Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ostatni zjadacz grzechów - The Last Sin Eater (2007).avi

Download: Ostatni zjadacz grzechów - The Last Sin Eater (2007).avi

700,92 MB

Długość filmu: 117 min

0,0 / 5 (0 głosów)
napisy polskie wgrane w film

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne foldery z plikami do pobrania
Inne pliki do pobrania z tego chomika
 Ostatni zjadacz grzechów - The Last Sin Eater 2007 - Ostatni zjadacz grzechów - The Last Sin Eater 2007.jpg
Rok 1850. 10-letnia Cadi Forbes (Liana Liberato) dręczon ...
Rok 1850. 10-letnia Cadi Forbes (Liana Liberato) dręczona poczuciem winy z powodu śmierci swojej siostry Fii (Elizabeth Lackey), postanawia zwrócić się o pomoc do osoby, której boi się najbardziej. Wierzy, że zjadacz grzechów (Peter Wingfield) oczyści ją z winy. Nie wie jednak, że tym samym pozna głęboko skrywaną tajemnicę, która może zagrozić relacjom panującym pomiędzy jej rodziną a lokalną społecznością.
THE PUPILS - Znalazłam Go, Znalazłem Ją.mp4 play
Oglądaj online
Zespół powstał w październiku 2009 roku w Poznaniu, The ...
Zespół powstał w październiku 2009 roku w Poznaniu, The Pupils piątka niezwykle utalentowanych młodych muzyków.Olek, Zosia, Kasia, Dominika i Paweł to pierwszy polski zespół tworzący muzykę, którą można zaliczyć do nurtu teen pop.
BUZU SQUAT - Nasze Przebudzenie.mp4 play
Oglądaj online
Buzu Squat został założony w 1992 roku w Warszawie. Ze ...
Buzu Squat został założony w 1992 roku w Warszawie. Zespół wydał w 1993 jedyną w historii zespołu płytę długogrającą - "Dowódcy miłości" w nakładzie 40 tys. egzemplarzy, z której dwa utwory: "Przebudzenie" i "Kocie sprawy" weszły na stałe do kanonu polskiego pop-rocka.
CLEOPATRA STRATAN - Zunea zunea.avi play
Cleopatra Stratan (ur. 6 października, 2002 w Kiszyniowi ...
Cleopatra Stratan (ur. 6 października, 2002 w Kiszyniowie - stolicy Mołdawii), córka mołdawsko-rumuńskiego piosenkarza. Jest jedną z najmłodszych osób, które osiągnęły komercyjny sukces jako piosenkarz. Latem 2006 album La vârsta de trei ani ("W wieku trzech lat") nagrodzony został podwójną platynową płytą za sprzedaż w Rumunii ponad 150.000 albumów. W grudniu 2006 ojciec Cleopatry, Pavel Stratan zapowiedział, że do czasu wydania następnego albumu, nie będzie ona występować publicznie. Największym przebojem Cleopatry Stratan w 2006 była piosenka Ghiţă za którą 10 maja 2007 otrzymała nagrodę MTV Music Awards Romania w kategorii piosenka roku. W tym samym konkursie zwyciężyła również w dwóch innych kategoriach – najlepszy album (La vârsta de 3 ani) i debiutant roku. Jest najmłodszym laureatem tych nagród na świecie. Została umieszczona w księdze rekordów Guinessa w dwóch kategoriach: jako najmłodsza osoba, która wydała album muzyczny oraz jako najmłodsza osoba, która występowała przed publicznością 2 godziny. Za koncert na żywo w Bacău otrzymała honorarium w wysokości 10000 EUR co stanowi najwyższe takie honorarium jakie otrzymał rumuński artysta. 25 września 2008 odbyła się premiera kolejnego albumu La vârsta de 5 ani
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności