Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Anna Karenina - tom I - ebook.epub

tomaszm2 / ebook / Darmowe pełne wersje / Anna Karenina - tom I - ebook.epub
Download: Anna Karenina - tom I - ebook.epub

1,46 MB

0.0 / 5 (0 głosów)


Anna Karenina - tom I - ebook

Powyższy plik to fragment ebooka , który w całości ZA DARMO możesz ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.


"Anna Karenina - tom I - ebook"

Autor: Lew Tołstoj

Pierwszy z dwóch tomów powieści Lwa Tołstoja (1828-1910) napisanej w latach 1873 - 1877. Główną bohaterką utworu jest tytułowa postać – żona urzędnika rosyjskiego. Tołstoj w mistrzowski sposób przedstawił kilka równorzędnych wątków: romans Anny z Aleksym Wrońskim, stateczne życie Lewina (i Kitty), pożycie małżeńskie Dolly i Stiwy na tle XIX – wiecznego imperium. Ukazane z wielkim rozmachem społeczeństwo rosyjskie, złożone stosunki społeczne i – co więcej – głębokie studia psychologiczne (najlepiej wypada studium Anny) stanowią o wysokim poziomie powieści.

Więcej darmowych ebooków i innych publikacji z działu "Darmowe wydania" znajdziesz tutaj

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

----------------------------------------------------------------------

Ściągnij PEŁNĄ wersję bezposrednio ze sklepu.

----------------------------------------------------------------------

Tutaj wstawiam głównie fragmenty ksiązek.

----------------------------------------------------------------------

Nie trać transferu na Chomiku skoro jest inny sposób !!!

----------------------------------------------------------------------
Inne pliki do pobrania z tego chomika
10 mitów pozycjonowania stron internetowych
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"10 mitów pozycjonowania stron internetowych"

Arkadiusz Podlaski
Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych to dość szeroka dziedzina. Każdy pozycjonuje swoją stronę nieco inaczej, w zależności od potrzeb. W tym ebooku poznasz jedne z najczęściej słyszanych mitów na temat pozycjonowania stron internetowych. Możesz się spotkać z nimi w różnych miejscach. Być może przeczytasz coś na forum lub usłyszysz coś od znajomego. Czy to, co czytasz lub słyszysz z niesprawdzonych źródeł, na pewno jest prawdą? Czy są to fakty, czy może plotki, które wymyślają pseudopozycjonerzy? W tym poradniku podzielę się swoją wiedzą na temat 10 bardzo popularnych mitów SEO, które sam zresztą wielokrotnie słyszałem. Pozycjonowanie1. Pozycjonowanie stron internetowych daje mizerne rezultaty i nie warto sobie zaprzątać tym tematem głowy Pozycjonowanie2. Wyszukiwarki same znajdą moją stronę w Internecie Pozycjonowanie3. Po co marnować czas i pozycjonować stronę, skoro można kupić sobie pierwszą pozycję? Pozycjonowanie4. Aby być wysoko w wynikach wyszukiwania, wystarczy mieć dobrą, unikalną treść na stronie Pozycjonowanie5. Metatagi są kluczowym czynnikiem, decydującym o pozycji strony w wyszukiwarce Pozycjonowanie6. Wystarczy zoptymalizować stronę główną witryny, aby być dobrze widocznym w wyszukiwarkach Pozycjonowanie7. Pierwsze miejsce w wyszukiwarce gwarantuje sukces mojej strony internetowej Pozycjonowanie8. Można zagwarantować pierwsze miejsce w wyszukiwarce internetowej Pozycjonowanie9. Korzystanie z systemów wymiany linków wpływa korzystanie na stronę Pozycjonowanie10. Konkurencja może przyczynić się do wykluczenia naszej strony z wyszukiwarki Dowiedz się co stoi za tymi mitami i jak się z nimi rozprawić. Jak wpływają one na popularność Twojej strony internetowej? Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Odchudzanie - fakty i mity
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Odchudzanie - fakty i mity"

Barbara Gawryluk
Ta książka ma za zadanie pomóc Ci pozbyć się błędnych przekonań dotyczących odchudzania, zrzucania zbędnych kilogramów i diet. Oto czego dokładnie dowiesz się z niej: * Co powinieneś wiedzieć o dietach, zanim jakąś zaczniesz stosować i zainwestujesz swój czas, pieniądze i energie w nią? * 22 najpopularniejsze diety wraz z ich krótką charakterystyką oraz wyjaśnieniem ich wad i zalet. Można śmiało powiedzieć, że jest to przewodnik po najbardziej znanych dietach, który pozwoli Ci poznać te najlepsze i właściwe dla Twojego organizmu. * Jakie są największe mity i przekłamania na temat odchudzania, które – ciągle powtarzane – powodują, ze nie możesz stracić zbędnych kilogramów? * Jak uniknąć efektu jo-jo i co zrobić, aby utrzymać dobrą sylwetkę po diecie, jednocześnie nie głodząc się nadal? * Jakie są najskuteczniejsze sposoby zrzucania zbędnych kilogramów? * Czy dietę trzeba połączyć z ćwiczeniami i co zrobić, jeśli nie lubi się lub nie ma warunków do uprawiania sportu? * Dlaczego tak wiele osób, mimo dobrych chęci, zapału i poświęcenia, nie ma żadnych rezultatów z diet i odchudzania? * Dowiedz się, w jaki sposób przestarzałe stereotypy i błędne interpretacje na temat skutecznych sposób odchudzania powodują, że każda dieta, za którą się bierzesz, nie przynosi Ci rezultatu. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
11 niezmiennych zasad skutecznego działania
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"11 niezmiennych zasad skutecznego działania"

Piotr Adamczyk
W ebooku znajdziesz konkretne i sprawdzone przez tysiące ludzi sukcesu, rady dotyczące tego, jak skuteczniej działać w swoim życiu. Jednak żeby one zadziałały i żebyś otrzymał maksymalne korzyści z tych rad, musisz spełnić jeden bardzo ważny i trudny (dla większości ludzi zbyt trudny) warunek — zastosować je w życiu. Niestety, samo przeczytanie tego krótkiego poradnika Ci nic nie da. Jedynie wykorzystanie go w prawdziwym życiu i zastosowaniu tych rad w codziennych sytuacjach zwiększy Twoją skuteczność. Nie będzie to lekkie, łatwe i przyjemne, jednak rezultaty i zyski, które dzięki temu osiągniesz, w całości zrekompensują Ci poniesiony wysiłek. Mogę Ci to zagwarantować. UWAGA: Rady, które znajdziesz w tej publikacji, nie są wyssanymi z palca pomysłami. Są to zasady i pryncypia sukcesu, których nauczają takie sławy, jak Brian Tracy, Anthony Robbins czy Stephan Convey. Ci wszyscy wielcy myśliciele pomogli niezliczonym rzeszom ludzi osiągnąć spektakularne sukcesy i całkowicie odmienić swoje życie. Miej to na uwadze, kiedy zacznie Ci świtać w głowie myśl: „Eee, to niemożliwe” albo: „To zbyt proste, żeby było prawdziwe”. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Zadbaj o swój głos
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Zadbaj o swój głos"

Sylwia Prusakiewicz
Jak dbać o unikalność i jakość swojego głosu? Głos jest tym, co otrzymujemy raz na całe życie. Jesteśmy w stanie go zmieniać, doskonalić, szlifować jego detale, ale też - świadomie lub nie - możemy mu zaszkodzić. Zapraszam Cię do przeczytania tego ebooka, dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie - przestrzegając pewnych zaleceń - możesz pomóc Twojemu głosowi w rozwoju. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Wykorzystaj potęgę artykułów!
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Wykorzystaj potęgę artykułów!"

Anna Grabka
Jeśli prowadzisz biznes w Internecie - z pewnością zauważasz, jak marne rezultaty przynosi reklama graficzna - różnego rodzaju bannery i buttony już nie działają na odbiorcę. Wręcz przeciwnie - omijamy je, praktycznie nie zauważamy. Jeśli na 100 odsłon bannera - zdarzą się 2 kliknięcia jest to już bardzo wysoka "skuteczność", ale z reguły wygląda to o wiele gorzej... Sprawdź zatem, co jest jedną z najskuteczniejszych form promowania swoich stron, usług i produktów w Internecie. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Jak zwiększyć ruch na stronie WWW
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Jak zwiększyć ruch na stronie WWW"

Netigo.pl
Wiele serwisów internetowych boryka się z bardzo irytującym problemem. Wiele witryn budowanych jest z wielkim rozmachem. Właściciele robią wielkie przygotowania, cieżko pracują na startem serwisu, a potem... wielkie rozczarowanie!!! Brak odpowiedniej ilości odwiedzin sprawia, że serwisy te nie są w stanie zapewnić odpowiednich zysków... Zdobądź zatem wiedzę, która pozwoli Ci poprawić kondycję finansową. Spraw, aby Twój serwis zaczęły odwiedzać tłumy internautów... Oto bezpłatne porady dla Twojego e-biznesu Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Submodalności
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Submodalności"

Marcin Wróbel
Pewnie zastanawiasz się, co to są submodalności? Otóż submodalności to wszelkie obrazy, które tworzysz w swojej głowie. Można powiedzieć, że gdy o czymś myślisz, to tworzysz wtedy obraz - ten obraz to właśnie submodalność. To, co dzieje się w Twojej głowie, ma ogromny wpływ na samopoczucie. Gdy widzisz taki obraz, zaczynasz jeszcze raz przeżywać to, co się w nim dzieje. Czujesz wszystko tak, jakbyś tam był. Jeżeli to, co wtedy widzisz, jest czymś negatywnym - Twoje nastawienie i samopoczucie również mogą stać się negatywne. Dodajmy jeszcze, że gdy pojawia się głos, który cały czas nas dołuje, to wtedy śmiało możemy powiedzieć, że nasze samopoczucie i my nie jesteśmy zbyt pozytywnie nastawieni do świata. Każdy człowiek przeżył coś takiego - każdy miał taki dzień, że coś poszło nie tak, prawie każdy uznawał taki dzień za stracony. Mało kto wie, co to są submodalności i NLP - choć każdy tworzy w głowie jakieś filmy, slajdy obrazy lub panoramy. Choć to proste - tylko nieliczni wiedzą, jak zmieniać je w pozytywne obrazy. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
5 najlepszych listów handlowych
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"5 najlepszych listów handlowych"

Aleksander Buczny
To są listy, które były na tyle ciekawe i przekonujące, że zostały zauważone i przeczytane. Nie tylko zostały przeczytane, ale zmusiły czytelników do działania, czyli do wydania pieniędzy. Wszystkie zostały stworzone w Stanach Zjednoczonych i w związku z tym musiały zdać o wiele trudniejszy test niż teksty reklamowe tworzone na przykład u nas. Tam po prostu klienci otrzymują o wiele więcej korespondencji reklamowej. Przeczytaj dokładnie każdy z nich, a zauważysz, że są stworzone według sprawdzonego i bardzo skutecznego schematu. Jeśli nauczysz się wykorzystywać go w swoich listach albo tekstach reklamowych, to możesz być pewien, że będą bardzo skuteczne. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Zarobić na kryzysie
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Zarobić na kryzysie"

Tomasz Szopiński
Autor niniejszej pracy przedstawia specyfikę wybranych typów inwestycji, nie proponując żadnego z nich. Zawarte wiadomości mają charakter ogólny. Czytelnik powinien wybrać samodzielnie dany typ inwestycji, kierując się swoim nastawieniem do ryzyka, oczekiwaną stopą zwrotu, posiadaną kwotą do dyspozycji, długością czasu, przez jaki jest w stanie czekać na zwrot zainwestowanego kapitału. Wreszcie, znając swoje preferencje, powinien rozpocząć pogłębianie ogólnych informacji, studiując literaturę dotyczącą danego rodzaju inwestycji, oraz śledzić rynek. Na końcu publikacji znajdują się pozycje mające pomóc Czytelnikowi w pogłębieniu wiedzy na temat wybranych inwestycji. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
Psychologia osiągnięć
PEŁNA WERSJA
Pełną wersję ebooka można także ściągnąć z strony link tutaj lub kliknij w obrazek obok.

"Psychologia osiągnięć"

Sebastian Schabowski
Publikacja ta jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski - wysłał (w czasie dłuższym niż rok) do tysięcy subskrybentów zapisanych w serwisie Osiagacz.info. Zbiór ten zawiera potężną dawkę wiedzy na temat samodoskonalenia, niezależności finansowej, sukcesu, szczęścia i innych ważnych rzeczy. Jeśli nie dane Ci było spędzić kilku ostatnich lat na studiowaniu sekretów amerykańskich mówców motywacyjnych, to znajdziesz tu wiele idei, które będą dla Ciebie zupełnie nowe i przełomowe. Przeczytaj, przemyśl i zastosuj w swoim życiu, a jego jakość podniesie się bardziej, niż się spodziewasz. Więcej ebooków oraz innych interesujących publikacji serwisu "Złote Myśli" znajdziesz tutaj.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności