywacyjnych, to znajdziesz tu wiele idei, które będą dla Ciebie zupełnie nowe i przełomowe. Przeczytaj, przemyśl i zastosuj w swoim życiu, a jego jakość podniesie się bardziej, niż się spodziewasz. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Jak stworzyć skuteczną stronę www?
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Jak stworzyć skuteczną stronę www?"

Aleksander Czech
Niezależnie czy chcesz, aby Twoja strona przyciągała więcej nowych klientów, czy aby stała się miejscem, gdzie spotykają się ludzie interesujący się tym samym co Ty, dzięki poradnikowi przyciągniesz więcej nowych odwiedzających i sprawisz, że internauci częściej będą zaglądać na Twoją stronę. W Internecie są obecnie miliony stron internetowych. Codziennie tysiące nowych powstaje, aby przyciągnąć do siebie coraz większą rzeszę internautów. Problem jednak w tym, że wiele stron mimo włożonego w ich budowę wysiłku, pieniędzy i czasu tak naprawdę odpycha, zamiast przyciągać nowych odwiedzających. Źle zaprojektowana struktura strony, niewygodna nawigacja albo zwyczajnie brzydki i nieestetyczny wygląd - to wszystko znacząco wpływa na to, jak ludzie oceniają Twoją stronę i czy zostaną na niej. Przeciętny internauta w ciągu dosłownie kilku sekund (czasami nawet nic nie czytając) decyduje się, czy zostać, czy opuścić daną stronę. Masz tylko kilka sekund, aby przyciągnąć uwagę internauty, dlatego lepiej naucz się, jak je wykorzystać. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Cytaty ludzi Sukcesu
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Cytaty ludzi Sukcesu"

Krzysztof Trybulski
Cytaty, które są przed Tobą zostały specjalnie wybrane i skomponowane spośród tysięcy wypowiedzianych słów. Autor stworzył wyjątkową kolekcję „złotych myśli” wielkich ludzi, którzy wypłynęli na losy świata. Tworząc ten zbiór cytatów autor przede wszystkim wybierał te cytaty, które zostały wypowiedziane przez największych myślicieli, jacy kiedykolwiek istnieli. Wszyscy powinniśmy brać przykład z osób, które wiele w swoim życiu osiągnęły albo nawet swoją postawą i zachowaniem potrafiły zmienić świat. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Podążaj za marzeniami
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Podążaj za marzeniami"

Arkadiusz Śmigielski
Zapraszam Cię do ściągnięcia tego darmowego, jednak BEZCENNEGO ebooka, który podpowie Ci jak realizować swoje marzenia. Bez względu na to, czy właśnie sobie o nich przypomniałeś, czy myślisz o nich często i zastanawiasz się jak je spełnić - gwarantuje Ci, że ta książka naładuje Cię pozytywną energią i zmobilizuje do podjęcia przynajmniej pierwszego kroku. Powodzenia :) Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności