zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Pokemon Mystery Dungeon Blue Rescue Team.nds

szefu / Pokemon Nintendo DS / Pokemon Mystery Dungeon Blue Rescue Team.nds
Download: Pokemon Mystery Dungeon Blue Rescue Team.nds

32 MB

0,0 / 5  (0 głosów)
Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team


Pokemon Mystery Dungeon Blue Rescue Team (na GBA jednocześnie wydano Red Rescue Team) ponownie przenosi nas do świata tych fascynujących stworzeń, jakimi są Pokemony. Tylko tym razem sami wcielamy się w Pokemona.

Dokładniej mówiąc, bohater jest człowiekiem, przemienionym w Pokemona, a nasze zadanie to ocalić zagrożony Poke-świat. Na początku przygody rozpoczynamy podróż z jednym towarzyszem (liczba ta ulega zwiększeniu w trakcie rozgrywki). Przemierzając świat napotykamy inne stworzenia, z którymi można nawiązać interakcję. Jedne przekazują nam tylko istotne informacje, inne zlecają zadania, a jeszcze inne potrzebują nagłej pomocy. Nasz bohater przyjmuje nowe misje (poprzez listy, tablice lub bezpośrednio od napotkanych postaci), które potem musimy wykonać. Większą cześć gry spędzamy w losowo generowanych lochach, ale są też dostępne liczne jaskinie czy lasy. Podczas przebywania pod ziemią nasza postać stopniowo robi się głodna. Gdy nie znajdziemy nic do jedzenia wskaźnik życia zaczyna spadać.

Walki toczą się w systemie turowym. Podczas swojej kolejki możemy poruszyć drużynę, zaatakować wręcz lub użyć specjalnej umiejętności. Tak jak poprzednio, Pokemony mogą jednocześnie znać tylko cztery dodatkowe umiejętności.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

POKEMON NDS
Inne pliki do pobrania z tego chomika
obrazek Oryginalne Angielskie tłumaczenie.Aktualnie działa tylko na Desmume
obrazek Oryginalne Angielskie tłumaczenie. Aktualnie działa tylko na Desmume
obrazek Oto najnowsza gra Pokemon Black 2. Jest to wersja zpatchowana oraz z wgranym tłumaczeniem angielskim Tłumaczenie jest cały czas w trakcie produkcji i będę wrzucał je na bierząco. Aktualna wersja tłumaczenia: English Translation Progress (current patch is v1.8): Items: 100% Pokémon: 100% Abilities: 100% Trainers: 100% Moves: 100% Text: 34% (decreased due to an error in my math during the last calculation) Graphics: 29% Do poprawnej gry należy używać emulatora DeSmuMe
Pokemon Ranger
Pokemon Ranger: The Road to Diamond and Pearl to kolejna gra z serii, traktującej o tych ultra popularnych stworzeniach, jakimi są Pokemony. Akcja gry toczy się w Poke-świecie, jednak tym razem rządzi się zupełnie innymi zasadami. Wcielasz się (główna postać nazwana dowolnym imieniem) w Pokemon Rangera, czyli osobę, odpowiedzialną za utrzymywanie porządku na świecie przy pomocy Pokemonów. Jednak tym razem nie ma żadnych trenerów czy złośliwego i nieudolnego Zespołu R. Podczas zwiedzania mapy świata podążają za nami jedynie cztery stworzenia, które mogą pomóc w pokonaniu przeszkód. Niestety złapanie kolejnego Pokemona (nie ma Poke-balli!) powyżej czterech zmusza nas do zamienienia go z jednym z już schwytanych, co wprowadza dodatkowy element strategii. Interfejs opiera się głównie na dotykowych właściwościach ekranu konsoli - podczas walki kreślimy wokół oponenta okręgi i inne figury. Złapane Pokemony mogą również posłużyć do zwiększania naszej mocy np. poprzez dodanie magicznych pnączy unieruchamiających przeciwnika. Jak widać jest to całkowicie świeże spojrzenie na tematykę Pokemonów. Grafika jest stosunkowo prosta, ale przy tym bardzo czytelna, więc nawet podczas zataczania figur na ekranie wszystko widać jak na przysłowiowej dłoni. Muzyka i dźwięki to znane , ale zmodyfikowane sample oraz zupełnie nowe, nieznane dotąd odgłosy dzikich zwierząt.
Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Darkness
W Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Darkness gracz wciela się w jednego z Pokemonów. Przed rozpoczęciem rozgrywki wypełnia test, którego wynik decyduje, którego stworzenia jest najbardziej podobne i w nie zostaje właśnie zamieniony. Przemierzając świat pełen Pokemonów zdobywamy przyjaciół, walczymy i eksplorujemy losowo generowane podziemia.
Pokemon Pearl
Pokemon Pearl to kolejna odsłona bardzo popularnej na całym świecie gry RPG przeznaczonej na przenośne konsolki Nintendo. Po bardzo udanych wersjach Emerald, Fire Red/Leaf Green oraz Sapphire napisanych specjalnie dla GBA, przyszedł czas, by także posiadacze NDS otrzymali możność wcielenia się w trenera Pokemonów. Jako że gra jest kontynuatorką serii zapoczątkowanej w ubiegłej dekadzie, zasady pozostały praktycznie bez zmian. Istotą rozgrywki nadal jest łapanie dzikich, lecz zwykle niegroźnych stworków, celem wyszkolenia ich w walce. Oprócz tego od czasu do czasu udzielamy pomocy NPC, by stopniowo budować swój pozytywny wizerunek, oraz wybieramy się na samotne wędrówki, na których zdobywamy niezwykle cenne punkty doświadczenia. Tak więc zwolennicy prostego systemu RPG, który jest znakiem rozpoznawczym handheldowych Pokemonów, powinni być usatysfakcjonowani. Tym niemniej kilka elementów uległo drobnym modyfikacjom. Przede wszystkim nieco odświeżono oprawę graficzną – postacie pozostały dwuwymiarowe, natomiast liczne elementy otoczenia przeszły w pełen trójwymiar. Ponadto dodana została nowa kraina (Sinnoh), dzięki czemu świat Pokemonów znacząco się poszerzył. Inną nowością jest wielofunkcyjny zegarek, Poketch, umożliwiający między innymi dokładne określenie dnia miesiąca, sprawdzenie stanu zdrowia pupili bądź ilości przebytych kroków, a nawet wykonanie prostych obliczeń matematycznych. Zupełnie natomiast nie zmienił się sposób, w jaki prowadzimy walki. Nadal do potyczki możemy wystawić maksymalnie cztery stworki, przy czym dodatkowo każdy ma do dyspozycji tyle samo umiejętności bitewnych. Wybierać możemy spośród dziesiątek Pokemonów. Co istotne, ich liczba w stosunku do poprzednich części delikatnie zwiększyła się. Każdy Pokemon ma swoje unikalne moce, co czyni rozgrywkę emocjonującą i nieprzewidywalną. Trzeba także podkreślić, że pojawiły się nowe przedmioty: magiczne napoje, Pokeballe o rozszerzonym działaniu, a także potężne artefakty, nierzadko decydujące o rozstrzygnięciu bitwy na naszą korzyść. Oczywiście nie zabrakło możliwości rywalizowania z przyjaciółmi poprzez funkcję sieciową Nintendo Wi-Fi Connection (WFC). Możemy z nimi nie tylko toczyć walki, lecz również rozmawiać przez wbudowany mikrofon. Standardowo Nintendo przypisało każdemu egzemplarzowi gry unikalny kod, by po połączeniu z serwerem znajomi mogli łatwo się odszukać.
Pokemon Platinum PL
Pokemon Platinum PL jest to spolszczenie oparte jest o wersję 1.0 go romu: 3541 – Pokemon Platinum (U) (Xenophobia), wykonane przez twórcę sławnej już wersji Pokemon FireRed PL. Data premiery: 9 Sierpnia 2010 Tłumaczenie: Dark Archon (http://plat.arhn.eu) Archiwum zawiera: - rom Pokemon Platinum PL, - emulator No$GBA, - instrukcję uruchomienia gry, - słownik nazw użytych w tłumaczeniu
Pokémon Platinum
Pokémon Platinum to kolejna odsłona popularnej na całym świecie gry jRPG przeznaczonej na konsolę przenośną DS, pozwalająca nam na wcielenie się w trenera tytułowych Pokemonów. Platinum jest uzupełnieniem innych tytułów z serii – Diamond i Pearl. Rzgrywka przenosi nas ponownie do rejonu Sinnoh, który uległ jednakże pewnym przeobrażeniom. Pojawił się tam bowiem Distortion World (Wypaczony Świat), w którym znane nam reguły rządzące czasem i przestrzenią nie mają zastosowania. Główną atrakcją gry jest Pokemon o imieniu Giratina, który występuje tutaj w swojej pierwotnej formie (podobnie jak ma to miejsce w filmie Pokémon: Giratina and the Sky Warrior). Fabuła koncentruje się wokół przebudzenia Giratiny i otwarciu przez niego portalu do wspomnianego już innego wymiaru, w którym prawa fizyki nie obowiązują. Podczas rozgrywki spotykamy się ze starymi znajomymi – Team Galactic, tym razem jeszcze bardziej niebezpiecznymi niż poprzednio, dodatkowo wspomaganymi przez Charona, we własnym mniemaniu geniusza zbrodni. Gdzie się pojawią, tam powodują kłopoty – cały region Sinnoh znajduje się w niebezpieczeństwie. Z pomocą w walce ze złoczyńcami przychodzi nam jednak Looker, funkcjonariusz Policji Międzynarodowej, wyciągający do nas pomocną dłoń w chwili gdy tej pomocy naprawdę potrzebujemy. Graczy ucieszy z pewnością powrót Battle Frontier (po raz pierwszy zaprezentowany w Pokémon Emerald), który tym razem został jeszcze bardziej rozbudowany. Pojawiła się m.in. Wi-Fi Plaza, miejsce, w którym możemy rozegrać mini gry z przyjaciółmi (dzięki połączeniu poprzez Wi-Fi, maksymalnie 20 osób) oraz Vs. Recorder pozwalający na nagrywanie i późniejsze odtwarzanie filmów z walk.
Pokémon White
Pokémon White – gra z serii Pokémon, wydana na konsolę Nintendo DS. W Japonii jej premiera odbyła się 18 września 2010, zaś w Europie i USA ma się pojawić na wiosnę 2011. Gra osadzona jest w regionie znanym jako Isshu, oddalonym od poprzednich regionów. Przybycie tu wymaga łódki lub samolotu. Głównym miastem jest Hiun City z mnóstwem budynków i drapaczy chmur, które można odwiedzać. Poza miastem znajdują się fabryki i tory kolejowe. Regionalny Pokédex w grze będzie się składać tylko z Pokémonów V generacji. Pokemon White V7 Release - jest to najnowsza wersja gry, którą przygotowali uzytkownicy serwisu Project Pokemon.
obrazek
Najnowsza odsłona Pokemon Ranger o tytule Guardian Signs rozwija zasady znane z dwóch poprzednich części i wprowadza kilka nowości do systemu. Fabuła stawia nas w roli strażnika krainy Oblivia, która składa się z trzech dużych wysp. Zadaniem bohatera jest pilnowanie porządku i dbanie o Pokemony, na które chęć mają kłusownicy oraz złodzieje. System gry łączy w sobie elementy znane z klasycznej serii Pokemon, w której łapiemy i trenujemy stwory z nowymi dodatkami. Autorzy pozwoli wykorzystywać zdolności złapanych stworzeń nie tylko do walki, ale i do pokonywania przeszkód platformowych czy rozwiązywania zagadek logicznych. Nowością w Guardian Signs są tytułowe symbole, które pozwalają przyzywać najpotężniejsze Pokemony, jak Lugia i korzystać z ich atutów. W takich przypadkach gra zmienia nieco swoje założenia i na chwilę staje się zręcznościówką lub strzelaniną. Nintendo przygotowało trzecią odsłonę serii Ranger w podobnym stylu audiowizualnym, co poprzednie. Kolorowa grafika z ręcznie rysowanymi projektami postaci została wsparta przez charakterystyczną ścieżkę dźwiękową.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności